Windows 8 RTM

poruka: 322
|
čitano: 62.523
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 8 RTM".
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 RTM
12 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
Friday kaže...
guls kaže...

Reci što te zanima

 

S obzirom na činjenicu da si imao 10 godina kad su se pojavili win 95 stvarno bih volio čuti detaljnu analizu TVOJIH problema sa 95-icom. Ali ono, baš si daj oduška i raspiši se koliko god možeš...

Pa što reći osim da je žalosno da 11 godišnje dijete može doživljavati smetnje u radu s MS proizvodima tijekom uobičajenog radnog dana. Trebam li imati 30 godina i 12 godina radnog iskustva da bi mogao suvislo komentirati plave ekrane, teške instalacije drivera modema zvučne i mrežnih pisača, konstantno rušenje i smrzavanje sustava? 

 

Btw potraži si temu o win8 rp i moje komentare na istoj. Čisto da se ne ponavljam.

 

E da, i ovaj picek kaj tamo misli da laprdam, vjerojatno rabi računalo samo za partiju CoD-a i masturbaciju na vizualne novitete Gatesove priče pa na temelju toga bazira mišljenje. Kao i 95% ostalih korisnika tog OS-a. Da to velim na tvom jeziku "When u end some school and get some XP, then u can talk like a pr0". Nadam se da sam dobro ispratio sleng.

Fuck me I'm famous.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 9:22 (guls).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
Friday kaže...
guls kaže...

Reci što te zanima

 

S obzirom na činjenicu da si imao 10 godina kad su se pojavili win 95 stvarno bih volio čuti detaljnu analizu TVOJIH problema sa 95-icom. Ali ono, baš si daj oduška i raspiši se koliko god možeš...

 

 

Jedini dobri Wndowsi. Nisi imao problema u pokretanju DOS igrica za njega. Prince of Persia 1 i 2, Commander Keen 1 - 6, Sokoban, Screamer 2, Full Throttle, The Digg, Star Wars Dark Forces  i gro drugih su radili bez problema.

Na ovim novim moraš instalirati nekakav dosbox, ali to je sranje.

Z-Admin Small Business CMS for ASP.NET - http://www.z-admin.com
16 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 8 RTM
guls kaže...

Pa što reći osim da je žalosno da 11 godišnje dijete može doživljavati smetnje u radu s MS proizvodima tijekom uobičajenog radnog dana. Trebam li imati 30 godina i 12 godina radnog iskustva da bi mogao suvislo komentirati plave ekrane, teške instalacije drivera modema zvučne i mrežnih pisača, konstantno rušenje i smrzavanje sustava? 

 

Btw potraži si temu o win8 rp i moje komentare na istoj. Čisto da se ne ponavljam.

 

Kao prvo, ovo označeno ima smisla samo u africi i sličnim vukojebinama. Kao drugo, nađi mi 10 godišnje dijete sa kojim mogu suvislo razgovarati o BSOD-ovima. Ajde... I double dare you motherfucker...

A kao treće, nađi mi OS iz tog vremena koji nije imao takve probleme. Ja sam prije tjedan dana na zadnjoj verziji Xubuntua (12.04) morao ići editirati neki j*beni config file da bih mu rekao da napravi autologin jednog non admin usera. A ti se žališ na drivere od prije 17 godina...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Windows 8 RTM

Meni neke aplikacije nisu radile na W8, kao ni neki driveri na laptopu. Mislim da cu ipak preskocit ovu verziju Windowsa.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
Friday kaže...
guls kaže...

Pa što reći osim da je žalosno da 11 godišnje dijete može doživljavati smetnje u radu s MS proizvodima tijekom uobičajenog radnog dana. Trebam li imati 30 godina i 12 godina radnog iskustva da bi mogao suvislo komentirati plave ekrane, teške instalacije drivera modema zvučne i mrežnih pisača, konstantno rušenje i smrzavanje sustava? 

 

Btw potraži si temu o win8 rp i moje komentare na istoj. Čisto da se ne ponavljam.

 

Kao prvo, ovo označeno ima smisla samo u africi i sličnim vukojebinama. Kao drugo, nađi mi 10 godišnje dijete sa kojim mogu suvislo razgovarati o BSOD-ovima. Ajde... I double dare you motherfucker...

A kao treće, nađi mi OS iz tog vremena koji nije imao takve probleme. Ja sam prije tjedan dana na zadnjoj verziji Xubuntua (12.04) morao ići editirati neki j*beni config file da bih mu rekao da napravi autologin jednog non admin usera. A ti se žališ na drivere od prije 17 godina...

Stari moj, 12 godišnje dijete je clockalo Celeron 300 sa Abitovom pločom i lemilicom. Prije BUG-ovaca. Molim lijepo. Želiš o BSOD? Vratimo se kroz vrijeme onda.

 

Btw ja na ubuntuu nisam imao problema koje se tiču mog posla, npr sql/weblogic server/oracleIAS/u name it.

Dok na win8 ne mogu pokrenuti hyperV niti mstsc. Halo? To su novi windowsi? Kao kvalitetni? Možda za call of duty i slične dječje igrice... za mene je to obična kanta smeća.

Fuck me I'm famous.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
guls kaže... 

E da, i ovaj picek kaj tamo misli da laprdam, vjerojatno rabi računalo samo za partiju CoD-a i masturbaciju na vizualne novitete Gatesove priče pa na temelju toga bazira mišljenje. Kao i 95% ostalih korisnika tog OS-a. Da to velim na tvom jeziku "When u end some school and get some XP, then u can talk like a pr0". Nadam se da sam dobro ispratio sleng.

 

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
12 godina
offline
Re: Windows 8 RTM

Age restriction za daljnji razgovor.

Fuck me I'm famous.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
guls kaže...

Stari moj, 12 godišnje dijete je clockalo Celeron 300 sa Abitovom pločom i lemilicom. Prije BUG-ovaca. Molim lijepo. Želiš o BSOD? Vratimo se kroz vrijeme onda.

 

Btw ja na ubuntuu nisam imao problema koje se tiču mog posla, npr sql/weblogic server/oracleIAS/u name it.

Dok na win8 ne mogu pokrenuti hyperV niti mstsc. Halo? To su novi windowsi? Kao kvalitetni? Možda za call of duty i slične dječje igrice... za mene je to obična kanta smeća.

 u DP (znači prva javno dostupna verzija) mi je radio i hyper-v i remote desktop i sve kaj mi je bilo potrebno za svakodnevni rad.....možda ti od silnog igranja LOL-a(jel to prava skraćenica) jednostavno nisi ni probao enejblat hyper-v

 

guls kaže...

Age restriction za daljnji razgovor.

s obzirom da si mlađi od gotovo svih nas s foruma koji od tog neakvog ITa i kompjutera na ovaj ili onaj način živimo, da li mi tebe trebamo ignorirat ili?

kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 9:51 (cekpi).
14 godina
offline
Windows 8 RTM

Ovaj Metro će dušu dat za tablet.

... cijena od 70$ stvarno nije puno

MIKROBLOG: FU not ftw
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 9:50 (KIKI3ooo).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Windows 8 RTM

Well, ako meni na nekoliko računala u zadnjoj javno dostupnoj verziji nije radio kako spada ni HyperV ni RDP, a bogami sam imao problema i sa hrpom aplikacija te error reportingom, onda je moj stav da je to smeće. 

To što su tebi ti windowsi ok, to je tvoja stvar i tvoja razina IT znanja.

 

Ignoriraj me, samo nemoj da ovo ode u offtopic. Btw ti si kao nešto stariji od mene? Ajde ne sramoti generaciju.

 

 

Fuck me I'm famous.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 9:58 (guls).
11 godina
neaktivan
offline
Windows 8 RTM

Ja ću ga instalirati!

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Windows 8 RTM

Toliko trolovskog i ostalog laprdanja o "metro sucks" i sl. gluposti na jednoj temi ima samo još kad je Apple u pitanju. Htjedoh ići u argumentiranu i zrelu raspravu, ali sam zaključio da to nema nikakvog smisla.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 10:34 (Tonči).
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
Don Kihoty kaže...

Kako koristiti win8:

1. Pričekati da izađe i jeftino doplatiti za licencu

2. Pričekati da zajednica Tweeka i optimizira w8

3. Pričekati da zajednica doda Aero + makne Metro

4. Skinuti Tweekanu verziju w8

5. Instalirati i koristiti ključ koji ste jeftino kupili

 

 

Win

Pa to i ja mislim.

Win8 ima i dobrih stvari.

Mountanje ISO-a i bolji task manager.

 

Nego kad ovo sve izađe, ti tweekovi i to, onda će neko dijete to prebaciti.

Instalirati.

I žaliti se kako mu je pao sistem,jer nezna instalirati.

 

Ali neznam što neki laprdaju da ćemo svi morati preći na Windows 8 jer kao ništa neće raditi na sedmici.

Evo već su se neke firme izjasnile da neće podržavati windows 8.

 

 

Ali za tablete, windows 8 je dobar.

Baš me zanima kako će surface sa i5 procesorom ispasti.

Loading...
16 godina
neaktivan
offline
Windows 8 RTM
Mene najvise smeta siljenje korisnika na nesto sto je MS odlucio da je dobro. Ne samo Metro vec i na ostalim programima. Npr sjetimo se Outlooka i izbacivanja vecine attachmenta jer vecina korisnika nema pojma sto je exe i ko mutavi doubleklikaju sve zivo. Najbolje zabranit (ogranicit) mailove jer vecina idiota placa da bi dosla do svog novca u Ugandi :)
Prilikom instalacije pitanje da li zelite Metro ili desktop, zelite Aero ili ne, zelite attachmente ili ne. I velik crveni usklicnik da MS ne pruza pomoc ako ste tako nesto upalili. Tocka gotovo.

Win8 je minimalisticki ne zato jer je to moderno vec zato jer tableti/mobiteli ne mogu prikazat Aero ili sjene... Jednostavno trosili bi previse struje i resusa i korisnici, pa i ja koji obozavam Win7, bi se bunili. Usporedite to s multiplatform programima, npr Eclipse, Netbeans, koji su jednolika smeca bez ikakve OS funkcionalnosti.
Eto, Win8 je probna verzija za koju tako misli i MS te je takva i cijena. Niskom cijenom pokusat ce pridobit korisnike, a onda sve po starom sa Win9.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
Tonči kaže...

Toliko trolovskog i ostalog laprdanja o "metro sucks" i sl. gluposti na jednoj temi ima samo još kad je Apple u pitanju. Htjedoh ići u argumentiranu i zrelu raspravu, ali sam zaključio da to nema nikakvog smisla.

Cinjenica je da je jedina bitna stvar u W8 performace boost i to je to. Ostalo je sve kozmetika i manje bitni feature-i.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
16 godina
online
Windows 8 RTM

Hoce li nadogradnja (od 40$) raditi sa limun verzijama sedmice? {#}

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 10:50 (SupremeCommander).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
Bilo bi legendarno da da.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
SupremeCommander kaže...

Hoce li nadogradnja (od 40$) raditi sa limun verzijama sedmice? {#}

Kako to moglo raditi? Da ti omoguće nadogradnju na ukradeni softver? :D Pa nisu blesavi.

15 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
naxeem kaže...
SupremeCommander kaže...

Hoce li nadogradnja (od 40$) raditi sa limun verzijama sedmice? {#}

Kako to moglo raditi? Da ti omoguće nadogradnju na ukradeni softver? :D Pa nisu blesavi.

Pa kolko igara ima da su radile sa izmisljenim serialom, mozda se i njima zakine, nadajmo se :D

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
online
Re: Windows 8 RTM
Mitch kaže...

Pa kolko igara ima da su radile sa izmisljenim serialom, mozda se i njima zakine, nadajmo se :D

?

15 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
Ranko Kukumar kaže...
Mitch kaže...

Pa kolko igara ima da su radile sa izmisljenim serialom, mozda se i njima zakine, nadajmo se :D

?

Crysis 2  mi je prvi na pameti, ima ih jos al se nemrem sjetit sad

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
online
Re: Windows 8 RTM
Mitch kaže...

Crysis 2  mi je prvi na pameti, ima ih jos al se nemrem sjetit sad

Da, ali što su radile? MP?SP? Kakve veze to ima sa Windowsima?

15 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
Ranko Kukumar kaže...
Mitch kaže...

Crysis 2  mi je prvi na pameti, ima ih jos al se nemrem sjetit sad

Da, ali što su radile? MP?SP? Kakve veze to ima sa Windowsima?

Igra je detektirala ključ kao originalni, ali Origin nije pa si imao samo Crysis account sa njime, i meni dan danas taj kljuc radi

Nema veze s Windowsima, manje su šanse da će se to dogoditi MS-u nego jednom Cryteku, ali opet.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 RTM
Drazen kaže...
Mene najvise smeta siljenje korisnika na nesto sto je MS odlucio da je dobro. Ne samo Metro vec i na ostalim programima. Npr sjetimo se Outlooka i izbacivanja vecine attachmenta jer vecina korisnika nema pojma sto je exe i ko mutavi doubleklikaju sve zivo. Najbolje zabranit (ogranicit) mailove jer vecina idiota placa da bi dosla do svog novca u Ugandi :)
Prilikom instalacije pitanje da li zelite Metro ili desktop, zelite Aero ili ne, zelite attachmente ili ne. I velik crveni usklicnik da MS ne pruza pomoc ako ste tako nesto upalili. Tocka gotovo.

Win8 je minimalisticki ne zato jer je to moderno vec zato jer tableti/mobiteli ne mogu prikazat Aero ili sjene... Jednostavno trosili bi previse struje i resusa i korisnici, pa i ja koji obozavam Win7, bi se bunili. Usporedite to s multiplatform programima, npr Eclipse, Netbeans, koji su jednolika smeca bez ikakve OS funkcionalnosti.
Eto, Win8 je probna verzija za koju tako misli i MS te je takva i cijena. Niskom cijenom pokusat ce pridobit korisnike, a onda sve po starom sa Win9.

 

nisam siguran u ovo. Nema veze kakvo je korisničko sučelje, jednako troši bateriju bilo da je jednolični zeleni ekran ili šareno sučelje s animiranim dugama, veselim jednorozima, narvalima koji peču slaninu i sjenama ispod prozora. Jer da je to istina, to bi značilo da će ti gledanje filma od 2 sata manje trošiti bateriju ako 2 sata gledaš CB film nego recimo Avatar.

Z-Admin Small Business CMS for ASP.NET - http://www.z-admin.com
15 godina
offline
Re: Windows 8 RTM
cekpi kaže...

evo i redosljeda dostupnosti:

 

  • August 15th: Developers will be able to download the final version of Windows 8 via your MSDN subscriptions.
  • August 15th: IT professionals testing Windows 8 in organizations will be able to access the final version of Windows 8 through your TechNet subscriptions.
  • August 16th: Customers with existing Microsoft Software Assurance for Windows will be able to download Windows 8 Enterprise edition through the Volume License Service Center (VLSC), allowing you to test, pilot and begin adopting Windows 8 Enterprise within your organization.
  • August 16th: Microsoft Partner Network members will have access to Windows 8.
  • August 20th: Microsoft Action Pack Providers (MAPS) receive access to Windows 8.
  • September 1st: Volume License customers without Software Assurance will be able to purchase Windows 8 through Microsoft Volume License Resellers.
  • Hmmm, dal da skinem sa MSDN-a ili sa TechNeta? Čim izađe probat ću sa oba {#}

     

    @cekpi: Vidim imaš vremena i za nadj*bavanje, ha? {#}

     

     

    Iskreno, ne mogu riječima iskazati bol koju ćutim u preponama radi izlaska novih vindoza, ali obzirom da mi je to kruh morat ću ih instalirati.

     

    HyperV radi samo na sandy bridge procesorima ako se ne varam, možda to zeza gulsa?

     

     

     

    And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
    15 godina
    odjavljen
    offline
    Re: Windows 8 RTM
    zoran123456 kaže...
    Drazen kaže...
    Mene najvise smeta siljenje korisnika na nesto sto je MS odlucio da je dobro. Ne samo Metro vec i na ostalim programima. Npr sjetimo se Outlooka i izbacivanja vecine attachmenta jer vecina korisnika nema pojma sto je exe i ko mutavi doubleklikaju sve zivo. Najbolje zabranit (ogranicit) mailove jer vecina idiota placa da bi dosla do svog novca u Ugandi :)
    Prilikom instalacije pitanje da li zelite Metro ili desktop, zelite Aero ili ne, zelite attachmente ili ne. I velik crveni usklicnik da MS ne pruza pomoc ako ste tako nesto upalili. Tocka gotovo.

    Win8 je minimalisticki ne zato jer je to moderno vec zato jer tableti/mobiteli ne mogu prikazat Aero ili sjene... Jednostavno trosili bi previse struje i resusa i korisnici, pa i ja koji obozavam Win7, bi se bunili. Usporedite to s multiplatform programima, npr Eclipse, Netbeans, koji su jednolika smeca bez ikakve OS funkcionalnosti.
    Eto, Win8 je probna verzija za koju tako misli i MS te je takva i cijena. Niskom cijenom pokusat ce pridobit korisnike, a onda sve po starom sa Win9.

     

    nisam siguran u ovo. Nema veze kakvo je korisničko sučelje, jednako troši bateriju bilo da je jednolični zeleni ekran ili šareno sučelje s animiranim dugama, veselim jednorozima, narvalima koji peču slaninu i sjenama ispod prozora. Jer da je to istina, to bi značilo da će ti gledanje filma od 2 sata manje trošiti bateriju ako 2 sata gledaš CB film nego recimo Avatar.

    Možda ti nisi siguran, ali to je nebitno. Velika je razlika u potrošnji, ovisno o boji koja se prikazuje na AMOLED ekranima, kakvih će vjerojatno biti (gotovo sigurno kod Samsunga kao jednog od najvećih). Također, čista površina bez prozirnosti je manje zahtjevna od prozirnih površina i sjena. Pojedinačno se ne radi o velikim razlikama koje znače sate, ali sve skupa može dodati dosta vremena baterijama i manje mučiti procesore, što automatski znači i manje zagrijavanje. Također, manje kompleksna grafika zahtijeva i manje memorije za efekte.

    Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2012 13:10 (Tonči).
    14 godina
    neaktivan
    offline
    Re: Windows 8 RTM
    redrum781 kaže...

     

    @cekpi: Vidim imaš vremena i za nadj*bavanje, ha? {#}

     

     

    Iskreno, ne mogu riječima iskazati bol koju ćutim u preponama radi izlaska novih vindoza, ali obzirom da mi je to kruh morat ću ih instalirati.

     

    HyperV radi samo na sandy bridge procesorima ako se ne varam, možda to zeza gulsa? 

     tek za sat vremena mi kreće šihta {#}

     

    a kaj se tiče hyper-v:

    - na svakom Windows 8 se može dić konzola (slično ko rsat) s kojom se može upravljet drugim hostovima ali samo Windows 8 klijenti sa CPU koji podržava SLAT (Intelovi Core i i AMD noviji) se mogu vrtit guest virtualke

    - Windows Server 2012 nema gornjih ograničenja nego je uvijet sve ono kaj je i prije bilo za hyper-v (x64, VT, DEP)

    kod mene normalno radi.....(osim usranog apple iJpeg-a)
    15 godina
    neaktivan
    offline
    Windows 8 RTM

    Meni ne radi aplikacija za upis virmana jednog programera iz Kraguljevca...

     

    Preskačem ove Windowse... NOOOOT!

    Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
     
    2 0 hvala 0
    15 godina
    offline
    Re: Windows 8 RTM
    cekpi kaže...
    redrum781 kaže...

     

    @cekpi: Vidim imaš vremena i za nadj*bavanje, ha? {#}

     

     

    Iskreno, ne mogu riječima iskazati bol koju ćutim u preponama radi izlaska novih vindoza, ali obzirom da mi je to kruh morat ću ih instalirati.

     

    HyperV radi samo na sandy bridge procesorima ako se ne varam, možda to zeza gulsa? 

     tek za sat vremena mi kreće šihta {#}

     

    a kaj se tiče hyper-v:

    - na svakom Windows 8 se može dić konzola (slično ko rsat) s kojom se može upravljet drugim hostovima ali samo Windows 8 klijenti sa CPU koji podržava SLAT (Intelovi Core i i AMD noviji) se mogu vrtit guest virtualke

    - Windows Server 2012 nema gornjih ograničenja nego je uvijet sve ono kaj je i prije bilo za hyper-v (x64, VT, DEP)

    Na to sam i mislio.

    And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
    12 godina
    offline
    Re: Windows 8 RTM

    Kad ja velim da nešto ne radi, to ne mora nužno značiti da aplikacija doslovce ne radi, već da radi s većim ili manjim problemima. Znači, kao kada kupite auto u dućanu i shvatite da klima ne radi. To je za mene neispravno vozilo, možda ne u načelu jer se i dalje mogu odvesti od točke A do točke B, ali ja ne volim vrućinu pa eto sranje.

     

    Ista stvar je s Winsima. Probno instalirao na radnu stanicu i laptop. Na radnoj se nalazi Xeon zadnje generacije na Supermicro ploči sa 32gb ram, laptop je i7 sa 8gb koji drži virtualizaciju (prije toga je bio win2008r2 sa dve virtualke, firewall i mail server). Na radnoj se HyperV upali nakon instalacije i može se napraviti nekoliko virtualki. No, kada ih jednom sve pogasim i restartam računalo, ponovno paljenje HyperV Managera rezultira blue screenom. Na laptopu pak druga priča. Mogu napraviti samo jednu virtualku, bez obzira na krdo resursa koje imam. Izrada druge virtualke javlja 0x000000 bla error i smrzavanje računala. Na radnoj stanici instaliram najobičniji SQL. Tup, service has stopped working. I tako u loop. Instaliram Kerio Outlook Connector probe radi, Outlook se smrzava pri paljenju. Zatim, svakih 10ak sekundi dobivam error pop-up kako ne radi Error Reporting, jer kao upravo se dogodio error, ali ga je nemoguće poslati jer servis je koruptiran. Mislim da je to više manje koliko mi sad pada na pamet. 

    Fuck me I'm famous.
    Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 RTM
    Nova poruka
    E-mail:
    Lozinka:
     
    vrh stranice