SWTOR periferija iz Razera

poruka: 17
|
čitano: 3.089
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SWTOR periferija iz Razera".
13 godina
offline
SWTOR periferija iz Razera

Vec vidim u budocnosti tipkovnice bez tipki vec samo lcd sa multitouchem i virtualnom tipkovnicom.

Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: SWTOR periferija iz Razera
dustY kaže...

Vec vidim u budocnosti tipkovnice bez tipki vec samo lcd sa multitouchem i virtualnom tipkovnicom.

Meni je to preglupo, nemozes osjetit tipku {#}

LoL acc THCJoshi
13 godina
offline
Re: SWTOR periferija iz Razera

Totalno mi je glupo praviti cijelu periferiju za samo neku igricu.

Zadovoljiš se te igrice, da si ne znam koji fanatik, neće ti se vječno sviđati logo SW-a, i cijeli taj dizajn.

Totalno bez veze.

** Live 4 Music **
15 godina
neaktivan
offline
Re: SWTOR periferija iz Razera
sudy_freak kaže...

Totalno mi je glupo praviti cijelu periferiju za samo neku igricu.

Zadovoljiš se te igrice, da si ne znam koji fanatik, neće ti se vječno sviđati logo SW-a, i cijeli taj dizajn.

Totalno bez veze.

Nisu tipkovnice za vječnost. To je periferija koja se mijenja stalno.

 

OT: Iz kategorije 'baš za specifičnu igru tipkovnica' ova mi se najviše sviđa dosad.

16 godina
offline
Re: SWTOR periferija iz Razera
sudy_freak kaže...

Totalno mi je glupo praviti cijelu periferiju za samo neku igricu.

Zadovoljiš se te igrice, da si ne znam koji fanatik, neće ti se vječno sviđati logo SW-a, i cijeli taj dizajn.

Totalno bez veze.

Zapravo je dizajn toliko dobar da bi se uz neke sitnije modifikacije mogla pojaviti i "standardna" verzija, sa numeričkim dijelom. Da imam love, definitivno bih ju kupio, pa makar nikad i ne zaigrao SWTOR! :D

Svakom poklopcu lonac!
16 godina
neaktivan
offline
SWTOR periferija iz Razera

Molio bih redakciju BOL-a da stavlja malo vece preview thumbnailove.

Hvala

Naravno da necu imati djece, najvise zbog toga jer znam da bi imali moje gene. Zasto unistavati zivote? by Mentalist
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: SWTOR periferija iz Razera
Jonja kaže...
dustY kaže...

Vec vidim u budocnosti tipkovnice bez tipki vec samo lcd sa multitouchem i virtualnom tipkovnicom.

Meni je to preglupo, nemozes osjetit tipku {#}

Pa i tome su došli na kraj, još prije par godina, na nekim se ekranima osjeti vibracija kad takneš neku "tipku" na ekranu.

Osim toga, jel se sjeća netko onog nvidia-inog experimenta, koji je čak izašao u slobodnu prodaju, gdje se na glavu stavljala neka "kaciga" iako je zapravo izgledalo kao da staviš scike naopako, i onda kako pogledaš neku točku na ekranu tamo se micao kursor. Nemogu se sjetiti sad naziva, ali znam da jedno vrijeme na oglasniku prodavao se jedan primjerak za 1000kn (i žao mi je što ga nisam kupio). 

Ja mislim da u tome smijeru ide budučnost

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod "moj PC". volim često mjenjati stvari pa imajte i to na umu xĐ
16 godina
offline
SWTOR periferija iz Razera

Meni se tipkovnica baš dopada. Izuzev logoa malo što daje do znanja da se radi baš o TOR tipkovnici.

Definitivno nešto o čemu bih razmislio da kupujem novo tipkalo.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
SWTOR periferija iz Razera

Nisam shvatio. Tipke su osvetljene ili ne?

Naravno da necu imati djece, najvise zbog toga jer znam da bi imali moje gene. Zasto unistavati zivote? by Mentalist
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
SWTOR periferija iz Razera

Jesu, da.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: SWTOR periferija iz Razera
Dkc kaže...
sudy_freak kaže...

Totalno mi je glupo praviti cijelu periferiju za samo neku igricu.

Zadovoljiš se te igrice, da si ne znam koji fanatik, neće ti se vječno sviđati logo SW-a, i cijeli taj dizajn.

Totalno bez veze.

Nisu tipkovnice za vječnost. To je periferija koja se mijenja stalno.

 

OT: Iz kategorije 'baš za specifičnu igru tipkovnica' ova mi se najviše sviđa dosad.

Nisu za vječnost,ali nisu niti za mijenjanje svaka 3-4 mjeseca..Poanta je u profitu,a firme su prepoznale naivnost i povodljivost mlađeg dijela igrača,pa eto,da ih se ostriže za novce..Dizajn je ok,ali u suštini,niti nova tehnologija,niti novo izmišljena slova..Kad se stvori dovoljna masa naivnjaka koji su spremni svaka 3-4 mjeseca pljunuti 500 kn za novu tipkovnicu,priljev novca je osiguran,a nova potreba u ovisnika stvorena...

15 godina
neaktivan
offline
Re: SWTOR periferija iz Razera
linuxjuzer kaže...
Dkc kaže...
sudy_freak kaže...

Totalno mi je glupo praviti cijelu periferiju za samo neku igricu.

Zadovoljiš se te igrice, da si ne znam koji fanatik, neće ti se vječno sviđati logo SW-a, i cijeli taj dizajn.

Totalno bez veze.

Nisu tipkovnice za vječnost. To je periferija koja se mijenja stalno.

 

OT: Iz kategorije 'baš za specifičnu igru tipkovnica' ova mi se najviše sviđa dosad.

Nisu za vječnost,ali nisu niti za mijenjanje svaka 3-4 mjeseca..Poanta je u profitu,a firme su prepoznale naivnost i povodljivost mlađeg dijela igrača,pa eto,da ih se ostriže za novce..Dizajn je ok,ali u suštini,niti nova tehnologija,niti novo izmišljena slova..Kad se stvori dovoljna masa naivnjaka koji su spremni svaka 3-4 mjeseca pljunuti 500 kn za novu tipkovnicu,priljev novca je osiguran,a nova potreba u ovisnika stvorena...

Blah, ko da drvetu zidu pričaš. Onaj miš (Razer Naga) je odavno na tržištu, izdali su i Razer Molten verziju, izdavaju i TOR verziju. Vjerujem da postoji i slična razerova tipkovnica. U čemu je problem ako je reskin proizvoda uz istu/sliču cijenu?!

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.6.2011 0:13 (Dkc).
13 godina
neaktivan
offline
SWTOR periferija iz Razera

Nisam baš dizajn freek... ali ova tipkovnica... sa empire logoom...baš bi mi sjela... {#}

igrorama.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
SWTOR periferija iz Razera

Miš je Naga sa drugačijim oklopom.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: SWTOR periferija iz Razera
vexx5555 kaže...

Miš je Naga sa drugačijim oklopom.

Još bolje, odlične preformanse su tada zagarantirane

I'll be back
13 godina
neaktivan
offline
SWTOR periferija iz Razera

Ko voli igrat', zadovoljit ce se i sa nekom tastaturom iz 95.god  {#}

Potpisao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: SWTOR periferija iz Razera
Da se ložim na SWTOR ovo bi kupil onak odma ili još prije.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice