OnePlus 2

poruka: 173
|
čitano: 33.274
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
OnePlus 2

Koji je poseban razlog za preci s OnePlus One na OP Two?

 

OnePlus Two nema NFC (mada to nije nesto posebno bitno, al bolje imati nego nemati), baterija mu po testovima daje cca. sat i pol manje screen on time-a jer je ocito S 810 gladan ko pas, nema utor za MicroSD niti izmjenjivu bateriju (ako je nekome taj feature potreban).

 

Eventualno je poboljsana kamera i dodan citac otiska prsta.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 2
sudy_freak kaže...

Ma nije to ta cijena, zaletio sam se :(
Za nas je cijena 295 GBP 

Zar je mobicity skužio da smo u EU?

Inače, po meni ovih 300 funti je zadnja cijena kod koje bi u našoj (hr) poziciji razmatrao 1+2, to je negdje oko 3000kn, a za malo više se nađe S6 na Njuškalu (uzimam njega kao usporedbu jer se 1+2 navodi kao "flagship killer")

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2015 18:33 (speedy56).
10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2

Šta se sikirate, buraz veli da je u Irskoj oko 350€ pa ak imate nekog eto kanala nabave :D

14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Je li dobio itko invite? Ja sam 150 000. na ljestvici i nista jos...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 2
Jakic007 kaže...

Je li dobio itko invite? Ja sam 150 000. na ljestvici i nista jos...

 ja sam >60k i jos nista... 

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2
Blade18 kaže...
Jakic007 kaže...

Je li dobio itko invite? Ja sam 150 000. na ljestvici i nista jos...

 ja sam >60k i jos nista... 

 
vidim na drugim forumima da su neki iz hrv, vec poceli dobivati invite

14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 2

Ljudi, ako netko slucajno ima viska invite i voljan mi je dati placam cevape!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
OnePlus 2

Takodjer bih jedan invite. Ne budite skrti, necu ni ja biti 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 2

Mi moze netko rec koja je ukupna cijena za narucivanje s sluzbene stranice sa svim troskovima? Lijen sam sve to izracunavat 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2
Bash kaže...

Mi moze netko rec koja je ukupna cijena za narucivanje s sluzbene stranice sa svim troskovima? Lijen sam sve to izracunavat 

ako narucujes sa sluzbene stranice trebalo bi biti cijena moba=postarina...za OP1 je bila 38 eura..pa mislim da ce biti tako i za 2....vidim na to2c je OP2 in stock i cijena je 3GB model 379 dolara a ya 4 GB 436 dolara..sto i nije neka velika raylika u cijeni sa orginal stranicom..samo nisam siguran da ga oni vec imaju in EU warehouse... 

15 godina
odjavljen
offline
OnePlus 2

400€ +30 i kusur € postarina ispada skoro 450€, za te novce se bez problema nadje Z3, G4 ili S6 prek njuske s Tcom ili Vip garancijom.

 

Ne kazem da je OPO 2 los, dapace, vrlo dobar, ali ne znam kolko je isplativ u odnosu na ekipu iznad.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 2
Edge kaže...

400€ +30 i kusur € postarina ispada skoro 450€, za te novce se bez problema nadje Z3, G4 ili S6 prek njuske s Tcom ili Vip garancijom.

 

Ne kazem da je OPO 2 los, dapace, vrlo dobar, ali ne znam kolko je isplativ u odnosu na ekipu iznad.

 

Sony mi iz nekog razloga nikad nije legao iako njihove mobove smatram odlicnima. Samsunga odavno ne koristim i ne zelim ga vise. G3 me dobro opekao, a koliko sam i osobno vidio, ali i procitao - kod G4 nije nista razlicito. Jedino to sto stoji je garancija, no i ona nije bas neka kod nas. No opet za 100 kopalja iznad OP2 sigurno.

 

S druge strane ako zanemarim garanciju dobijem near stock android sa dosta modifikacija, 'premium feel', dual sim i velik community iza OP2. Opcenito, OPO je meni osobno najbolji android prosle godine. A ima sam dosta androida i izmijenio ih dosta, od Xiaomia pa sve do LG-a.

15 godina
offline
OnePlus 2

Meni je isto OPO bio izvrstan prosle godine, s iscekivanjem sam cekao OPT, ali ako mogu za istu lovu dobiti S6 s njuske onda radije idem na S6 i nadam se da ce mi baterija izdrzat cijeli dan. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 2

Samim time što OPO 2 ima Snapdragon 810 me ne zanima...također i cijena je na razini S6 na njuškalu, garancija je upitna, tako da ne vidim razlog kupovat OPO 2 osim ako nisi njihov fan. 

 

Jedino što ima zanimljivu zadnju masku - imitacija drveta...

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 2

meni je ta imaitacija drva jako neukusna.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2015 15:14 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 2
omomomomoomm kaže...

meni je ta imaitacija drva jako neukusna.

 

Meni je osobno ok., isto kao što mi je koža ok na G4 i staklo na S6.

 

Ljepota je u oku promatrača.

12 godina
offline
Re: OnePlus 2
R36 kaže...

Samim time što OPO 2 ima Snapdragon 810 me ne zanima...također i cijena je na razini S6 na njuškalu, garancija je upitna, tako da ne vidim razlog kupovat OPO 2 osim ako nisi njihov fan. 

 

Jedino što ima zanimljivu zadnju masku - imitacija drveta...

 

 

 

 

 Masio si ceo fudbal.

 

810 je druga generacija, OXygenOS, cijena je takva na njuskalu, zato se ne kupuje na njuskalu. Garancija je vrhunska, 99% slucajeva je novi uredaj kod tebe nakon kvara. Ja ne vidim razog kesirat ogromnu kolicinu za S6.

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
odjavljen
offline
OnePlus 2

Mene je OP2 malo razocarao, no opet cu ga uzeti. Jednostavno sam se nadao da ce biti jos bolji uredjaj. Jedino gdje je ugodno iznenadio je kamera, jer po androidcentralu cak je u rangu s6 i g4. Iako mi kamera ne igra neku ulogu (jako malo ju koristim).

 

No radije idem na near stock android sa OP2, nego na lagwiz i carrier bloatware sa S6. A nista bolji nije ni G4. Dapace, ta dva su valjda najgori androidi po tom pitanju. Meni osobno.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus 2

na stranu to sto nema bloatware-a i ostalog... recimo da zelite kupit OPT sutra ili sljedeci tjedan, jednostavno je nemoguce bez pozivnice... to mi zapravo najvise smeta... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 2
SimeKZ kaže...
R36 kaže...

Samim time što OPO 2 ima Snapdragon 810 me ne zanima...također i cijena je na razini S6 na njuškalu, garancija je upitna, tako da ne vidim razlog kupovat OPO 2 osim ako nisi njihov fan. 

 

Jedino što ima zanimljivu zadnju masku - imitacija drveta...

 

 

 

 

 Masio si ceo fudbal.

 

810 je druga generacija, OXygenOS, cijena je takva na njuskalu, zato se ne kupuje na njuskalu. Garancija je vrhunska, 99% slucajeva je novi uredaj kod tebe nakon kvara. Ja ne vidim razog kesirat ogromnu kolicinu za S6.

Aj prestanite pušit te fore da je to druga generacija 810...

Kakva druga generacija., to je jedna te ista generacija samo je na OPO 2 odmah u startu spušten takt...

 

Rekli su i za Z3+ da je druga generacija 810 pa se pregrijavao u Japaanu i bilo je upozorenje pored mobitela o mogučnosti večeg pregrijavanja uređaja.

 

Garancija je vrhunska gdje ga ti šalješ u Kinu i to traje dobrih 2-3 tjedna pa onda čekaš da ga oni poprave/zamjene i pošalju natrag i onda to opet traje 2-3 tjedna. Garancija je pravo vrhunska!!!

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2015 17:46 (R36).
12 godina
offline
OnePlus 2

Šalješ u Englesku i u roku od 14 dana od slanja dobiješ novi mob. I je drugi gen s810, mala razlika i nije underclockan, ima čak malo bolji rezultat na benchevima

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 2
maks0806 kaže...

Šalješ u Englesku i u roku od 14 dana od slanja dobiješ novi mob. I je drugi gen s810, mala razlika i nije underclockan, ima čak malo bolji rezultat na benchevima

Da je ikad "postojala druga" generacija 810, većina mobilnih proizvođača koji imaju "prvu generaciju" 810, bi je imali.

 

Isti priča je bila za Z3+.,sad za OPO 2 tako da...

 

Evo s androidcentral teksta (imaju recenziju OPO 2)

"That didn't stop OnePlus from jumping on the chance to claim "its" version of the Snapdragon 810 was somehow special when compared to all other instances of the processor, from claiming they had the "cool" version to explaining their processor was seated in a special way on the board — and even claiming their 810 was handling processes as they entered the chip in a special way.

Marketing fluff and misdirection aside, this Snapdragon 810 looks and behaves quite similarly to all of the other 810-based phones we've come across this year that weren't pre-production, with two curious differences."

 

 

 

 

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 2
Blade18 kaže...

na stranu to sto nema bloatware-a i ostalog... recimo da zelite kupit OPT sutra ili sljedeci tjedan, jednostavno je nemoguce bez pozivnice... to mi zapravo najvise smeta... 

 

Mobitel se salje u englesku kako ti je vec receno. A kod nas na servisima cekas i duze od dva tjedna, a cesto te znaju i zahebati.

Ovaj R36 je pak car. Da je kojim slucajem kupio OP2 vec bi tema bila prepuna njegova spama kako je mobitel cudo i kako leti. No ajde, nije ga uzeo ove godine pa neke druge teme spama takvim idiotarijama.

 

Sto se tice pozivnice, plati malo vise i imas ga u roku od 4-5 dana iz provjerenih shopova. Na taj nacin ga i ja mislim uzeti, jer ne da mi se zezati sa pozivnicama.

12 godina
offline
Re: OnePlus 2
Hann kaže...
Blade18 kaže...

na stranu to sto nema bloatware-a i ostalog... recimo da zelite kupit OPT sutra ili sljedeci tjedan, jednostavno je nemoguce bez pozivnice... to mi zapravo najvise smeta... 

 

Mobitel se salje u englesku kako ti je vec receno. A kod nas na servisima cekas i duze od dva tjedna, a cesto te znaju i zahebati.

Ovaj R36 je pak car. Da je kojim slucajem kupio OP2 vec bi tema bila prepuna njegova spama kako je mobitel cudo i kako leti. No ajde, nije ga uzeo ove godine pa neke druge teme spama takvim idiotarijama.

 

Sto se tice pozivnice, plati malo vise i imas ga u roku od 4-5 dana iz provjerenih shopova. Na taj nacin ga i ja mislim uzeti, jer ne da mi se zezati sa pozivnicama.

 Ma lik ima fetis na ono sta kupi da je najjace... ocito ga pece kad baci novce na nesto pa mora branit svim silama. Svejedno njegovi postovi su sve samo ne informativni. Svi puse, samo njemu spavaju...

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 2
Hann kaže...

Mene je OP2 malo razocarao, no opet cu ga uzeti. Jednostavno sam se nadao da ce biti jos bolji uredjaj. Jedino gdje je ugodno iznenadio je kamera, jer po androidcentralu cak je u rangu s6 i g4. Iako mi kamera ne igra neku ulogu (jako malo ju koristim).

 

No radije idem na near stock android sa OP2, nego na lagwiz i carrier bloatware sa S6. A nista bolji nije ni G4. Dapace, ta dva su valjda najgori androidi po tom pitanju. Meni osobno.

 Ocito nisi cuo o Zenfone 2 u vezi bloatware-a

15 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 2
Darkensync kaže...
Hann kaže...

Mene je OP2 malo razocarao, no opet cu ga uzeti. Jednostavno sam se nadao da ce biti jos bolji uredjaj. Jedino gdje je ugodno iznenadio je kamera, jer po androidcentralu cak je u rangu s6 i g4. Iako mi kamera ne igra neku ulogu (jako malo ju koristim).

 

No radije idem na near stock android sa OP2, nego na lagwiz i carrier bloatware sa S6. A nista bolji nije ni G4. Dapace, ta dva su valjda najgori androidi po tom pitanju. Meni osobno.

 Ocito nisi cuo o Zenfone 2 u vezi bloatware-a

 

Nisam, ponajvise jer me taj mob nikad nije zanimao. No kakve veze Zenfone 2 sada ima sa svime ovime? :)

12 godina
offline
OnePlus 2

Tu uopće nije bitno kakav tko ima mobiteli. Ovdje pričamo o OP 2 i njegovim specifikacijama i mogučnostima. Najčešće kad nešto tvrdim, to potkrijepim i s činjenicama., za razliku od onih koji me demantiraju s odgovorima na razini djeteta. Takve uopće ne citiram.

 

To što potencijonalni kupci vjeruju da OP 2 ima neki svemirski procesor 810, samo pokazuje koliko OP 2 ima dobar PR menadžment, za razliku od HTC-ovog.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2015 8:10 (R36).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 2

"""Garancija je vrhunska gdje ga ti šalješ u Kinu i to traje dobrih 2-3 tjedna pa onda čekaš da ga oni poprave/zamjene i pošalju natrag i onda to opet traje 2-3 tjedna. Garancija je pravo vrhunska!!!"""

 

Super ti je činjenica, i potkrijepljena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 2
maks0806 kaže...

"""Garancija je vrhunska gdje ga ti šalješ u Kinu i to traje dobrih 2-3 tjedna pa onda čekaš da ga oni poprave/zamjene i pošalju natrag i onda to opet traje 2-3 tjedna. Garancija je pravo vrhunska!!!"""

 

Super ti je činjenica, i potkrijepljena.

 Da li Oneplus kompanija ima predstavništvo u Hr kao npr Samsung,Sony,LG,HTC i sl...!? Nema

Da li Oneplus kompanija ima ovlastenu servisnu mrežu u Hr!? Nema

 

Znači za bilo kakav kvar moraš ga slat u EU ili Kinu.,što zahtjeva neke dodatne troškove. To da će ti oni samo tako dati novi mobitel,hoće ne.

Pa ne rastu njima mobiteli na grani pa da ih dijeli šakom i kapom.

 

Bilo kakva igra s njima će trajati min. dva tjedna

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2015 18:10 (R36).
15 godina
odjavljen
offline
OnePlus 2

R36, do prije par postova nisi znao ni da se salje u Eng a ne u Kinu. No to te ne sprjecava da i dalje pametujes.

Nadalje, ako ti se nesto dogodi tvom prekrasnom S6E, koliko dugo ces ga kod nas cekati na servisu? Koliko vidim, Samsungova podrska u USA je uzas, a kod nas je tek show. Imas dosta postova i o tome na forumu.

 

Ja sam OPO slao u englesku. Prvo ekran los bio (zutilo), no ajde, nije mi se radi toga slalo. Ali je kasnije i zvucnik krckao. Poslao i u manje od dva tjedna dobio nov primjerak. Nisam imao negativnih iskustava sa samsungom, no gledajuci sta sve ekipa pise, ovo je puno bolji support od Agram servisa i sl. servisa koji kod nas 'servisiraju' mobitel. Uz to sve to traje i po duze od dva tjedna, stim da cesto ni ne rijese problem.

 

Uostalom, OP2 ti je uzas. Imas S6E. Tvoje pravo. No barem ne siri totalne gluposti i dezinformacije po ovom topicu, jer ocito je da nemas pojma o cemu pricas. Slanje u Kinu... Majko mila 

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice