Hrvatima je Internet postao važniji od televizije

poruka: 14
|
čitano: 3.313
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatima je Internet postao važniji od televizije".
15 godina
neaktivan
offline
Hrvatima je Internet postao važniji od televizije
Cudno kad su kod nas tv kuce tako nepristrane i objektivne u svojim pricama.

Na zalost vise znam sto se događa u svijetu nego kod nas kad sam uopće prestao pratiti domace medije,bilo na internetu ili tvu/radiu (radio slusam slovenski prlek).

Nedavno sam isao pogledati vijesti i kad cujem ono ukida se ured bivseg predsjednika, e pa kad je taj bivsi predsjednik umjesto da veli zasto je taj ured bitan opet poceo govorit o nekim fasistima i drugom svjetskom ratu smucilo mi se i ugasio sam TV.
--------------------------------------------------------------------------------------------
 
14 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatima je Internet postao važniji od televizije

ma ti hrvati su pravo čudo jedno. 

 

dopuna: najpouzdaniji i najtočniji izvor informacija je moja susjeda koja, poput višeg bića, sve vidi, čuje i zna o svakome. nema te televizije ili interneta koji joj je i do gležnja. i samo pitam što me zanima. a nema reklama i skočnih prozora!  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2016 13:33 (Ajar).
Moj PC  
13 1 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatima je Internet postao važniji od televizije

Od tih 61%...

 

40% se *informira* preko Fejsa i ClickBait portala

 

20% se *informira* preko Foruma.hr i Youtube-a

 

1% se educira i zarađuje sa stečenim znanjem

 

 

 

 

 

Knowing is not enough; we must apply. Willing is not enough; we must do.
Moj PC  
21 0 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatima je Internet postao važniji od televizije

pomalo besmisleno.. IPTV (VoIP..) sve je mreža, komunikacijska oprema, bakar-optika ista razlika, isto.

internet ne isključuje TV sadržaj (nije zamjena) nego ga uključuje.. razlika u mediju? Pa ne baš, SAT-Cable-Ant.. ili 'žica' (mreža, lan-wlan..).

Kao izvor informacija? Internet je interaktivan, neograničen izvor (dez)informacija, bez vremenskog termina. Kao izvor koriste ga i ostali mediji (tradicionalni tv-papirnati..) tak da je to indirektno isto, samo što to može sam korisnik. Ista stvar.. ništa se nije promijenilo od 'jučer' kao što može gledati TV program na mobaču..

dali ga pri tome zanimaju informacije ili zabava? Sad korisnik bira, to je razlika (jednako ostaje dezinformiran ili mu je nevažno).

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
7 1 hvala 0
15 godina
offline
Hrvatima je Internet postao važniji od televizije

Šta je tu čudno?

 

pa može li mi tko objasniti, za one koji ne prate sport,  šta ima ZANIMLJIVO NORMALNOM čovjeku na televiziji ( pogotovo HTVu )?

 

ili su vijesti o političarima ( BLJUV ) ili kojekakve teške turske, španjolske ( čije li već)  sapunjare.... voice, goli kuhari.... tra la la la i slične gluparije. 

 
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatima je Internet postao važniji od televiz
dankodr kaže...

pa može li mi tko objasniti, za one koji ne prate sport,  šta ima ZANIMLJIVO NORMALNOM čovjeku na televiziji ( pogotovo HTVu )?

 Recimo večeras, vratio si se s kafice s dragom i sjedaš za TV.

 

  • Pogledaj najbolji dnevnik na ex-yu prostoru u 19:00 na HRT1
  • Pogledaj šahovski komentar na Trećem, emisiju s ogromnom tradicijom i izvrsnim prezenerima koji i će i u tebi, "normalnom čovjeku" probuditi interes za šah makar i par minuta koliko traje
  • Pogledaj malo Plodova zemlje na Četvrtom dok čekaš...
  • ...Iran - Zemlja i ljudi, dokumentarac na Prvom
  • Čim to završi imaš Anthony Bourdaina na Drugom, najboljeg kuharskog pisca i prezentera

 

Uz to si mogao gledati Poirota na Drugom poslijepodne, a navečer imaš film Woodyja Alena na Prvom i Dave Grohlovu emisiju o povijesti rock and rolla na Trećem.

 

Nije baš tako loš taj HRT.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
14 godina
offline
Hrvatima je Internet postao važniji od televizije

tv gledam 2 put tjedno po jedan sat, a kad dođu reklame samo prebacim na drugi program

Milorad Rakuljić Zelov PREVARANT!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatima je Internet postao važniji od televiz
I u Hrvatskoj ste svejedno dužni plaćati HRT pretplatu,bez obzira što je internet davno prešišao javnu televiziju u apsolutno svemu.Televiziju nisam pogledao od negdje 2010-e god.A sad ju imam samo radi Chromecastea.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Hrvatima je Internet postao važniji od televizije

Na nekim modelima TV-a može se izvaditi TV modul (DVB-T), dakle maknuti modul sa priključkom za antenu i taj način pokažete čovjeku da ne gledate televizor jer je modul za TV izvađen. Ako baš trebate napravite potvrdu u servisu i da je on to u uzeo.

 

Što se tiče autoradija, neki modeli isto imaju odvojen radio tuner tako da je i tu moguće dokazati da ne koristite.

 

Što se tiče smartphone-a, potpišete kod odvjetnika da korisnik ne koristi Internet za gledanja TV-a te da prihvaća visoke kazne ako ga gleda.

 

Na taj način ne plaćate TV pretplatu.

 

Lp,

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatima je Internet postao važniji od televizije

Ono što ide u terminu kad bi mogao gledati, je užas, a za ostali dio emitiranja, nemam vremena. Sve informacije saznam online, prije nego TV objave.

Za zahvalu klikni na Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Hrvatima je Internet postao važniji od televiz
marin_sagovac kaže...

Na nekim modelima TV-a može se izvaditi TV modul (DVB-T), dakle maknuti modul sa priključkom za antenu i taj način pokažete čovjeku da ne gledate televizor jer je modul za TV izvađen. Ako baš trebate napravite potvrdu u servisu i da je on to u uzeo.

 

Što se tiče autoradija, neki modeli isto imaju odvojen radio tuner tako da je i tu moguće dokazati da ne koristite.

 

Što se tiče smartphone-a, potpišete kod odvjetnika da korisnik ne koristi Internet za gledanja TV-a te da prihvaća visoke kazne ako ga gleda.

 

Na taj način ne plaćate TV pretplatu.

 

Lp,

  Imam još jedan sistem

 

Ja neplaćam a kad dodje inkasator ja se samo skinem.On začuđeno pogleda i samo ode

16 godina
odjavljen
offline
Re: Hrvatima je Internet postao važniji od televiz
Onjegin kaže...
dankodr kaže...

pa može li mi tko objasniti, za one koji ne prate sport,  šta ima ZANIMLJIVO NORMALNOM čovjeku na televiziji ( pogotovo HTVu )?

 Recimo večeras, vratio si se s kafice s dragom i sjedaš za TV.

 

  • Pogledaj najbolji dnevnik na ex-yu prostoru u 19:00 na HRT1
  • Pogledaj šahovski komentar na Trećem, emisiju s ogromnom tradicijom i izvrsnim prezenerima koji i će i u tebi, "normalnom čovjeku" probuditi interes za šah makar i par minuta koliko traje
  • Pogledaj malo Plodova zemlje na Četvrtom dok čekaš...
  • ...Iran - Zemlja i ljudi, dokumentarac na Prvom
  • Čim to završi imaš Anthony Bourdaina na Drugom, najboljeg kuharskog pisca i prezentera

 

Uz to si mogao gledati Poirota na Drugom poslijepodne, a navečer imaš film Woodyja Alena na Prvom i Dave Grohlovu emisiju o povijesti rock and rolla na Trećem.

 

Nije baš tako loš taj HRT.

 Baš tak, uvijek ima nešto a vremena pre malo ili se slobodno vrijeme koristi pogrešno. Program je vrlo dobar.

12 godina
offline
Re: Hrvatima je Internet postao važniji od televiz
Neznam čemu to čuđenje kad na internetu sam korisnik bira što,gdje i kako će gledati određeni sadržaj.
Dok s druge strane -neko tko prisilno naplaćuje tv ima tako šugav sadržaj.
Prije sam redovito pratio dnevnik na rtlu i novoj.Pa sam odusto jer je toliko očajan i propagandan (kao da gledaš saborsku sapunicu il'ti reality-big brother vladajućih), serije repetativno dosadne itd.Pa svake godine gledaš ista sranj...😈
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hrvatima je Internet postao važniji od televizije

Nacionalni televizijski kanali su jos samo za stare babe dok ne umru. Moj TV je de facto displej za TV Box. ;)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice