Prijenos utakmice putem Google Glassa

poruka: 9
|
čitano: 1.872
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prijenos utakmice putem Google Glassa".
16 godina
online
Prijenos utakmice putem Google Glassa

Svaka cast na ideji, odlicna reklama, a pretpostavljam da ce doijeti novo iskustvo gledanja tekme {#}

 
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Prijenos utakmice putem Google Glassa

A meni drago da mogu utrošit 13 bucksa da gledam NBA kad hoću i tekmu koju hoću, i bez šupljikastih komentatora, a vidi njih kamo idu.

 

A ti lipu gospu...

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Prijenos utakmice putem Google Glassa

A nogometaši? Malo zeznuto kod igre glavom. 

Jedini kojeg se mogu sjetit da je igrao s naočalama je bio Edgar Davids 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenos utakmice putem Google Glassa
U svakom slučaju dobar marketing.Ono što googleu trenutno fali protiv konkurencije.
Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenos utakmice putem Google Glassa
g12356 kaže...
U svakom slučaju dobar marketing.Ono što googleu trenutno fali protiv konkurencije.

Zato što ne živiš u Americi. Google Chromebook se itekako reklamira.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenos utakmice putem Google Glassa
zoki.zlikowski kaže...
g12356 kaže...
U svakom slučaju dobar marketing.Ono što googleu trenutno fali protiv konkurencije.

Zato što ne živiš u Americi. Google Chromebook se itekako reklamira.

Reklamni panoi nisu nužno dobar marketing.Nego je dobar marketing onaj koji priziva pozitivan publicity.

Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2014 20:20 (g12356).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenos utakmice putem Google Glassa
g12356 kaže...
zoki.zlikowski kaže...
g12356 kaže...
U svakom slučaju dobar marketing.Ono što googleu trenutno fali protiv konkurencije.

Zato što ne živiš u Americi. Google Chromebook se itekako reklamira.

Reklamni panoi nisu nužno dobar marketing.Nego je dobar marketing onaj koji priziva pozitivan publicity.

Aha, misliš kvalitetan marketing, ne dobar? Pa dobro su odradili posao s Chromebookovima ako su oteli 25% tržišta na kojem je Microsoft vladao.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.1.2014 20:41 (zoki.zlikowski).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prijenos utakmice putem Google Glassa
Da,ali mislim i na to kako se medijska slika ogoogleu u posljednjih par godina srozala.
Ja sam Plavi zmaj.Form the future!Masa,društvo većina,''normalni'' su ništa bez onih pojedinaca koji ih čine.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/
14 godina
offline
Prijenos utakmice putem Google Glassa

Još malo :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice