OnePlus 2

poruka: 173
|
čitano: 33.164
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2
Ako nekom treba invite za OP2 neka javi. Invite vrijedi jos nekih 15ak sati.
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

ima neko invite viska??

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 2

Dobio invite a ne planiram ga iskoristiti tako ako ga netko hoće neka se javi na pp :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus 2

također dobio invite pa ko treba nek pošalje pp

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 2

Imam i ja jedan. Vrijedi jos 70h pa se javite na pm. 

Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 2

Evo taman provjerio email i saznao da sam dobio jos 3 pozivnice od oneplusa. Tko zeli pozivnicu neka se javi, ali nazalost vrijede jos samo 1d i 14 h

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 2
Koje su prednosti OnePlusTwo u odnosu na novi LENOVO ZUK Z1 3GB/64GB koji je dosta jeftiniji (2100kn), a po speckama su oba tu negdje?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Jaci procesor i 1 GB vise RAM memorije.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 2
Zuk ima doata jacu bateriju,nema problema s pregrijavanjem i puno je jeftiniji....
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 2
Stigel mi je opo2 i zena ga nece lol
Kupi ko? Izvadil sam ga iz kutije upalil i ugasil. 64 GB model. Prodam ga po nabavnoj cijeni.
13 godina
offline
Re: OnePlus 2
vepar kaže...
Zuk ima doata jacu bateriju,nema problema s pregrijavanjem i puno je jeftiniji....

 komentari na gsm areni kazu drukcije, spominje se zagrijavanje, dosta losa baterija s obzirom na toliki kapacitet... mene zanima kakav je taj snapdragon 801 u lenovu naspram mtk helia x10 

12 godina
offline
Re: OnePlus 2
Prva domaća recenzija ZUK Z1 je odlicna. Bas posebno hvale bateriju. Tko će ga znati 😊
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Ima li možda netko invite za OP2?

AKo ima slučajno koja dobra duša zamolio bih je da se javi na ivan@opric-informatika.hr

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 2

Ako ti nije kasno, imam ja jedan invite.

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2
ocean77 kaže...

Ako ti nije kasno, imam ja jedan invite.

 Nije kasno!

8 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Kome treba invite, nek' se javi

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2
kinicari kaže...

Kome treba invite, nek' se javi

 Evo meni. Nisam još dobio. Ali samo invite baš ako imaš, ne zanimaju me kineski shopovi razni. Hvala

11 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Molim tko ima invite viška da mi pošalje na PP.

 

Hvala! 

 

EDIT: uspio nabaviti putem Oneplus foruma. Nadam se da ću nakon kupnje i ja imat za podijelit koju.


EDIT #2: umjesto OP2 odlučio se za OPX.

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2015 10:15 (iggy_majstorinho).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 2
Ne kuzim kak se dobije invite od nekoga jer se veze na mail. Dobil sam dva invitea i kad sam krenuo u kupnju odbilo mi je prodat jer sam iskoristio prvi invite sa druim emailom. Moral sam tocno invite sa tocnim mailom iskoristit.
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2
NEW_MAN kaže...
Ne kuzim kak se dobije invite od nekoga jer se veze na mail. Dobil sam dva invitea i kad sam krenuo u kupnju odbilo mi je prodat jer sam iskoristio prvi invite sa druim emailom. Moral sam tocno invite sa tocnim mailom iskoristit.

 Onaj tko kupi mobitel, dobija invite za dijelit koji nisu vezani za mail... Ako ima jos uvjek negdje da prijavis svoj mail, mozda se moze dobit direktno od njih, jer vecina je dobila koji su se prijavili za invite...

16 godina
offline
OnePlus 2

Stigle jučer tri dvije pozivnice za OnePlus 2, pa ako tko zeli, neka se javi. Vrijede do cca srijede 11.11. 15h :)

last.fm/user/jolly_bravo
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2015 20:45 (jollyb).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
OnePlus 2

jel mi moze neko rec koja je razlika izmedju pozivnice i normalne kupnje preko xiaomi for sale web shopa(350€ 64gb model)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus 2

jeftinije je

9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Ako netko treba pozivnicu neka se javi u inbox....sjetili se poslati nakon ajme vremena a meni vise ne treba.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Do 30.11. se može kupovati na njihovoj stranici bez invite-a ;)

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2
Bok,zanima me pregrijava li se mobitel,jel ekran dobar,jel fokus popravljen i koliko drzi baterija? Hvala
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Pri normalnom radu, surfanju, citanju se ne grije uopce ili jako malo. Kod snimanja se malo ugrije, ali nista strasno. Nikad mi se nije pregrijao, ali kod nekih zahtjevnijih igara se dosta ugrije gornji metalni rub. Opcenito se taj rub grije, a mobitel i ne toliko. Mobitel punim svaku noc i iskopcam ga u 6:30 ujutro i navecer oko ponoca prije spavanja jos uvijek imam nekih 30 % kad normalno koristim mobitel. Inace kad ga bas cijedim i non stop visim na njemu dobijem oko 3:30 do 4 h SoT-a. Kamerom sam zadovoljan na svjetlu, a kad je tamno nije bas nesto. Fokus sasvim dobro radi. Nadam se da sam pomogao.

 

LP

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2
Ma ne igram ja igrice uopce,samo surfanje,whatsapp,facebook,instagram..a dobro bude mi drzala onda cijeli dan valjda jer ionak imam naviku mob stavit na punjenje ak sam doma..btw jel ti internet upaljen kroz cijeli dan ili?
Hvala i btw jel mobitel vrijedi tih novaca? Samo zelim da je fluidan a ne da mi steka ko ovaj trenutno lg p880 4xhd,znaci lud sam
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 2
11glava11 kaže...
Ma ne igram ja igrice uopce,samo surfanje,whatsapp,facebook,instagram..a dobro bude mi drzala onda cijeli dan valjda jer ionak imam naviku mob stavit na punjenje ak sam doma..btw jel ti internet upaljen kroz cijeli dan ili?
Hvala i btw jel mobitel vrijedi tih novaca? Samo zelim da je fluidan a ne da mi steka ko ovaj trenutno lg p880 4xhd,znaci lud sam

 imas puno jeftinijih mobitela koji mogu odradjivati te zadatke bez problema, bzvz bacas novce ako ti je za mob najzahtjevniji facebook.

10 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

zelim da mi podatke sve brzo obraduje,ako me razumijes,a i zelim mob koji ce bit konkurentan sljedece dvije godine...razmisljao sam o g4 al ima ga par frendova pa bi htio nesto sto nitko nema

 

ali hvala na komentaru...

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice