Nova Siri bez beta oznake

poruka: 8
|
čitano: 2.281
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova Siri bez beta oznake".
16 godina
moderator
offline
Nova Siri bez beta oznake

Bing... {#}

 

Bolje bi im bilo da su mape doveli u red. 

 
5 7 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Nova Siri bez beta oznake
Denis kaže...

Bing... {#}

 

Bolje bi im bilo da su mape doveli u red. 

 Daj ne mlati, mape su dobre koliko i gugletove - nikakve su, za HR.

 Barem, za razliku od googleove aplikacije za iOS, postoji solidno navođenje.

 

 Kad nešto zbilja hoću naći, koristim Here, sve ostalo besplatno ne vrijedi ni toliko.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2013 16:33 (Egregični).
16 godina
protjeran
offline
Re: Nova Siri bez beta oznake
Ni Waze ne valja?
12 godina
offline
Nova Siri bez beta oznake

Navigon je odlicna navigacija...

1969 Dodge Charger R/T
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Siri bez beta oznake
Egregični kaže...
Denis kaže...

Bing... {#}

 

Bolje bi im bilo da su mape doveli u red. 

 Daj ne mlati, mape su dobre koliko i gugletove - nikakve su, za HR.

 Barem, za razliku od googleove aplikacije za iOS, postoji solidno navođenje.

 

 Kad nešto zbilja hoću naći, koristim Here, sve ostalo besplatno ne vrijedi ni toliko.

 

Nisu, lose su i u Hrvatskoj i vani. Iako sam Appleovac i sve imam od Applea mape su im lose. Mozda i nisu toliko lose koliko su Googleove dobre i kad se jedom naviknes na kvalitetu Google mapa onda ocekujes to i od ostalih. Isto vrijedi i za trazilicu, Bing im nije do koljena.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Siri bez beta oznake
zoki.zlikowski kaže...
Egregični kaže...
Denis kaže...

Bing... {#}

 

Bolje bi im bilo da su mape doveli u red. 

 Daj ne mlati, mape su dobre koliko i gugletove - nikakve su, za HR.

 Barem, za razliku od googleove aplikacije za iOS, postoji solidno navođenje.

 

 Kad nešto zbilja hoću naći, koristim Here, sve ostalo besplatno ne vrijedi ni toliko.

 

Nisu, lose su i u Hrvatskoj i vani. Iako sam Appleovac i sve imam od Applea mape su im lose. Mozda i nisu toliko lose koliko su Googleove dobre i kad se jedom naviknes na kvalitetu Google mapa onda ocekujes to i od ostalih. Isto vrijedi i za trazilicu, Bing im nije do koljena.

 

Pa ajmo ovako, blize su Appleove mape Googlovim, nego Googlove Navigonu i sl.
16 godina
protjeran
offline
Re: Nova Siri bez beta oznake
zoki.zlikowski kaže...
Nisu, lose su i u Hrvatskoj i vani. Iako sam Appleovac i sve imam od Applea mape su im lose. Mozda i nisu toliko lose koliko su Googleove dobre i kad se jedom naviknes na kvalitetu Google mapa onda ocekujes to i od ostalih. Isto vrijedi i za trazilicu, Bing im nije do koljena.

 Još ću jednom reći - svi se mogu skriti pred Nokiom (Here) pa i google. Google je dobar u onom što ima, ali ne pokriva pola mjesta u HR. Da se razumijemo, oni vode rat sa svima, iz tog razloga na iOS-u nije bilo navođenja već samo karte... vjeruj, prelazak sa nokie i adrie na google bio je povratak u kameno doba mobilne navigacije...(u biti, nokia je bila prva i odmah bingo - puno navođenje sa pododredištima, ofline karte, skidanje ruta na komp... apple i google još uvijek kaskaju negdje u stoljeću sedmom po tom pitanju... bez flejmanja, imam kod sebe sve tri stvari o kojima pričam; iako je iphone jedini koji stalno koristim, istina-činjenice su takve kakve jesu. Fali mi nokia drive na iphoneu :(

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Siri bez beta oznake
Egregični kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Nisu, lose su i u Hrvatskoj i vani. Iako sam Appleovac i sve imam od Applea mape su im lose. Mozda i nisu toliko lose koliko su Googleove dobre i kad se jedom naviknes na kvalitetu Google mapa onda ocekujes to i od ostalih. Isto vrijedi i za trazilicu, Bing im nije do koljena.

 Još ću jednom reći - svi se mogu skriti pred Nokiom (Here) pa i google. Google je dobar u onom što ima, ali ne pokriva pola mjesta u HR. Da se razumijemo, oni vode rat sa svima, iz tog razloga na iOS-u nije bilo navođenja već samo karte... vjeruj, prelazak sa nokie i adrie na google bio je povratak u kameno doba mobilne navigacije...(u biti, nokia je bila prva i odmah bingo - puno navođenje sa pododredištima, ofline karte, skidanje ruta na komp... apple i google još uvijek kaskaju negdje u stoljeću sedmom po tom pitanju... bez flejmanja, imam kod sebe sve tri stvari o kojima pričam; iako je iphone jedini koji stalno koristim, istina-činjenice su takve kakve jesu. Fali mi nokia drive na iphoneu :(

 

Meni je kod Googlea geinjalno kad si u drugom gradu i hoces se voziti javnim prijevozom kako te fantasticno uputi gdje da ides i sto da radis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice