Vip - problem

poruka: 12
|
čitano: 2.669
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Vip - problem
pitanje

ej ljudi, imam problema s netom... naime imam onu karticu od vipa za internet i sad mi je počela štekati kada sam reinstallirao windowse, daje mi znak da je spojen na net a neće da mi otvori mail ni web? ima li tko kakvih ideja kako da to rješim..

p.s. čak sam se u jednom trenutku spojio na nečiji wireless i isto mi je davao znak da je sconectiran ali nije htio otvoriti ništa...

 

pomagajte hitno mi je!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vip - problem

Sve dobro instalirao? Drivere i to...?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vip - problem

da nije preminula?reklamiraj?

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vip - problem
autorov komentar

ma reinstalirao drivere od vipa 123 puta, opet isto...dole desno piše spojen a kad odem na mozillu ili IE niš, piše da ne može naći vezu, a updates od windowsa mi je komotno skinuo...

 

i ne vjerujem da je riknula ni kartica ni laptop...ta dijagnostika je obavljenja :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vip - problem

probaj pingat neku stranicu... pa javi kakav je rezultat
npr. run > cmd
ping www.google.hr

ako neradi ... probaj direktno ip
ping 74.125.39.147

imam život, nemam grobno mjesto
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.10.2008 21:35 (danijel2006).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vip - problem

Nisam siguran dali je to ono što ti misliš, ali nedavno je jedan moj poznanik imao vrlo slične probleme sa onim web'n walk (ili kak se već zove..) stickom. Na kraju se ispostavilo da je trebalo promijeniti neku opciju za mrežu na automatic...

Ne sjećam se točno koja opcija, probaj ju nać negdje (iako znam da je moj opis vrlo štur...).

Ja ću u međuvremenu probat kontaktirat ovog svog poznanika pa ti javim detalje.

Eh, i da ne zaboravim, poprilično sam siguran da ta opcija koju je frend trebao promijeniti NIJE ono "Obtain an IP adress automatically" iako možeš i tu probati nešto prčkati Smijeh

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.10.2008 1:51 (jocik).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vip - problem

Bok, najbržu pomoć možeš dobiti na 0917700, traži da te prespoje na tehničku podršku. Ako imaš prijenosno računalo možeš dogovoriti helpdesk u ZG, RI...

 

Po tvom opisu najvjerovatnije je potrebno da uneseš ručno DNS1:212.091.097.003 i DNS2:212.091.097.004 (ne odnosi se na korisnike carnet promocije) .Ako imaš carnet promociju isključiš ručno definirani DNS ili IP. Namigiva

15 godina
neaktivan
offline
Vip - problem

e. samo je li itko zna koliki je sad promet homebox korisnicima ?

QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2,4 GHz, Intel Johannesburg DQ35JO, 2010 MB (DDR2-667 DDR2 SDRAM), NVIDIA GeForce 9600 GT (512 MB), ViewSonic VG930m-3 [19" LCD] (QC2072801629), Realtek ALC268 @ Intel 82801IB ICH9, HDD(160 GB, 7200 RPM, SATA-II)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vip - problem
autorov komentar

idem sad probati sve navedeno pa vam javim...ako ima još tko koju ideju neka javi molim VAS

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vip - problem
Shaq kaže...

e. samo je li itko zna koliki je sad promet homebox korisnicima ?

 Vip je nedavno poduplao iznos koji se može koristiti unutar mj. pretplate, sad je 2GB moguće iskoristiti unutar mj. pretplate
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vip - problem
bunnx kaže...
Shaq kaže...

e. samo je li itko zna koliki je sad promet homebox korisnicima ?

 Vip je nedavno poduplao iznos koji se može koristiti unutar mj. pretplate, sad je 2GB moguće iskoristiti unutar mj. pretplate
 nemoj me zekat kak to da meni nije stigla nikakva obavjest?

http://ubizec.net46.net/forum http://www.ubizeccorporation.bloger.hr Posjeite forum za gaming,programiranje i izrada igara and hacking!
16 godina
offline
Vip - problem

Dal vama radi Vip-ova stranica ? Ovih dana cu imat posla s njima !! Viče Proradila je... Majmuni me nisu registrirali u bazu korisnika s raskinutim ugovorom i face mi salju racun doma... Reko da vas ne bi mali medo...

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2009 15:24 (Batista).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice