MEIZU M2 Note

poruka: 1.882
|
čitano: 337.410
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
Napravi root i sa ccleaner izbrisi security aplikaciju i dolaziti će sve notifikacije
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
moze preporuka kako najlakse napravit root.... za samusng sve zam...na meizu nisam vec duze bio... tnx
13 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

uspio sam sa kingroot...i sa cc izbrisao sigurnost....sad cu vidjet jel radi

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
zast mi stalno ove 3 zadnje aplikacije gasi...stavim klizac udesno...i pogledam kasnije i opet je na lijevo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
zast mi stalno ove 3 zadnje aplikacije gasi...stavim klizac udesno...i pogledam kasnije i opet je na lijevo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
zast mi stalno ove 3 zadnje aplikacije gasi...stavim klizac udesno...i pogledam kasnije i opet je na lijevo
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
MEIZU M2 Note

A očito da i ta verzija koju imaš ima problema notifikacija.

Probaj ovo : security >power>standby manager i tamo označit 

 

Koliko sam uspio pohvatat FlyMe ima problem sa nekim verzijama da kad mob uđe u "idle mode" tj. kad miruje otprilike 3min security aplikacija isključi obavijesti,zato ne dobivate poruke.

 

Meni se to događalo na prošlom Meizu M2 kojeg sam zamjenio zbog problema sa ekranom.

Na ovom kojeg trenutno imam je 4.5.4I na kojem sve radi kak spada,tak da ako ništa drugo ne uspije napravite rollback na tu verziju .

 

I ovo je čisto moje mišljenje ali osim u nekakvim estetskim promjenama nema razlike između FM4 i FM5 verzije.

 

 

Moram priznat da me taj FlyMe dosta razočaro,generalno sam zadovoljan mobom ali ako ću ikad u budućnosti uzimat kineza ,uzimat ću isključivo sa čistim androidom.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Cudno je to kazem jer meni sve radi ok.

Probaj jednom napraviti clean instalaciju pa vidi da li sve radi.

 

Naravno nakon sto instaliras napravi sve one korake opisane u postovima prije.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
Petica je neusporedivo bolja, Flyme 4 je smeche.
 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
Petica je neusporedivo bolja, Flyme 4 je smeche.
 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
Gogo222 kaže...
Petica je neusporedivo bolja, Flyme 4 je smeche.

Kao i inače fantastičan argument.

8 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
Opet ti
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
Ima li tko link za flyme tools?
PROTIV
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
Pogledaj si moj post od prije cca pol godine.
9 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Stavio sam Flyme 5.1.8.0G , zanima me kako ga root,probao sam preko kingo root 2x ali na 75% izbaci failed

 

Zna netko kako riješiti problem

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Neznam zasto mi sad na mobu display pola potamni,pojave  se okomite crte razlicite sirine.Ristartam mob i isto,ponekad nestane,kada listam aplikacije lijevo ili desno po displeyu pola aplikacije micem a pola ostaje,pa opet proradi pa opet isto.. Instalirao flyme 5.1.8.0G i sve radilo kako spada,nikada takvih problema nije bilo..da nije od vlage jer je danas padala kisa ,nije bio mokar od kise..

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
MrleRi kaže...

Stavio sam Flyme 5.1.8.0G , zanima me kako ga root,probao sam preko kingo root 2x ali na 75% izbaci failed

 

Zna netko kako riješiti problem

 

Hvala

 Probaj KingRoot... Ako si bio otvorio settings pa  security , root permission i prihvatio pravila za rootanje onda bi trebao Kingo root to odraditi..

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2016 19:37 (joka1).
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
a ćemu kingroot ako se to odradi u setingsu?
PROTIV
11 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
turista kaže...
a ćemu kingroot ako se to odradi u setingsu?

 Slazem se,kod mene to nije bilo radilo iako sam rucno napravio pa sam uporabio KingRoot.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.9.2016 22:56 (joka1).
9 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
joka1 kaže...
MrleRi kaže...

Stavio sam Flyme 5.1.8.0G , zanima me kako ga root,probao sam preko kingo root 2x ali na 75% izbaci failed

 

Zna netko kako riješiti problem

 

Hvala

 Probaj KingRoot... Ako si bio otvorio settings pa  security , root permission i prihvatio pravila za rootanje onda bi trebao Kingo root to odraditi..

 hvala,prihvatio root permission i root sam prošao

8 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Izašao Flyme 5.1.9.0G.

https://downloads.meizufans.eu/?dir=m2note/firmware/stable/5.1.9.0/g

 

Promjene:

 

System update
Added support of overnight update

Setup Wizard
Added a setting item for users to select their country or region.

System
Improved home screen layout
Fixed an issue where WhatsApp couldn’t receive messages when the phone had been in standby mode for a while.
Fixed an issue where the download notification couldn’t be swiped away from the notification shade after the download of an app was stopped before it was completed on Google Play.

Security
Added alert of high battery consumption apps.
Added a permission control to block undesired views on lock screen.
Added display of battery remaining on the lock screen when the super power-saving mode is on.
Fix an issue where tapping “Learn More” in Security > Data > Data Saver would go back to the previous menu.
Fixed app download failure on Play Store

Settings
Added a “Flash alert on incoming call” toggle in Phone Settings.

Communications
Improved the interaction on the on-going call screen so that pressing and holding the “Hang up” button won’t end the call until it was released.
Fixed an issue of significant battery drain incurred by the phone’s constant network search when no SIM card was inserted.
Fixed an issue where a “Group name already exists” prompt would display when users tried to remove a contact group, which made the action unable to be performed.
Fixed an occasional issue where an incoming call from a stranger couldn’t be answered until after the number was saved as a contact.

Files
Added several editing options to Vault, including “Create new folder”, “Move”, and “Rename”.
Added display of file/folder moving progress and a “Stop Moving” option in the notification and the dialog when files/folders are being moved to Vault.
Improved the layout of images in Photos > All Files.
Improved the update strategy for Vault.
Fixed an unexpected quit that occurred occasionally when Vault was opened.



Lock screen
Altered the notification shade so that it can only be opened by pulling down from the top on the lock screen.
Adjusted the charging animation to the middle position of the screen.

Camera
Improved the invocation of camera by third-party apps.
Improved the shutter sound.
Fixed an issue where manual setting of exposure was effective for only one shot.
Fixed an occasional issue where the enablement of gridlines couldn’t take effect.
Fixed an issue where when the app switcher was opened from the camera mode selection screen, the camera icon was displayed in incorrect size.
Fixed an issue where when both the exposure time setting slider and the timer were enabled, the countdown and the slider would overlap on the screen when tapping the shutter for the second time after a photo had been taken.
Fixed an issue where locked photos could be viewed after the camera was switched to GIF mode and then back to Auto mode.

Gallery
Improved the refresh speed of Gallery.
Fixed an unexpected quit of Gallery observed when users tried to set a certain picture as wallpaper.

Status bar
Optimized the immersive effect
Changed the notifications of screenshot taken to heads-ups.
Enlarged the DND icon displayed in the status bar
Fixed an issue where a download rate of 0 KB/s was displayed in the pulled down notification shade while the actual rate was over 2 MB/s as shown in the status bar.

Clock
Optimized the user interface for Alarm on the lock screen.
 
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
Jel itko napravio uodate na 5.1.9,meni vise ne radi 4g :/ hmmmm
8 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Ja sam napravio i meni radi 4G.

Koja mreza?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

Azurirao sam neki dan M2 Mini preko OTA na 5.1.9.0Y verziju (bez brisanja podataka) i sve OK radi, tj. kao i prije na A verziji.

No, kako bih ipak htio napraviti "Clean data" jer se svega nakotilo u ovih godinu dana na mobu, bi li mogao samo ovu zadnju "G" verziju puknuti gore ili treba neke predradnje napraviti jer je sad na "Y"?

11 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
acerRI kaže...

Ja sam napravio i meni radi 4G.

Koja mreza?

 Sorry evo maloprije sam bio po drugim lokacijama i sve radi uredno :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
joka1 kaže...

Neznam zasto mi sad na mobu display pola potamni,pojave  se okomite crte razlicite sirine.Ristartam mob i isto,ponekad nestane,kada listam aplikacije lijevo ili desno po displeyu pola aplikacije micem a pola ostaje,pa opet proradi pa opet isto.. Instalirao flyme 5.1.8.0G i sve radilo kako spada,nikada takvih problema nije bilo..da nije od vlage jer je danas padala kisa ,nije bio mokar od kise..

 Jucer instalirao novi update Flyme 5.1.9.0 G  i nadao se da ce se popraviti gore navedeno,medjutim nista.. Da li je u pitanju display ili slab kontakt.. Nekad ga probudim kada otvorim firefox onda opet ostane pola ekrana ako aktiviram drugu aplikaciju.Primjetio sam kada je bijela pozadina da ima jedna tanka tamna linija i od vrha do nje se pojavljuju razlicite velicine linije u boje koje polako prelaze u svjetliji sliku,ako kliknem neku aplikaciju dok se vidi ili ne mobitel normalno otvara ali ta krpa i dalje se pojavljuje.. Jednostavno se pojavila odjednom..razmisljam da to popravim i rijesim se moba.. Stara izreka kaze..Koliko novaca toliko muzike.. to se izgleda potvrdjuje i dalje..  Neki savjet ako ima bit cemi od velike pomoci,mob kupljen sa honorbay,a Zagreb daleko 300 km za servis..

15 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Može li mi netko objasniti gdje u opcijama mogu sihronizirati kontakte i ostalo sa flym računom.

Imam 5.1.8.0G i tu opcije ne mogu naći.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
stoop kaže...

Može li mi netko objasniti gdje u opcijama mogu sihronizirati kontakte i ostalo sa flym računom.

Imam 5.1.8.0G i tu opcije ne mogu naći.

 Nisam nigdje pronasao takodjer,ali probaj ovo mozda ti se svidi..https://www.phonecopy.com/en/phones/view/meizu_m2_note

 

Koliko sam primjetio google services sinkroniziraju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.9.2016 12:51 (joka1).
15 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

Znam za google service.

 

Ali dok sam imao A verziju to je bilo omogućeno i koristilo mi je najviše zbog tel. kontakata.

 

Često mi se dešavalo da se kontakti smrznu na nekoliko 10-ka sec i ne otvaraju, a kad se otvore i nekog zovem spajanje također  traje dugo. Ne svaki put ali relativno često.

Ovdje sam pročitao da se najbolje sihronizirati sa flym računom i anulirati google sihronizaciju i to je bilo bolje. Možda ali puno rjeđe bi se desilo pa bi napravio reset i ponovo sinhron sa flym-om.

Na  ovoj verziji očito nema pa se možda vratim na A.

8 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Evo konacno malo dobrih vijesti:

 

http://forum.xda-developers.com/meizu-mx/development/beta-cm-12-1-meizu-m2-note-t3458856

 

Koliko vidim sve radi osim nekih problema sa BT-om.

 

Ako netko ima volje neka proba i napravi neki tutorijal kako i sto.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice