Dual monitor setup

poruka: 6
|
čitano: 4.256
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
protjeran
offline
Dual monitor setup

Pozdrav

Koristio bih 2 monitora, primarni za gaming a sekundarni za surfanje - dal se mogu brzinski šaltati između 2, tj. jel u isto vrijeme na jednom mogu prikazivati Bug forum a na drugom igre i onda se nekom tipkom brzinski prebacim s jednog na drugi monitor?

 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Dual monitor setup

ALT+TAB

No ovisi o konfiguraciji. Ako je igra fullscreen onda možda ne bude radilo, ili ti se minimalizira igra. Najbolje da igraš u Borderless Windowed pa onda možeš stisnuti pauzu u igri pa jednostavno pomaknuti miš u stranu, do drugog monitora, ili ALT+TAB da se fokus pomakne sa igre na nešto drugo pa pomaknuti miš na drugi monitor.

The planet broke before the Guard did!
3 godine
protjeran
offline
Re: Dual monitor setup

Da li je problem ako su monitori različite frekvencije osvježavanja, jedan je 60 hz a drugi 144 hz, moram li to uskladiti na istu frekvenciju? GPU je AMD RX 580.

10 godina
protjeran
offline
Re: Dual monitor setup

Nisam siguran, no ne bi trebalo imati ikakve veze.

Moji su čak drastično različite veličine, 32in 4k i 24in FHD.

32in monitor skaliram na FHD u igrama (zbog slabe grafičke) i svejedno prebacivanje radi bez problema.

The planet broke before the Guard did!
16 godina
offline
Re: Dual monitor setup
EXIMO kaže...

Da li je problem ako su monitori različite frekvencije osvježavanja, jedan je 60 hz a drugi 144 hz, moram li to uskladiti na istu frekvenciju? GPU je AMD RX 580.

 Ne moras, sve ce raditi.

Kao sto je rekao kolega ALT + TAB i u drugom si prozoru.

- Psiho246
6 godina
offline
Dual monitor setup

Imam windows 10. Primarni monitor mi je AOC 1440P 144Hz. Sekundarni 32" AOC 1440p 75Hz. Jedino što sam morao podesit je 75Hz na sekundarnom, ostalo je automatski bilo kako meni odgovara. Alignment 1/2 je bio kako treba za moju upotrebu, više zaslona je bilo na proširi ove zaslone te prozore i aplikacije samo mišem prenesem na drugi zaslon, što je primarno što sam htio. Inače, može različita rezolucija, može različit RR, može sve. Zadovoljan. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2024 20:31 (cvaja997).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice