Motorola Moto X - Rasprava

poruka: 29
|
čitano: 10.300
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto X - Rasprava

Pozdrav svima! :) Evo otvorio sam temu o ovom mobitelu jer vidim da ne postoji na forumu. Zanima me dali tko od vas forumaša posjeduje ovaj mobitel i kako ste zadovoljni s njim? Ja sam ga uspio nabavit i stvarno sam zadovoljan s mobitelom. Ove njegove mogućnosti poput active displaya i always on listeninga su stvarno fora. Iako sam mislio da mi neće služiti, stvarno su korisne i praktične. 

 

Ako nekoga tko kupuje ovaj mobitel zanima nešto, neka me slobodno pita. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto X - Rasprava

di si ga kupio i koliko te izašao?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto X - Rasprava
Imam rodbinu u UK pa su mi ga oni kupili i poslali, u kunama me ispalo oko 2500.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Moto X - Rasprava

Nisi imao nikakvih problema sa stavljanjem naših domaćih sim kartica? Ja sam svoj mislio naručiti iz USA. Mislim da je tamo jeftiniji?! Nego, čuo sam da je kamera razočaravajuća, jel to istina?

12 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto X - Rasprava
Nisam imao nikakvih problema, stavio sam unutra karticu i sve radi. (Uređaj je na sve mreže) U SAD-u su jeftiniji ali neznam koliko će te ispasti poštarina i ostali troškovi. Po meni je kamera dobra, imam i iphone 5s pa sam s njime uspoređivao i čine mi se slike podjednake. Motorola ima malo jači kontrast ali je iphone malo bolji u low light situacijama. Budem predvečer stavio par slika od oba mobitela da možeš usporediti. :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Moto X - Rasprava

ajde baš stavi da vidim. Nema troškova, dođem u SAD i uzmem mob :)

12 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto X - Rasprava

Evo poslikao sam par slika, Motorola po defaultu slika 16:9 slike dok iphone slika 4:3 da lakše raspoznate. Ako još netko ima želje da slikam nešto određeno samo recite. :)

 

 

 

iphone oblačno vrijeme

 

 

motorola oblačno vrijeme

 

 

iphone slabo osvjetljenje bez blica

 

 

motorola slabo osvjetljenje bez blica

 

 

iphone zalazak sunca

 

 

motorola zalazak sunca

 

 

iphone macro

 

 

motorola macro

 

Znam da nisu neke umjetničke slike ali budu poslužile :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.5.2014 20:43 (rbalic).
Moj PC  
1 0 hvala 3
9 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto X - Rasprava

meni se motoroline slike ne čine loše, osim onog cvijeća bez blica.. možda bi se to dalo popravit s drugim programom.. imam motorolu motoluxe sa kamerom od 8mp i slike su bile dosta mutne al kad sam instalirao cameraZOOM, slike su vidno bile bolje.. 

ajd probaj uslikat neki tekst s oba moba

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto X - Rasprava
Pa dobre su slike, nisu ništa losije od s4 ili iPhonea 5. Iphone 5s mislim da ima malo bolju kameru zbog low lighta i malo prirodnijih boja. Budem jos navečer poslikao par slika u mraku pa cu uploadat. :) Budem i tekst poslikao ;)
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.5.2014 14:13 (rbalic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Moto X - Rasprava

si još uvijek zadovoljan? ja baš drugi tjedan naručujem svoj iza usa, bojim se samo da mi 4g neće raditi kako nisu iste frekvencije. Di si ti svog nabavio?

10 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto X - Rasprava

jel ko korisnik ovog telefona? kaka su vam iskustva? kaka je baterija? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto X - Rasprava

vidim da niko ne raspravlja o ovom telefonu,neznam ni dali ce mi itko odgovorit.a jeli ima koja srodna dusa da mi odgovori di mogu kupit ovaj telefon preko interneta,kolega zapeo i oce taj mobitel,pa eto kad bi neko mogao pomoc bio bih jako zahvalan :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Motorola Moto X - Rasprava

Ako misliš na drugu generaciju moto x uređaja, onda ga zasada u EU ne možeš uzet.

Ako misliš na prvu generaciju, onda ga možeš naručit sa nekog stranog web shopa.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 21:21 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto X - Rasprava

na mobicity uk je out of stock tj crni,bijeli nije,ali njega ne zeli. Dali postoji jos koji provjereni webshop uk. de. ili nest slicno?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Motorola Moto X - Rasprava
RondoVK kaže...

na mobicity uk je out of stock tj crni,bijeli nije,ali njega ne zeli. Dali postoji jos koji provjereni webshop uk. de. ili nest slicno?

Baci oko i na amazon.co.uk.

Ako se ne varam, mislim da je dio ekipe sa foruma tamo nabavljao moto g.

Pa baci oko i na tu temu.

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto X - Rasprava

narucivao sam ja moto g isto prkeo amazona ali je bio bas od motorole sellera a trenutno ima sam od nekih drugih sellera moto x pa sam skepticna malo

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto X - Rasprava

Zna netko odakle se moze naruciti Moto X nova verzija? S Amazona ga ne salju kod nas, na mobicity ga jos nemaju.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Motorola Moto X - Rasprava
fkb kaže...

Zna netko odakle se moze naruciti Moto X nova verzija? S Amazona ga ne salju kod nas, na mobicity ga jos nemaju.

Jesi probao samo amazon.co.uk? Ak jesi samo tu stranicu, probaj vidjeti na amazon.de

16 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Moto X - Rasprava

Poceli su slati s amazon.co.uk kod nas. Naruceno prije par dana.

14 godina
offline
Re: Motorola Moto X - Rasprava
fkb kaže...

Poceli su slati s amazon.co.uk kod nas. Naruceno prije par dana.

Koliko te ukupno krznaša ispalo ?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Moto X - Rasprava
zabranjeniples kaže...

Koliko te ukupno krznaša ispalo ?

 

Grand Total: £437.97 ... ~4300kn. Bijeli. Crni mislim da dodje jeftinije.

13 godina
offline
Re: Motorola Moto X - Rasprava
O kojem Moto X govoris? Ova tema je za MotobX koji je stigao 2013 godine. Ti valjda govoris o Moto X 2014 jer se Moto X iz 2013 godine da dosta jeftino nabaviti na Amazonu.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Moto X - Rasprava
jurica_m kaže...
O kojem Moto X govoris? Ova tema je za MotobX koji je stigao 2013 godine. Ti valjda govoris o Moto X 2014 jer se Moto X iz 2013 godine da dosta jeftino nabaviti na Amazonu.

 

 

Moto x 2nd gen. Admin je prebacio moje pitanje u ovu temu koja je originalno za prvu generaciju Moto x-a.

12 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto X - Rasprava

Uzeo sam moto x 2013 (32gb developer edition) preko ebaya za nekih 230 dolara + dostava i mob je za te novce jako dobar. Kamera ima potencijala, ali je ograničena (pre)jednostavnim softwareom (koji npr. u nekim situacijama ne čeka da se fotografija izoštri prije uslikavanja). Govorne komande su fora stvar za pokazivanje pred ekipom, ali ponekad štede vrijeme, osobito kod memoriranja u kalendar i sličnih aktivnosti.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto X - Rasprava

kako se ponasa baterija na x2014 posto vidim da ima 2300mah a trenutno imam xperiu z1 pa je na njemu odlicna 3000mah

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Moto X - Rasprava

Što kažete za moto x play?

http://www.motorola.com/on/demandware.store/Sites-Motorola_WE-Site/en/Product-Show?pid=moto-x-play-we

 

Kamera 21mpx, procesor 8 jezgri s 1.7GHz, 2gb RAM, ekran 5,5" fulHD, i baterija 3630mAh.

Preformanse mi izgledaju jako dobro, i s ovakvom baterijom može izdržati sigurno jako dugo.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
13 godina
protjeran
offline
Motorola Moto X - Rasprava

Zanima me Moto X 1. generacija. Gledao sam cijene na Mobicity, na Ebay i na Amazon i nisam pretjerano zadovoljan + radije nebi preko aukcijskih stranica.

Može li mi netko preporučiti još neke EU webshopove gdje bi mogao potražiti ovaj mobitel?

Hvala!

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Motorola Moto X - Rasprava
makimakimaki kaže...

Zanima me Moto X 1. generacija. Gledao sam cijene na Mobicity, na Ebay i na Amazon i nisam pretjerano zadovoljan + radije nebi preko aukcijskih stranica.

Može li mi netko preporučiti još neke EU webshopove gdje bi mogao potražiti ovaj mobitel?

Hvala!

 

Ja sam uzeo ove zime Developer Edition za cca 200$.

Pogledaj si malo na Ebay

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
protjeran
offline
Motorola Moto X - Rasprava

Hvala ali htio bi uzeti iz EU zbog više razloga, da ne nabrajam sada.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice