Final Fantasy VII Rebirth

poruka: 6
|
čitano: 3.941
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Final Fantasy VII Rebirth

Napokon je najavljena epizoda 2 FFVII remakea,za sada se zna da igra dolazi na Playstation 5 na zimu 2023.

Moja je pretpostavka da se vrti na Unreal 5 enginu,ovo malo sto su pokazali izgleda nevjerovatno.

Originalni FFVII sam odigrao vise puta kroz desetljeca,i dan danas mi je to najdraza igra koju sam odigrao.

Za sada je potvrdjena PS5 platforma uz izvjesnu verziju za PC godinu dvije nakon Ps5 verzije,za Xbox platforme je vjerovatnost mala ili nikakva da ce dobit svoju verziju posto niti prva epizoda jos nije najavljena.

 

https://wccftech.com/final-fantasy-vii-rebirth-announced-coming-to-ps5-on-winter-2023/

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.9.2022 17:36 (MEGATAMA).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Final Fantasy VII Rebirth

Developer je izjavio da su izostavili Ps4 i Xbox one platforme radi potrebe za SSD brzinama prijenosa podataka posto ce se epizoda dva odvijat u velikim otvorenim podrucjima sa izuzetno visokom razinom vizuala.

Ja sam pri kraju drugog prolaska prve epizode na Ps5(prvi put sam prosao na Ps Pro) i epizoda 2 mi je jedna od najiscekivanijih igara u 2023.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Final Fantasy VII Rebirth

Radujem se svakom nastavku. Štet što neke stvari neće moći (Ruby i Ultimate ako se dobro sjećam) i ne znam hoćemo li moći pariti chocoboe 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Final Fantasy VII Rebirth
markma kaže...

Radujem se svakom nastavku. Štet što neke stvari neće moći (Ruby i Ultimate ako se dobro sjećam) i ne znam hoćemo li moći pariti chocoboe 

Pa ja vjerujem da nece ubacit ultima weapone,vec su rekli da ce izlaskom iz Midgara svijet biti open kao u originalu pa pretpostavljam da ce sve te bitnije elemente ostavit u igri.

Ja bas ponovo prolazim FF7 remake tojest intergrade i ovaj put sam cak i vise odusevljen nego u prvom prolazu i bolje mi sjedaju sitni elementi "nove" price i sta se u biti desava te kuda ce ic ovaj nastavak.

11 godina
offline
Final Fantasy VII Rebirth

Novi trailer sa sinocnjeg Summer Game Showa.

Izgleda apsolutno fantasticno,igra ce doc na dva diska.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Final Fantasy VII Rebirth

Igram demo,remek djelo...ne da mi se pisat knjigu pa cu samo napisat remek djelo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice