DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

poruka: 989
|
čitano: 78.450
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6".
14 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
ukay1000 kaže...
sardax kaže...
To su argumenti djeteta što ukaj govori. Nazivat nekoga ovcom ili nekim drugim imenom jer kupuje nešto za "puno" para, a ne nešto bolje za manje para je čista glupost i govori više o onome tko to tvrdi nego o kupcu takvih stvari. Potrošačko smo društvo, tehnološki zaostalo jedno 100 godina, te u takvoj okolini svatko zaradjuje i troši svoje novce kako hoće. Ništa nije skupo ni jeftino, jer skupo i jeftino je samo u očima kupca, nikog drugog. Mogućnosti sustava/telefona su ograničene ili pretjerane opet samo za onoga tko će ga koristiti. Ako se nekome ne svidja autonomija baterije, uzet će telefon kojem je to bolje, isto tako za ekran/kameru/software, ...
Da taj Apple ne valja, ne bi ovakav hype se stvarao oko njegovih mana i nedostataka ... Činjenica je da se njihovi uredjaji prodaju, drže cijenu i imaju kvalitetu koja NJIHOVE kupce zadovoljava i ne vidim što je tu problem? Tko je tu fanboy ili ovca, prije ti ukay1000, nego itko drugi.
I da, slažem se, forum je misto gdje se iznose mišljenja i rasprave, ali je problem što je toga sve manje i svi misle uvijek da su 100% u pravu, bez iti jednog argumenta.

Ja sam tu da raspravljam, da. Argumenata sam napisal kolko oces. To kaj ti i dalje (i slicni) tupite svoje BEZ ARGUMENATA, ne prihvacjuci tudje koje ne mozete pobit je - ignorancija. Ja sam pobil da iphone nije brzi i da je sve to relativno. Neke aplikacije idu u korist s5, neke iphonu od, freaking,  800 dolara ili u hrvatskoj preko 8k kuna! Istina, svatko nek radi svojim novce kaj oce. Nek brise i dupe, ali takvoga smatram najvecim kretenom, isto kao i onoga s polo majcom i onim konjom gore. 

 

Ti imaš S5 i ti si pametan? Zašto nisi kupio nekog kineza (ništa loše ne mislim pri tom) od 150$ koji ima iste specifikacije kao i S5? Koja je razlika između tebe i onoga tko je kupio taj od 150$ i onoga tko je za iP6 dao 1000$?? 

 

ukay1000 kaže...
Stavil u kernelu 2.8, uspel ga bootat i spustil frekvu tricksterom ili slicno. Cpuz i dalje vidi 2.8. Klasican idiot.

 

Ne znaš niti razgovarati, a još manje to što misliš znaš napisati. Sreća pa tvoje postove više ne vidim.

ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
odjavljen
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Nema kineza od 150 dolara da ima iste specke kao S5

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
13 godina
odjavljen
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
12 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
MARKOZD15 kaže...

kako ne, vidiš da ima 4g isto ko i S5?

14 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Markozd15, jesi ti shvatio bit mog posta ili samo trolaš?
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
odjavljen
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
EchoOne kaže...
MARKOZD15 kaže...

kako ne, vidiš da ima 4g isto ko i S5?

Zaboravio si NFC i GPS :p i oba imaju Android operativni sustav, to je isto sve

12 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Znači da pokušam obuhvatiti cijeli svijet smartfona danas.

 

Svaki je skoro isti, moćan, ali opet drugačiji.

 

Upravo zbog ove zadnje riječi kupujemo ono drugo i najčešće skuplje.

 

Teoretski moćan je i stari Ford Mustang od 400 konja, ali se opet puno drugačije ponaša, troši i ko zna što sve ne ostalo u odnosu na neki novi Mercedes S klase od 400 konja. I što to znači? Svi bi trebali uzet Mustanga jer je jednako moćan?

 

Banalan primjer al teza ti ne drži vodu, nhf

14 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
To nikako ne znači da je idiot/ovca onaj koji kupi iPhone ili Polo majicu kao što onaj ukay1000 kaže. Ali s obzirom da je balavac, nije ni čudo :)
ptspclan.com | visit us ^^
13 godina
odjavljen
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Inace u ovom vremenu/svijetu kojem zivimo ljudi cesce obracaju paznju na sto mu susjed trosi novce, a ne on sam.. Tako da nije ni cudo da dolazi do takvih vrijedjanja i prepucavanja

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
sardax kaže...
To nikako ne znači da je idiot/ovca onaj koji kupi iPhone ili Polo majicu kao što onaj ukay1000 kaže. Ali s obzirom da je balavac, nije ni čudo :)

To je već drugi par rukava.

 

Po meni je to koda kažeš da je netko ovca ako kupi Golfa pored Astre. Svak nešto voli.

 

No da ovci ima najviše u Appleovom taboru, to nemoš pobit. Siguran sam da si i sam čuo za primjere nekih koji su iskeširali masne pare samo da bude iPhone. Znam par primjera koji su iskeširali par tisuća kuna u T-mobileu i za stari iPhone 4 pred cca godinu dana... 

 

Ali generalizirati na osnovu određenog postotka je smiješno.

16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Stariji sam od sardaxa a zakeljil se na mene ko sklopac i ne pusta. Kad smo vec kod ad hominem, sardaxa znam iz doba cod2 kad je klincima preprodaval kljuceve na crno i dobil packu. Covek zeljan elite i siguran sam da si kupuje polo majce s konjem, stavlja iphone naopacke na stolove da se vidi jabuka i slicno. To jos vuce kad sam ga na jednom forumu oprao za miseve i dpi, gdje se povukao u rupicu i nije dugo izlazio, a da ne kazem kolko smo mu taj wannabe klan gazili gdje se ruga ptspu. Lik zeljan paznje bez ikakvih argumenata (osim da svatko trosi svoje novce na kaj zeli).
Inace da, ljudi kupiju iphone da budu prihvaceni u drustvu (mislim na mladje generacije). Kompleksasi uglavnom. Ako nemas iphone onda si niko i nista. Radil sam ko zastitar po klubovima pa znam kaj se fura i kak se ti s ajfonima ponasaju u usporedbi s ostalima.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
12 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
ukay1000 kaže...
Inace da, ljudi kupiju iphone da budu prihvaceni u drustvu (mislim na mladje generacije). Kompleksasi uglavnom. Ako nemas iphone onda si niko i nista. Radil sam ko zastitar po klubovima pa znam kaj se fura i kak se ti s ajfonima ponasaju u usporedbi s ostalima.

potpisujem... TU bi bio dovoljan al se ne vidi lista ježi ga

14 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
ukay1000 kaže...
Stariji sam od sardaxa a zakeljil se na mene ko sklopac i ne pusta. Kad smo vec kod ad hominem, sardaxa znam iz doba cod2 kad je klincima preprodaval kljuceve na crno i dobil packu. Covek zeljan elite i siguran sam da si kupuje polo majce s konjem, stavlja iphone naopacke na stolove da se vidi jabuka i slicno. To jos vuce kad sam ga na jednom forumu oprao za miseve i dpi, gdje se povukao u rupicu i nije dugo izlazio, a da ne kazem kolko smo mu taj wannabe klan gazili gdje se ruga ptspu. Lik zeljan paznje bez ikakvih argumenata (osim da svatko trosi svoje novce na kaj zeli).
Inace da, ljudi kupiju iphone da budu prihvaceni u drustvu (mislim na mladje generacije). Kompleksasi uglavnom. Ako nemas iphone onda si niko i nista. Radil sam ko zastitar po klubovima pa znam kaj se fura i kak se ti s ajfonima ponasaju u usporedbi s ostalima.

 

Nisam se ja "zakeljil" na tebe, već ti vrijeđaš sve koji kupuju iPhone i Polo majice. Što govori o tvojoj inteligenciji. Klinci koji kupuju iPhone da bi se u klubu pokazivali, ako su kupili svojim parama, što te briga, a ako su im roditelji kupili jer mogu, opet što to tebe briga? Ako su roditelji zakidali druge stvari da djeci kupe iPhone koji im ne treba, to je drugi problem, ali to je problem tih roditelja koji su te novce zaradili. 

 

Biti prihvaćen u društvu radi majice ili telefona, to govori o ljudima koji i nemaju nešto drugo za pokazat ili se na neki drugi način istaknit. Isto je za auta, robu ili potrošačku elektroniku. I dalje mi nisi odgovorio zašto si ti kupio S5, a ne neki drugi jeftiniji, bilo koji??? Ja niti jedan flagship nisam platio preko 700,00 kn (zlatni pretplatnik sam u VIP-a, 600 kn/mj pretplata i na svojoj firmi imam 8 brojeva). 

 

Vezano za COD2 dane, nemam pojma o kojoj DPI raspravi govoriš i ne mogu se sjetiti. Oprosti. 

Vezano za keyeve, 2 godine sam prodavao keyeve za sve COD-ove tada, od COD1 do COD5, bio sam brat bratu 50-70% skuplji nego gdje sam ih kupovao i to su svi znali. Prodao sam oko 1.300 key-eva, a dan danas dobivam mailove gdje ljudi pitaju imam li ih sačuvane i da im pošaljem, što naravno imam. Deseci klanova su u mene kupovali keyeve i nikada nitko nije imao problem sa keyem, nikada, tako ne pričaj gluposti. 

 

Imam auto vrijedan 210.000,00 kn, mogao sam si priuštiti i 3x skuplji, ali mi ne treba. Jesam li i zato idiot? Jesi li ti idiot što si kupio S5, a ne recimo neki upola jeftiniji? 

I da, PTSP je bio i još uvijek je rekreativni klan još od 2003 službeno, a od 1995 neslužbeno. Svi su još uvik u klanu, igraju iz gušta, a više su za zajednicu dali nego 99% ostalih klanoa zajedno. Od turnira, nagrada, online/offline lanova ... No, to ti ne kužiš :) 

ptspclan.com | visit us ^^
16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
sardax kaže...
ukay1000 kaže...
Stariji sam od sardaxa a zakeljil se na mene ko sklopac i ne pusta. Kad smo vec kod ad hominem, sardaxa znam iz doba cod2 kad je klincima preprodaval kljuceve na crno i dobil packu. Covek zeljan elite i siguran sam da si kupuje polo majce s konjem, stavlja iphone naopacke na stolove da se vidi jabuka i slicno. To jos vuce kad sam ga na jednom forumu oprao za miseve i dpi, gdje se povukao u rupicu i nije dugo izlazio, a da ne kazem kolko smo mu taj wannabe klan gazili gdje se ruga ptspu. Lik zeljan paznje bez ikakvih argumenata (osim da svatko trosi svoje novce na kaj zeli).
Inace da, ljudi kupiju iphone da budu prihvaceni u drustvu (mislim na mladje generacije). Kompleksasi uglavnom. Ako nemas iphone onda si niko i nista. Radil sam ko zastitar po klubovima pa znam kaj se fura i kak se ti s ajfonima ponasaju u usporedbi s ostalima.

 

Nisam se ja "zakeljil" na tebe, već ti vrijeđaš sve koji kupuju iPhone i Polo majice. Što govori o tvojoj inteligenciji. Klinci koji kupuju iPhone da bi se u klubu pokazivali, ako su kupili svojim parama, što te briga, a ako su im roditelji kupili jer mogu, opet što to tebe briga? Ako su roditelji zakidali druge stvari da djeci kupe iPhone koji im ne treba, to je drugi problem, ali to je problem tih roditelja koji su te novce zaradili. 

 

Biti prihvaćen u društvu radi majice ili telefona, to govori o ljudima koji i nemaju nešto drugo za pokazat ili se na neki drugi način istaknit. Isto je za auta, robu ili potrošačku elektroniku. I dalje mi nisi odgovorio zašto si ti kupio S5, a ne neki drugi jeftiniji, bilo koji??? Ja niti jedan flagship nisam platio preko 700,00 kn (zlatni pretplatnik sam u VIP-a, 600 kn/mj pretplata i na svojoj firmi imam 8 brojeva). 

 

Vezano za COD2 dane, nemam pojma o kojoj DPI raspravi govoriš i ne mogu se sjetiti. Oprosti. 

Vezano za keyeve, 2 godine sam prodavao keyeve za sve COD-ove tada, od COD1 do COD5, bio sam brat bratu 50-70% skuplji nego gdje sam ih kupovao i to su svi znali. Prodao sam oko 1.300 key-eva, a dan danas dobivam mailove gdje ljudi pitaju imam li ih sačuvane i da im pošaljem, što naravno imam. Deseci klanova su u mene kupovali keyeve i nikada nitko nije imao problem sa keyem, nikada, tako ne pričaj gluposti. 

 

Imam auto vrijedan 210.000,00 kn, mogao sam si priuštiti i 3x skuplji, ali mi ne treba. Jesam li i zato idiot? Jesi li ti idiot što si kupio S5, a ne recimo neki upola jeftiniji? 

I da, PTSP je bio i još uvijek je rekreativni klan još od 2003 službeno, a od 1995 neslužbeno. Svi su još uvik u klanu, igraju iz gušta, a više su za zajednicu dali nego 99% ostalih klanoa zajedno. Od turnira, nagrada, online/offline lanova ... No, to ti ne kužiš :) 

Kolko sam ja videl da si gore napisal da si me ignoriral, ali ti je kompleks misljenja puno vazniji od rijeci iza koje ne stojis. Usput, klevetas. Uvalio si 1300 keyeva od kojih znam bar 25 ljudi scene (top klanovi) koji od tebe nebi kupili komad papira da im das za 20 lipa, da ne govorim o bananim keyevima (koje si valjda vukao sa neke ruske hackerske stranice koji su krali keyeve sa kutija). S5 sam kupio jer sam zbilja svasta probao i posjedovao. Cak i iphone kojeg sam resio u vrlo kratkom roku zbog toga jer sam misljenja da svakome treba dati drugu priliku. Cak i sam imao i vrlo velika ocekivanja od iPhone sestice, u sebi sam navijao da uspije i da bude super uredjaj, na kraju ispao sipak. Tresla se brda, rodio se mis. I da, javno prozivam ljude kretenima koji kupe Polo majcu s konjem gore ili iPhone iz, opet, kompleksa koje im drustvo nabija. Ako imas imalo mozga u glavi, da si ne znam kolko bogat i imas para, uvijek postoji racionalnost. Racionalnost nije kupovanje necega samo zato sto se moze i ima se. To je klasican balkanski zatucani stav. Cak i amerikancima je puno dati tih 800 dolara makar imaju primanja visestruko veca nego mi ovdje. Sto ti to govori? Da je uredjaj preskup a nudi nista. Racionalnost? Ne! Idiotizam i iracionalnost, ishitrenost ili kompleks. To je to. I sam jos malo ad hominema. Tvoj klan nije pomogao ni u kolicini onog crnog ispod nokta. Klan s najlosijom raputacijom, i normalno, iz tog proizlazi da ste samo rekreativci s clanovima koji su pobacali vise pljuvacnice po ostalim klanovima vise neg oni pljuvaci kaj zvacu duhan u Teksasu. Za auto nemam komentara. Kad ti fali znamo sto, kompenzira se materijalnim. Auto, Polo majce, iPhone, viski na stolu, umrtvljene wannabe elite poze i slicno. 

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
12 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Polo majice su bile OK dok nisu poceli stavljati ogromni logo.

Znaci polo majica sa normalnim logom = ok majica.

Polo majica sa velikim logom = überseljak.

Bilo je govora kako ce Apple na iP6 staviti svijetleci logo ko na Macbook-ovima. Steta sto nisu, bas me zanima bi li ekipa na stol u birtiji stavljali mobitel ekranom prema dolje ili prema gore :)

 
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
ukay1000 kaže...

Kolko sam ja videl da si gore napisal da si me ignoriral, ali ti je kompleks misljenja puno vazniji od rijeci iza koje ne stojis. Usput, klevetas. Uvalio si 1300 keyeva od kojih znam bar 25 ljudi scene (top klanovi) koji od tebe nebi kupili komad papira da im das za 20 lipa, da ne govorim o bananim keyevima (koje si valjda vukao sa neke ruske hackerske stranice koji su krali keyeve sa kutija). S5 sam kupio jer sam zbilja svasta probao i posjedovao. Cak i iphone kojeg sam resio u vrlo kratkom roku zbog toga jer sam misljenja da svakome treba dati drugu priliku. Cak i sam imao i vrlo velika ocekivanja od iPhone sestice, u sebi sam navijao da uspije i da bude super uredjaj, na kraju ispao sipak. Tresla se brda, rodio se mis. I da, javno prozivam ljude kretenima koji kupe Polo majcu s konjem gore ili iPhone iz, opet, kompleksa koje im drustvo nabija. Ako imas imalo mozga u glavi, da si ne znam kolko bogat i imas para, uvijek postoji racionalnost. Racionalnost nije kupovanje necega samo zato sto se moze i ima se. To je klasican balkanski zatucani stav. Cak i amerikancima je puno dati tih 800 dolara makar imaju primanja visestruko veca nego mi ovdje. Sto ti to govori? Da je uredjaj preskup a nudi nista. Racionalnost? Ne! Idiotizam i iracionalnost, ishitrenost ili kompleks. To je to. I sam jos malo ad hominema. Tvoj klan nije pomogao ni u kolicini onog crnog ispod nokta. Klan s najlosijom raputacijom, i normalno, iz tog proizlazi da ste samo rekreativci s clanovima koji su pobacali vise pljuvacnice po ostalim klanovima vise neg oni pljuvaci kaj zvacu duhan u Teksasu. Za auto nemam komentara. Kad ti fali znamo sto, kompenzira se materijalnim. Auto, Polo majce, iPhone, viski na stolu, umrtvljene wannabe elite poze i slicno. 

 

Da ne spamamo temu o stvarima koje nisu važne pa ću zaključit.

Nisam te stavio na ignore, jer sam bio na mobilnoj verziji kada sam jučer odgovarao, a dok sam došao do kompa, zaboravio :) Nakon ovog posta si na IGNORE. Hvala na napomeni. 

 

Svi znaju di su se keyevi kupovali i po kojoj cijeni, a to što djeca i njihovi roditelji nisu htjeli davati podatke o karticama, njihovo pravo, nego su meni direktno uplaćivali na tekući iznos koji sam tražio, njihov problem. Niti jedan kupljeni key u mene nije bio dupliran/banan i slično. A da mi je samo znat kojih je to 25 ili 1 od 25 iz TOP scene koji imaju nešto protiv mene ili ptsp-a? Tko je to iz ptsp-a pljuvao po nekome? Što si ti ili tvoj klan (ako si ga ikada i imao) napravili za scenu? Možeš mi u PM odgovorit, da ovdi ne spamamo. 

 

A to što ljude nazivaš idiotima, bez ikakve osnove, oprosti, ali to samo dokazuje da si ti idiot. Po tebi, sve što je skupo je za idiote? Kvaliteta ništa? Jesi li ikada imao skupi komad robe? Jeli ti znaš razliku između odjela za 2000 i 8000 kuna? Jeli idiot onaj tko da 8000 kuna? Ja polo majicu sigurno u Splitu neću kupit za 1000 kuna, jer često putujem, pa ću je u EU kupit za manje od 400. Kupio si S5 i to nije prese***ravanje? Zašto nisi uzeo S3, nije neka razlika. Nije da projektiraš nešto na njemu ili renderiraš, pa da ti fali CPU/GPU snage ... Pa opet, nisi idiot. Kupio si jer je tebi bio najbolja opcija i možeš si je priuštit. 

 

Živiš u društvu gdje se mora novac trošit. Hoćeš reći da ako sada zarađuješ 10.000 kn/mj, a za dvi godine počmeš zarađivati 50.000 kn/mj, da bi iste stvari kupovao i jednako trošio??? 

 

Ako si stariji i tako razmišljaš, onda ne žalim tebe ni tvoje roditelje, već djecu ako ih imaš. Kako ćeš tek njih odgojit :)

 

BlueMax kaže...

Polo majice su bile OK dok nisu poceli stavljati ogromni logo.

Znaci polo majica sa normalnim logom = ok majica.

Polo majica sa velikim logom = überseljak.

Bilo je govora kako ce Apple na iP6 staviti svijetleci logo ko na Macbook-ovima. Steta sto nisu, bas me zanima bi li ekipa na stol u birtiji stavljali mobitel ekranom prema dolje ili prema gore :)

 

To je opet stvar mode i ukusa. Ja imam i sa velikim i sa malim, pa samo ovisi o situaciji kada ću je kupit. Na većini sportske odjeće i obuće ti je logo ogroman, pa nisi seljak radi toga. Mislim, etiketirat ljude samo zato jer netko ima nešto, je ipak oblik primitivizma i zavisti. Netko ima auto od 1m kuna, pa jeli zato debil?

ptspclan.com | visit us ^^
16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Tonči kaže...

ukay1000, a zašto misliš da je nekoga uopće briga što ti misliš o njihovoj kupovini? Zasrali ste temu fašistoidnim idejama da bi vas uopće trebalo biti briga što netko drugi i zašto kupuje.

Pa octio ako neko reagira da ga je briga, ne? Nek kupuje ko kaj hoce, i sam kupujem kaj hocu, ali prije toga razmislim sto bi bilo najbolje za mene i moj novac. Kupovinu iPhona (mislim primarno na sesticu) ne mogu svrstati u domenu racionalnosti, vise kao hir i drustveni kompleks prihvacenosti. Onda se nadje neko ko zatrola kako je iphone brzi u otvaranju aplikacija i usporedi ga sa 6 mjeseci starim modelom i 11 mjeseci starim androidom, zacini kako je to dual core i di su nam sad svi ti rami i jezgre. Oo. Jadno.

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Moj PC  
1 5 hvala 0
12 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Tonči kaže...

Da imam novca, ja bih rado kupio Lamborghini za gušt, S klasu za putovanje i Smarta za po gradu, sebi, ženi... Kupio bih rado i svoj brod, recimo katamaran neki kojim bih ljeti na godišnjem mogao dva tjedna krstariti po Jadranu. Kupio bih i svoj helikopter, nešto je praktičniji od aviona. Bilo bi super fora biti idiot s jahtom, lambom i helikopterom. :)

Ako imas novca to sve mozes i bez da si idiot.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Tonči kaže...

Kad narasteš naučit ćeš. :)

Sto? Kako biti seljacina u ralf loren majcici i s ajfonom na stolu? Ne hvala.

#hairgate. Jos kad mi dlacice narastu moci cu se obrijat novim ajfonom xD

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Moj PC  
1 4 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
BlueMax kaže...

Polo majice su bile OK dok nisu poceli stavljati ogromni logo.

Znaci polo majica sa normalnim logom = ok majica.

Polo majica sa velikim logom = überseljak.

 

Uff... Ne znam iskreno ni kako polo znak izgleda, iako su velike sanse da vjerojatno imam barem jednu polo majicu. No sad barem znam kako pise seljak na bug.hr-u {#}

16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Tonči kaže...
BlueMax kaže...
Tonči kaže...

Da imam novca, ja bih rado kupio Lamborghini za gušt, S klasu za putovanje i Smarta za po gradu, sebi, ženi... Kupio bih rado i svoj brod, recimo katamaran neki kojim bih ljeti na godišnjem mogao dva tjedna krstariti po Jadranu. Kupio bih i svoj helikopter, nešto je praktičniji od aviona. Bilo bi super fora biti idiot s jahtom, lambom i helikopterom. :)

Ako imas novca to sve mozes i bez da si idiot.

Ovisi. Ako te percipira ukay1000, onda si idiot čim to sve imaš. :) Jer samo idioti kupuju te stvari. :)

Ali posto nikad nećete imati, nemate razlog za strahovanje XD.

@hann. Ne klasična polo majca, već ona s konjem za seljacine. Ralf Loren za 800kn, makar ih većina fura bosanske fejk za 5 maraka :)

Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.10.2014 15:07 (ukay1000).
Moj PC  
1 3 hvala 0
13 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

ukay1000, znači ako si čovjek može priuštiti iPhone i Ralph Lauren (što i uradi), automatski je seljačina? Onda su pola Europe i Amerike seljačine...

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Ne. To su najpametnije elokventne visokoobrazovane osobe s veoma moralnim stajalistima. Pravi primjer svim ostalim ljudima i mislim da svi moramo teziti tome.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
13 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Ne kažem da nema seljačina, ali ako je osoba visokoobrazovana, ima plaću od 3000€ i više koju pošteno zaradi, je li onda seljačina ako si kupuje već navedene stvari? 

R.I.P. Tito Vilanova 25.04.2014. | Mes Que Un Club
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
Napisao si oksimoron - visokoobrazovan i navedene stvari.
Steam: ukay1000 Xfire: ukay1000 LoL: Cquencer Molten WoW Warsong: Steelrock (ally)
13 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
ukay1000 kaže...
Napisao si oksimoron - visokoobrazovan i navedene stvari.

Kolega, koji je vaš stupanj obrazovanja, kada ste tako elokventni, a ne kupujete si majce sa konjima za seljačine {#} ?!?!

 

One "ralf loren" i oni "ajfon na stolu"?!?!

 

A i sami ste rasipnik smiješnih i loših oksimorona; "Racionalnost nije kupovanje nečega zato što se može i ima se, To je klasični zatucani balkanski stav" {#} Opaaaaaa zaljučka!!!!

 

A čime se i inače bavite, osim što se bili zaštitar po klubovima, i znate "kaj se nosi, fura" i kak se ti sa ajfunima ti ponašaju, jer ak nemaš ajfun onda si nitko i ništa, inače si kompleksaš.

 

Kolega, vi ste vrlo veliki kompleksaš i sam, jer iz pročitanih vaših postova se vrlo jasno daje zaključiti da ste ako ništa, opterećeni ONIMA KOJI IMAJU AJFUN I POLO MAJA SA AŽDAJA recimo!

A ako ste već kupili S5, jer ste imali sve i svašta, pa ste imali i ajfun ( budite tako dobri pa redcite koji model konkretno, i jeste li ga uzeli za cash solarno plaćanje ili kod nekog teleoperatera uz je8enu povoljnu tarifu ), kojeg ste se ubrzo REŠILI zbog toga jer ste pomalo labavog mišlenja, ali ste ipak voljni dati svakom i drugu priliku, a vidim da ste sveprisutan u igračkim klanovima kako kažete?? A iz kojeg konkretno razloga ste nezadovoljni ajfunom vi to točno bili?!?!

 

Kolega dragi, vi ste očigledno pozabili na nekoliko starih mudrih rečenica u stilu;

"o ukusima se ne raspravlja"

"koliko ljudi, toliko ćudi"

"na svijetu je oduvijek bilo najviše grbavih drva i onih pametnijih"

"nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari"

 

Dragi kolega da zaključim;

ako ste vi GENERALNO zadovoljni sa SVOJIM gadgetom na OS-u kojem već je, odlično za vas a i za mene, meni ne smeta, ali ne vidim razloga da ovdje ovoliko širite {#} a {#} pogotovu!

Ja smatram nešto posve drugo boljimza mene i onoo što moj novac može uzeti, ali zbog toga vama ne kažem da ste kompleksaš, idiot, iracionalan, nastavite u nizu kojem želite.

Ako vas svrbi, boli, peče, znoji, pa lijepo skrenite u druge vode. Osim ako vas etko moguće tjera pod prijetnjom metka u čelo da se ovdje srdite i uzrujavate nepotrebito, kada ionako "kompleksaša" kao ja ne brinete niti 0.0000000 ... 01 nečega, jer ja ne zamaram se sa vašim S5, pa ne vidim da se vi zamarate sa mojim iPhone 6 Plus.

Kolega opustite se, ljepše, ugodnije, mirnije i duže će te živjeti dok redarite ili zaštitarite, pozdrav {#} !!!!  

 

 

 

 

ATJ Lučko
12 godina
odjavljen
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Dečec dragi, ti imaš problema u životu. 

 
6 1 hvala 0
14 godina
offline
DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6

Odlično napisano ATJLučko!

ptspclan.com | visit us ^^
Moj PC  
3 9 hvala 0
15 godina
offline
Re: DOGAĐA SE SADA: Apple predstavlja iPhone 6
ATJLučko kaže...
ukay1000 kaže...
Napisao si oksimoron - visokoobrazovan i navedene stvari.

Kolega, koji je vaš stupanj obrazovanja, kada ste tako elokventni, a ne kupujete si majce sa konjima za seljačine {#} ?!?

Oprosti, ali zašto bi to bile majice i mobiteli za seljačine?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice