Na tabletu šteka video

poruka: 6
|
čitano: 2.269
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Na tabletu šteka video

Imam tablet Samsung Galaxy tab s8. Kad koristim hrt aplikaciju za gledanje televizije video šteka u istim intervalima, dok na mobitelu sve radi odlično. Pokušao sam tvornički reset, isključio sam štednju baterije, isključio sam ograničavanje cpu na 70%. Ima li tko možda od Vas isti tablet? Ako da jel isto šteka?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Na tabletu šteka video
Gremlin144 kaže...

Imam tablet Samsung Galaxy tab s8. Kad koristim hrt aplikaciju za gledanje televizije video šteka u istim intervalima, dok na mobitelu sve radi odlično. Pokušao sam tvornički reset, isključio sam štednju baterije, isključio sam ograničavanje cpu na 70%. Ima li tko možda od Vas isti tablet? Ako da jel isto šteka?

 Kak radi prek chrome'a/firefox'a?

14 godina
offline
Na tabletu šteka video

Na žalost ne mogu tako testirati jer me automatski preusmjerava da skinem aplikaciju. Zvuk radi super samo slika svake 2 sekunde trza/šteka. Sad sam pokušao sa bosterima i nikakvih rezultata nema. Šteka jednako kakvu god kvalitetu slike stavim.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2022 22:53 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Na tabletu šteka video

Skinuo sam Samsung internet preglednik. Kada gledam preko njega ništa ne šteka. Izgleda da aplikacija nije optimizirana za samsung

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Na tabletu šteka video
Gremlin144 kaže...

Na žalost ne mogu tako testirati jer me automatski preusmjerava da skinem aplikaciju. Zvuk radi super samo slika svake 2 sekunde trza/šteka. Sad sam pokušao sa bosterima i nikakvih rezultata nema. Šteka jednako kakvu god kvalitetu slike stavim.

 Chrome/tri tockice i klik na desktop site i radit ce.

14 godina
offline
Re: Na tabletu šteka video

Sad radi još bolje, preko samsungovog je sporije otvarao. Hvala😁

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice