Windows 8 RTM

poruka: 322
|
čitano: 62.821
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 8 RTM".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 RTM
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 RTM
maxy0 kaže...
Kako lose... nakon mukotrpnog uspjesnog aktiviranja winsa uspio sam ih srusit.. sad sam opet insraliro i opet nece aktivacija :)

Što je tu loše?

12 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
maxy0 kaže...
Kako lose... nakon mukotrpnog uspjesnog aktiviranja winsa uspio sam ih srusit.. sad sam opet insraliro i opet nece aktivacija :)

  Kontaktiraj Microsoft Support. Imaju besplatan telefon.

 

Ali nekako sumnjam da će ti pomoć jer mi ovo miriše na "onu" verziju.

15 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
Tonči kaže...
maxy0 kaže...
Kako lose... nakon mukotrpnog uspjesnog aktiviranja winsa uspio sam ih srusit.. sad sam opet insraliro i opet nece aktivacija :)

Što je tu loše?

 

Izbediralo ga kaj MS ne pamti skrekanu aktivaciju, pa mora opet krekat sa lošim krekom :-)

Trebali bi windowsi skužit da ih krekaš, pa se časno predat i dopustit ti da konačno aktiviraš iako još nisu official izašli :-)

14 godina
offline
Windows 8 RTM

trebali su windowsi zapamtiti da sam ih aktiviro i tako ostat aktivirani stalno

Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
vmartin020 kaže...

a kontam i ja da hoće, jos se nadam da ce bit jeftiniji od sedmice.

Ako imaš win7 upgrade je 39,99$. Jedino nisam siguran hoće li i kod nas biti to dostupno.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2012 21:40 (ROADRUNNER).
15 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
ROADRUNNER kaže...
vmartin020 kaže...

a kontam i ja da hoće, jos se nadam da ce bit jeftiniji od sedmice.

Ako imaš win7 upgrade je 39,99$. Jedino nisam siguran hoće li i kod nas biti to dostupno.

Hoće, a poznavajući naše prilike vrlo vjerojatno ovako:

39,99€

+manipulativni troškovi 15%

+troškovi koji prethode izdavanju nadogradnje 20%

+marža 10%

+PDV

= cca 70€

 

Bubam bezveze, ali mislim da nisam daleko od istine....

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
redrum781 kaže...
Bubam bezveze, ali mislim da nisam daleko od istine....

 Jesi! Svjetlosnim godinama.

 

Može i sa Viste i XP-a. Podrazumjeva se da su legalno aktivirani prethodni OS-ovi.

15 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
royalhero kaže...
redrum781 kaže...
Bubam bezveze, ali mislim da nisam daleko od istine....

 Jesi! Svjetlosnim godinama.

 

Može i sa Viste i XP-a. Podrazumjeva se da su legalno aktivirani prethodni OS-ovi.

Moj "osvrt" je bio na cijenu koja će biti kod nas, a ne na mogućnost nadogradnje

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
redrum781 kaže...

Moj "osvrt" je bio na cijenu koja će biti kod nas, a ne na mogućnost nadogradnje

Znam, to dole je bilo za kolegu prije.

Cjene kod nas? Upgrade će biti dostupan iz 131 marketa, ne znam da li će tu biti HR/BiH/SR. 39.99$ je iz bilo kojeg marketa, nema tu kod nas kod njih.

16 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
redrum781 kaže...

Hoće, a poznavajući naše prilike vrlo vjerojatno ovako:

39,99€

 

 Hehe... tako je i kod nas bio besplatan upgrade sa Viste na Sedmicu za novo kupljena HP racunala prije koju godinu... Samo 40eura... besplatan upgrade... {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 RTM
Tonči kaže...
8ax kaže...

Meni Update Driver nije ništa napravilo.

Žalosno je da ne radi LAN out-of-box, a radi na prastarom Ubuntuu 7.10.

 

Uspio sam upognit zvuk, ali driveri za grafičku ni za Win8 x64 CP niti Win7 x64 ne rade.

Na internet idem preko USB tetheringa na mobitelu.

 

LAN meni radi na 4 laptopa (starosti od 2003. - 2012.) i dva desktopa na RP inačici (kao i WiFi), grafička i zvučna kartica. Jedino sam problema imao sa zvučnom iz 1998. godine (Sound Blaster Live! Value). Grafičke drivere moraš skinuti od proizvođača čipa (nVidia, AMD).

Tonci moze pitanje jedno

 

iz kojeg razloga si instaliravao RTM verziju na 4 laptopa ?

Bas me jako zanima jer jedini razlog koji vidim je za tu provjeru drivera no to mi se cini malo suludo 

http://revohd.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.8.2012 23:39 (Arnold Layne).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
Arnold Layne kaže...
iz kojeg razloga si instaliravao RTM verziju na 4 laptopa ?

Bas me jako zanima jer jedini razlog koji vidim je za tu provjeru drivera no to mi se cini malo suludo 

Koliko znam on je W8 developer. To ti je pitanje ravno ovome prije 3 godine: "zašto si instalirao Windows 7 na sve laptope?". A šta mi kao pojedinci vidimo u Windowsu 8 imaš par stranica/stranicu prije.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
Sad sam se zezao u Regeditu s bojom active title bara (maknuli su advanced appearance settings, majku im) i uspio povecat close/min/max gumbice za 10000%...
idem sad system restore preko repaira napravit...
Za pročitati : Waterways ✓ - Out of Position ✓ - Bridges ✓ - Isolation Play scan;_; - Green Fairy
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 RTM
Arnold Layne kaže...
Tonči kaže...
8ax kaže...

Meni Update Driver nije ništa napravilo.

Žalosno je da ne radi LAN out-of-box, a radi na prastarom Ubuntuu 7.10.

 

Uspio sam upognit zvuk, ali driveri za grafičku ni za Win8 x64 CP niti Win7 x64 ne rade.

Na internet idem preko USB tetheringa na mobitelu.

 

LAN meni radi na 4 laptopa (starosti od 2003. - 2012.) i dva desktopa na RP inačici (kao i WiFi), grafička i zvučna kartica. Jedino sam problema imao sa zvučnom iz 1998. godine (Sound Blaster Live! Value). Grafičke drivere moraš skinuti od proizvođača čipa (nVidia, AMD).

Tonci moze pitanje jedno

 

iz kojeg razloga si instaliravao RTM verziju na 4 laptopa ?

Bas me jako zanima jer jedini razlog koji vidim je za tu provjeru drivera no to mi se cini malo suludo 

Iz nekoliko razloga:

- zato jer me zanima kako se OS ponaša na širem rasponu hardvera, pa će mi taj mali eksperiment dati uvid u ono što mogu očekivati

- zato jer su osjetno brži od W7 i traže manje memorije

- zato jer na taj način aplikacije mogu testirati na slabijim i drugačijim mašinama od svog desktopa i dobiti realniju sliku o W8 i bloatwareu koji sam napravim. :)

12 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 RTM
royalhero kaže...
Arnold Layne kaže...
iz kojeg razloga si instaliravao RTM verziju na 4 laptopa ?

Bas me jako zanima jer jedini razlog koji vidim je za tu provjeru drivera no to mi se cini malo suludo 

Koliko znam on je W8 developer. To ti je pitanje ravno ovome prije 3 godine: "zašto si instalirao Windows 7 na sve laptope?". A šta mi kao pojedinci vidimo u Windowsu 8 imaš par stranica/stranicu prije.

nisam znao 

sad sve ima puno puno vise smisla

If you know what I mean :P

http://revohd.com
11 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
hahaha i ja mislim da nisi daleko od istine, al bolje mi kupit fino retail kutijici nego upgrade :) al to košta xD
11 godina
neaktivan
offline
Windows 8 RTM

Šta je Microsoft izbacio sidebar i gadgete u novom windowsu??

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM

Kao prvo mogao si editovati prethodni post i nadodati pitanje. Što se prvog posta tiče, ja ne znam što je pjesnik htio reći. Vezano za drugi post, da!, gadget-a nema, ali uvjek se može naći sidebar, kao npr. na Windows XP-u. Iskreno, nisam probao, nedostajat će mi Weather, ali tu je Met... Windows Style i "živa pločica" weather.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2012 16:56 (royalhero).
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 RTM

Prema Zdnetu više nije ni Windows Style. Sada je samo "Windows 8".

 

Ovo je samo glasina doduše, čini mi se da su neke stvari krivo interpetirali kako nema puno smisla.

 

Xanzzu jer je danas teško biti orginalan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 RTM
royalhero kaže...

Kao prvo mogao si editovati prethodni post i nadodati pitanje. Što se prvog posta tiče, ja ne znam što je pjesnik htio reći. Vezano za drugi post, da!, gadget-a nema, ali uvjek se može naći sidebar, kao npr. na Windows XP-u. Iskreno, nisam probao, nedostajat će mi Weather, ali tu je Met... Windows Style i "živa pločica" weather.

Naravno da gadgeta ima. Odakle ti da nema?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM

Nešto propuštam?

Gdje su? Gdje su?
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
Tonči kaže...

Naravno da gadgeta ima. Odakle ti da nema?

Pa gdje su?!

 Nema ništa ni u Control Panelu.
 Jeste da mi uopće ne fale ,niti sam ih ikad upotrebljaval!

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
13 godina
offline
Windows 8 RTM

Gadgeti su izbačeni iz windowsa 8. Nema ih više.

 

http://forums.mydigitallife.info/threads/35505-Windows-Sidebar-Gadgets-for-Windows-8-RTM-ADDED-32bit-Version

 

Download link: http://rghost.net/39634248

 

Evo načina za vraćanje gedgeta u windows 8.

 

Uživajte.

Valentin
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.8.2012 16:03 (Valentin17).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 8 RTM

Mislim da je nedavno bila neka vijest da se izbacuju zbog sigurnosti

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
redrum781 kaže...

Mislim da je nedavno bila neka vijest da se izbacuju zbog sigurnosti

Bitno je da svi znaju ismijavat MS kad Windowse pokušaju raditi sigurnijima.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2012 18:44 (kizo2703).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 RTM
Tu su:

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.8.2012 18:57 (Tonči).
15 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
Tonči kaže...
Tu su:

 

Dakle, u finalnoj inačici ih ne bi trebalo biti prema najavi Microsofta. Ovo mi ne izgleda kao da je sa w8

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 RTM

U RTM-u su ih maknuli? Znači svi ovdje imaju RTM? Onaj piratski, ukradeni i aktiviran na 180 dana? :) - Ja čekam još 5 dana da mi stigne legalno, ali svejedno, na Release P. ih imam. Neki članak negdje o tome da ih uklanjaju u RTM-u?

 

Iako nemaju smisla previše, jer Metro aplikacije u praksi mijenjaju gadgete.

15 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
Mislim da je ocito jer u naslovu pise RTM
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
Tonči kaže...

Znači svi ovdje imaju RTM? Onaj piratski, ukradeni i aktiviran na 180 dana? :) - Ja čekam još 5 dana da mi stigne legalno, ali svejedno, na Release P. ih imam. Neki članak negdje o tome da ih uklanjaju u RTM-u?

 

Ovo ti baš i nije trebalo ,ali dobro ,samo se ti naslađuj. I ja isto čekam mail s TechNeta ,samo ,ipak ću ostat na Sedmici kao default OS-u.

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 RTM
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice