Ovo je dodatna oprema za Galaxy S8/S8+

poruka: 9
|
čitano: 2.080
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo je dodatna oprema za Galaxy S8/S8+".
16 godina
offline
Ovo je dodatna oprema za Galaxy S8/S8+

Ne vidim po čemu će ti gadgeti biti specijalizirani baš i samo za s8... a za dodatne punjače, bili oni bežični ili neki vidovi plug-ina, bome nedajem 80 eura. Dobra je žica i usb priključak na komp ili mali ispravljač. Kojih fakin 150 eura za "dex station" koji glumi usb kabel.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.3.2017 16:56 (overhaul).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Ovo je dodatna oprema za Galaxy S8/S8+

"Samsung je očekivano pripremio i adekvatni bežični punjač koji će se moći koristiti u vodoravnom te u nešto povišenom položaju"

 

Stvarno su originalni, takav se punjač odavna koristi za LG G3

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Ovo je dodatna oprema za Galaxy S8/S8+

Ako screen protector, coveri, maske i punjač toliko koštaju onda me strah pomisliti koliko će uređaj koštati.

Sva sreća pa su tu e-bay i Kinezi. 3 folije za dolar-dva i maske po neku siću dolara.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.3.2017 17:41 (passmaslom).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Ovo je dodatna oprema za Galaxy S8/S8+

Cijene su prava sitnica, a kod nas će biti još "jeftinije". Za Samsungove dodatke možeš kupiti jedan jako solidan kineski mob. Stvarno pretjeruju. Postali su Apple na android OS-u.

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Ovo je dodatna oprema za Galaxy S8/S8+

sta ocete vi ionako nije predvidjeno da to kupuje sirotinja kao mi balkanci. kupovat ce to oni koji budu kupovali s8 dakle fanboyi, tatini sinovi i ćerke te slični stvorovi koji imaju viška love 

Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je dodatna oprema za Galaxy S8/S8+
Ili oni koji si mogu sami priustit a nisu fanboyevi -.-"
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je dodatna oprema za Galaxy S8/S8+
Zlaco kaže...
Ili oni koji si mogu sami priustit a nisu fanboyevi -.-"

 oprosti, ali danas svatko zna da za puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuno manje novaca možeš kupiti bolji telefon koji istini za volju neće imati gomilu fancy nepotrebnih dodataka ali će ispunjavati svrhu za 99.9% korisnika a ovih 0.1% su ljudi kojima ne odgovara ništa šta nije brendirano kao samsung, epl itd

Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Ovo je dodatna oprema za Galaxy S8/S8+
Nebih se slozio s tobom,ja kada sam rekao da sam sestri kupio xiaomi mob i dao 1400kn gledalo su u mene ko u gospu.barem u mojoj sredini samsung je njima najbolji odabira,ja znam da ima boljih za manje pare ali oni to ni ne znaju ni ne priznaju jer marka je marka.nisu oni fanboyevi nego se samsung tako nametnuo kod nas
7 godina
neaktivan
offline
Ovo je dodatna oprema za Galaxy S8/S8+

to ti je ovo drugo sta sam rekao. nije brendirano - ne valja

Vi ste programer? Da. Amater? A mater? Ne, ona doma kuha ručak.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice