Kim Dotcom stvara novi Megaupload

poruka: 72
|
čitano: 11.112
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kim Dotcom stvara novi Megaupload".
15 godina
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
PaleRider kaže...
Arxi kaže...
lovac82 kaže...

skidrowu ide zarada jer imaju oglase na kojima zaraduju i za svaki download dobiju bodove odnosno to poslije mogu unovciti. 

Grupe sa scene ne stavljaju svoje materijale na sajtove kao sto su rapidshare i druge 1'click hosting servise vec na svoje ftp servere. (topsite) Pa se to dalje distribuise preko kurira.

Mogu eventualno zaraditi od p2l akunta sto prodaju ali to je mizerno. 

Bilo je vise tema na redditu od strane ex clanova neke release grupe i svi su na pitanja o zaradi odgovorili negativno, tj, da nisu imali nikakvog profita.

 

nema tu nikakvog profita, ja sam bio u par release grupa prije nekih 12 godina, osobno sam to radio iz strasti prema crackingu, sve je išlo preko irc-a i ftp servera, nitko tu nije zarađivao, release grupe ne zarađuju na tome, čak neke i potroše nešto

Zaraduju, sto ti mislis da se njima da trositi toliko vremena na uploadanje terabajta i terabajta? skidrow ima svoj site i jasno je ko dan da zaraduju, ne uploadaju samo na rapidshare, stovise, cak ga izbjegavaju. Zapravo, najvise zaraduju na oglasima (po stranici i onim pop up), rijetko ces ih vidjeti da komentiraju ali kada vidis... jasno je ko dan da su oni jer najavljuju sto mozemo nekada ocekivati u sljedecem crackfixu itd. (rijetko kada)..... tak da.

 

Da ne govorimo o drugim uploaderima.... drugo su privatni i public torrent site-ovi, ne govorim o tome. Sto ti mislis kako drugi dobiju taj file? pa mora biti jedan izvor koji je usko povezan s npr. skidrow timom. Kojim scene release grupama? ja nisam, ali sam uploadao na drop games i razgovarao s adminom, nije mi htio reci koliko zarade na downloadima ali je rekao da je zarada "vrlo impresivna"

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
lovac82 kaže...
PaleRider kaže...
Arxi kaže...
lovac82 kaže...

skidrowu ide zarada jer imaju oglase na kojima zaraduju i za svaki download dobiju bodove odnosno to poslije mogu unovciti. 

Grupe sa scene ne stavljaju svoje materijale na sajtove kao sto su rapidshare i druge 1'click hosting servise vec na svoje ftp servere. (topsite) Pa se to dalje distribuise preko kurira.

Mogu eventualno zaraditi od p2l akunta sto prodaju ali to je mizerno. 

Bilo je vise tema na redditu od strane ex clanova neke release grupe i svi su na pitanja o zaradi odgovorili negativno, tj, da nisu imali nikakvog profita.

 

nema tu nikakvog profita, ja sam bio u par release grupa prije nekih 12 godina, osobno sam to radio iz strasti prema crackingu, sve je išlo preko irc-a i ftp servera, nitko tu nije zarađivao, release grupe ne zarađuju na tome, čak neke i potroše nešto

Zaraduju, sto ti mislis da se njima da trositi toliko vremena na uploadanje terabajta i terabajta? skidrow ima svoj site i jasno je ko dan da zaraduju, ne uploadaju samo na rapidshare, stovise, cak ga izbjegavaju. Zapravo, najvise zaraduju na oglasima (po stranici i onim pop up), rijetko ces ih vidjeti da komentiraju ali kada vidis... jasno je ko dan da su oni jer najavljuju sto mozemo nekada ocekivati u sljedecem crackfixu itd. (rijetko kada)..... tak da.

 

Da ne govorimo o drugim uploaderima.... drugo su privatni i public torrent site-ovi, ne govorim o tome. Sto ti mislis kako drugi dobiju taj file? pa mora biti jedan izvor koji je usko povezan s npr. skidrow timom. Kojim scene release grupama? ja nisam, ali sam uploadao na drop games i razgovarao s adminom, nije mi htio reci koliko zarade na downloadima ali je rekao da je zarada "vrlo impresivna"

I ti stvarno vjeruješ da su oni tako glupi da naprave svoj sajt na kojem dobivaju novac od oglasa?

Pa da je tako FBI bi ih već davno razvalio.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
15 godina
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Vidi se po njihovim odgovorima, ako ne mogu naci changelog.... pitas ih i ima sanse da ce ti ih dati, u bookmarksima imam vise onih site-ova za .nfo datoteka kao npr. xrel.to koji su vrlo brzi s azuriranjem stranice.... takoder, vise puta sam prvo vidio changelog na tom site-u (skidrovovom) nego na drugim torrentima, site-ovima itd.

 

Ne kazem ja da su to direktno "krekeri" ali sigurno ta osoba koja odrzava taj site zna tko su oni...

 

EDIT: Usporedi vrijeme uploada, npr. za sleepng dogs 1.5 (31 Aug 2012, 17:13) i sada usporedi s ostalim torrent site-ovima, blogovima itd... vidjet ces da je razlika 3-5 sati +, netko mora biti prvi uploader, drugi samo kradu i uploadaju. Osim toga, skidrovci odnosno covjek koji uploada te stvari ne drzi vjecno te stvari online, brise ih kroz par dana, nekada cak istog dana (to drugi ne rade)...

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.8.2012 22:40 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Lovac82, neznas kako scena funkcionira. Pa torrent trakeri imaju pretime od par minuta, znaci da zar PAR minuta, ti kao krajnji korisnik mozes imati preuzeti igru, uploadti na rapidshare, i onda ponuditi na svom sajtu (sa odgovarajucim serverom naravno). Da li ti znas skidrow? Ne. Da li uploader na torrent trakeru zna? Ne. Da li ljudi sa pristupom topsajtu znaju? Ne.

16 godina
online
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
lovac82 kaže...
PaleRider kaže...
Arxi kaže...
lovac82 kaže...

skidrowu ide zarada jer imaju oglase na kojima zaraduju i za svaki download dobiju bodove odnosno to poslije mogu unovciti. 

Grupe sa scene ne stavljaju svoje materijale na sajtove kao sto su rapidshare i druge 1'click hosting servise vec na svoje ftp servere. (topsite) Pa se to dalje distribuise preko kurira.

Mogu eventualno zaraditi od p2l akunta sto prodaju ali to je mizerno. 

Bilo je vise tema na redditu od strane ex clanova neke release grupe i svi su na pitanja o zaradi odgovorili negativno, tj, da nisu imali nikakvog profita.

 

nema tu nikakvog profita, ja sam bio u par release grupa prije nekih 12 godina, osobno sam to radio iz strasti prema crackingu, sve je išlo preko irc-a i ftp servera, nitko tu nije zarađivao, release grupe ne zarađuju na tome, čak neke i potroše nešto

Zaraduju, sto ti mislis da se njima da trositi toliko vremena na uploadanje terabajta i terabajta? skidrow ima svoj site i jasno je ko dan da zaraduju, ne uploadaju samo na rapidshare, stovise, cak ga izbjegavaju. Zapravo, najvise zaraduju na oglasima (po stranici i onim pop up), rijetko ces ih vidjeti da komentiraju ali kada vidis... jasno je ko dan da su oni jer najavljuju sto mozemo nekada ocekivati u sljedecem crackfixu itd. (rijetko kada)..... tak da.

 

Da ne govorimo o drugim uploaderima.... drugo su privatni i public torrent site-ovi, ne govorim o tome. Sto ti mislis kako drugi dobiju taj file? pa mora biti jedan izvor koji je usko povezan s npr. skidrow timom. Kojim scene release grupama? ja nisam, ali sam uploadao na drop games i razgovarao s adminom, nije mi htio reci koliko zarade na downloadima ali je rekao da je zarada "vrlo impresivna"

 

naravno da im se ne da trošiti toliko vremena na uploadanje terabajta na rapidshare i sl. i ONI to NE RADE. SKiDROW ili bilo koja grupa NEMA svoj site na koji javno objavljuje igre i sl. Ako to netko radi i napiše da je SKIDROW to nisu oni! Svaki mujo može reći da je SKIDROW, shvati to. Scena ne funkcionira tako.

11 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

nece u zatvor, jer i zatvorske bande imaju kriterije...pa ko bi njega guzio?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
PaleRider kaže...

naravno da im se ne da trošiti toliko vremena na uploadanje terabajta na rapidshare i sl. i ONI to NE RADE. SKiDROW ili bilo koja grupa NEMA svoj site na koji javno objavljuje igre i sl. Ako to netko radi i napiše da je SKIDROW to nisu oni! Svaki mujo može reći da je SKIDROW, shvati to. Scena ne funkcionira tako.

Nista ja ne tvrdim, a ti malo bolje citaj... nisam mislio da su ti uploaderi krekeri, samo sam pretpostavljao da oni znaju tko su oni jer prvi dobiju informacije, npr. .nfo....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
12 godina
protjeran
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
Sinatra kaže...

"Maltretirali su pogrešnog tipa, okrenut ću ovaj svijet naglavačke. Moć ljudima! Zbogom ešalonu! Pozdrav slobodi!" - završio je Kim u superjunačkom stilu.

 

Nadam se da će nakon novog debakla istrunuti u zatvoru.

tebi treba tranji ban ovdje!!!{#} pa ti truni doma u neinformiranosti...

 

 

jebote koliko lažnih moralista ovdje a i na drugim forumima...naši ( i strani) političari kradu više od tih uploadera pa im se godimama sudi a nama za par igara i pjesama odma u rešt...{#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.9.2012 23:52 (alfie).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
lovac82 kaže...
PaleRider kaže...

naravno da im se ne da trošiti toliko vremena na uploadanje terabajta na rapidshare i sl. i ONI to NE RADE. SKiDROW ili bilo koja grupa NEMA svoj site na koji javno objavljuje igre i sl. Ako to netko radi i napiše da je SKIDROW to nisu oni! Svaki mujo može reći da je SKIDROW, shvati to. Scena ne funkcionira tako.

Nista ja ne tvrdim, a ti malo bolje citaj... nisam mislio da su ti uploaderi krekeri, samo sam pretpostavljao da oni znaju tko su oni jer prvi dobiju informacije, npr. .nfo....

Opet bezveze,fbi može uhvatit uploadere i preko njih krekere...

torrenti su relativno brzi,pogotovo privatni trackeri.Ovako bih ja to napravio:svoj crack bih dao nekoj trećoj osobi koja bi pomoću tor-a ili nečeg sličnog stavila torrent na neki super underground private tracker,naravno oni koji imaju "skidrow website" sigurno stražare na nekim takvim trackerima i pobrinu se da dobe torrent među prvima.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.
14 godina
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

Da nije bilo megauploada i sličnih servisa mi bi danas imali još xp na računalima jer nebi imali novca za 7-icu.

 

 

...Nije sretan onaj tko puno ima, sretan je onaj tko malo treba, neda se sreća zlatom kupiti...
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kim Dotcom stvara novi Megaupload
PC - stručnjak kaže...
cekpi kaže...

 zake su ti starci zadnjih 12 godina kupovali školske knjige kad si ih ionako niti godinu dana nosao okolo......

 

Ne piratiziraju oni koji imaju plače od 20 k  i više kn sigurno, znam par cura, koje kupuju igrice al im starci iamju plaču ogrmmnu i gazde firmi, dok mi srednji sloj si ne možemo priuštiti. Jedva osnovne potrebe.

 

U americi i ostalim normalnim državama oni se smatraju pod srednji sloj i cijene su prilagođene njima, to što je nama zemlja u zaostatku 20 godina žali se Franji Tuđmanu :D.

16 godina
neaktivan
offline
Kim Dotcom stvara novi Megaupload

MEGA je online i to u novom zeladu. htio je domenu me.ga, ali ga je gabonška vlada spriječila da ju kupi, čak ju je ponudila studiju Universal.  19. siječnja ide u pogon sa sloganom 'we promise, we deliver'. 

 

 

Može li ljudima u tamnim odjelima u Bruxellesu biti stalo do Hrvatske?
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice