Microsoft preuzeo SwiftKey, ali ne zbog tipkovnice

poruka: 15
|
čitano: 2.768
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft preuzeo SwiftKey, ali ne zbog tipkovnice".
12 godina
offline
Microsoft preuzeo SwiftKey, ali ne zbog tipkovnice

Probao te se radi preagresivnog autocorrecta vratio na swype keyboard. Dulje sam morao ispravljati krivo auocorrectane riječi no što mi je trebalo da ih natipkam. Užasno frustrirajuće.

Moj PC  
3 4 hvala 0
10 godina
offline
Re: Microsoft preuzeo SwiftKey, ali ne zbog tipkov
kerum kaže...

Probao te se radi preagresivnog autocorrecta vratio na swype keyboard. Dulje sam morao ispravljati krivo auocorrectane riječi no što mi je trebalo da ih natipkam. Užasno frustrirajuće.

Pa isključiš autocorrect.. i ispravljaš se pomoću predikcija, ne?

Meni je swiftkey sasvim ok, svakako je bolji od stock-a..

Višejezičnost sasvim odgovara, koristim hrvatski i engleski, te sasvim fino predviđa šta želim sljedeće

RilEZ5RlV_w
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 13:43 (spookymulder84).
15 godina
offline
Microsoft preuzeo SwiftKey, ali ne zbog tipkovnice

i još 150 ljudi gubi posao, a taj swiftkey je ionako zaq. bravo, mikrosoft, još jednom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 14 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft preuzeo SwiftKey, ali ne zbog tipkov
Ajar kaže...

i još 150 ljudi gubi posao, a taj swiftkey je ionako zaq. bravo, mikrosoft, još jednom. 

 Nitko ne gubi posao, ne kenjaj. Samo se struktura vlasnistva promijenila. To oce li microsoft upetljat se u ideju jako sumnjam jer im to u zadnje vrijeme ne polazi za rukom. Evo ti primjer Minecraft, samo su ih kupili, isti ljudi tamo rade, isti uvijeti iste place. I bolje je tako, za sad.

mojpismonosa
9 godina
neaktivan
offline
Microsoft preuzeo SwiftKey, ali ne zbog tipkovnice

Slažem se Swipe je bolja tipkovnica...

 
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Microsoft preuzeo SwiftKey, ali ne zbog tipkovnice

Koristim SwiftKey baš zbog swype načina unosa, učenja novih riječi i jako agresivnog autocorrecta (kojeg je moguće koristiti samo zbog tog učenja). 

 

Nažalost aplikacija je smeće jer usporava sistem, blokira, štopa, spora je i neresponzivna. 

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Microsoft preuzeo SwiftKey, ali ne zbog tipkovnice

Bolje da lupe novi dizajn tipkovnice na WP

 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft preuzeo SwiftKey, ali ne zbog tipkov

Nista od toga se ne desava ni n S6 ni na note 4. Radi sasvim uredno sto se tice stekanja i stalog...

12 godina
odjavljen
offline
Microsoft preuzeo SwiftKey, ali ne zbog tipkovnice

A zaboravio je da da bi Android radio mora imati mobitel od minilamno 3.5 k HRKa

 
0 6 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft preuzeo SwiftKey, ali ne zbog tipkov
Torent kaže...

Nista od toga se ne desava ni n S6 ni na note 4. Radi sasvim uredno sto se tice stekanja i stalog...

 Kao što piše u Moj PC ja imam Samsungov stari low end uređaj, ali mislim da bi tipkovnica mogla raditi. 

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
8 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft preuzeo SwiftKey, ali ne zbog tipkov
Dex.pwn kaže...

A zaboravio je da da bi Android radio mora imati mobitel od minilamno 3.5 k HRKa

 Pricamo o androidu ili swiftkey? google tastatura radi i na jeftinim, samsungova stock na navedenim uredjajima radi bolje do swiftkey...Ja ne opunjavam moy pc jer mi vecina nece vjerovati ;)

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2016 17:36 (Torent).
15 godina
offline
Microsoft preuzeo SwiftKey, ali ne zbog tipkovnice

Dok sam bio na androidu najbolja tastatura je bila multiling keyboard.

morrisoN
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Microsoft preuzeo SwiftKey, ali ne zbog tipkovnice

Koristim Swiftkey već dugo, ali zadnjih godinu dana(možda i malo više) je sa svakim updateom sve gori i gori. Jedno vrijeme mi je zbilja vrhunski radio, sve je savršeno ispravljao, skoro pa sam mogao pisati bez gledanja. U zadnje vrijeme radi više štete nego koristi, bez veze ispravlja točne riječi(promjeni rod ili padež) i ne ispravlja krive, a znam da je prije te iste riječi ispravljao kako treba. Sve na istom mobitelu, bez reinstalacije, tako da mi stvarni nije jasno u čemu je problem.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Microsoft preuzeo SwiftKey, ali ne zbog tipkovnice

Bas tako. Sve gora i gora. Promijenih ih dosta i na kraju ipak najbolja stock koja dodje sa S6 na androidu 5.1.1. iako nij eni blizu koju sam imao na Note3. Ubjedljivo najbolaj do sada. Vec na note 4 nije radila tako dobro. Pricamo o ispravljanju rijeci...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Microsoft preuzeo SwiftKey, ali ne zbog tipkovnice
Sviđa mi se kod swiftkey dizajn međutim živcira me jako što gori nudi rijeći i sam ispravlja iako sam automatsku korekciju makla, je li se to da maknuti ili mićem se s toga :D help
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice