LG G4 - Rasprava

poruka: 2.288
|
čitano: 423.463
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
cerber555 kaže...

Pozdrav, razmišljam o kupnji LG G4, ali sam u par recenzija naletio na činjenicu da se mobitel s kožnim poklopcem klacka tijekom korištenja na ravnoj površini (npr. stolu), da li zbog šava na maski ili jer je uređaj sam po sebi zakrivljen. Predstavlja li to zaista problem tj. jeste li imali poteškoća s korištenjem mobitela na stolu vezano uz to klackanje/pomicanje? Hvala.

 Preporuka je da ga stavis u neku maskicu jer se koza navodno dosta brzo pocne habat.

Buraz ga ima, i preko koze ima neku proziru plasticnu maskicu, i mob izgleda super u tome, i dalje se vidi koza ;)

Ovo malo sto sam se igrao sa mobom, ima odlican ekran, uzasno je glasan kad gledas YT, muzika i slicno (mislim da ima blizu 80dB otput na vanjski zvucnik), radi dosta glatko...

Al buraz je rekao da mu baterija i nije bas, i to u usporedbi sa skoro 3 godine starim SGS III :(

 

EDIT: Zaboravio napomenut odlican fotic (ovo meni nije bitno zato nisam spomenuo ;) )

PSN id: Diskach
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2015 7:21 (disco).
12 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Jel ima neko da može objasniti kako rootati G4..il neko da je iz Splita i ima malo vremena to obaviti, platim kavu i donesem laptop i sve? :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Abalo kaže...

Jel ima neko da može objasniti kako rootati G4..il neko da je iz Splita i ima malo vremena to obaviti, platim kavu i donesem laptop i sve? :)

 I šta kad rotaš mob...šta ćeš s tim dobit. Ne znaš rotat mob., onda ne shvačam zašto bi ga uopće rotao.

12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
R36 kaže...
Abalo kaže...

Jel ima neko da može objasniti kako rootati G4..il neko da je iz Splita i ima malo vremena to obaviti, platim kavu i donesem laptop i sve? :)

 I šta kad rotaš mob...šta ćeš s tim dobit. Ne znaš rotat mob., onda ne shvačam zašto bi ga uopće rotao.

 Prvi put imam LG mobitel i način rootanja je drugačiji nego recimo kao kod htc-a il samsunga koje sam imao, iako je htc bio vrlo kompliciran za root itd. Stvarno nemam vremena se zezati oko ovoga i ne nalazim neki jednostavniji tutorial da bi se to napravilo. Odnosno prošao sam jedan tutorial, ali nije išlo.

Dobit ću to da ću moć deinstalirati neke sistemske i google-ove aplikacije i instalirati neke koje sam imao na dosadašanjem mobitelu, a zahtjevaju root pristup.

 

Uostalom ne vidim logike u tom razmišljanju da bi morao znati rootati mobitel ako želim imati koristi od samog roota?!

10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava

Zato što mnogi rootaju jer su čuli prvi put za to, a nisu niti svjesni o čemu se radi, pa useru mobitel i onda kriv Android, kriv mobitel kriv svemir.

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
bubimir13 kaže...

Zato što mnogi rootaju jer su čuli prvi put za to, a nisu niti svjesni o čemu se radi, pa useru mobitel i onda kriv Android, kriv mobitel kriv svemir.

 E pa to sam ja baš mislio...da bi on rootao samo jer eto neki rootaju.

 

Ako zna šta će radit poslje roota onda ok.

12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Sve u redu. Znam šta donosi rootanje i zašto to želim, nisam novi u tome.
Dapače, neobično mi je imati mobitel bez custom roma i boeffla kernela, da ne spominjem greenify itd...
11 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Ekipa, prolistao sam zadnjih 12 stranica i nisam naišao na odgovor koji me zanima. 

 

Kakva je kvaliteta poziva na G4? Naime, imao sam priliku čuti kakva je na G2, G3 i G3s i to je meni, blago rečeno - kriminalno. Okej, istina je da sam zadnjih par godina proveo okružen Lumijama koje su fantastične u tom pogledu, ali suludo mi je dati 3000+ kuna na TELEFON koji svoju najosnovniju funkciju ne obavlja apsolutno besprijekorno. Dakle, je li LG popravio stvari s G4? :) Jako me privlači ta kamera, ali preko loše kvalitete poziva bome neću prelaziti... ;)

 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava

Ja sam imao i G2 i G3 i sad imam G4 i pojma nemam o čemu ti pričaš!

Jedini moj problem sa razgovorima je Tele2 mreža, ostaleo je bez problema.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2015 9:28 (kiki2205).
14 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava

I ja sam imao g2 i g3....zvuk poziva je super

12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava

Ma bilo je losije to na G2, opcenito je signal hvatao slabije. Onda je G3 to sve malo popravio, ali tek s G4 mos rec da je dobro. Nije ko na Samsungu ali je dobro.

youtube.com/mislavbusic
16 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Imao sam lg optimus g ,g2,g3 i sad g4. Te nikakvih prob lema sa zvukom u slusalici ili pozivima nisam imao ;-)

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2015 10:02 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Upišite u Google 'LG G3 call quality' i voila. ;) Čak su i na ovom forumu, u temi posvećenoj G3 ispisane stranice di se ekipa međusobno savjetuje kako do boljeg zvuka. ;) Čak i kad je signal savršen (a u Zagrebu većinom jest), zvuk je 'tanak', na momente kao iz bunara. Djevojka je s G3s to uspjela srediti tako što je našla neki >idealan< položaj, no svaki odmak od njega znači zvuk koji je čista pljuga. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2015 10:14 (Simpzon).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava

EchoOne:

Ok, to me i zanimalo, hvala. :) Kažem, ja sam navuknut na zvuk s Lumije koji je IMO jedini blizak onome kako su mobiteli nekad zvučali. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2015 10:13 (Simpzon).
16 godina
offline
LG G4 - Rasprava
Mislis kako je nokia zvucala ;-)
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Ja sam više nego zadovoljan zvukom pri razgovoru. Ni kad je loš signal nemam problema s tim da sam na bonbon.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
LG G4 - Rasprava

momci, da sad imate izbor mijenjat mobitel za mobitel, bi li dali svoj g4 za s6 edge?

 

 

5 da, mijenjao bih svoj g4 za s6
14 ne, ne bih ga minjenjao za s6
lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G4 - Rasprava

nikad nebi dao lg g4 za s6edge !

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2015 20:26 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Evo ga momci i Marshmallow za G4 :)

http://forum.xda-developers.com/g4/development/android-6-0-update-kdz-h815-t3232240

 

Tko prvi isproba nek javi kakav je ;)

youtube.com/mislavbusic
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Zanimljivo je kako svi kazu da na G2 nisu imali probleme s razgovorima. Imao sam G2 i mikrofon je bio katastrofa. Koliko sam čitao ni G3 nije baš neka sreća. Isto razmisljam kupiti G4 i zanima me realna usporedba.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava

ne radi kdz flash tool javlja gresku... treba pricekat  .... ja ga nezelim rootat radi 6.0 ....

 

You can't flash the KDZ via Flash Tool. Only solution, unlock bootloader, install TWRP and flash system images.

 

tko ima rootanog neka javi kak je sve proslo i stavi par slikica 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2015 9:11 (4mal).
16 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Vjerojatno zato jer nije official Rom. Evo vam LINK za službenu verziju (poljsku, jel).

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
LG G4 - Rasprava

opet ista stvar 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G4 - Rasprava

Svašta.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G4 - Rasprava

bdw ui nije bas izmjenjen 

 

 

ceka se nexus 6.0 aopk rom 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2015 10:31 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava

@CroDexter

 

Dakle nisam jedini kojemu je to kriminalno zvučalo :) Evo malo guglam ovih dana i čitam recenzije i kažu da je na G4 zaista ispravljena kvaliteta poziva. Nije na razini primjerice HTC One M serije, al u redu je! 

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2015 12:06 (Simpzon).
12 godina
online
Re: LG G4 - Rasprava
Fox Mulder kaže...

momci, da sad imate izbor mijenjat mobitel za mobitel, bi li dali svoj g4 za s6 edge?

 

 

 Da! Mjenjaj za s6 edge, prodaj i kupi g4, te zaradi 100 eura

12 godina
neaktivan
offline
LG G4 - Rasprava

Imam otključanu varijantu LG G4, tvornički. Postoji li način da se fejka lokacija (DNS, VPN) da sam u Poljskoj pa da onda preko LG Bridgea ili preko OTA updatedam telefon na marshmallow?

Probao sam neke free varijante DNS unijeti ali ne prolazi.. ne updatea.. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Bero-ZG kaže...

Imam otključanu varijantu LG G4, tvornički. Postoji li način da se fejka lokacija (DNS, VPN) da sam u Poljskoj pa da onda preko LG Bridgea ili preko OTA updatedam telefon na marshmallow?

Probao sam neke free varijante DNS unijeti ali ne prolazi.. ne updatea.. 

 

ne vrijedi ti

moras imati poljski IMEI

 

ako si toliko zeljan tog updejta, imas na XDA i sistem image i KDZ 6.0

12 godina
neaktivan
offline
Re: LG G4 - Rasprava
Tnx.. Ne želim unlockati bootloader.. Budem pričekao novi flash tool i kdz.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice