Pojacivac mobilnog signala

poruka: 3
|
čitano: 5.883
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Pojacivac mobilnog signala

Pozdrav ekipa,

Brat mi je dao zadatak da mu nađem rjesenje sto se tice mobilnog signala u podrucju Segeta gornjeg (Trogir).

Naime ima veoma los signal gdje trenutno zivi pa je mene zaduzio da pronadem nekakvo rjesenje.

 

Mene sljedece zanima: Da li postoji antena koju cu ja montirat na kucu i koja ce vatat signal bolje neg mobiteli i onda rasprsivat po kuci taj signal?

 

Ako je odgovor da postoji... Onda koja je to antena da kad ja nju spojim da radi na Tele2 i nemoram se zajefrkavat puno oko nje... Sta bi se reklo plug n' play.

 

Fala unaprid!

To be an expert is to know more about less.
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pojacivac mobilnog signala

!Update!

 

Nasao rjesenje.

 

https://www.myamplifiers.com/repeaters/hr-tele2-signal-boosters/#search-tab

 

Nadam se da ce nekom pomoc u buducnosti.

 

 

To be an expert is to know more about less.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pojacivac mobilnog signala

Pozdrav ekipa...  

 

tema otvorena prije nekoliko godina pa da ne otvaram novu nadovezat cu se na ovu..

 

u potrazi sam za nekakvim signal busterom iliti pojacivacem signala na mobitele...  naime u kuci gotovo da nemam signala  zbog malo nezgodne lokacije..radi se o tome da izvan nje ima signala a unutra gotovo da ga nema ili ga uopce nema...  gledao sam malo po netu ali nista nisam nasao u hr sto se toga tice.. svugdje nailazim na wifi pojacivace signala ali nista vezano za mobitele... 4 i 5g signal..

 

koliko sam skuzio postoji vanjska antena koja prikuplja signal i salje ga putem kabla do pojacivaca u kuci koji sav taj signal gura po kuci...

 

da li postoji takvo sto u hrvatskoj?

 

 

Pozdrav BUGovci!
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.9.2022 18:59 (loge).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice