Petric u Drugom formatu

poruka: 7
|
čitano: 1.656
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Petric u Drugom formatu

Ljudi moji evo da vam kažem ako niste gledali ili vidjeli. Sad pred 10 min je završila emisija Drugi format. Ja sam gledao nekih 15 min na kraju. Neki bolesni stari lik govori o tome kako ljudi moji živimo u iluziji... Ja se sav upišao od smjeha i evo probudio cijelu kuću kad sam vdio kako Dragan Petric, sjedi nasuprot njemu i mirno gleda.

 

Govorilo se o IT-u i utjecaju na svijet ja mislim.

 

Lik je bil dobar nisam uspio snimit emisiju da na Youtube stavim, koja je to komedija bila. Lik uspaljen do bola da on želi ovo ni ono pa se uhvatil nekih rajčica pa starih filmova i sličica svjetlo-mrak i to, pa je počeo govoriti o svemu tome koda je to zlo da to treba stopirat da je televizija kriva jer ljudi ne idu u prirodu od stalnog gledanja prirode na telki...

 

Kako sam se ja ismijao do bola. On u to sve uvjeren i tome ozbiljan, pred sam kraj emisije ga Petric počel prcat jer mu valjda dojadilo već sve to.

 

 

Kako mene živcira kad se ljudi bave tehnologijom i komentiraju ju a ni ne razumiju ju a niti prate. To su ono mudraci i veštaci, imam takvog jednog na faksu, profesora iz povijesti Bože pomozi on samo što iz nas informatičara ne istjeruje Đavla. Zašto ti kompjuteri, mail, pisanje na kompjuter kad ono ima olovku i zdrave ruke ili pisaći stoj...

 

Mislim da neke ljude treba zatvorit u neke ustanove na promatranje.

 

Petric se je više moral borit. Stari je bio silovit a on je malo ko neki sisy onako šutil i s bolesnim smješkom nepomično gledal u tog čudaka koda govori Arapski.

 

Ljudi sve je to zlo da veće zlo nemre bit. Namigiva

 

Ajd ljudi idem ja sad spavati.  Petric daj mi reci jesi već kupio i dobro promotrio te rajčice jer meni su u klinac sve iste i nemrem prepoznat pravu od takozvano "Lažne".

 

 

Belji seOsmijeh

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.5.2008 0:56 (Grobničan).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Petric u Drugom formatu

Čovjek je iz te generacije za koju je prirodno da osjeća nostalgiju prema starijim tehnologijama i moja doza "prcanja" je bila taman odmjerena da se zadrži kulturna razina razgovora primjerena emisiji, ali da se zadrži i poštovanje prema iskustvu i stavu sugovornika... Namigiva

 

drpetric
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.5.2008 12:55 (drpetric).
16 godina
offline
Petric u Drugom formatu

De ajde stavite najbolje dijelove te emisije na Bug TV. Da svi pogledamo "neprijatelja u oci"!


Bolje ispast budala nego iz aviona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Petric u Drugom formatu

gledao sam i ja :)

taj stari lik nije normalan da mi je znati kakvim se on drogama puca :) pa da i ja probam :D

govori kako je film samo hrpa staticnih slika i da je sve to iluzija i da u 2 sata filma ima 1 sat mraka izmedju slika :D

mislim donekle je i u pravu ali ne kuzim sto je sa time htio reci

ali gledao sam samo nekih 15-20 minuta pred kraj kad sam skuzio Petrica tamo.

 


What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Petric u Drugom formatu

Valjda su ga zamijenili i pozvali na tv umjesto na Vrapče na jedan intervju ali što ćeš.

Format c:

Ne kužim zašto takve ljude zovu uopće u emisije, pa bolje bi bilo da zovu neku baku sa pijace da priča kako su artičoci jeftini jer ih je puno rodilo ove godine ;)

Geekovih svih zemalja, ujedinite se!
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.5.2008 15:32 (Ormuz).
15 godina
neaktivan
offline
Petric u Drugom formatu

Kod starih filmova na trakam s negativima, oni njemi filmovi su najbolji primjer ima stvarno 1 sat filma i 1 sat mraka zato fimovi izgledaju kako da, titraju, manji broj sličica u sekundi... To ima veze s tehnologijom snimanja ali i reprodukcijom. No tehnologija je napredovala povećao se broj sličica u sekundi došli bolji projektori, sljika u boji... Pojavom digitalnih tehnologija i kamera kao i projektora to je sasvim drugačija priča koju svi mi znamo. Jel tak.

 

Lik je nostalgičar i nek mu bude ali je i papak kao što se uvijek takvi nađu, zatucan je, ne prihvaća novosti, prodaje maglu i uvjerava ljude u tko zna što. Šire paniku, koda će nas tehnologija pojest.

 

Nije mi se sviđal a pogotovo što on nešto predaje na nekom fakultetu, e da mi je bit na tim predavanjima, bilo bi tuče, garant, ili on ili ja, ne bi bilo mjesta za obojicu.

 

Ja sam isto nostalgičar imam hrpu starih tehnologija i čuvam za onak nek se nađe ali i prihvaćam sve novo.

 

Lik mi ni sel uopće, ja bi ga prcal bez poštivanja jer je on na neki način uvredil, proglasil ludima i da živimo u zabludi sve nas i one koji se razumiju u tehnologiju i koji se njome bave.

 

Tolko od mene. Odlično bi bilo da stavite snimku na Bug TV. Uvaženi gospodine Petric vi ste neka zvjerka u BUG-u pa se založite da to stave na BUG DVD.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Petric u Drugom formatu

Ja bi starom reko: "Ey, STFU u n00b!" pa da vidimo dal bi me skužio Smijeh. Stvarno mi je žao što nisam gledao tu emisiju, da bar da ima na youtube-u...

 

Rambo is watching you!
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.5.2008 11:21 (i_rambo_plache).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice