Linux - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 20.109
|
čitano: 3.281.079
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori

radit će svaka kombinacija.. sve nove vga (i integruše) su dovoljno jake za ogl-dx requirementse (neovisno o osu, appsu.. sve je to isto) dok je distra sporedna, tj daj šansu KDE-plazmi, sve novje radi bolje upravo zato jer koristi vga-gpu kao što to koriste i browseri i svaka pametna app za frontend-gui tj to je svrha vga i tad računalo radi lakše tj cpu radi ono što on treba raditi..

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori
Darky kaže...
EricCartman kaže...

Tx na objašnjenima.

Poanta je da ne biram grafu nego integrušu, proc će biti ili Ryzen 4500U/4600U, ili Intel Tiger Lake.

Dakle Nvidia nije opcija.

 

Volio bih imati najnoviji Mint, i pokretat Starcraft2 ak bude moguće, mada nije pretjerano bitno da ga može gurat.

 stavljaš server gore ?
što češ vrtiti?
(mislim na aplikacije)

 Eclipse zasad. I naravno browser. Možda Virtualbox ali ne bi bio server nego laptop za (hobi) razvoj i surfanje, rado bih da je samo na Linuxu, a ne na win, to već imam, a Linux mi je drag zbog opensource stava i fora mi je koristiti komp kad je iskljućivo na Linuxu. 

15 godina
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori

-treba koristiti računalo-computer.. (mogućnosti ili kupljeni hw kao printer, gpu.. miš), ne 'ideološki' nego uporabno, da radi. Tad je to ok soft-pc, ako nije tako tad je beskoristan, neovisno koji os jer je os samo os kao što je driver samo driver ili je bios samo bios.. svaki dio za sebe je nevažan, kao dijelovi automobila, cigla za kuću ili zrno soli u hrani. Sastojci koji mogu dati dobar-loš i između rezultat, ali ne kupujem hranu-auto-printer zbog ideologije pa ni soft .. i tad nema veze simpatiziranje opena (jer nije stvar osa nego filozofije) mada sam tu na strani stallmana..

 

-što želim reći? ništa pametno :) ali i to da računalo treba koristiti, ne zbog osa nego koristiti (neovisno koji os, jer je sve to isto.. radi ili ne -radeonka :))) ).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori

Budi rađe sretan za mene što sam postao fan Linuxa 

Prije sam ga prezirao jer sam se držao stava od frenda, prije kojih 18 g, da je Linux smeće a Windowsi puno puno bolji. I nije mi pasao QT i siromaštvo desktopa... al eto, promijenio se i Linux a i ja.

15 godina
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori
EricCartman kaže...

.. postao fan Linuxa 

..

 -ah, moja sreća je neizmjerna .. :)) ekšli, ne podnosim funove, nisu objektivni-realni. Draži su mi (normalni) korisnici i oni koji znaju (ne vjeruju ili navijaju..).

prevedeno, možeš jednako biti juzer win-lin-maca, meni je to isto dok neko usrećivanje vezano uz soft vidim samo u gamingu kad mi se posreći dobra partija .. a strcraft je dio toga i tad mi nije važno koristiš li miša logiča ili razera, win-lin-mac nego kako te rajdati ..

 

sve je to samo soft + interesi-patenti-vlasništvo, pa tako nema npr photoshopa mada je izvorno s maca (koji je netjak linuxa-bsd..) i prebačen na win. Zašto ne na lin? jer tako (ne)želi vlasnik dok ono što želi, napravi a tad je os samo os tj realno nevažan u bigpicture tj kriterij je tad da radi ono što trebaš-želiš, ništa osim tog nije bitno, ni boja ikona ni efekti desktopa ili fičeri koji veze ni s čime nemaju (npr najnoviji macos opet vraća start-sound.. neš ti bitne stvari.. dok se ostali osevi kao ubuntu-win svode na nove setove ikona i theme a uberfičer u win je mogućnost notepada da enkodira u utf8 standardu.. (bljuv-srać..)) ..

 

-pa eto, nisam fun win-lin-mac ili nekog softa, čak ni nogometnog kluba osim što refleksno viknem dinamo! :)) više kritičar gluparija koje svi rade ili izvedeno, hvalim one koji rade manje gluparija a to je trenutno lin-kde neovisan o željama canonicala koji stalno pokušava biti malimeki no ostaje beznačajno tvrdi (ukrućen-ograničen) suprotno od one politike-cilja koji je stvorio današnji status ubuntua (tj da sve radi..) sad su isti ms, tj ms je kopija ali je jači..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori
ihush kaže...
EricCartman kaže...

.. postao fan Linuxa 

..

 -ah, moja sreća je neizmjerna .. :)) ekšli, ne podnosim funove, nisu objektivni-realni. Draži su mi (normalni) korisnici i oni koji znaju (ne vjeruju ili navijaju..).

prevedeno, možeš jednako biti juzer win-lin-maca, meni je to isto dok neko usrećivanje vezano uz soft vidim samo u gamingu kad mi se posreći dobra partija .. a strcraft je dio toga i tad mi nije važno koristiš li miša logiča ili razera, win-lin-mac nego kako te rajdati ..

 

sve je to samo soft + interesi-patenti-vlasništvo, pa tako nema npr photoshopa mada je izvorno s maca (koji je netjak linuxa-bsd..) i prebačen na win. Zašto ne na lin? jer tako (ne)želi vlasnik dok ono što želi, napravi a tad je os samo os tj realno nevažan u bigpicture tj kriterij je tad da radi ono što trebaš-želiš, ništa osim tog nije bitno, ni boja ikona ni efekti desktopa ili fičeri koji veze ni s čime nemaju (npr najnoviji macos opet vraća start-sound.. neš ti bitne stvari.. dok se ostali osevi kao ubuntu-win svode na nove setove ikona i theme a uberfičer u win je mogućnost notepada da enkodira u utf8 standardu.. (bljuv-srać..)) ..

 

-pa eto, nisam fun win-lin-mac ili nekog softa, čak ni nogometnog kluba osim što refleksno viknem dinamo! :)) više kritičar gluparija koje svi rade ili izvedeno, hvalim one koji rade manje gluparija a to je trenutno lin-kde neovisan o željama canonicala koji stalno pokušava biti malimeki no ostaje beznačajno tvrdi (ukrućen-ograničen) suprotno od one politike-cilja koji je stvorio današnji status ubuntua (tj da sve radi..) sad su isti ms, tj ms je kopija ali je jači..

Znači u suštini ja sam OS-sist (rasist prema OS-u), dok ti ne gledaš na boju OS-a, hehe  

Preferiram Linux jer je open-source, isto tako i VLC nad recimo GOM-om (koji mi je bio dobar sve dok nije počeo uvaljivati nezaobilazne reklame)

Jedan kolega toliko mrzi Google da je naručio Pinephone, smartfone sa čistim Linuxom, da nema Androida, Gappsa i ničega Googleovog.

 

Navodno Starcraft radi dobro preko Lutris settingsa za Wine, al mi se čini da je zafrk kad puste novi patch, a puste svako malo.

10 godina
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori
EricCartman kaže...

Tx na objašnjenima.

Poanta je da ne biram grafu nego integrušu, proc će biti ili Ryzen 4500U/4600U, ili Intel Tiger Lake.

Dakle Nvidia nije opcija.

 

Volio bih imati najnoviji Mint, i pokretat Starcraft2 ak bude moguće, mada nije pretjerano bitno da ga može gurat.

 Radit će AMD, Nvidia i Intel naravno. Imam ih doma sve u laptopima, zasad nisam imao problema.

Samomrzeći hrvat
4 godine
neaktivan
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori
EricCartman kaže...
ihush kaže...
EricCartman kaže...

.. postao fan Linuxa 

..

 -ah, moja sreća je neizmjerna .. :)) ekšli, ne podnosim funove, nisu objektivni-realni. Draži su mi (normalni) korisnici i oni koji znaju (ne vjeruju ili navijaju..).

prevedeno, možeš jednako biti juzer win-lin-maca, meni je to isto dok neko usrećivanje vezano uz soft vidim samo u gamingu kad mi se posreći dobra partija .. a strcraft je dio toga i tad mi nije važno koristiš li miša logiča ili razera, win-lin-mac nego kako te rajdati ..

 

sve je to samo soft + interesi-patenti-vlasništvo, pa tako nema npr photoshopa mada je izvorno s maca (koji je netjak linuxa-bsd..) i prebačen na win. Zašto ne na lin? jer tako (ne)želi vlasnik dok ono što želi, napravi a tad je os samo os tj realno nevažan u bigpicture tj kriterij je tad da radi ono što trebaš-želiš, ništa osim tog nije bitno, ni boja ikona ni efekti desktopa ili fičeri koji veze ni s čime nemaju (npr najnoviji macos opet vraća start-sound.. neš ti bitne stvari.. dok se ostali osevi kao ubuntu-win svode na nove setove ikona i theme a uberfičer u win je mogućnost notepada da enkodira u utf8 standardu.. (bljuv-srać..)) ..

 

-pa eto, nisam fun win-lin-mac ili nekog softa, čak ni nogometnog kluba osim što refleksno viknem dinamo! :)) više kritičar gluparija koje svi rade ili izvedeno, hvalim one koji rade manje gluparija a to je trenutno lin-kde neovisan o željama canonicala koji stalno pokušava biti malimeki no ostaje beznačajno tvrdi (ukrućen-ograničen) suprotno od one politike-cilja koji je stvorio današnji status ubuntua (tj da sve radi..) sad su isti ms, tj ms je kopija ali je jači..

Znači u suštini ja sam OS-sist (rasist prema OS-u), dok ti ne gledaš na boju OS-a, hehe  

Preferiram Linux jer je open-source, isto tako i VLC nad recimo GOM-om (koji mi je bio dobar sve dok nije počeo uvaljivati nezaobilazne reklame)

Jedan kolega toliko mrzi Google da je naručio Pinephone, smartfone sa čistim Linuxom, da nema Androida, Gappsa i ničega Googleovog.

 

Navodno Starcraft radi dobro preko Lutris settingsa za Wine, al mi se čini da je zafrk kad puste novi patch, a puste svako malo.

 starcraft 2 ti je radio ok na pop-os'u i to jos 2018

4 godine
neaktivan
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori

Nije problem smplayer nego mpv, probaj taj video otvorit s mpv ili instaliraj mplayer pa koristi njega u smplayer-u.

 

16 godina
offline
Linux - pitanja i odgovori

...isprike ako je malo OFF, postavio bi pitanje ovdje jer sam trenutno na Linux mint.

 

Imam jedan USB stick (Corsair Voyager 8GB) kojeg kada spojim u komp ne daje znakove zivota niti se vidi da je ukljucen (npr. Gparted), ista stvar je bila i u Windows-ima (Diskpart).

Interesira me da li postoji neki program ili neki postupak za vidjet ako je taj USB uopce "ziv" ali je samo nesto smrdano ili je otisao u vjecna lovista?

 

Pokrenuo sam ovu komandu (sudo df -Th) i ovo sam dobio...ako pomaze sta.

 

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2020 11:18 (djigibao).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori
djigibao kaže...

...isprike ako je malo OFF, postavio bi pitanje ovdje jer sam trenutno na Linux mint.

 

Imam jedan USB stick (Corsair Voyager 8GB) kojeg kada spojim u komp ne daje znakove zivota niti se vidi da je ukljucen (npr. Gparted), ista stvar je bila i u Windows-ima (Diskpart).

Interesira me da li postoji neki program ili neki postupak za vidjet ako je taj USB uopce "ziv" ali je samo nesto smrdano ili je otisao u vjecna lovista?

 

Pokrenuo sam ovu komandu (sudo df -Th) i ovo sam dobio...ako pomaze sta.

 

upiši
sudo lsusb
ako je USB živ mora se pojaviti na listi

if only you knew the power of the dark side
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2020 18:21 (Darky).
15 godina
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori

-crknut

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori
Darky kaže...
djigibao kaže...

...isprike ako je malo OFF, postavio bi pitanje ovdje jer sam trenutno na Linux mint.

 

Imam jedan USB stick (Corsair Voyager 8GB) kojeg kada spojim u komp ne daje znakove zivota niti se vidi da je ukljucen (npr. Gparted), ista stvar je bila i u Windows-ima (Diskpart).

Interesira me da li postoji neki program ili neki postupak za vidjet ako je taj USB uopce "ziv" ali je samo nesto smrdano ili je otisao u vjecna lovista?

 

Pokrenuo sam ovu komandu (sudo df -Th) i ovo sam dobio...ako pomaze sta.

 

upiši
sudo lsusb
ako je USB živ mora se pojaviti na listi

 ...ovo sam dobio (slika)

cini se da ga nema...

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
13 godina
offline
Linux - pitanja i odgovori

pošto imam linux mint 19.3 a pošto još nije stigla nadogradnja na 20, zanima me kada će okvirno ili da idem "ručno"

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori
djigibao kaže...

 ...ovo sam dobio (slika)

cini se da ga nema...

pod BUS2 imaš Adata USB Key (superior s102 pro)?

if only you knew the power of the dark side
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.7.2020 21:02 (Darky).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori
Gale92 kaže...

pošto imam linux mint 19.3 a pošto još nije stigla nadogradnja na 20, zanima me kada će okvirno ili da idem "ručno"

 prvo zamolba saboru, za upgrade,
moraš platiti bilježnika, bljege i pečat...
sve urudžbirati u tri kopije
onda čekaš da se izabere nova vlada, da raspišu natječaj i čekaš da te izaberu na natječaju

if only you knew the power of the dark side
16 godina
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori
Darky kaže...
djigibao kaže...

 ...ovo sam dobio (slika)

cini se da ga nema...

pod BUS2 imaš Adata USB Key (superior s102 pro)?

 

To je drugi usb odakle se pokrece live linux...ovaj sto ne radi je Corsair voyager...valjda je crko onda

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
16 godina
offline
Linux - pitanja i odgovori

Linus zabranio korištenje "uvredljivih" riječi u Linux kernelu poput BLACKlist, WHITElist, SLAVE, MASTER, itd. 

Bogu hvala, rasizam je sad iskorijenjen!!

https://www.theregister.com/2020/07/13/linux_adopts_inclusive_language/

A izgleda je BLM uzeo maha u IT-ju pa ćemo i man-in-the-middle sad zvati person-in-the-middle:

https://itsfoss.com/linux-kernel-inclusive-code/

 

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori
redrum781 kaže...

Linus zabranio korištenje "uvredljivih" riječi u Linux kernelu poput BLACKlist, WHITElist, SLAVE, MASTER, itd. 

Bogu hvala, rasizam je sad iskorijenjen!!

https://www.theregister.com/2020/07/13/linux_adopts_inclusive_language/

A izgleda je BLM uzeo maha u IT-ju pa ćemo i man-in-the-middle sad zvati person-in-the-middle:

https://itsfoss.com/linux-kernel-inclusive-code/

 

To sam primijetio još prošle godine kod npr. Redis-a. Istu su stvar morali napraviti i RabbitMQ developeri vezano za queue mirroring.

Otišlo sve na kvasinu.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.7.2020 16:47 (pr0n_addict).
6 godina
offline
Linux - pitanja i odgovori

Jel postoji što bolje od Eclips-a na linuxu. Presao sam s VS na eclipse koji mi se čini nekako dosta lošiji. Koristim eclipse za c++.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori
Equi kaže...

Jel postoji što bolje od Eclips-a na linuxu. Presao sam s VS na eclipse koji mi se čini nekako dosta lošiji. Koristim eclipse za c++.

Koristio sam CLion od Jetbrains-a. Nažalost, ne postoji besplatna inačica kao što je slučaj npr. s njihovim Java i Python IDE-ima.

Ako si ikad koristio njihove alate jako ćeš se brzo snaći no imaj na umu da je kao takav priličan resource hog (pogotovo što se tiče RAM-a), ali zato out of the box ima praktički sve što ti treba za C ili C++ razvoj.

 

Što se tiče besplatnih cross platform IDE-eva vidim da se dosta preporučuju CodeLiteCode::Blocks pa vidi koji ti odgovara.

Pretpostavljam da je uz nešto truda moguće i VS Code prilagoditi za C++ razvoj (ima mali milijun pluginova), ali to je ipak u osnovi "samo" text editor.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2020 11:53 (pr0n_addict).
15 godina
offline
Linux - pitanja i odgovori

pozdrav

imam problem sa ubuntu 18.04, znači radi po dva tri tjedna i onda samo počne prikazivati crni ekran nakon odabira sustava (u dual bootu mi je)

probao sam u recovery modu instalirati grub, i čak je "proradilo" došao je do login ekrana ali je opet poblesavio.

Čini mi se da je problem u grafičkoj jer bude crn ekran, a kad uključim hdmi u integriranu proradi no onda je neiskoristivo jer je sve ultrausporeno.

Šta mi je za činiti, opet nanovo instalacija ?

srećom pa wsl relativno dobro funkcionira

 

edit:

također kad odem na instalaciju zna zezati na grafi, a na integriranoj normalno prikazuje gui

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2020 10:43 (loky4i4).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori

-kvar gpu-vga popravljaš tako da kemijaš s grubom? .. tako nećeš ništa popraviti, samo pokvariti. Preduvijet za sve je znanje ili jako puno sreće.

-sve se kvari, kad već misliš da je problem u vga tad rješavaš taj problem, ili je kvar i treba nova (jamstvo?) ili je nešto soft-driver i tad možda možeš nešto popraviti ali sigurno ne tako na popravljaš grub, disk, cpu, ram.. jer oni po napisanom nisu uzrok.

 

.. veći problem je 'način' pisanja, tj prva rečenica, .. radi po dva-tri tjedna.. tj to znači da ti se to ponavlja? da si već nekoliko-više puta imao takvu situaciju? možda pregrijavanje, možda napajanje, možda mbo, možda.. jer da je klasičan kvar nrp crknuta vga tad ona ne radi, ne popravi se sama od sebe osim što se može ohladiti ili stabilizirati napon što ne mora uopće biti problem računala npr možda imaš slabu struju u kući-kvartu.. a gpu traži više-stabilno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
offline
Linux - pitanja i odgovori

kako napraviti bootabilni usb windows10 na linux mintu?Woeusb neznam instalirati

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori
ucoxxx kaže...

kako napraviti bootabilni usb windows10 na linux mintu?Woeusb neznam instalirati

sudo add-apt-repository ppa:nilarimogard/webupd8

sudo apt update

sudo apt install woeusb

 

Izvor

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
15 godina
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori

-formatiraš medij-stikić kao fat32, aktivni, raspakriaš iso ili kopiraš raspakiran dvd/medij..

-svaki disk-part manager nudi formatiranje-dos/mbr mod i sl. kao i uefi..

-ms os kao i svaki može koristiti svoj nativni fs-ntfs ili fat32, dok linux može ext i sl. .. jednostavno disk toolom ili čime želiš formatiraš u željeni formati i iskopiraš.

woe i slični alati su samo klik-next za juzere kojima je ručno to teško (znanje) .. dok je stvar banalno jednostavna uz par pravila kao boot-standardi i npr fat32 ograničenja, upravo zato i postoje standardi jer moraju biti univerzalno primjenjivi na raznim platformama hw-sw..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
12 godina
neaktivan
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori
pr0n_addict kaže...

Što se tiče besplatnih cross platform IDE-eva vidim da se dosta preporučuju CodeLiteCode::Blocks pa vidi koji ti odgovara.

Pretpostavljam da je uz nešto truda moguće i VS Code prilagoditi za C++ razvoj (ima mali milijun pluginova), ali to je ipak u osnovi "samo" text editor.

 

Code::Blocks je bio koma u verziji 17.12, rusio se kada sam ga krivo pogledao i to na "Hello World" projektu. Testirano na Ubunt 18.04 LTS.

Nisam testirao verziju 20.03.

Takodjer sam zaglavio na Eclipseu, postane podnosljiv nakon sto se promijene parametri za alokaciju memorije u eclipse.ini.

Nemam nekih velikih problema s njim, jedino ako ga koristis za HW debagiranje moze biti nezgodno posloziti sve u pocetku.

 

U timu od nekih 15 Linux programera pola je koristilo Vim ili Emacs (uglavnom ovi iznad 50 godina), dobar dio na Eclipse, mladji od 25 godina su uglavnom bili na VScode.

Probao VScode na jednom manjem C# projektu, shvatio koliko mi nedostaje SharpDevelop za takve stvari gdje je VisualStudio preglomazan ili samo povremeno potreban.

16 godina
offline
Re: Linux - pitanja i odgovori
ucoxxx kaže...

kako napraviti bootabilni usb windows10 na linux mintu?Woeusb neznam instalirati

 Ima zgodan alat za multiboot stickove, samo kopiraš ISO datoteke na stick.

Radi i na winsima, podržava i secure boot.

 

https://github.com/ventoy/Ventoy

 

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2020 13:16 (redrum781).
12 godina
offline
Linux - pitanja i odgovori

hvala svima rijesio sa woeusb (uspio sam ga instalirati falili su mi odredjeni depencies)

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Linux - pitanja i odgovori

Pozdrav, ljudi!

 

Koristim lubuntu (PRETTY_NAME="Ubuntu 16.04.7 LTS") i sjedim u bircu i iz nekog razloga se ne želi spojiti na otvoreni wifi (bez lozinke je, dakle).
Mobitel se spaja normalno bez greške. Pokušao sam preko GUI-a i ručno u terminal s iwconfig i dhclient, ali nula bodova.

Na netu sam našao samo ljude koji su taj problem imali s onim mrežama koje traže neku dodatnu autentikaciju/potvrdu u browseru, no ovdje toga nema.

Ima li itko ideju zašto je tomu tako i kako ovo riješiti?
Laptop je lenovo ideapad 150-15ibd.

 

Unaprijed hvala!

 

 EDIT: nevermind, otišao sam u drugi birc, tu radi

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 16:14 (MaxWeber23).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice