Kim Dotcom stvara novi Megaupload

poruka: 72
|
čitano: 11.128
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kim Dotcom stvara novi Megaupload".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
cekpi kaže...

 zake su ti starci zadnjih 12 godina kupovali školske knjige kad si ih ionako niti godinu dana nosao okolo......

Hehehe, al sam ih nakon tog prodo drugome, koji ih je prodo nekom 2. dok se ne izmjeni program.

 

A ja sam opet kupio od kolege koji je godinu dana stariji.

 

A šta mogu s OEM licencom Windowsa, i u ostalom kome treba starija verzija os-a.  Filmove i glazbu mi mogao prodati. Ali onda ako mi se to opet sluša nemam.

 

Nije sve isto nemogu se neke stvari uspoređivat s sadržajem koji je digitala.

 

Ne piratiziraju oni koji imaju plače od 20 k  i više kn sigurno, znam par cura, koje kupuju igrice al im starci iamju plaču ogrmmnu i gazde firmi, dok mi srednji sloj si ne možemo priuštiti. Jedva osnovne potrebe.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 23:20 (PC - stručnjak).
15 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Ova anonimna klinčadija je presmješna sa downvote spamovima i baljezaganjem.

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Dao sam u 1. mjesecu 400 za rhcp, dao sam i 2009. kad su bili u srbiji, tak da su dobili malo više od 10 kn, 2010. nekih 450 metallici, na metalfestu također, na steamu Sins of a Solar Empire, TF 2 (dok nije bio f2p), Witcher 1 i 2, l.a. noire.... sve sam igre isprobao najprije tako da sam ih skinuo, ove navedene su jako kvalitetne, zabavne i imaju replay value, i upravo zato sam ih kupio. koliku reigrivost ima jedan mw2 ili 3? Nikad neću preboliti kad sam kupio key za mw2 na neviđeno. mislio da će biti još bolji od cod4, kad ono qrac. multi je srozan do bola. Postoji razlika između poštenih developera i izdavaca koji se trude prilagoditi svojim kupcima, koje usput i cijene i onih koji samo sisaju lovu. Prve redovito platim, makar ne kupovao cigarete 2 tjedna. Za druge, e za njih kamo sreće da ima 10x više alterwneta, crackova i inih stvari.

Otišao sam u off topic, sry za to.

Layla, you've got me on my knees.
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Niko se ne usudjuje lupnuti TD ovom liku sto je napisao: "Da".

 

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Glup post.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 20:40 (Onjegin).
15 godina
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Ne moze se bas reci da MU direktno krade, kradu korisnici FHS-a.... FBI nam ulazi u privatnost (ne samo njima vec i legalnim korisnicima)....

 

Ovako ide, skidrow (primjer) cracka igru i uploada ju na svoj site, drugi skinu i uploadaju na svoje servere(torrente, druge FHS-e itd), nakon nekog vremena skidrowci brisu file-ove sa svojih servera... skidrowu ide zarada jer imaju oglase na kojima zaraduju i za svaki download dobiju bodove odnosno to poslije mogu unovciti. Ako sam ja npr. skinuo nesto sa skidrow site-a i uploadao na privatni/public torrent site, pa poslije netko skinuo file s mojeg accounta... jesam li ja sto zaradio? naravno da nisam. Samo scene release grupe zaraduju odnosno stete izdavacima ali oni ih isto tako podrzavaju (nisu jednom to izjavili) i nemnojte zaboraviti zadnju tocku u .nfo. AKo milijun ljudi skine npr. jednu igru sa torrenta ili FHS koji ti ne placaju za promet koji si ostvario, tada nitko nije nista zaradio na ilegalnim stvarima... ako je pak milijun ljudi skinulo jednu igru direktno sa skidrow site-a ili FHS koji ti placaju za svaki skinuti file itd, e onda se moze reci da zaraduju na ilegalnom softveru.

 

Sto ce biti kada ce nam svi podaci biti kriptirani?  nemaju oni pravo meni ulaziti u privatnost, kako ce oni znati da se iza toga krije ilegalan ili legalan file? Novi MU ce uspjeti upravo zbog toga sto ce sve biti u siframa (imena datoteka, file-ovi ce biti kriptirani itd)..... FBI nema pravo ulaziti u privatnost i tocka (mogu samo pogadati radi li se o ilegalnim stvarima ili ne). Ne mozes opravdavati toliko FBI jer su zabranili pristup i legalnim korisnicima, to je takoder krsenje prava... kako god, bolje im je bilo da su ih ostavili na miru, ovako ce novi MU biti phoenix i biti ce jaci no ikad (FBI/izdavaci su zabili sami sebi noz u leda), pohlepa je gadna stvar, da je toliko strasna piratizacija vraga bi igre i dalje izlazile za PC (jasno ko dan). Ubisoftova racunica je isto bezveze, njima je npr. 100 ilegalnih skidanja = 100 legalnih kopija, zato je u njihovim glavama 90% pirata na PC-u no u realnosti to bas i nije tako. Novi MU ce vjerojatno podrzavati Remote UPLOAD i rapidleech-ove...

 

Tek cemo sada vidjeti sto znaci piratizacija....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
lovac82 kaže...

skidrowu ide zarada jer imaju oglase na kojima zaraduju i za svaki download dobiju bodove odnosno to poslije mogu unovciti. 

Grupe sa scene ne stavljaju svoje materijale na sajtove kao sto su rapidshare i druge 1'click hosting servise vec na svoje ftp servere. (topsite) Pa se to dalje distribuise preko kurira.

Mogu eventualno zaraditi od p2l akunta sto prodaju ali to je mizerno. 

Bilo je vise tema na redditu od strane ex clanova neke release grupe i svi su na pitanja o zaradi odgovorili negativno, tj, da nisu imali nikakvog profita.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload

KIM CAR

BajaBoss
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 22:03 (Franjic).
12 godina
odjavljen
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

skidrow nema svoj site

http://revohd.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
lovac82 kaže...

Ne moze se bas reci da MU direktno krade, kradu korisnici FHS-a.... FBI nam ulazi u privatnost (ne samo njima vec i legalnim korisnicima)....

 

Ovako ide, skidrow (primjer) cracka igru i uploada ju na svoj site, drugi skinu i uploadaju na svoje servere(torrente, druge FHS-e itd), nakon nekog vremena skidrowci brisu file-ove sa svojih servera... skidrowu ide zarada jer imaju oglase na kojima zaraduju i za svaki download dobiju bodove odnosno to poslije mogu unovciti. Ako sam ja npr. skinuo nesto sa skidrow site-a i uploadao na privatni/public torrent site, pa poslije netko skinuo file s mojeg accounta... jesam li ja sto zaradio? naravno da nisam. Samo scene release grupe zaraduju odnosno stete izdavacima ali oni ih isto tako podrzavaju (nisu jednom to izjavili) i nemnojte zaboraviti zadnju tocku u .nfo. AKo milijun ljudi skine npr. jednu igru sa torrenta ili FHS koji ti ne placaju za promet koji si ostvario, tada nitko nije nista zaradio na ilegalnim stvarima... ako je pak milijun ljudi skinulo jednu igru direktno sa skidrow site-a ili FHS koji ti placaju za svaki skinuti file itd, e onda se moze reci da zaraduju na ilegalnom softveru.

 

Sto ce biti kada ce nam svi podaci biti kriptirani?  nemaju oni pravo meni ulaziti u privatnost, kako ce oni znati da se iza toga krije ilegalan ili legalan file? Novi MU ce uspjeti upravo zbog toga sto ce sve biti u siframa (imena datoteka, file-ovi ce biti kriptirani itd)..... FBI nema pravo ulaziti u privatnost i tocka (mogu samo pogadati radi li se o ilegalnim stvarima ili ne). Ne mozes opravdavati toliko FBI jer su zabranili pristup i legalnim korisnicima, to je takoder krsenje prava... kako god, bolje im je bilo da su ih ostavili na miru, ovako ce novi MU biti phoenix i biti ce jaci no ikad (FBI/izdavaci su zabili sami sebi noz u leda), pohlepa je gadna stvar, da je toliko strasna piratizacija vraga bi igre i dalje izlazile za PC (jasno ko dan). Ubisoftova racunica je isto bezveze, njima je npr. 100 ilegalnih skidanja = 100 legalnih kopija, zato je u njihovim glavama 90% pirata na PC-u no u realnosti to bas i nije tako. Novi MU ce vjerojatno podrzavati Remote UPLOAD i rapidleech-ove...

 

Tek cemo sada vidjeti sto znaci piratizacija....

S obzirom na to da ćemo za par godina živjeti u policijskoj državi, FBI će moći raditi što god hoće i bolit će ih ona stvar za našu privatnost.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
lovac82 kaže...

Ne moze se bas reci da MU direktno krade, kradu korisnici FHS-a.... FBI nam ulazi u privatnost (ne samo njima vec i legalnim korisnicima)....

 

Ovako ide, skidrow (primjer) cracka igru i uploada ju na svoj site, drugi skinu i uploadaju na svoje servere(torrente, druge FHS-e itd), nakon nekog vremena skidrowci brisu file-ove sa svojih servera... skidrowu ide zarada jer imaju oglase na kojima zaraduju i za svaki download dobiju bodove odnosno to poslije mogu unovciti.

Npr. stranica game copy world ima največu bazu crackova i trenera za igre. Stotine tisuča ljudi ju posječuje. Do prije par godina su zarađivali preko oglasa a sad su dodali i ad fly za svaki skinuti crack i trener dobivaju pare. Recimo njih nitko nije ugasio jer se u ograđuju od piratstva i naglašavaju da su po njima tzv " no cd/dvd patchevi" samo za osobnu upotrebu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 21:41 (zeroname).
12 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Kim je za mene heroj, i nije uopće trebalo dolaziti to zatvaranja Megauploada. Ali Amerikanci moraju svuda gurati nos i raditi sve kak im puhne.

 
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Sinatra kaže...

"Maltretirali su pogrešnog tipa, okrenut ću ovaj svijet naglavačke. Moć ljudima! Zbogom ešalonu! Pozdrav slobodi!" - završio je Kim u superjunačkom stilu.

 

Nadam se da će nakon novog debakla istrunuti u zatvoru.

 Nuff said.

 

 

 

 

Kim je naš heroj, svaka mu čast!

 

EDIT: Slika je vezana za Sinatrin post.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 22:26 (iAvenger).
16 godina
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
iAvenger kaže...

 

Kim je naš heroj, svaka mu čast!

 

Kim da, ali ne taj pirat...

 

Zivio nam nas Kim!

 

Kim Jong-un Kim Jong-un
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
14 godina
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
PC - stručnjak kaže...

Što su neki protiv piratluka? Ja naprimjer neke stvari nebih nikad kupio da ne postoji piratsko "izdanje". Ovako to skinem malo se zezam s tim, ako če mi trebabat kasnije ostavim, ako ne izbrišem. Isto glazbu nebi sigurno kupovo, slušo bi radio, pjesme na televiziji i gotovo.

Jednostavno nedam ni lipe za nešto što ču koristit neko vrijeme i više mi ne treba.

 

E sad da je npr. igra prihvatljive cijene do 100 kn što je realno, kupiš odigraš i više ti ne treba neš 100 puta jedno te isto igrat, e onda može, ad neko to napravio i potrudio se, prodat če na 1000 komada i dobro če zaradit. Ali što je pretjerano pretjerano.

 

Isto i s windowsima, iako imam org od škole, nebi kupio orinal po cijeni koja je sad jer je neisplativa investicija. Sad ovo što če bit za 70 dolariča to ču izgleda kupit (w8) No zašto bi ja MS- puni džep, jer tu nema kraja, ja kupim jedno za 4 godine evo novog os-a nove mogučnosti.

 

Isto i s filmovima, zašto bih platio film kad ču ga pogledat 1-2 i više nikad. E sad bih platio al da je to par kuna za gledaje i gotovo.

 

Podržavam ovog čovjeka što če omogučit da ljudi i dalje dijele materija koji imaju i koji su nabavili.

 

Jer svi se oni drže bolje prodam par komada i živim dobro nego da to prodam na milijune pa imam isto.

 

Zato piratsvo naprijed dok se izdavačke kuče i kompanije ne srede da to bude pristupačno svako građaninu i onom s minimalcem i onom s ministarskom plačom.

 

 

A zašto onda kupuješ hranu? Pa nju tako i tako pos.reš vrlo brzo. Što ne ukradeš onda hranu, odjeću, obuću... :D

12 godina
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

spiderhr

 

facepalm žestoki

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
spiderhr kaže...

 

 

A zašto onda kupuješ hranu? Pa nju tako i tako pos.reš vrlo brzo. Što ne ukradeš onda hranu, odjeću, obuću... :D

Nemogu se sve stvari uzimat s jednakom "težinom", neke su stvari neophodne za život. Dok bez svega ostalog možeš.

 

Ovo sve je nametnulo moderno i tehnološki napredno društvo. I nečija ideja za ogromnom zaradom, koja nije realna.

Zato se i piratizira.

Da je pristupačno i jeftino sigurno nebi bilo kopiranja, možda u nekoj maloj mjeri, ali opet ona sirotinja koija se dočepala kompa koji je netko mu poklonio i sad želi nešto imat.

I to je uredu. Nije uredu da se netko enormno bogati na nečemu što život neznači. Podijeli i drugima da imaju, to je cilj. Zaradit ču na onima koji žele imat i mogu si priuštit.

I onda opet dolazimo do onog da je pristupačno svi bi si priuštili orginal i nebi se zafrkavalo s nečim što možda radi ispravno a možda i ne.

 

Želim ukazati da podržavam piratstvo sve dok se kompanije ne srede da ne moraju zaradit milijarde. Naravno treba se platit svaki proizvod, ali ne pretjerivat kao što je sad slučaj. Zato ja koji npr. nemam para da bacam na programe i igre, ču naravno to od nekud preuzet i koristit, jer mi  to malo novca što imam treba za potrebnije (ovo što ti gore navodiš, hranu, a i odječu, ne neku luksuznu... i ostale potrebštine).

 

I zato nemožeš sve stvari trpat u isti koš i uspoređivat, jedo je potrebno i ovisan si o tome jer ne možeš živjeti, a drugo je, to mi se sviđa i eto malo da probam.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 23:31 (PC - stručnjak).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
PC - stručnjak kaže...

I to je uredu. Nije uredu da se netko enormno bogati na nečemu što život neznači. Podijeli i drugima da imaju, to je cilj. 

Nije u redu da netko krade nešto što život ne znači. Eto.

...world is full of kings and queens who blind your eyes and steal your dreams...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Megaupload ionak nije bio nesta.
Dropbox i Mediafire su puno bolji.
Za pročitati : Waterways ✓ - Out of Position ✓ - Bridges ✓ - Isolation Play scan;_; - Green Fairy
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
spiderhr kaže...
PC - stručnjak kaže...

Što su neki protiv piratluka? Ja naprimjer neke stvari nebih nikad kupio da ne postoji piratsko "izdanje". Ovako to skinem malo se zezam s tim, ako če mi trebabat kasnije ostavim, ako ne izbrišem. Isto glazbu nebi sigurno kupovo, slušo bi radio, pjesme na televiziji i gotovo.

Jednostavno nedam ni lipe za nešto što ču koristit neko vrijeme i više mi ne treba.

 

E sad da je npr. igra prihvatljive cijene do 100 kn što je realno, kupiš odigraš i više ti ne treba neš 100 puta jedno te isto igrat, e onda može, ad neko to napravio i potrudio se, prodat če na 1000 komada i dobro če zaradit. Ali što je pretjerano pretjerano.

 

Isto i s windowsima, iako imam org od škole, nebi kupio orinal po cijeni koja je sad jer je neisplativa investicija. Sad ovo što če bit za 70 dolariča to ču izgleda kupit (w8) No zašto bi ja MS- puni džep, jer tu nema kraja, ja kupim jedno za 4 godine evo novog os-a nove mogučnosti.

 

Isto i s filmovima, zašto bih platio film kad ču ga pogledat 1-2 i više nikad. E sad bih platio al da je to par kuna za gledaje i gotovo.

 

Podržavam ovog čovjeka što če omogučit da ljudi i dalje dijele materija koji imaju i koji su nabavili.

 

Jer svi se oni drže bolje prodam par komada i živim dobro nego da to prodam na milijune pa imam isto.

 

Zato piratsvo naprijed dok se izdavačke kuče i kompanije ne srede da to bude pristupačno svako građaninu i onom s minimalcem i onom s ministarskom plačom.

 

 

A zašto onda kupuješ hranu? Pa nju tako i tako pos.reš vrlo brzo. Što ne ukradeš onda hranu, odjeću, obuću... :D

  Hranu još uvijek nemožeš copy pasteati...da možeš bilo bi lijepo...

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 23:39 (g12356).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Septah kaže...
PC - stručnjak kaže...

I to je uredu. Nije uredu da se netko enormno bogati na nečemu što život neznači. Podijeli i drugima da imaju, to je cilj. 

Nije u redu da netko krade nešto što život ne znači. Eto.

Tu nema morala prema tome da je to uredu ili nije uredu, jer je neko ohol i razmišlja dok ima budala koje če tolko platit cijena je tolka iako može bit jaaako jeftino.

 

I neznam što branite te lihvare. Pa ne plačaju vas za to. Prodikujete tu o nekom moralu. Koda njih brga za nas, bitno kako nas "ošišat" što bolje.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 23:42 (PC - stručnjak).
12 godina
suspendiran
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Septah kaže...

Nije u redu da netko krade nešto što život ne znači. Eto.

placamo zampu naknadu za tu "kradju" po kupljenim memorijskim stikovima, cd'ima, hdd'ima, ssd'ima, i za osobne potrebe mozes si skinut "cijeli" internet ako hoces, samo se daljnja distribucija kažnjava. Tako da smo tu daleko od kradje.

13 godina
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
slazem se s tobom,moj stari kaze "zasto da ja znam ko je on,ako on nezna ko sam ja". To bi znacilo ako izdavacke kuce oće zajebat mene s tim da im placam previse..zasto ja nebi zajebo njih i skidao badava,a naposljetku i dijelio s drugima. Kad ce oni vodit brigu o meni onda cu i ja o njima.
http://lektireschwarzman.blogspot.com/
13 godina
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
slazem se s tobom,moj stari kaze "zasto da ja znam ko je on,ako on nezna ko sam ja". To bi znacilo ako izdavacke kuce oće zajebat mene s tim da im placam previse..zasto ja nebi zajebo njih i skidao badava,a naposljetku i dijelio s drugima. Kad ce oni vodit brigu o meni onda cu i ja o njima.
http://lektireschwarzman.blogspot.com/
15 godina
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Zar nije njegovo uhićenje ispalo nešto kao nevažeće? Ako se ne varam, prilikom uhićenja su prekršili par zakona i da će zato on biti pušten na slobodu. Znači, kad diskografske kuće sumnjaju da netko provodi nelegalno dijeljenje datoteka, policija ima na osnovi njihove prijave pravo provesti isto tako nelegalno uhićenje?

 

Godinama slušamo nebuloze muzičke i filmske industrije kako smosvi skupa koji skidamo nelegalne stvari ošetili industriju za milijarde dolara.

Evo najbolji spot za one koji podržavaju sve te gluposti:

 

 

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
spiderhr kaže...

 

A zašto onda kupuješ hranu? Pa nju tako i tako pos.reš vrlo brzo. Što ne ukradeš onda hranu, odjeću, obuću... :D

 Hrana je zasad los primjer (barem dok se GMO ne usavrsi i 99% cijene hrane budu patenti a ne sama proizvodnja), ali recimo odjeca, i to nekakva dizajnerska odjeca (po 5k+ kn) je vrlo slicna stvar. Proizvodnja (umnazanje) takve odjece ne kosta gotovo nista (rade je kinezi za 2$), ali ono sto kosta je razvoj. Dakle, kradja takve odjece je onda isto ok...

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Artem kaže...

Dok on stvori stari "Megaupload" ja ću biti deda! {#}

Zar ti je več 70? {#}

14 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

To se cekalo (:

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

"Zbogom ešalonu" ?

 

Zašto se nitko ne smije na ovakav prijevod?

U Bugu nisu čuli za Echelon?

 

Što su mislili, na koji "ešalon" srbske vojske misli Dotcom ?

 

Druže Lučiću kupit ću ti Fiću,

a Mercedes Kimu DotComiću !

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Arxi kaže...
lovac82 kaže...

skidrowu ide zarada jer imaju oglase na kojima zaraduju i za svaki download dobiju bodove odnosno to poslije mogu unovciti. 

Grupe sa scene ne stavljaju svoje materijale na sajtove kao sto su rapidshare i druge 1'click hosting servise vec na svoje ftp servere. (topsite) Pa se to dalje distribuise preko kurira.

Mogu eventualno zaraditi od p2l akunta sto prodaju ali to je mizerno. 

Bilo je vise tema na redditu od strane ex clanova neke release grupe i svi su na pitanja o zaradi odgovorili negativno, tj, da nisu imali nikakvog profita.

 

nema tu nikakvog profita, ja sam bio u par release grupa prije nekih 12 godina, osobno sam to radio iz strasti prema crackingu, sve je išlo preko irc-a i ftp servera, nitko tu nije zarađivao, release grupe ne zarađuju na tome, čak neke i potroše nešto

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice