Razer Tiamat

poruka: 47
|
čitano: 11.567
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razer Tiamat".
12 godina
neaktivan
offline
Razer Tiamat

Jizz

Nemoj me jebat možda ću ti trebat :D
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Tiamat
mjenjam bubreg za ovo hoće 'ko?
It's hard to believe That there's nobody out there It's hard to believe That I'm all alone...
16 godina
neaktivan
offline
Razer Tiamat

manje zahtjevan korisnik 100 ojra.  bome,ako izbursam 180 ojra za ove sa slike (vise napredan korisnik) ima da hodam sa njima na glavusi  od dućana do posla i do zubara.  za kraj nakon mjesec dana odes na odjel uho-grlo-nos...ko te sto pita,ti....AAAA??

 
14 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Tiamat
unknown kaže...
mjenjam bubreg za ovo hoće 'ko?

bojim se da jedan nece bit dovoljan

lol
14 godina
neaktivan
offline
Razer Tiamat

Kad bi se bar mogle negjde probati i vidit dal se stvarno isplati dat tolko love za to.Htio bi ih usporediti sa svojim sennheiser HD202 koje su spojene na zvucnu creative xfi extreme gamer.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2011 11:01 (kach).
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Tiamat
kach kaže...

Kad bi se bar mogle negjde probati i vidit dal se stvarno isplati dat tolko love za to.Htio bi ih usporediti sa svojim sennheiser HD202 koje su spojene na zvucnu creative xfi extreme gamer.

Tiamat 7.1 i HD202 nisu u istoj kategoriji, nemaš tu šta uspoređivati - Tiamat pojede HD202 za doručak.

 

Tiamat 2.2 vs. HD202 već možda iako bi ja prednost dao prvotnom zbog dvostrukog basa.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
14 godina
neaktivan
offline
Razer Tiamat

Ma vjerujem da su jace i bolje,ali dali su stvarno tolko bolje to mene zanima.Mozda postiji neki jeftiniji sennheiser koji ih rasuturi.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer Tiamat

mene zanima kolko su glasne. po pitanju glasnoce g35 me razocaro i nije mi dovoljno glasan(cak bi mogo rec pretih) jer ja volim jako glasno. ako su ove jako glasne kupujem.

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Razer Tiamat

Razer nikad nije imao proizvod sa cijenom koja nije bila prenapuhana{#}

 

Od Sennheisera sam našao samo jedan 7.1 headset : PC 333D ali tu nije naglašeno da li je 7.1 zvuk umjetan ili je pravi kao kod Tiamata.

Pretpostavljam da je umjetan jer je vjerovatno i cijena zbog toga puno manja - oko 70€.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer Tiamat

ma skoro svaki ti je umjetan. prije sam naso jedan model koji je bio pravi ali se ne sjecam imena. preko cega se spaja tiamat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Razer Tiamat

Moja zvucna moze proizvesti 7.1 i znam tocno kad je netko iza mene,naprijed,sastrane kako god,bitno je da imas zvucnu dobru.Nego mene zanima dali bi neke sennheiser od 500 kn + zvucna bile bolje nego te razerove.

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2011 12:25 (kach).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Razer Tiamat
mar123 kaže...

mene zanima kolko su glasne. po pitanju glasnoce g35 me razocaro i nije mi dovoljno glasan(cak bi mogo rec pretih) jer ja volim jako glasno. ako su ove jako glasne kupujem.

 

Ako su ti g35 pretihe, nije li vrijeme za posjet doktoru?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
13 godina
neaktivan
offline
Razer Tiamat

Da, ja bi se streso čitav kad bi G35 pojačao do kraja u nekoj igri kao BC2.

 

On topic: Inače me ne ''pali'' ovaj Razerov dizajn, ali izgledaju mi preeeje*eno.

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Razer Tiamat

bilo bi zanimljivo kada bi neki izinjer iz tog laba objasnio otkud mu soround 7,8 ili 15,1 u slusalicama.  cisto da razuvjeri moj skepticizam,posebno oko centralnog kanala i satelita.  suludo je u sluskama trazit komentar pravi/falsi soround.

mozda ja malo prenaglim u zakljucku,ali bullshit su i plasticne kutijice za pc proizvodjaca periferije.

uzitak sorounda moze pruzit jedino set cistokrvnih engleskih zvucnika,punog drveta ,cca 40kg i neki osrednji NAD,Marantz is cca 20kg.

 

oh boze,sto sve napisah...al ipak je cinjenica lol

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Razer Tiamat

To može ovako kao što u tekstu piše: "Masivne dimenzije nisu bez razloga –Tiamat 7.1 ima ukupno 10 zvučnika pet u svakoj slušalici."

 

To što ti zahtjevaš surround da cijela zgrada čuje to su nijanse{#} Ugl Tiamat 7.1 ima pravi 7.1 surround dok konkurencija ugl ima simulaciju što naravno nije prava stvar.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer Tiamat
Jeste vi ozbiljni? G35 preglasan? Pa mislim da onda vi neznate sto je glasno. Ja volim kad to "tresti" a g35 je onako, osrednji. I puno se ljudi na to zali pogledajte njihov forum. Sad cekam neki rewiew na yt-u da vidim kolko je dobar taj pravi surround. Ako ce ispunit moja ocekivanja kupujem ih
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Razer Tiamat

Možda ti je g35 pokvaren?

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Razer Tiamat
AA-d00d kaže...
kach kaže...

Kad bi se bar mogle negjde probati i vidit dal se stvarno isplati dat tolko love za to.Htio bi ih usporediti sa svojim sennheiser HD202 koje su spojene na zvucnu creative xfi extreme gamer.

Tiamat 7.1 i HD202 nisu u istoj kategoriji, nemaš tu šta uspoređivati - Tiamat pojede HD202 za doručak.

 

Tiamat 2.2 vs. HD202 već možda iako bi ja prednost dao prvotnom zbog dvostrukog basa.

hd su audio slušalice i moguće da imaju bolji stereo zvuk od tiamata,osim toga imaju i izražen bas jer su izrađene za dj,probao sam ih na onboard zvučnoj i super su,na zvučnoj još bolje

mar123 kaže...

mene zanima kolko su glasne. po pitanju glasnoce g35 me razocaro i nije mi dovoljno glasan(cak bi mogo rec pretih) jer ja volim jako glasno. ako su ove jako glasne kupujem.

imam hd 201 na xfi xtreme gamer i na 40% su super glasne,da ih pojačam do kraja nebih izdržao

AA-d00d kaže...

Razer nikad nije imao proizvod sa cijenom koja nije bila prenapuhana{#}

 

Od Sennheisera sam našao samo jedan 7.1 headset : PC 333D ali tu nije naglašeno da li je 7.1 zvuk umjetan ili je pravi kao kod Tiamata.

Pretpostavljam da je umjetan jer je vjerovatno i cijena zbog toga puno manja - oko 70€.

nema pravih,sve one nešto simuliraju preko drivera

pravo je kad složiš pravi hi-fi 5.1 ili 7.1

ja također za svoje hd 201 mogu u driverima od zvučne podesit određenu prostornost ali to je slabo

ove tiamat to mogu radit bolje jer imaju više zvučnika

M4X @ 3.14zda GHz
15 godina
offline
Razer Tiamat
Nije :) Gledajte to ok headset. U filmovima je surround super za slusalice, kad je pojacan na max nemozes nista cut izvan njih i to je ok ali kad slusam neku muziku htio bi da je puno glasnije. za svoju cijenu je odlican. Ovaj razer ce kostat valjda ko megalodon sad( oko 1300 kn) sto je preskupo. Ako ce se na review-u dobro pokaze kupit cu ga vani.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer Tiamat
M4x pitanje se odnosilo na razerove ne na te hd
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Tiamat
M4X kaže...

hd su audio slušalice i moguće da imaju bolji stereo zvuk od tiamata,osim toga imaju i izražen bas jer su izrađene za dj,probao sam ih na onboard zvučnoj i super su,na zvučnoj još bolje

Tiamat možeš isto staviti stero channel.

 

M4X kaže...

nema pravih,sve one nešto simuliraju preko drivera

pravo je kad složiš pravi hi-fi 5.1 ili 7.1

Slažem se da nije to pravi hi-fi ali razer ima 5 fizičkih zvučnika u svakoj slušalici za razliku od drugih i nema šta simulirati kao ostali.

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
13 godina
neaktivan
offline
Razer Tiamat

Nije valjda da na G35 slušaš muziku, niti im je to namjena niti tu namjenu obavljaju iole dobro.

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Razer Tiamat
Kakvu si ti sad glupost reko majko bozja. Nije im namjena slusanje muzike pa zato na njima netreba slusat muziku? Sto sad da kupim jos jedne posebno za muziku? To ko da kupis sportski auto pa ga ne vozis po normalnim cestama jer mu to nije namjena.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Re: Razer Tiamat
mar123 kaže...

mene zanima kolko su glasne. po pitanju glasnoce g35 me razocaro i nije mi dovoljno glasan(cak bi mogo rec pretih) jer ja volim jako glasno. ako su ove jako glasne kupujem.

Meni su se oči zasuzile (od sreće i euforije) od distorizivne grmljavine zadnjeg dijela BF3 Caspian trailer-a dok sam imao G35 raspaljene na ušima.Nisu pretihe,definitivno ih ne želiš držati maxed-out duže od 10-15min.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Razer Tiamat
mar123 kaže...
Kakvu si ti sad glupost reko majko bozja. Nije im namjena slusanje muzike pa zato na njima netreba slusat muziku? Sto sad da kupim jos jedne posebno za muziku? To ko da kupis sportski auto pa ga ne vozis po normalnim cestama jer mu to nije namjena.

 

Pa kad im to i nije primarna namjena. Ne kazem da ne mozes slusati i da su grozne za to, ali i taj sportski auto nisi kupio za vozanje po gradu, ima i on svoju primarnu namjenu?  Ali nekome nezahtjevnom su i za to dobre.

 

I meni nije jasno kako su ti pretihe, meni se bi se doslovno zavrtilo u glavi kada bi netko roknuo RPG ili granatu pored mene u Battlefieldu, ili kad opalim GOL snajperom pa mi zazuji u usima.

Mes que un Club! FCBarcelona!
15 godina
offline
Re: Razer Tiamat
AA-d00d kaže...

To može ovako kao što u tekstu piše: "Masivne dimenzije nisu bez razloga –Tiamat 7.1 ima ukupno 10 zvučnika pet u svakoj slušalici."

 

To što ti zahtjevaš surround da cijela zgrada čuje to su nijanse{#} Ugl Tiamat 7.1 ima pravi 7.1 surround dok konkurencija ugl ima simulaciju što naravno nije prava stvar.

 

i to pravi i zato jer ima vise zvucnika u pojedinoj slusalici, ai zato jer ce se vjerojatno spajati preko svih 6 kabela na zvucnu karticu, a i jedan usb za napajanje rasvijete :D

kao primjer mozete usporediti steelseries siberia v2 5.1 koji je preko USB-a i to je simulirani 5.1, dok npr Roccat Kave 5.1 prenosi preko 4 audio izlaza sa zvucne kartice i prenosi pravi 5.1, takoder pomocu po 3 zvucnika u slusalici

http://www.youtube.com/user/Scrappy992
15 godina
offline
Razer Tiamat

Ček, te Tiamat, one se prodaju u ograničenim količinama ili?

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Razer Tiamat
Odkud ti to?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Razer Tiamat

Imam obicne Stereo slusalice i opet rasturam u CS:S. 180€ za slusalice je samo bacanje para.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Razer Tiamat

Ja kupujem slusalice zbog uzitka i dobrog zvuka koje cijenim, ne da bi bio pro u FPSovima i imao veci epenis.

 

EDIT: Iako pomazu u lociranju, jel...

Mes que un Club! FCBarcelona!
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.8.2011 19:44 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice