[FAQ] Android flash, custom ROM, root izdvojena tema

poruka: 2.068
|
čitano: 763.780
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root

 

ALI ovo sam htio da pitam...

 

Ima li neko kod sebe pri ruci bug u kojem je tema NAJBOLJE ZA SMAPRTHONE... (mislim da je BUG 221 ILI 222)

 

Ako ima neka mi procita nakon onih aplikacija ima neka aplikacija za ROOT ..Samo mi ime treba...

 

HITNO JE..

 

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root

Kako da rootam HTC Wildfire S??

 

http://www.bug.hr/forum/topic/softver-literatura-usluge/prodaja-knjige-hardware/103166.aspx
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root
z4root, super one click, zip.file za pojedine smartphone kao i stavljanje drugih romova u većini slučajeva je automatski rootan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root

Odin Multi downloader has stopped working on windows 7.......... i to se dogodilo prvi put kad sam radio preko tutoriala Mad rom 2.3 extreme  app2sd i sad više ne mogu pristupit androidu jer kad upalim mob na početku traži da se spoji sa računalom, a sigurno je nasta error i bojim se da je moj galaxyi5500 otiša u vječna lovišta  ...... bio bi zahvalan  ako zna netko riješit problem   {#} 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2012 0:26 (ATI HD3870).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root
Ponovi postupak sa odinom i skini drajver za tvoj mob i instaliraj Samsung Kies tako dobiješ i drivetr i ponovo flasaj sa drugim romom ali stablr rom, a nikako beta romovi jer postoji mogućnost ds sr dogodi ovo i skenirsj komp ds ti nije nešto blokirslo od spya ili virusa. Probaj ponovo i CC clenerom poćisti komp.
Fero
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root
Fero
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: [FAQ] Android flash, custom ROM, root

hvala riješen problem {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.1.2012 13:17 (ATI HD3870).
12 godina
neaktivan
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root
Skini Odin sa linka što d ti dao gore, ali prvo makni sve i to Revo unonstalerom restartaj komp i onda ppkreni CC cleaner i ponovi postupak Skoni i Kies samsung da ti skine drajvere zs mob.
Fero
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root

Da ne otvaram novu temu, takodjer razmisljam napravit root. Rjec je o modelu HTC Desire sa originalnim 2.3.3 ROM-om. Najveci razlog je sto me zivcira stalan nedostatak prostora. Sve sto se moglo sam prebacio na SD, ali i dalje mi konstantno fali prostora. Predpostavljam da ce root rjesiti taj problem. Drugi problem je sto baterija rjetko traje dulje od 24h. Inace, u mobu je baterija koja se inace dobiva sa uredjajem. 
1. Jel postoji mogucnost stavit malo izdrzljiviju bateriju i gdje bi ju mogao nabaviti?
2. Koji rom prporucate?
3. Oni koji su vec odradili proceduru, koji tutorial ste sljedili?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root

Imam Wildfire S, i imam Android 2.3.5, dakle što bih trebao napraviti da mogu koristiti besplatno programe koji se naplaćuju? - Neki YT tutorial? Hvala!

Ne dozvoli da u životu budeš igračka, budi igrač!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [FAQ] Android flash, custom ROM, root
Bana kaže...

Imam Wildfire S, i imam Android 2.3.5, dakle što bih trebao napraviti da mogu koristiti besplatno programe koji se naplaćuju? - Neki YT tutorial? Hvala!

Otiđeš na 4shared.com, pronađeš aplikaciju, downloadaš, odeš u downloads i instaliraš. S tim da trebaš namjestit da se aplikacije mogu instalirat sa nepoznatih izvora.

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno svježim vjestima
12 godina
neaktivan
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root

imam rootani sonyericcson x 8 vech duzhe vrijeme... stari rom mi je dosadio pa sam ga odlucio promjenit..... naravno standardni postupak xda... nadjem rom... instaliram... reboot ... pocetna animacija i paff .. izabaci prozor s tekstom "android se nadogradjuje   pokretanje aplikacija "   cekao sam to oko 1h al nepokrece ... ugasit mob nmg jedino izvadit bateriju...ali ni onda mi neotvara onaj tkz. bios.. tak da nmg ni backup napravit..... dali ima koja tipka pomocu koje se ulazi u taj bios ili nesto :S thx unaprijed 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: [FAQ] Android flash, custom ROM, root
A što ako mi telefon napiše da nema podatka da sam ja aplikaciju kupio u marketu?
dont tač prekidač, bi koz struja going tu kil!
12 godina
neaktivan
offline
Re: [FAQ] Android flash, custom ROM, root

niko nezna ? :( 

15 godina
offline
Re: [FAQ] Android flash, custom ROM, root
tottisb kaže...

niko nezna ? :( 

Kad pokreneš mobitel , odmah zatim kreni pritiskati tipku "back", pritisci sve dok ne uđe u recovery (po tvome bios). Ako tako ne uspije, vidjet cemo, mozda ima drugih rješenja.

 

12 godina
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root

Imam 2 pitanja:

Moram li rootat svoj mob. ako želim stavit recimo CyanogenMod,gubim li garanciju ako stavim custom rom?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root

dali je mozda neko probao rootati htc desire hd na ovaj nacin?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=952352

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root

kada idem rootati za z4root jel mi temporary root vremenski ogranicen ili traje samo dok ja ne odlucim vratiti na tvornicki?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root
Da kad ti se mobitel ugasi i upali više nije rootan.
Fero
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root

instalirao sam z4root,usb debugging mi je ukljucen...odaberem permament prode pola minute i jednostavno program se ugasi i nisam nista postigao...jel nesto krivo radim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root
Koji mob, z4root ne radi sa svim mobitelima i postoji lista koje podržava.
Fero
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root
Skini root checker da vidiš da li je rootan i superuser na marketu tako ćeš vidjeti da li si uspio i ako si išao permanent root onda ti je rootan za stalno.
Fero
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root

root checker kaze da nije rootan...uredaj je sony ericsson live with walkman...kako da ga onda rootam?

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2012 14:34 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: [FAQ] Android flash, custom ROM, root
domac5 kaže...

root checker kaze da nije rootan...uredaj je sony ericsson live with walkman...kako da ga onda rootam?

 

Ja sam svoju X10 mini rootao s Super One Click, sad ne znam da li bi tebi radilo. To je najjednostavniji način ,kao i šta samo ime kaže. Probaj pa vidi, a ako ne uspije probaj ove metode : Link 1 | Link 2

Javi kako je prošlo, sretno!

14 godina
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root
Ok probat cu sutra pa javim
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: [FAQ] Android flash, custom ROM, root

Alcatel One Touch 990. Evo mali tut kako root-at ovaj mob.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1387054

inox
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2012 22:47 (x18x05x).
14 godina
offline
Re: [FAQ] Android flash, custom ROM, root
Kako znam jesam li brickao mobitel?
'mrzim kad mi Metro 2033 ide manje od 250fps || EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root

Nači ovako. Prijatelj mi je dao Sony ericsson xperia x8 da mu stavim neki custom rom na njega, sad mene zanima gdje kako šta? Na xda forumu sam našao neke custom romove, ali brate mili nigdje nema toturial step-by-step, pa ako netko može preporučit neki dobar custom rom sa toturialom, i još me zanima jel to teško za napravit, jel teže od jailbreaka i dali se može dogodit šta mobitelu?

STOP ACTA! http://www.cdkeystalk.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
[FAQ] Android flash, custom ROM, root

Stavi MiniCM7 i nema greške. Ja ga imam već 6 mjeseci i prezadovoljan san. Ako bude trebala kakva pomoć javi se {#} . 
Nije toliko teško ,samo treba pažljivo čitat... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.3.2012 21:14 (SHELBY_09).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: [FAQ] Android flash, custom ROM, root
SHELBY_09 kaže...

Stavi MiniCM7 i nema greške. Ja ga imam već 6 mjeseci i prezadovoljan san. Ako bude trebala kakva pomoć javi se {#} . 
Nije toliko teško ,samo treba pažljivo čitat... 

Izgleda dobro, ali opet nema toturiala:) Nači ja ovo prvi put radim, nikad nisam imao priliku raditi sa androidom(koristio sam android i sve ali nikad nisam romove stavljo) tako da bi mi trebao ono toturial za totalnog početnika:)

STOP ACTA! http://www.cdkeystalk.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice