LG GT540- modovi i nadogradnje

poruka: 4.633
|
čitano: 748.715
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LG GT540 Optimus
15 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje
amater_2 kaže...

Znaci da ga još ne stavljam?

  ja ti ga još ne preporučam, čekaj neku malo sređeniju ver. onda ga stavi

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
13 godina
offline
RE: Cyanogen 6.1 na gt540

za 2.2 mob mora samo biti rootan? i dali se mogu vratit na 2.1 ako mi se ovo en svida ili je ista shemica da se nemre kao na 1.6?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Cyanogen 6.1 na gt540
Pri3s7 kaže...

za 2.2 mob mora samo biti rootan? i dali se mogu vratit na 2.1 ako mi se ovo en svida ili je ista shemica da se nemre kao na 1.6?

neznam, u clokworku se može samo što neznam kako. stavio sam ga i mob mi više ne radi, stalno je lg logo. sjebare sam ga.sad ne mogu u fastboot da ga opet inst izbaci mi clockwork. 

 

 

greška, stiskao pogrešno. idem ga ponovo stavljati pa ćemo vidjeti šta dalje

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2010 23:08 (Gigimon).
13 godina
offline
LG GT540- modovi i nadogradnje

onda cu cekat par tj dok ne izade skroz oke verzija :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje
Pri3s7 kaže...

onda cu cekat par tj dok ne izade skroz oke verzija :D

I ja,

13 godina
neaktivan
offline
RE: Cyanogen 6.1 na gt540

i nemojte bolje. čim ga ugasim on se neće više upaliti samo stoji lg logo

15 godina
neaktivan
offline
RE: Cyanogen 6.1 na gt540
Ako imas clockwork, preko njega mozes vratiti stari 2.1
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
13 godina
neaktivan
offline
LG GT540- modovi i nadogradnje

Ali kako pitanje je sad.

 

 

 

2.2 samstavio preko fastboota. bojim se ugasiti da ga ne bi opet morao flashati. nisam baš zadovoljan. tipkovnica ona cijela, notifikejšn bar ne mogu otvoriti. ništa posebno

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2010 16:04 (Gigimon).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje
Gigimon kaže...

Ali kako pitanje je sad.

 

 

 

2.2 samstavio preko fastboota. bojim se ugasiti da ga ne bi opet morao flashati. nisam baš zadovoljan. tipkovnica ona cijela, notifikejšn bar ne mogu otvoriti. ništa posebno

  ? e sad te nista ne kuzim, znači... ipak si ga uspio staviti...

dalje... notifications radi super, tipkovnica je meni ok, samo mi je malo neprecizan ekran ali nista strasno. nije nista extra, ali to sam i pisao na prošlim postovima... još nije usavršeno, ovo je tek neka alpha verzija.

ali meni je ok, sve sto trebam radi ok i to mi je najvažnije

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje
max1919 kaže...
Gigimon kaže...

Ali kako pitanje je sad.

 

 

 

2.2 samstavio preko fastboota. bojim se ugasiti da ga ne bi opet morao flashati. nisam baš zadovoljan. tipkovnica ona cijela, notifikejšn bar ne mogu otvoriti. ništa posebno

  ? e sad te nista ne kuzim, znači... ipak si ga uspio staviti...

dalje... notifications radi super, tipkovnica je meni ok, samo mi je malo neprecizan ekran ali nista strasno. nije nista extra, ali to sam i pisao na prošlim postovima... još nije usavršeno, ovo je tek neka alpha verzija.

ali meni je ok, sve sto trebam radi ok i to mi je najvažnije

jesam preko fastbota, jedno pet puta zaredom. čim ga ugasim on se neće više dići, samo lg logo. sad sve normalno radi i pali gasi. i notifikejšen radi, samo moram tu tipkovnicu nekako zamjeniti. dosta je brži. sutra ću formtirati kartivi i izbrisati particije kad mi više ne treba app2sd

15 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje
Evo napokon sam sredio brzinu suatava, isto isprobao sam i ugradeni prebacivac na sd karticu i meni super radi.
Samo.. trebam kupiti vecu karticu jer je ova od2gb prepuna.
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
LG GT540- modovi i nadogradnje

Koja je razlika ako stavim 2.1 verziju preko programa od lg-a ili ovu 2.1 sa fastbootom....

Može to neko malo pojasnit.

Htio bih 2.1 verziju i app2sd drugo mi netreba. Dali to mogu postić sa official update-om .

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje
gengar kaže...

Koja je razlika ako stavim 2.1 verziju preko programa od lg-a ili ovu 2.1 sa fastbootom....

Može to neko malo pojasnit.

Htio bih 2.1 verziju i app2sd drugo mi netreba. Dali to mogu postić sa official update-om .

  pa očito fastboot :P     on ti treba za recovery i black rom

da, app2sd možeš staviti   i na official update i raditi će.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje

Aha, a ako stavim offical update dali ću moći kasnije stavit fastboot i recovery za 2.2 verziju ili 2.3 ako bude itko to radio.

15 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje
Da, moci ces, samo prvo pricekaj totalno funkcionalni 2.2
Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
13 godina
neaktivan
offline
LG GT540- modovi i nadogradnje
napravio sam nadogradnju po ovom http://android.modaco.com/content/lg-gt540-optimus-gt540-modaco-com/324518/tutorial-croatian-lg-gt540-2-1-rom-whit-fastboot-and-clockwork-recovery-black-quarx-rom-app2sd/#entry1494562 tutorialu, došao do Black Quarx ROM kad je bilo gotovo mobitel se počeo resetirati i stao na LG logo, nakon toga ništa ne pomaže da ga upalim, vđenje baterije nema rezulzata, čak sam pokušao ući u Clockwork Recovery ali neznam koju opciju izabrati da popravim učinjeno
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje
marijelo kaže...
napravio sam nadogradnju po ovom http://android.modaco.com/content/lg-gt540-optimus-gt540-modaco-com/324518/tutorial-croatian-lg-gt540-2-1-rom-whit-fastboot-and-clockwork-recovery-black-quarx-rom-app2sd/#entry1494562 tutorialu, došao do Black Quarx ROM kad je bilo gotovo mobitel se počeo resetirati i stao na LG logo, nakon toga ništa ne pomaže da ga upalim, vđenje baterije nema rezulzata, čak sam pokušao ući u Clockwork Recovery ali neznam koju opciju izabrati da popravim učinjeno

  hmmm pomoći će ti ponovno stavljanje black rom-a, znači odi u fastboot i opet flashiraj sa black rom-om  {#} ništa strašno i meni se to dešvalo :P

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje
max1919 kaže...
marijelo kaže...
napravio sam nadogradnju po ovom http://android.modaco.com/content/lg-gt540-optimus-gt540-modaco-com/324518/tutorial-croatian-lg-gt540-2-1-rom-whit-fastboot-and-clockwork-recovery-black-quarx-rom-app2sd/#entry1494562 tutorialu, došao do Black Quarx ROM kad je bilo gotovo mobitel se počeo resetirati i stao na LG logo, nakon toga ništa ne pomaže da ga upalim, vđenje baterije nema rezulzata, čak sam pokušao ući u Clockwork Recovery ali neznam koju opciju izabrati da popravim učinjeno

  hmmm pomoći će ti ponovno stavljanje black rom-a, znači odi u fastboot i opet flashiraj sa black rom-om {#} ništa strašno i meni se to dešvalo :P

Upravo sam to pokušao ali nije pomoglo, probati ću ponovit možda upali, u svakom slučaju hvala na pomoći javit ću se ako ne uspijem riješiti.

13 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje
Pomozite ljudi... evo kupio sam Optimusa, nabacio verz.2.1... ali imam problem...
Ne radi mi wi-fi... tj uhvatim jako dobar signal i konekujem se na njega, ali mi nista ne otvara..
Ne radi ni web preglednik a nemogu se prijaviti na gmail da bi nesto skidao sa marketa..
Vidim da ima nekakvih glupih podesavanja vezano za wi-fi... ali ja svoj optumus ne mogu da podesim nikako..
pomozite levatu sa nekavim savjetima i uputama...   :?   :sad: 
15 godina
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje

Flashaj ga opet.

Meni je to pomoglo, ali kod drugog problema. {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.12.2010 8:46 (amater_2).
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje
marijelo kaže...
max1919 kaže...
marijelo kaže...
napravio sam nadogradnju po ovom http://android.modaco.com/content/lg-gt540-optimus-gt540-modaco-com/324518/tutorial-croatian-lg-gt540-2-1-rom-whit-fastboot-and-clockwork-recovery-black-quarx-rom-app2sd/#entry1494562 tutorialu, došao do Black Quarx ROM kad je bilo gotovo mobitel se počeo resetirati i stao na LG logo, nakon toga ništa ne pomaže da ga upalim, vđenje baterije nema rezulzata, čak sam pokušao ući u Clockwork Recovery ali neznam koju opciju izabrati da popravim učinjeno

  hmmm pomoći će ti ponovno stavljanje black rom-a, znači odi u fastboot i opet flashiraj sa black rom-om {#} ništa strašno i meni se to dešvalo :P

Upravo sam to pokušao ali nije pomoglo, probati ću ponovit možda upali, u svakom slučaju hvala na pomoći javit ću se ako ne uspijem riješiti.

Probao sam ponovo flashat sa Black rom-om ali ništa ne pomaže i dalje je na ekranu LG logo. sad bih najradije odustao od tog Blac rom-a i vratio se na 2.1.

Postoji li takva mogućnost preko fastboota ili ClockWorka.

13 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje

Me ne pomaze... ne znam koji mu je...
heeeeellllp...  

15 godina
neaktivan
offline
LG GT540- modovi i nadogradnje

možeš probati preko clockworka ali sad nemam vremena objašnjavati, budem ti navečer napisao

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje

Postavio sam obicni 2.1... po tvojim uputama...

13 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje
marijelo kaže...
napravio sam nadogradnju po ovom http://android.modaco.com/content/lg-gt540-optimus-gt540-modaco-com/324518/tutorial-croatian-lg-gt540-2-1-rom-whit-fastboot-and-clockwork-recovery-black-quarx-rom-app2sd/#entry1494562 tutorialu, došao do Black Quarx ROM kad je bilo gotovo mobitel se počeo resetirati i stao na LG logo, nakon toga ništa ne pomaže da ga upalim, vđenje baterije nema rezulzata, čak sam pokušao ući u Clockwork Recovery ali neznam koju opciju izabrati da popravim učinjeno

Zna li netko kako radi ovaj Clockwork, nešto sam pokušao preko njega ali nisam uspio.

Otvorio sam meni ClockworkMod Recowery v2.5.05 sa tipkama napajanje +home zatim ušao u Advanced pa Report Error, tamo piše "/tmp/recovery.log was copied to/sdcard/clockworkmod/recovery.log. Please open ROM Manager to report the issue."

Malo sam googlao pa sam našao da treba pokrenuti "apply sdcard: update . zip", i to sam učinio, uglavnom da skratim i dalje na mobitelu nemam ništa osim LG logo 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.12.2010 21:59 (marijelo).
15 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje
marijelo kaže...

Zna li netko kako radi ovaj Clockwork, nešto sam pokušao preko njega ali nisam uspio.

Otvorio sam meni ClockworkMod Recowery v2.5.05 sa tipkama napajanje +home zatim ušao u Advanced pa Report Error, tamo piše "/tmp/recovery.log was copied to/sdcard/clockworkmod/recovery.log. Please open ROM Manager to report the issue."

Malo sam googlao pa sam našao da treba pokrenuti "apply sdcard: update . zip", i to sam učinio, uglavnom da skratim i dalje na mobitelu nemam ništa osim LG logo

  e sad nemogu ti dati točan savjet jer nezz točno u čemu je problem. probaj ovako:

skini http://k770r8be001.googlecode.com/files/2010-12-07.18.32.19.rar

prebaci to na sd karticu u folder clockwork recovery i onda probaj vratiti preko clockworka na prijašnje stanje, puno sreće {#}

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje
kidja kaže...
Pomozite ljudi... evo kupio sam Optimusa, nabacio verz.2.1... ali imam problem...
Ne radi mi wi-fi... tj uhvatim jako dobar signal i konekujem se na njega, ali mi nista ne otvara..
Ne radi ni web preglednik a nemogu se prijaviti na gmail da bi nesto skidao sa marketa..
Vidim da ima nekakvih glupih podesavanja vezano za wi-fi... ali ja svoj optumus ne mogu da podesim nikako..
pomozite levatu sa nekavim savjetima i uputama...   :?   :sad: 

  restartaj mob, restartaj wifi, probaj se diskonektati pa opet konektirati,ako ne uspijeva možda si neke postavke krivo postavio... ako nije to onda nezz, probaj hard reset

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje
Kako ću pristupiti SD kartici ako ne mogu upaliti mob. Ali sad me više ne zanima Black ROM jedino mi je stalo da osposobim mobitel na bilo koji način. Možda bih mogao ponoviti 1. korak a to je nadogradnja preko KDZ updatera, samo nisam siguran trebali tada mobitel biti ugašen, meni je bio upaljen kad sam to radio ili bih ga trebao staviti u fastboot i tada pokušati sa KDZ updajterom ponovo staviti V20A_00.kdz
13 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje
Uspio sam to prebaciti na SD preko drugog mobitela ali ni to nije ništa pomoglo izabrao sam -opciju apply sdcard:update.zip- evo šta piše " E:Can´t open/sdcard/update.zip (No such file or directory) Instalatrion aborted, a poslije iovo -backup and restore pa opet ništa. Mislm da se rješenje nalazi u ClockWorku ali neznam kako.
15 godina
neaktivan
offline
RE: LG GT540- modovi i nadogradnje
marijelo kaže...
Uspio sam to prebaciti na SD preko drugog mobitela ali ni to nije ništa pomoglo izabrao sam -opciju apply sdcard:update.zip- evo šta piše " E:Can´t open/sdcard/update.zip (No such file or directory) Instalatrion aborted, a poslije iovo -backup and restore pa opet ništa. Mislm da se rješenje nalazi u ClockWorku ali neznam kako.

  ne ne ne, nemoj odabrati update.zip. odi u clockwork-> backup and restore->   restore i  ako si prebacio na dobro mjesto na kartici, trebao bi vidjeti nesto sto mozes odabrati. e to odaberi i pričekaj, nakon toga bi se trebao vratiti u normalu.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% kopiraj ovo u potpis.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LG GT540 Optimus
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice