Bitcoin - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 2.098
|
čitano: 993.627
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long, pirat, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
hrka11 kaže...

Ima li netko da majna Siacoin? Probao sam majnat i etherium ali vrti mi samo 3mh/s nezz u cemu je problem,a kad prebacim na Siacoin vrti oko 950 mh/s,sa ovom grafickom pod my pc.

 stavio u bat file "-dcri 10" bez navodnika poslije adrese te u claymore sa +- podešavaš dcri gore dolje tako se složiš optimalno da ti ETH radi na max, a ostatak ti koristi drugi coin koji rudariš tj. siacoin

13 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Tko je ovih dana ugrabio ANS skoro je poduplao novce, ja ću pričekat neki pad za novu turu, ako ne bude pada uzimam na $3.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.6.2017 21:37 (Tomek.Klc).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori

jbg ja nisam uspio jer nemam još na bittrex novce čekam sc da islati danas oko ponoći

 

jesi uspio ulovit ltc

13 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Jim Carrey kaže...

jbg ja nisam uspio jer nemam još na bittrex novce čekam sc da islati danas oko ponoći

 

jesi uspio ulovit ltc

Iskreno ne vidim zašto je odjednom tako skočio, ljudi su jumpali na bandwagon i cijena otišla u nebo.

Trebala bi sad stagnirati izmedju $2.5 i $3.5 do konferencije ako Kinezi opet ne podignu cijenu kad se probude ujutro ( noć po našem vremenu ). Jučer sam otišao spavat na $2.8 a probudio se na $4.2, skoro me srce streslo.

 

Nisam uhvatio LTC, imam nešto malo od prije ali ništa značajno. Jako dobra valuta, bilo je pitanje vremena kad će malo poskočit. Neki dan kad je sve palo uključujući BTC i ETH, oni su jedini ostali na svojih $29-30.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
14 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

prema marketu izgleda neki hype u kini sada pitanje što će s toga izmusti 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Kako na Bittrexu kupiti nešto s usd? Vidim da se sve tamo kupuje s bitcoinom.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori

Koliko sam vidio, svi rade iduće:
1. kupiš preko coinbase-a BTC (jer je kao najbrži, treba imat na umu njihovu proviziju)

2. prebaciš na Bittrex wallet (tu uzme malu proviziju za transakciju)

3. kupiš što želiš na Bittrex-u

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2017 10:34 (markoal).
15 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
markoal kaže...

Koliko sam vidio, svi rade iduće:
1. kupiš preko coinbase-a BTC (jer je kao najbrži, treba imat na umu njihovu proviziju)

2. prebaciš na Bittrex wallet (tu uzme malu proviziju za transakciju)

3. kupiš što želiš na Bittrex-u

 tako nekako osim što je kod mene u pitanju poloniex , cryptopia ,a ne bittrex

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.6.2017 12:43 (loky4i4).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
loky4i4 kaže...
markoal kaže...

Koliko sam vidio, svi rade iduće:
1. kupiš preko coinbase-a BTC (jer je kao najbrži, treba imat na umu njihovu proviziju)

2. prebaciš na Bittrex wallet (tu uzme malu proviziju za transakciju)

3. kupiš što želiš na Bittrex-u

 tako nekako osim to je kod mene u pitanju poloniex , cryptopia ,a ne bittrex

 Može li se na coinbase kupovat s kunskim ili mora bit devizni?

11 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

kako da si posaljem informaciju nazad u 2009.god da kupim BC za parsto dolara?i tad sam bio aktivan na forumu...hvala

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Mozes ,samo moras imati mtoken (pbz) ,nez kako ide za druge banke

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Jel koristio itko ovu našu Bitcoin mjenjačnicu? Zanima me koliko treba otprilike od uplate do sjedanja bitcoina na moj wallet?

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Jel ima netko iz Bosne da zna kako kupiti Bitcoin a da nije preko Krakena? Na Krakenu čekam verifikaciju skoro mjesec dana i već sam propustio neke dobre prilike. Pokušao sam preko Coinbase ali njihov wallet se može samo koristiti ali se ne može kupovati i prodavati. Znači gdje sa USD ili EUR mogu kupiti Bitcoin?

Noi siamo come la nostra fede...Immortali...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Tomek.Klc kaže...

Jel koristio itko ovu našu Bitcoin mjenjačnicu? Zanima me koliko treba otprilike od uplate do sjedanja bitcoina na moj wallet?

 Ja, više puta. Sjedne ako uplatiš do 16h u roku par sati, ako uplatiš kasnije idući dan. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
footballer kaže...
Tomek.Klc kaže...

Jel koristio itko ovu našu Bitcoin mjenjačnicu? Zanima me koliko treba otprilike od uplate do sjedanja bitcoina na moj wallet?

 Ja, više puta. Sjedne ako uplatiš do 16h u roku par sati, ako uplatiš kasnije idući dan. 

 Super, hvala. Prešao limit na Blockchainu a ne znam koliko im treba za verifikaciju, CoinBase mi ne pada na pamet a Cex.io traži proof of residence što nemam nigdje osim na osobnoj i putovnici..

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
GSP kaže...

kako da si posaljem informaciju nazad u 2009.god da kupim BC za parsto dolara?i tad sam bio aktivan na forumu...hvala

 Pričekaj do 2247 g. kada tehnologija vremeplova bude široko dostupna pa probaj onda. Tak sam bar ja ;).

13 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Tomek.Klc kaže...

 Super, hvala. Prešao limit na Blockchainu a ne znam koliko im treba za verifikaciju, CoinBase mi ne pada na pamet a Cex.io traži proof of residence što nemam nigdje osim na osobnoj i putovnici..

 Zašto ne coinbase?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
axos kaže...
Tomek.Klc kaže...

 Super, hvala. Prešao limit na Blockchainu a ne znam koliko im treba za verifikaciju, CoinBase mi ne pada na pamet a Cex.io traži proof of residence što nemam nigdje osim na osobnoj i putovnici..

 Zašto ne coinbase?

Treba im i po 3-4 tjedna za verifikaciju dokumenata, padaju svaki put kad se cijene drastično promijene u kratkom roku.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
15 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

šta koja 3-4 tjedna ,treba im 2-3min ,jedino ako ne mislimo na isto

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
loky4i4 kaže...

šta koja 3-4 tjedna ,treba im 2-3min ,jedino ako ne mislimo na isto

Onda ne znam, to sam na redditu pročitao. Ja sam ih koristio prije nekoliko godina kad još nije trebala verifikacija dokumentima.

 

ANS je skočio na skoro $6 na BitTrexu, tko ga je kupio kad sam pisao, usrećio se. Sad obratite pažnju na VertCoin. On neće ovako brzo skočit al isto dobar altcoin za long term investment.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
13 godina
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Tomek.Klc kaže...
loky4i4 kaže...

šta koja 3-4 tjedna ,treba im 2-3min ,jedino ako ne mislimo na isto

Onda ne znam, to sam na redditu pročitao. Ja sam ih koristio prije nekoliko godina kad još nije trebala verifikacija dokumentima.

 

ANS je skočio na skoro $6 na BitTrexu, tko ga je kupio kad sam pisao, usrećio se. Sad obratite pažnju na VertCoin. On neće ovako brzo skočit al isto dobar altcoin za long term investment.

 

Išao sam malo pogledati taj Vertcoin. Ne vidim što rješava osim jednog marginalnog problema koji rješavaju pojedini bitcoin walleti već. Ti možeš vidjeti nečije transakcije ako taj netko non stop koristi istu adresu, ali bitcoin walleti već generiraju nove adrese za nove transakcije, što znači da je praćenje transakcija nemoguće. 

13 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
Tomek.Klc kaže...

 

ANS je skočio na skoro $6 na BitTrexu, tko ga je kupio kad sam pisao, usrećio se. Sad obratite pažnju na VertCoin. On neće ovako brzo skočit al isto dobar altcoin za long term investment.

 Ja nisam bio na netu par dana, i nisam uopće stigao ga kupiti (ans). Misliš da je još uvijek isplativo ili će bit dump 22.?

11 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Što mislite o Waves-u? Imam u njemu trenutno oko 60$ (znam da je malo za bilo kakve velike dobitke al eto). Koliko sam ja istraživao ima budućnost na long term pogotovo jer ima sam svoj decentralizirani exchange. Mnogi govore da uspoređuju Ethereum sa DOS-om a Waves sa Windowsima u PC svijetu. Zanima me jel netko bacio oko na ovaj coin i sto mislite o njemu?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

ja pratim kratko vrijeme i mogu reći da sam vidio od A do Z za svaki coin netko napisao go to moon. Više čovjek ne zna što gleda. Ali po jednom yt filmiću koji je analizirao moglo bi 90% coina otići u prošlost isto tako bitno je tko stoji iza kojeg coina, kako je pripremljeni uglavnom da li je profesionalno ili amaterski. Danas se pumpaju cijene u sve i svašta dosta ljudi kupuje onda će jedno dana sve otići dolje, a ljudi će ostati sa vrećom punog beskorisnoga coina. Dok pogledaš stranice od coina do coina kao da ga je radila ista osoba.

 

Probam raditi daily trade skoro pa nemoguće jer se zakasni na vlak i onda opet zakasni na stranici ostaneš sa malim dobitkom koji ti polako jede fee itd. Ovo što se tiče AntShares je bila super informacija koja je držala vodu zato je tako ispalo kako je. Reddit i sl. forumi pa i yt, blogovi i sl. smeće je full of crap treba znati dobro filtrirati informacije. Bolje da stavite ovdje linkove za neke analitičare za koje mislite da drže vodu bolje za sve nas. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Naravno, svatko gura svoje. Otvori bilo koji reddit thread o najboljim alt coinovima za ulaganje, tu se ne zna tko pije a tko plaća.

 

Nisam siguran što će dalje biti sa ANS-om. Očekivao bih ubrzani rast jer bi konferencija trebala povećati interes medju kupcima izvan Kine, onda će ih vjerojatno ubaciti na Poloniex ili neki drugi servis za razmjenu što bi isto moglo povećati interes pošto su sad dostupni samo na BitTrexu itd. Kako interes raste, buy orderi prelaze sell ordere i cijena također raste.

Ali opet, pola Reddita ga je kupilo zato što se tamo pisalo da je ANS "Chinese ETH". Znači na nečiju glupost, nikakav konkretan info. Hvatali hype train.

 

Korekcija cijene će biti, ali hoće li to biti sada ili će prvo narasti pa se mrvicu spustit unatrag ( i dalje iznad trenutne cijene ), to ne znam.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.6.2017 15:10 (Tomek.Klc).
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Šta vam se čini od status.im?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Evo on po meni najbolje radi analizu altcoinova:


Dok on najbolje radi upoznavanje sa funkcijama i ekipom koja se zalaže za određeni altcoin:

 
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

ja isto sam preplaćen na ameer vidi se da nešto razumije ugodno ga je za slušati 

 

ovaj je isto dobar samo rijetko stavlja video 

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Bitcoin - pitanja i odgovori

Koliko su perspektivni Humaniq i Digibyte? Da li je itko uložio što u njih?

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.6.2017 16:57 (axos).
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Bitcoin - pitanja i odgovori
axos kaže...

Koliko su perspektivni Humaniq i Digibyte? Da li je itko uložio što u njih?

 Ja sam uložio u Digibyte i zaradio oko 100 dolara, jer sam ga kupio jeftinije nego što je sad. Bio je i duplo skuplji, al ja budala nisam prodao.

 

 

Ekipa, što je s ovim CV Coinom od ICO-a? Je li netko ušao u to? https://ico.crypviser.net

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Altcoins - Pitanja i odgovori
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice