Najbolja Android Kamera app

poruka: 14
|
čitano: 28.297
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Najbolja Android Kamera app

Zanima me koja je najbolja aplikacija za kameru na androidu, zanima me samo slikavanje slika ne zanima me stavljanje efekata i uređivanje slika jer to sve obavljan na PC-u tako da mi te mogućnosti aplikacije ne trebaju, uvjet je da aplikacija može praviti macro slike (kamera app na ICU to NEMA(bar na Xperiji Arc i Xperiji S)), i da prepoznaje hardversko dugme jer ako nemogu slikavati pomoću dugmeta također mi je beskorisna.

Isprobao sam par aplikacija koje su za moje kriterije POBACILE, a to su:
Camera ZOOM FX - pravi posve jednake slike što se tiče kvalitete, ali ih izoštrava i sprema draaastično sprije od originalne aplikacije, macro slike su znatno lošije izoštrene i samim time niže kvalitete od stock aplikacije zbog čega je ova app pobacila.

Camera FV-5 - Pravi oštre slike i brzo radi, što vrijedi i za makro, ima odlične kontrole ali joj nedostaje kritična stavka - ne prepoznaje hardversko dugme na nijednom od uređaja na kojm sam je isproba i zato je i ona otpala

Možete li mi preporučiti neku app bolju od orginalne ili pak jednaku njoj, samo da ispunja povrh navedene uvjete?

Uređaj: Xperia Arc S@Android 2.3.4

IRebic
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najbolja Android Kamera app

I da napomenem, nije bitna cijena aplikacije...

IRebic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Najbolja Android Kamera app
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Najbolja Android Kamera app

Si probao ovu https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tequnique.camerax&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwxLDEwOSwiY29tLnRlcXVuaXF1ZS5jYW1lcmF4Il0.

 

na mome nexusu radi jako dobro i nemam neku zamjerku na nju ali i neznam dal radi tipka za kameru posto ju moj telefon nema

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Najbolja Android Kamera app

Moja preporuka Camera ZOOM FX, ne znam zasto ne mogu kopirati link..

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.10.2012 22:48 (dinos3).
14 godina
offline
Re: Najbolja Android Kamera app
dinos3 kaže...
Moja preporuka Camera ZOOM FX, ne znam zasto ne mogu kopirati link..

Ocigledno nisi procitao text na pocetku teme

http://www.speedtest.net/result/2082576031.png
12 godina
offline
Re: Najbolja Android Kamera app
I za sta si se odlucio na kraju ?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolja Android Kamera app
dinos3 kaže...
I za sta si se odlucio na kraju ?

Iskreno, pratio sam odgovore, i ja sam probao sve navedene, ali nema do ICS camere to mi daje najbolju i najoštriju sliku od svih :)

\/\/ F1des911 \/\/ Champion of the Underworld
16 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolja Android Kamera app
dinos3 kaže...
I za sta si se odlucio na kraju ?

Još nisan ni za jednu, čekam još postova

AbeDomeNuS kaže...
dinos3 kaže...
I za sta si se odlucio na kraju ?

Iskreno, pratio sam odgovore, i ja sam probao sve navedene, ali nema do ICS camere to mi daje najbolju i najoštriju sliku od svih :)

Je ali ICS kamera na uređajima koji su mi šprošli kroz ruku nema macro mod, šta mi je kritično bitno, većina mojih slika su slikane u macro modu, zbog toga odbijam dogratit mobitel na ICS! evo vam post sa primjercima...

http://www.bug.hr/forum/topic/digitalni-fotoaparati/komentari-pohvalekritike-vasih-fotografija/21887.aspx?page=144&jumpto=3219486&sort=asc&view=flat

 

IRebic
11 godina
neaktivan
offline
Najbolja Android Kamera app

Vignette je navodno izvrsna camera app.

http://wp.me/2Nmv3 - Portable Gaming Region
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Najbolja Android Kamera app

fx camera i vignette{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Najbolja Android Kamera app

 

  Pozdrav

kupio sam Alcatel OT 912 smartphone i ne mogu ugasit zvuk kamere. neki savjet?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najbolja Android Kamera app

nisam ni ja mogao na ot-908.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Najbolja Android Kamera app
meni je najbolja za video 'camera ICS' zato što se može poduplati birate snimanja znači za duplo.
Tako npr.moJ evo 3d u orginalnoj app za video snima birateom 8 mb/s a s navedenom app snima sa 16 mb/s.Takav je video puno bolji kasnije na PC
.U besplatnoj verziji ne radi AF.
Općenito kod svih android telefona(čini mi se da samsung galaxy S1to ima) ne postoji opcija pauza tokom snimanja što mi jako nedostaje(nema niti aplikacija) tako da moram kasnije muku mučit sa spajanjem isječaka,čak štoviše nema niti android aplikacije za koja dobro radi editiranje.Doduše postoji app Magistro koja online uređuje i super to radi ali smanji drastično kvalitetu od orginala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice