Gmail za iOS

poruka: 15
|
čitano: 3.976
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gmail za iOS".
13 godina
offline
Gmail za iOS

Namjeran bug? {#}

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gmail za iOS
Fora, ali iskreno ne vidim korist. To ce biti jedna od onih aplikacija koju instaliras i deinstaliras.
 
5 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Gmail za iOS
Pošto iOS ima najbolji probram za mail ovo će biti beskorisni ali ok ko voli nek izvoli...
Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gmail za iOS
zoki.zlikowski kaže...
Fora, ali iskreno ne vidim korist. To ce biti jedna od onih aplikacija koju instaliras i deinstaliras.

Pa i ne baš. Recimo moj stari koristi taj GMAIL najviše na mobitelu. 

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gmail za iOS
Vapor kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Fora, ali iskreno ne vidim korist. To ce biti jedna od onih aplikacija koju instaliras i deinstaliras.

Pa i ne baš. Recimo moj stari koristi taj GMAIL najviše na mobitelu. 

 

svi ga koristimo najvise na mobitelu! pretpostavljam da je poanta kolege bila ta da iOS ima svoju email aplikaciju koja uz google sync i push mail odlicno odradjuje posao mailanja za gmail racune! prednost ove aplikacije za mene je mogunost "dubokog" pretrazivanja, ali do sada sam za to koristio gmail preko safaria, i opet dobro! 

ukratko aplikacija bez koje se moglo od 2007, i nikome nije falila, ali ce buducim novim korisnicima koji nemaju naviku podesavanja google sync usluge, dobro doci jer je jednostavnije samo instalirati app! 

12 godina
offline
Gmail za iOS

Konačno push gmail na iPhonu! Hvalim te Bože!

 

Kolega ima iPhone i redovno ga moram čekat po 15 minuta da mu iPhone synca gmail (a on sposoban pa koda ne zna za manualni sync -.-'). Inače nije veliki problem, ali kada trebaš razmjeniti 10-ak kratkih mailova, to se otegne na gotovo 3 sata..

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2011 16:07 (EchoOne).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gmail za iOS
kinsif kaže...
Vapor kaže...
zoki.zlikowski kaže...
Fora, ali iskreno ne vidim korist. To ce biti jedna od onih aplikacija koju instaliras i deinstaliras.

Pa i ne baš. Recimo moj stari koristi taj GMAIL najviše na mobitelu. 

 

svi ga koristimo najvise na mobitelu! pretpostavljam da je poanta kolege bila ta da iOS ima svoju email aplikaciju koja uz google sync i push mail odlicno odradjuje posao mailanja za gmail racune! prednost ove aplikacije za mene je mogunost "dubokog" pretrazivanja, ali do sada sam za to koristio gmail preko safaria, i opet dobro! 

ukratko aplikacija bez koje se moglo od 2007, i nikome nije falila, ali ce buducim novim korisnicima koji nemaju naviku podesavanja google sync usluge, dobro doci jer je jednostavnije samo instalirati app! 

Da, sad sam skužio o čemu je govorio. Ma uopće nisam išao za integriranim mailom u iOS. 

www.e-sport.hr - Gaming portal sa dnevno sviježim vijestima. Organizator LAN turnira po Hrvatskoj, potiče hrvatsku gaming scenu na razvijanje. CS 1.6, COD4, COD2 serveri
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gmail za iOS
EchoOne kaže...

Konačno push gmail na iPhonu! Hvalim te Bože!

 

Kolega ima iPhone i redovno ga moram čekat po 15 minuta da mu iPhone synca gmail (a on sposoban pa koda ne zna za manualni sync -.-'). Inače nije veliki problem, ali kada trebaš razmjeniti 10-ak kratkih mailova, to se otegne na gotovo 3 sata..

Pa na iPhoneu si možeš odredit interval osvježavanja 15/30/60 minuta ili rucno, a push gmail je koliko se sjecam normalno radio i prije.

Cak ako stvarno ocekujem instantno dopisivanje mailvoma u intervalu par minuta, zar ce mi ogroman problem bit stisnut refresh tipku?

''Ne možemo izbjeći svaku kritiku niti je moguće udovoljiti svima '' I.P.II
16 godina
neaktivan
offline
Gmail za iOS

aplikacija je vise iz sramote povucena, popljuvali su ih svi. Em je kopija FB-a, em je slampavo na najjace napravljena.

Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gmail za iOS
EchoOne kaže...

Konačno push gmail na iPhonu! Hvalim te Bože!

 

Kolega ima iPhone i redovno ga moram čekat po 15 minuta da mu iPhone synca gmail (a on sposoban pa koda ne zna za manualni sync -.-'). Inače nije veliki problem, ali kada trebaš razmjeniti 10-ak kratkih mailova, to se otegne na gotovo 3 sata..

 

kolega ti je ocito jedan od tih koji nemaju naviku postaviti google sync preko exchange servera! tada je push aktiviran, a do sada je ocito koristio fetch! koristim push gmail preko 2 godine i mailovi stizu real time! sto se tice brzine dostave maila mislim da je ovo preko exchange servera i dalje sigurnija opcija od nove aplikacije koja koristi klasicne notifikacije! 

12 godina
neaktivan
offline
Gmail za iOS
Reci frendu da podesi Gmail preko exchangea, server je m.google.com i imat ce push (i jos neke dodatne stvari u kalendaru).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gmail za iOS
Diplomat kaže...
Pošto iOS ima najbolji probram za mail ovo će biti beskorisni ali ok ko voli nek izvoli...

hahaha, čekaj prvi travnja pa onda napiši to. najbolji? da baš.

hobi:moj-android.net
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gmail za iOS
EchoOne kaže...

Konačno push gmail na iPhonu! Hvalim te Bože!

 

Kolega ima iPhone i redovno ga moram čekat po 15 minuta da mu iPhone synca gmail (a on sposoban pa koda ne zna za manualni sync -.-'). Inače nije veliki problem, ali kada trebaš razmjeniti 10-ak kratkih mailova, to se otegne na gotovo 3 sata..

Za takve Stvari postoji WhatsApp. Imas ga za iOS, Andorid, WP7, Symbian i Blackberry.

Kad ne spavam budan sam
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2011 20:02 (popstar).
14 godina
online
Re: Gmail za iOS
alen-c kaže...

Pa na iPhoneu si možeš odredit interval osvježavanja 15/30/60 minuta ili rucno, a push gmail je koliko se sjecam normalno radio i prije.

Cak ako stvarno ocekujem instantno dopisivanje mailvoma u intervalu par minuta, zar ce mi ogroman problem bit stisnut refresh tipku?

Push gmail provjereno radi na iphoneu.

 

Iskreno ne vidim uopće potrebu za ovom aplikacijom, smatram da je mail na iOSu dosta dobro riješen, ima mana, no push radi odlično, brz je, i dobar je za kratke odgovore, ništa spektakularno no izvan pristupa računalu, posluži.

U teoriji nema razlike između teorije i prakse ali u praksi ima.
12 godina
offline
Re: Gmail za iOS
popstar kaže...
EchoOne kaže...

Konačno push gmail na iPhonu! Hvalim te Bože!

 

Kolega ima iPhone i redovno ga moram čekat po 15 minuta da mu iPhone synca gmail (a on sposoban pa koda ne zna za manualni sync -.-'). Inače nije veliki problem, ali kada trebaš razmjeniti 10-ak kratkih mailova, to se otegne na gotovo 3 sata..

Za takve Stvari postoji WhatsApp. Imas ga za iOS, Andorid, WP7, Symbian i Blackberry.

 

Ma ne pada mi napamet čovjeka od 35 godina učit da skida whatsapp i kojekakve druge aplikacije.

Treba mi gmail sa normalnim attachmentima i svime, tako da može to i na kompu pregledat kasnije i uredit i što sve ide s tim.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice