Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.492
|
čitano: 2.556.444
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
5 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Chriss kaže...

Bok,

 

Nekakvi savjeti za što bolji popust na Aliexpressu od sutra?

 Što je sutra?

 

Moje iskustvo s Aliexpressom je da generalno nemaju prave popuste. Većinom se njihovi "popusti" svode na "potroši 30$, uštedi 2$" s tim da moraš potrošiti 30$ u jednoj trgovini i sl.

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
encoding kaže...
Chriss kaže...

Bok,

 

Nekakvi savjeti za što bolji popust na Aliexpressu od sutra?

 Što je sutra?

 

Moje iskustvo s Aliexpressom je da generalno nemaju prave popuste. Većinom se njihovi "popusti" svode na "potroši 30$, uštedi 2$" s tim da moraš potrošiti 30$ u jednoj trgovini i sl.

 

Jučer je počeo "End of summer sale"...

 

Ima svakakvih prodavača koji pumpaju cijene pa lažno spuštaju za vrijeme ovakvih akcija ali ima i dobrih ušteda/pravih popusta.

 

Ja primarno gledam satove, naravno, skupilo se i drugih sitnica koje mi trebaju...

 

Al eto, npr. na satovima sam se uvjerio da se može dobro uštediti.

 

Ima raznih caka, kombinacija proizvoda/iznosa(ne nužno u istoj trgovini), dodatnih kupona koji idu i preko 30$ i sl.

 

Zato i pitam :)

3 godine
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel može netko nabaviti kupon za WD 15% student discount? Bio bi zahvalan

 

https://www.youthdiscount.com/partners/western-digital-gb

 

edit: kolega poslao kupon u pm, samo što se ne može koristiti na artikle koji su već na popustu tako da jbg.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2023 15:16 (Casablancas).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
encoding kaže...
Chriss kaže...

Bok,

 

Nekakvi savjeti za što bolji popust na Aliexpressu od sutra?

 Što je sutra?

 

Moje iskustvo s Aliexpressom je da generalno nemaju prave popuste. Većinom se njihovi "popusti" svode na "potroši 30$, uštedi 2$" s tim da moraš potrošiti 30$ u jednoj trgovini i sl.

 

Nađu se dobri popusti. Treba pratiti cijene i staviti 10 istih artikala iz različitih dućana u košaricu da se vidi koja cijena je najmanja. Neki imaju manju cijenu a ne primaju kupon. Neki imaju aliexpress sniženje + kod pa cijena ispadne dosta niža. Naravno, često dignu cijene prije sniženja.

Par puta sam kupio nešto što je sniženo, pa gore aliexpress popust i još kupon. Na kraju proizvod ($160 realne cijene) ispadne $90. 
Najviše me nervira što za svaki sale imaju specijalne kodove po državama. Osjetno smanje cijenu i znaju biti po 20-30% na već postojeću, sniženu cijenu. Problem je što kodovi budu za USA, Kanadu, UK, Francusku, Izrael a ti kodovi kod nas ne prolaze. Na kraju si zakinut za PDV i taj kupon.

16 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
marxone kaže...
Brki1994 kaže...
marxone kaže...
Jimmy kaže...
marxone kaže...

Jako dobra prilika, Lenovo laptop odličnih specifikacija po top cijeni 3585kn (478eura) s popustom na Diners karticu u ekupi aplikaciji, izmedu ostalog ima vrhunski ekran za te novce IPS 165HZ s prikazom 100% sRGB. 

 

 

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6, 82K101KVSC,

15,6 FHD,

Intel Core i5 11300H,

16GB RAM, 512GB SSD,

nVidia GeForce GTX 1650

 

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6, 82K101KVSC, 15,6 FHD, Intel Core i5 11300H, 16GB RAM, 512GB SSD, nVidia GeForce GTX 1650, Free Dos, laptop | Gaming laptopi | Laptopi | Laptopi i oprema | Računala | eKupi.hr - Vaša Internet trgovina

 https://www.svijet-medija.hr/art/laptop-lenovo-ideapad-gaming-3-15ihu6-82k101jusc-156-fhd-ips-i5-11300h-do-44ghz-16gb-512gb-ssd/116270?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

RTX3050 verzija, 800 kn skuplja.

 Taj ima loš ekran. tj. IPS 250nits Anti-glare, 45% NTSC, 60H tako da se ne može ni približno usporediti s 165Hz IPS 100% RGB 

 

I dalje je ovo najbolja ponuda trenutno kod nas za oko 500 eura. 

 

https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/Gaming-laptopi/Lenovo-IdeaPad-Gaming-3-15IHU6%2C-82K101KVSC%2C-15%2C6-FHD%2C-Intel-Core-i5-11300H%2C-16GB-RAM%2C-512GB-SSD%2C-nVidia-GeForce-GTX-1650%2C-Free-Dos%2C-laptop/p/EK000541891

 

45% NTSC (iliti 60 sRGB) se može pregristi. Mislim da je cijela ta priča sa spektrom boja pogotovo u budget rangu previše isforsirana. Legion 5 koji imam ima spektar boja od 45% NTSC i ako igraš videoigre, sasvim je dovoljno. Usporedio sam ga sa svoim monitorom koji ima sRGB od 124 i vidi se razlika, ali da je dramatična i nije. Crvena je boja koja najviše gubi na intezitetu dok su ostale boje sasvim okej. Svjetlina i refresh rate su puno bitniji u cijeloj priči. 

Ti Lenovo modeli od 60Hz su jako dobri na testu, u svojoj klasi bolji od drugih, ali ovi od 144Hz ili  model od 165Hz (100%RGB) na linku je vrh za te novce.  Mozda ti je dojam takav da ne vidis razliku u igricama, ali za edit fotografija i videa ces svakako primijetiti. za 500ak eura je ovo top ponuda pogotovo za onoga tko zeli odraditi i neki nezahtjevni edit fotografija.

Evo imas test na linkovima, najslabiji model 60Hz i 165Hz model pa si mozes usporedit. 

 

Lenovo IdeaPad 3 14 AMD laptop review: Masters all core aspects - NotebookCheck.net Reviews  60Hz

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 review: One of the most powerful RTX 3050 Ti laptops - NotebookCheck.net Reviews 165Hz

 

edit: prbaci se tamo na pitanja odgovori , sad vidim da je  objavljeno tu gdje je samo ponuda hardvera 

 

Imam Lenovo gaming laptop iz 2010 i koliko se sjećam mjereni RGB je 7x%. Vidim razliku između eksternog ekrana i onog na laptopu. Ne trebaš profesionalno koristiti laptop za obradu fotografija da bi vidio razliku. 

 

Je li sigurno da je to daj 165 Hz ekran? Ekupi je velik dućan sa puno artikala i viđao sam da imaju krivo kopirane opise. Očito netko tko se ne razumije uzme opis od najjačeg modela pa prekopira na druge. 

 

 
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jimmy kaže...

Imam Lenovo gaming laptop iz 2010 i koliko se sjećam mjereni RGB je 7x%. Vidim razliku između eksternog ekrana i onog na laptopu. Ne trebaš profesionalno koristiti laptop za obradu fotografija da bi vidio razliku. 

 

Je li sigurno da je to daj 165 Hz ekran? Ekupi je velik dućan sa puno artikala i viđao sam da imaju krivo kopirane opise. Očito netko tko se ne razumije uzme opis od najjačeg modela pa prekopira na druge. 

 

 

Ekupi lenovo specifikacije ili bilo koje druge trgovine nisu toliko bitne, jer se sa ukucanom oznakom bilo kojeg lenovo modela točni podaci mogu naći na psref stranicama...

 

https://psref.lenovo.com/

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jimmy kaže...
marxone kaže...
Brki1994 kaže...
marxone kaže...
Jimmy kaže...
marxone kaže...

Jako dobra prilika, Lenovo laptop odličnih specifikacija po top cijeni 3585kn (478eura) s popustom na Diners karticu u ekupi aplikaciji, izmedu ostalog ima vrhunski ekran za te novce IPS 165HZ s prikazom 100% sRGB. 

 

 

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6, 82K101KVSC,

15,6 FHD,

Intel Core i5 11300H,

16GB RAM, 512GB SSD,

nVidia GeForce GTX 1650

 

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IHU6, 82K101KVSC, 15,6 FHD, Intel Core i5 11300H, 16GB RAM, 512GB SSD, nVidia GeForce GTX 1650, Free Dos, laptop | Gaming laptopi | Laptopi | Laptopi i oprema | Računala | eKupi.hr - Vaša Internet trgovina

 https://www.svijet-medija.hr/art/laptop-lenovo-ideapad-gaming-3-15ihu6-82k101jusc-156-fhd-ips-i5-11300h-do-44ghz-16gb-512gb-ssd/116270?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

RTX3050 verzija, 800 kn skuplja.

 Taj ima loš ekran. tj. IPS 250nits Anti-glare, 45% NTSC, 60H tako da se ne može ni približno usporediti s 165Hz IPS 100% RGB 

 

I dalje je ovo najbolja ponuda trenutno kod nas za oko 500 eura. 

 

https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/Gaming-laptopi/Lenovo-IdeaPad-Gaming-3-15IHU6%2C-82K101KVSC%2C-15%2C6-FHD%2C-Intel-Core-i5-11300H%2C-16GB-RAM%2C-512GB-SSD%2C-nVidia-GeForce-GTX-1650%2C-Free-Dos%2C-laptop/p/EK000541891

 

45% NTSC (iliti 60 sRGB) se može pregristi. Mislim da je cijela ta priča sa spektrom boja pogotovo u budget rangu previše isforsirana. Legion 5 koji imam ima spektar boja od 45% NTSC i ako igraš videoigre, sasvim je dovoljno. Usporedio sam ga sa svoim monitorom koji ima sRGB od 124 i vidi se razlika, ali da je dramatična i nije. Crvena je boja koja najviše gubi na intezitetu dok su ostale boje sasvim okej. Svjetlina i refresh rate su puno bitniji u cijeloj priči. 

Ti Lenovo modeli od 60Hz su jako dobri na testu, u svojoj klasi bolji od drugih, ali ovi od 144Hz ili  model od 165Hz (100%RGB) na linku je vrh za te novce.  Mozda ti je dojam takav da ne vidis razliku u igricama, ali za edit fotografija i videa ces svakako primijetiti. za 500ak eura je ovo top ponuda pogotovo za onoga tko zeli odraditi i neki nezahtjevni edit fotografija.

Evo imas test na linkovima, najslabiji model 60Hz i 165Hz model pa si mozes usporedit. 

 

Lenovo IdeaPad 3 14 AMD laptop review: Masters all core aspects - NotebookCheck.net Reviews  60Hz

Lenovo IdeaPad Gaming 3 15IAH7 review: One of the most powerful RTX 3050 Ti laptops - NotebookCheck.net Reviews 165Hz

 

edit: prbaci se tamo na pitanja odgovori , sad vidim da je  objavljeno tu gdje je samo ponuda hardvera 

 

Imam Lenovo gaming laptop iz 2010 i koliko se sjećam mjereni RGB je 7x%. Vidim razliku između eksternog ekrana i onog na laptopu. Ne trebaš profesionalno koristiti laptop za obradu fotografija da bi vidio razliku. 

 

Je li sigurno da je to daj 165 Hz ekran? Ekupi je velik dućan sa puno artikala i viđao sam da imaju krivo kopirane opise. Očito netko tko se ne razumije uzme opis od najjačeg modela pa prekopira na druge. 

 

 Moguće je i to, evo i ja sam ga kupio pa ću iz prve ruke provjeriti, ako nije vraćam ga nazad.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
marxone kaže...
Moguće je i to, evo i ja sam ga kupio pa ću iz prve ruke provjeriti, ako nije vraćam ga nazad.

 

Prema ovom gore linku ispada da ima taj ekran. 

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Dali netko zna možda koja je fora s ovim njuškalo likovima koji prodaju poklon kartice/bonove u xy dućanima?
Ima tu svega, elipso, pevex, Emmezeta,...

Sam sam uzeo svojevremeno od lika 1000 eura poklon karticu za 900e casha njemu - znači 10% popust.
Trebat će mi opet nešto, pa ću ponovno se javiti istom.
Ali nikako ne mogu shvatiti odakle njima te kartice/kako to prolazi?
Jer realno, 1000e kartica je 1000e gotovine netko trebao dati za nju.

Pada mi na pamet da su to zaposlenici pa dobivaju jeftinije, ali opet ... Netko bi već provalio.
Ideje kako to rade?
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
x360gamer kaže...
Dali netko zna možda koja je fora s ovim njuškalo likovima koji prodaju poklon kartice/bonove u xy dućanima?
Ima tu svega, elipso, pevex, Emmezeta,...

Sam sam uzeo svojevremeno od lika 1000 eura poklon karticu za 900e casha njemu - znači 10% popust.
Trebat će mi opet nešto, pa ću ponovno se javiti istom.
Ali nikako ne mogu shvatiti odakle njima te kartice/kako to prolazi?
Jer realno, 1000e kartica je 1000e gotovine netko trebao dati za nju.

Pada mi na pamet da su to zaposlenici pa dobivaju jeftinije, ali opet ... Netko bi već provalio.
Ideje kako to rade?

 Možda na firmu kupe pa preprodaju? Postoji mogućnost da izvlače pare iz svoje firme.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.9.2023 18:52 (It'sMe932).
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stric_Jura kaže...

Bok,

 

je li ovo dobra ponuda?

 

https://www.cyberport.de/notebook-und-tablet/notebooks/razer/pdp/1c41-03s/razer-blade-17-i7-12800h-16gb-1tb-ssd-17-3-qhd-240hz-rtx3070ti-win11.html

 

do 10. rujna je ovih 51% popusta, pa da mi pajdaš dofura iz Nemačku

 Mislim da je popust dobar, ocito i najbolji trenutno po toj cijeni, ali nije bas 51%, pogledaj samo na brzinu koliko je takvih ponuda, ok jest za koju stoticu eura vise, ali da znas da nije toliko visok postotak.

 

EDIT: na ovom linku ako pogledas, stavio sam ti umjesto tvojeg i7 12800H sada je 13700H koji ima mrvicu bolje brojke za sebe pa imas jeftinijih laptopa od razer bladea ili kostaju isto.

Cisto za usporedbu. I novije RTX kartice, serije 4xxx.

Kovačić
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.9.2023 13:49 (acmilan2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Gago4 kaže...

Mehanička tipkovnica MageGee 60% 3,49 eura + besplatna dostava DPD

 

LINK

 

Cijena je samo za nove korisnike aplikacije. Ja sam skinuo apliakciju, napravio account i sve uredno prošlo, čak i SMS šalju kao potvrdu narudžbe.

 

Postoji jedna caka u svemu ovome, a to je minimalna narudžba od 20 eura. E ali, ako se javite live chatu u aplikaciji i pošaljete ovo:

 

I want to buy something under 20 €‎ but it will not let me. Can I get order minimun removed, its my first time using TEMU

 

Odmah će vam odgovoriti da su maknuli ograničenje i onda narudžba bez problema prolazi.

 

Ja sam uzeo jednu, ne očekujem puno, ali nisam mislio da ću novu mehaničku tipkovnicu platit 3,5 eure tako da, kakva god da dođe, neću se žalit.

 Gago4 cijena tipkovnice je 36.99€ (to je sa 52% popusta), kako si došao do 3.5€? 😁

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Repko kaže...
Gago4 kaže...

Mehanička tipkovnica MageGee 60% 3,49 eura + besplatna dostava DPD

 

LINK

 

Cijena je samo za nove korisnike aplikacije. Ja sam skinuo apliakciju, napravio account i sve uredno prošlo, čak i SMS šalju kao potvrdu narudžbe.

 

Postoji jedna caka u svemu ovome, a to je minimalna narudžba od 20 eura. E ali, ako se javite live chatu u aplikaciji i pošaljete ovo:

 

I want to buy something under 20 €‎ but it will not let me. Can I get order minimun removed, its my first time using TEMU

 

Odmah će vam odgovoriti da su maknuli ograničenje i onda narudžba bez problema prolazi.

 

Ja sam uzeo jednu, ne očekujem puno, ali nisam mislio da ću novu mehaničku tipkovnicu platit 3,5 eure tako da, kakva god da dođe, neću se žalit.

 Gago4 cijena tipkovnice je 36.99€ (to je sa 52% popusta), kako si došao do 3.5€? 😁

 Dodao sam edit u post pa probaj prek novog linka.  Sad idem probat istu proceduru preko drugog uređaja pa javim jel radi.

8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Gago4 kaže...
Repko kaže...
Gago4 kaže...

Mehanička tipkovnica MageGee 60% 3,49 eura + besplatna dostava DPD

 

LINK

 

Cijena je samo za nove korisnike aplikacije. Ja sam skinuo apliakciju, napravio account i sve uredno prošlo, čak i SMS šalju kao potvrdu narudžbe.

 

Postoji jedna caka u svemu ovome, a to je minimalna narudžba od 20 eura. E ali, ako se javite live chatu u aplikaciji i pošaljete ovo:

 

I want to buy something under 20 €‎ but it will not let me. Can I get order minimun removed, its my first time using TEMU

 

Odmah će vam odgovoriti da su maknuli ograničenje i onda narudžba bez problema prolazi.

 

Ja sam uzeo jednu, ne očekujem puno, ali nisam mislio da ću novu mehaničku tipkovnicu platit 3,5 eure tako da, kakva god da dođe, neću se žalit.

 Gago4 cijena tipkovnice je 36.99€ (to je sa 52% popusta), kako si došao do 3.5€? 😁

 Dodao sam edit u post pa probaj prek novog linka.  Sad idem probat istu proceduru preko drugog uređaja pa javim jel radi.

 izgleda da je promotion expired, barem tako meni piše 😀 

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Tako je, promotion expired.

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ocito se aplikacija mora skinuti preko tog posebnog linka

 

EDIT: ne, ipak je expired 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2023 9:52 (Mile).
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

uff i meni je to jucer cijeli dan izbacivalo ali sam bio skeptican jer sam vjerovao da ima neka caka...

steta mogao sam uzet mehanicku tipkovnicu za par €€

 

edit:

 

takoder je i meni proslo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2023 10:16 (zeryx).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mile kaže...

Ocito se aplikacija mora skinuti preko tog posebnog linka

 

EDIT: ne, ipak je expired 

Ipak mi je prošlo iako je pisalo da je promotion expired. Samo kliknite da dodate u košaricu i u sljedecom koraku stoji ta cifra od 3.5€.

Ja sam upravo narucio i dobio potvrdu na email i sms

2 godine
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Repko kaže...
Mile kaže...

Ocito se aplikacija mora skinuti preko tog posebnog linka

 

EDIT: ne, ipak je expired 

Ipak mi je prošlo iako je pisalo da je promotion expired. Samo kliknite da dodate u košaricu i u sljedecom koraku stoji ta cifra od 3.5€.

Ja sam upravo narucio i dobio potvrdu na email i sms

 Jel' ima neka sa f tipkama?

8 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Imam promociju. Ali meni ništa ne želi shippati u hr.
I piše minimalna narudžba 10€, ne 20€.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.9.2023 10:31 (Alfa_R).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Alfa_R kaže...
Imam promociju. Ali meni ništa ne želi shippati u hr.
I piše minimalna narudžba 10€, ne 20€.

Za shippanje u hrv bi trebalo biti moguce, barem meni za Osijek.
Za 10€ napravi kako je rekao kolega u prvom postu, javi se contact supportu i samo copy/paste poruke koju je on stavio tamo Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] (Ostale hardverske teme) @ Bug.hr Forum

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Moja sreca 🤣🤣
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Upravo sam uspješno placeo order za 3.5€. Est. delivery je 18.-27.9. Javim kako prođe 

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Buduci da mi prvi put nije uspjelo preko linka od kolege, par minuta kasnije mi je iskocila reklama na facebooku za tu tipkovnicu. Kliknuo na reklamu, napravio novi account i uspio narucit keeb za 3.5 eura.
P.S. morao sam se javiti supportu jer mi je minimum order morao biti 10 eura te su mi uklonili taj minimum order i tipkovnica uspjesno narucena.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Hvala kolega @Gago4 za link
Naručio crno sivu s red switchevima.
Preko supporta mi maknuli onih minimalnih 10$.
Za lokaciju Rijeku mi pisalo da ne dostavljaju, a na adresu u Požegi normalno prošlo...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
emerik kaže...
Moja sreca 🤣🤣

probaj ponovo kontaktirati support :) 

mozda naletis na nekog agenta koji ce ti odobriti

15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CindX kaže...
emerik kaže...
Moja sreca 🤣🤣

probaj ponovo kontaktirati support :) 

mozda naletis na nekog agenta koji ce ti odobriti

 Na kraju sam to napravio i proslo je :)

7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Meni piše this item cannot be shipped to default address.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Meni isto prosla, najbolja stvar je da uopce ne mora bit neki agent is live chata, nego on tebi ponudi opciju da maknes taj limit.. btw ak netko narucuje za gaming, obavezno red switcheve 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Samo napomena. Split, Dubrovnik i sl nemaju mogućnost dostave
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice