USB 3.1 do kraja godine

poruka: 15
|
čitano: 30.253
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "USB 3.1 do kraja godine".
15 godina
offline
USB 3.1 do kraja godine

nemojte se ljutiti no meni zbilja nije jasno na kojoj osnovi je to univerzalan SB kad ima preko nekoliko različitih (veličina) utikača/utičnica. {#}

Moj PC  
5 7 hvala 0
15 godina
offline
USB 3.1 do kraja godine

Super, samo mi je to falilo.

Već sad imam micro USB, mini USB, USB B, micro USB 3 i USB 3B konektore na stolu kako bih mogao pokoji uređaj spojit dok mi zatreba.

Sad mi samo još fali "univerzalni" USB 3.1. Gori su od Applea.

Moj PC  
8 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
USB 3.1 do kraja godine

Ja doma imam komp koji jos uvijek ima USB 1.1, tako da jedva cekam ovo poboljsanje.
- i uopce me ne smeta sto ce ekipa imati USB stickove koji su brzi nego moj RAM   {#}

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
16 0 hvala 0
12 godina
offline
USB 3.1 do kraja godine

Bi li ovaj type-c trebao zamijeniti i standardne USB utore na racunalima ili samo na mobitelima? Mislim da bi bio red da ih se sve redom zamijeni na manji te da se izbace razne kombinacije iz upotrebe..

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: USB 3.1 do kraja godine
Bitanga kaže...

Super, samo mi je to falilo.

Već sad imam micro USB, mini USB, USB B, micro USB 3 i USB 3B konektore na stolu kako bih mogao pokoji uređaj spojit dok mi zatreba.

Sad mi samo još fali "univerzalni" USB 3.1. Gori su od Applea.

Jednom se to moralo dogoditi. Svima ide na živce dizajn klasičnog USB-a. 

 

Dakle ovo je sad zamjena i za klasični USB i microUSB?

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.4.2014 19:37 (apollo).
16 godina
offline
USB 3.1 do kraja godine

E yebesh to, kad nije okrugli! Tko će sad ovaj svaki put naciljat da stoji vodoravno!?

Najbolje bi bilo da ga naprave okruglog i još da cijela površina svakog uređaja bude isprešarana tim konektorima, uključivo i ekran, tako da ne moram pazit gdje guram konektor.

Gledam te!
 
8 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
USB 3.1 do kraja godine

Duplo vece brzine? Poboljsan utor? Odlicno. Samo cemo se nacekati da sve to zazivi kako spada. No jednom se vec mora krenuti. I neka ga napokon srede kako spada, tako da kasnije ne moraju mijenjati oblik ili nesto deseto.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
USB 3.1 do kraja godine

uopće nije problem u brzini ukapčana istog, nego u oštećenjima koji nastaju kad se primjeni sila kod pogrešno okrenutog usb-a. često ih moraš okretat 3 puta, jer nemaš dobar pogled na koju je stranu okrenut

Life is too short to remove USB safely
 
6 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: USB 3.1 do kraja godine
Mene bi više veselio da se poveća podrška za thunderbolt. Jedan konektor na koji možeš spojiti monitor, eksterni disk.... Dosta je pogledati samo koliko konektora za monitor ima. Vga, DVI, HDMI, displayport.
I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
12 godina
protjeran
offline
USB 3.1 do kraja godine

ja tu samo vidim jos vise strganih ulaza i izlaza! nikakvu korist od toga sto manje to lomljivije!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: USB 3.1 do kraja godine
ROADRUNNER kaže...
Mene bi više veselio da se poveća podrška za thunderbolt. Jedan konektor na koji možeš spojiti monitor, eksterni disk.... Dosta je pogledati samo koliko konektora za monitor ima. Vga, DVI, HDMI, displayport.

 

TB je preskup. Znam jer ga osobno koristim. Ima svoju namjenu, i iskreno se nadam da ce zazivjeti cim prije. No po sadasnjim cijenama - to se nikad nece dogoditi. Preskupo.

Uostalom, TB nije konkurencija usb-u. Ne mislis valjda placati 50$ TB kabel da bi spojio misa sa kompom? Za monitore koji bi ujedno sluzili kao hub je odlican. Kao i za externe hdd-ove. Bit ce cudo i za externe graficke i sve ostalo sto ce omoguciti. Samo nikako da to docekamo. I nikako da mu cijena padne na neku normalnu.

14 godina
offline
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: USB 3.1 do kraja godine
jumboY kaže...
ROADRUNNER kaže...
Mene bi više veselio da se poveća podrška za thunderbolt. Jedan konektor na koji možeš spojiti monitor, eksterni disk.... Dosta je pogledati samo koliko konektora za monitor ima. Vga, DVI, HDMI, displayport.

 

TB je preskup. Znam jer ga osobno koristim. Ima svoju namjenu, i iskreno se nadam da ce zazivjeti cim prije. No po sadasnjim cijenama - to se nikad nece dogoditi. Preskupo.

Uostalom, TB nije konkurencija usb-u. Ne mislis valjda placati 50$ TB kabel da bi spojio misa sa kompom? Za monitore koji bi ujedno sluzili kao hub je odlican. Kao i za externe hdd-ove. Bit ce cudo i za externe graficke i sve ostalo sto ce omoguciti. Samo nikako da to docekamo. I nikako da mu cijena padne na neku normalnu.

 

Mozda ce mu cijena pasti ako se pocne koristiti masovno. Nema razloga da bude tako skup.
16 godina
neaktivan
offline
USB 3.1 do kraja godine

proći će dosta vremena dok se tržište ne očisti od starog porta, ali bilo je stvarno krajnje vrijeme da se napokon napravi nešto ovakvo.

Silence! I Kill You...
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: USB 3.1 do kraja godine

Slažem se, micro usb je oke bio ali na 3 mobitela prvo što mi je otišlo je bio micro usb konektor, na desireu nije ni godinu dana prošlo da sam ga morao namještati da mobitel i kabel stoje pod određenim kutom da se puni
nisam imao iskustva s micro usb 3.0 ali je gadno izgledao, ali aj to nije neki problem ako je izdržljiviji

a i za ovo se najviše nadam - nije bitno da ga mogu uštekati na koju god stranu sam da se ne s*ebe brzo 

Ovo je moj potpis...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice