Dobra prodaja iPhonea 4

poruka: 531
|
čitano: 62.320
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dobra prodaja iPhonea 4".
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

dajte ljudi, vi koji kudite iphone i Apple skup s njim, kuzimo mi svi koji volimo Apple proizvode da vi nemate toliko para...pa onda mozete prosetat i kupit si neki npr LG POP, COOKIE, ...nekaj jeftino pa se igrajte sa njima, znamo da je iPhone samo za one koji su pamteni, koji imaju para i koji cijene kvalitetne proizvode...

ja bar vise cijenim tvrtku koja sama proizvodi svoj OS, a ne kupuje ga...btw ako ne znate Apple planira izraditi Flash za iPhone, iPad i iPod koji ce imati licencu By Apple a ne kao ostali...

to je za mene prava firma i pravi proizvod...Cool

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
logic kaže...

Vjrovatno veci od tvog kad su njemu (a i meni) i svi ostali OS-ovi na mobilnim isto tako intuivni ako i iphone OS. Meni je recimo symbian isto tako intuitivan i logican i sve nadjem iz prve. 

E. logic... Nitko nije rekao da je iOS intinuitivniji. On je rekao da mu nije intinuitivan! A jest. Da li je više intinuitivan od ostalih nije bitno niti je to spominjano. Ali, manje svakako nije.

I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
13 godina
protjeran
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Pa ono zbilja, kome je iOS neinventivan i još k tome bugovit pa tu mu je windows mobile i android.

Koma! Pa jel tko to probao i usporedio?

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Mirko935 kaže...
Bigkix kaže...

Oprosti, ali koliki je tebi IQ? Neintuitivan? Ne znam jesam li u zivotu vidio softver koji bi lakše i totalni moron mogao koristiti!

Hvala na uvredi. Mislio sam na to da ima nelogičnosti u sučelju i to što ga svaki moron može koristiti ne znači da je svakome ugodan za koristiti.

 

edit: moglo bi se reći da sam krivu riječ izabrao zapravo. logic ti je gore lijepo objasnio.

Ispričavam se! Raspalila me tema pa sam pod utjecajem to napisao. Ajde, ako si tako mislio, ok. To je tvoje mišljenje. Ali, da je neintinuitivan - nije. Imaš ikone, svaka znači što znači i nema druge. Kamera za kameru, postavke za postavke, poruke za poruke...

 

ps pročitaj moj odg logicu

 

pps ja sam na nokijama 5800 i 5530 puno teže dolazio do nekih "dubljih" stavki u postavkama nego na iPhoneu.

 

 

Da sumiram: ove stvari- signal i žuta boja - to je na samo par uređaja, njih PAR od buljug prodanih, a ti će biti zamijenjeni. Drugo, zašto nitko od iPhone korisnika ne pljuje ostale mobitele. Možda ima tu nešto: iPhone je najprodavaniji smartphone i to ostale očito smeta kao i zadovoljstvo njegovih korisnika. Meni je npr HTC Hero ružan da ružniji ne može biti, no neću zato ući u krvave rasprave i svađe.

 

Još jednom, isprika za ovo s IQom.

I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Bigkix kaže...

E. logic... Nitko nije rekao da je iOS intinuitivniji. On je rekao da mu nije intinuitivan! A jest. Da li je više intinuitivan od ostalih nije bitno niti je to spominjano. Ali, manje svakako nije.

Meni je nelogičan, reci šta hoćeš ali ja na svakom mobitelu mogu od bilo kud krenut pisat novu poruku preko neke kratice ili nečega, a na iOS-u se moram vraćat u glavni meni. To meni smeta previše. Ovo je samo jedan primjer, još jedan je da se svuda kroz menije vraća sa back tipkom u gornjem lijevom kutu a kad dodješ do kraja onda stišćeš home button. To je isto blago nelogično i smeta nekome tko je navikao na logičan OS. Ovo su osobne preference i nema smisla oko toga se prepirati. Tebi paše jedno, meni drugo, zašto ti meni pokušavaš dokazat da je tvoja opcija bolja a ja znam da mi nije, uostalom, WM vjerojatno nisi probao i zato nemaš šta reći mi pametno o njemu. Ne znam kome tu fali inteligencije.

asdert kaže...

Pa ono zbilja, kome je iOS neinventivan i još k tome bugovit pa tu mu je windows mobile i android.

Koma! Pa jel tko to probao i usporedio?

Neinventivan... Dijete drago, ajde odi konzultiraj rječnik i usput nauči čitat.

 

edit: @Bigkix, ok za ispriku, ali nije lijepo uletit u raspravu i nekog izvrijeđat na prvu, tako ispadaš glup i smiješan, ja nikoga nisam vrijeđao i očekujem isto od svojih sugovornika

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2010 14:14 (Mirko935).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
jopys95 kaže...

dajte ljudi, vi koji kudite iphone i Apple skup s njim, kuzimo mi svi koji volimo Apple proizvode da vi nemate toliko para...pa onda mozete prosetat i kupit si neki npr LG POP, COOKIE, ...nekaj jeftino pa se igrajte sa njima, znamo da je iPhone samo za one koji su pamteni, koji imaju para i koji cijene kvalitetne proizvode...

ja bar vise cijenim tvrtku koja sama proizvodi svoj OS, a ne kupuje ga...btw ako ne znate Apple planira izraditi Flash za iPhone, iPad i iPod koji ce imati licencu By Apple a ne kao ostali...

to je za mene prava firma i pravi proizvod...Cool

sarkazam il si ti fakat ozbiljan?ak si fakat ozbiljan molio bi te da šutiš,jer ne vidiš dalje od svog nosa,ova rasprava s takvim zatucanim ljudima poput tebe nema nikakvog smisla

16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
jopys95 kaže...

dajte ljudi, vi koji kudite iphone i Apple skup s njim, kuzimo mi svi koji volimo Apple proizvode da vi nemate toliko para...pa onda mozete prosetat i kupit si neki npr LG POP, COOKIE, ...nekaj jeftino pa se igrajte sa njima, znamo da je iPhone samo za one koji su pamteni, koji imaju para i koji cijene kvalitetne proizvode...

ja bar vise cijenim tvrtku koja sama proizvodi svoj OS, a ne kupuje ga...btw ako ne znate Apple planira izraditi Flash za iPhone, iPad i iPod koji ce imati licencu By Apple a ne kao ostali...

to je za mene prava firma i pravi proizvod...Cool

AJd izlistaj pod moj pc da vidimo sta ti to sebi mozes priustiti a mi jadnci ne mozemo ;)

Ili eto pogledaj pod moj pc sta ja to sebi mogu priustiti cisto da vidis kakav kretenski komentar si napisao. Ne sline svi za iphoneom kao ti.

Bigkix kaže...
logic kaže...

Vjrovatno veci od tvog kad su njemu (a i meni) i svi ostali OS-ovi na mobilnim isto tako intuivni ako i iphone OS. Meni je recimo symbian isto tako intuitivan i logican i sve nadjem iz prve. 

E. logic... Nitko nije rekao da je iOS intinuitivniji. On je rekao da mu nije intinuitivan! A jest. Da li je više intinuitivan od ostalih nije bitno niti je to spominjano. Ali, manje svakako nije.

Kako ti mozes znati sta je kome inutitivno? Nemoj mjeriti po sebi. Tebi je mozda premiere pro prekomplikovan dok je meni ultra jednostavan a prekomplikovan mi je after effects. Ne vrti se druze svijet oko tebe. I genijima je prekomplikovano staviti tablice na auto a nije im komplikovani napraviti spaceshuttle. Jesu li oni geniji ili im je prenizak IQ? Manite se generalisanja jer niste vi mjerilo ni za sta i ni za koga osim samo za sebe.

:)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Bigkix kaže...

 

pps ja sam na nokijama 5800 i 5530 puno teže dolazio do nekih "dubljih" stavki u postavkama nego na iPhoneu.

 

Još jednom, isprika za ovo s IQom.

Kojih dubljih postavki na iphoneu ;)

Mirko935 kaže...

Pa ono zbilja, kome je iOS neinventivan i još k tome bugovit pa tu mu je windows mobile i android.

Koma! Pa jel tko to probao i usporedio?

Neinventivan... Dijete drago, ajde odi konzultiraj rječnik i usput nauči čitat.

 

 

Sto je najsmjesnije tacno je napisao a pogresno je mislio ;)

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
logic kaže...

Sto je najsmjesnije tacno je napisao a pogresno je mislio ;)

Hehehe... :D

 

Za postavke se također slažem, ja ne vidjeh na iPhoneu dubokih postavki... (evo ga, flame war svetski za par sekunda ;) )

14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Mirko935 kaže...
Bigkix kaže...

E. logic... Nitko nije rekao da je iOS intinuitivniji. On je rekao da mu nije intinuitivan! A jest. Da li je više intinuitivan od ostalih nije bitno niti je to spominjano. Ali, manje svakako nije.

Meni je nelogičan, reci šta hoćeš ali ja na svakom mobitelu mogu od bilo kud krenut pisat novu poruku preko neke kratice ili nečega, a na iOS-u se moram vraćat u glavni meni. To meni smeta previše. Ovo je samo jedan primjer, još jedan je da se svuda kroz menije vraća sa back tipkom u gornjem lijevom kutu a kad dodješ do kraja onda stišćeš home button. To je isto blago nelogično i smeta nekome tko je navikao na logičan OS. Ovo su osobne preference i nema smisla oko toga se prepirati. Tebi paše jedno, meni drugo, zašto ti meni pokušavaš dokazat da je tvoja opcija bolja a ja znam da mi nije, uostalom, WM vjerojatno nisi probao i zato nemaš šta reći mi pametno o njemu. Ne znam kome tu fali inteligencije.

asdert kaže...

Pa ono zbilja, kome je iOS neinventivan i još k tome bugovit pa tu mu je windows mobile i android.

Koma! Pa jel tko to probao i usporedio?

Neinventivan... Dijete drago, ajde odi konzultiraj rječnik i usput nauči čitat.

 

edit: @Bigkix, ok za ispriku, ali nije lijepo uletit u raspravu i nekog izvrijeđat na prvu, tako ispadaš glup i smiješan, ja nikoga nisam vrijeđao i očekujem isto od svojih sugovornika

Još malo pa ćemo si mater kresat :D a oko čega...

 

Ako si na bilo kojoj drugoj stranici u gl izborniku stisnes gl gumb i vrati te na prvi gdje su poruke. Nakon tog kliknes na Poruke i pises, nije tesko. Razumijem da ti ne pase, ali onda i ja mogu reći da mi ne paše na nokiji stiskam Meni pa onda poruke ili stiskati desktop ikonu poruka pa onda Napisi novu. Pošto sam KORISTIO (nokiju godinu i pol, iphone pola godine i trenutno) oba mobitela (zasigurno za razliku od tebe) usuđujem se reći da je iPhone neusporedivo brži i jednostavniji za koristiti. A sad, flame on... I'm checking out of this topic for good.

I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4

Ma necu flame war, samo sam se salio.

:)
14 godina
protjeran
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

Meni je "neintinuitivno" imati svaki sms zasebno umjesto kao razgovor (kao na gmailu). Ili utipkavati za svaki sms broj ili ime kome šalljem umjesto da samo odaberem već postojeći razgovor i tamo nastavim. Glupo je i "neintinuitivno" ne imati hrpu igri i aplikacija iz Storea i koristiti bijedu od Ovija. Meni je glupo što nemam kameru kojom mogu fokusirati ono što želim samo dodirom prsta po ekranu na taj objekt... I još HRPU takvih stvari! Kužiš, iOS i iPhone deru Symbian i Nokiu!!!!!Koristio sam oba i znam što govorim.

I do know everything, just not all at once. It's a virtual memory problem.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Bigkix kaže...
Još malo pa ćemo si mater kresat :D a oko čega...

 

Ako si na bilo kojoj drugoj stranici u gl izborniku stisnes gl gumb i vrati te na prvi gdje su poruke. Nakon tog kliknes na Poruke i pises, nije tesko. Razumijem da ti ne pase, ali onda i ja mogu reći da mi ne paše na nokiji stiskam Meni pa onda poruke ili stiskati desktop ikonu poruka pa onda Napisi novu. Pošto sam KORISTIO (nokiju godinu i pol, iphone pola godine i trenutno) oba mobitela (zasigurno za razliku od tebe) usuđujem se reći da je iPhone neusporedivo brži i jednostavniji za koristiti. A sad, flame on... I'm checking out of this topic for good.

Ja se toplo nadam da si nećemo mater kresat, rijetko kad kome mamu psujem radi običnog telefona.

Ma znam ja sve to, koristim iPhone skoro svaki dan. Meni to jednostavno nikako ne paše, kao ni uopće ideja da je cijeli OS jedan veliki meni s ikonicama. To mi je jednostavno za predškolsku djecu i ja se nikako ne bih mogao naviknuti na to. (ovo nije za shvatiti kao uvredu nego da opišem koliko je jednostavno ali zato meni nelogično i neintuitivno čak). Jednostavniji možda jest, ali vjeruj mi, ja ću na WM-u zasigurno brže otić i napisat poruku nego ti na iPhoneu bez obzira što u tom trenutku radio... A uz to, imam pravi multitasking koji vi tek dobivate na kapaljku od gospodina Stevana.

logic kaže...

Ma necu flame war, samo sam se salio.

Ma znam, ja isto, ali vidiš da se dječica vređaju na spomen da iPhone nije najbolji telefon u svemiru (ne mislim na Bigkixa, on čak čini se i ima nekog mozga) ;)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Bigkix kaže...

Meni je "neintinuitivno" imati svaki sms zasebno umjesto kao razgovor (kao na gmailu). Ili utipkavati za svaki sms broj ili ime kome šalljem umjesto da samo odaberem već postojeći razgovor i tamo nastavim. Glupo je i "neintinuitivno" ne imati hrpu igri i aplikacija iz Storea i koristiti bijedu od Ovija. Meni je glupo što nemam kameru kojom mogu fokusirati ono što želim samo dodirom prsta po ekranu na taj objekt... I još HRPU takvih stvari! Kužiš, iOS i iPhone deru Symbian i Nokiu!!!!!Koristio sam oba i znam što govorim.

Ajde da ti kažem kako to izgleda na WM. Poruke su isto tako vezane kao na iPhoneu, imam smart dialling koji mogu koristiti i u porukama i kad zovem nekoga, a mogu i nastaviti razgovor kao i ti na iPhoneu. Igre me ne interesiraju kao ni kamera, a fokus sam imao davnih godina kad Jobs nije ni znao šta je to. Tako da je moj mobitel napredniji u svim meni bitnim funkcijama od iPhonea i zato ja jako volim svoj mobitel :)

 

Počinjem se premišljat u vezi svoje izjave da imaš mozak zbog ove rečenice: "Kužiš, iOS i iPhone deru Symbian i Nokiu!!!!!!!" ili razgovaraj s nama normalno ili nemoj, molim te. Ako si na razini one gore djece odi s njima razgovarat.

 

A logic će ti sad napisat šta misli o tome na Symbianu ;)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Kill Frenzy kaže...
mapir kaže...

iPhone 4 je odlican napredni telefon, a svi pocetni problemi biti ce uskoro otklonjeni.

dobro pa ti znaš. da mi sad ti to nisi rekao mislio bi da će povući iphone klik

Ma ne znam, ali ova nova Jobsova "there is no issue - stay tuned" ima tezinu. Mislim da su nasli nekakvo rjesenje i vrlo brzo ce otkloniti problem.

14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4
Pa el nisi vidio da je Jobs rekao da če najvejrojatnije povlačit Iphone 4... objavio na teitteru... ima na dnevnik.hr
Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

A eto, zbog posla sam propustio.

Pa i to je rjesenjeOsmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4
a ipak nije.. sad su objavili vjest da je lažan profil ... i da nije točna vijest.. http://dnevnik.hr/vijesti/znanost-it/ipone4-povlaci-se-s-trzista.html
Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Bigkix kaže...

Meni je "neintinuitivno" imati svaki sms zasebno umjesto kao razgovor (kao na gmailu). Ili utipkavati za svaki sms broj ili ime kome šalljem umjesto da samo odaberem već postojeći razgovor i tamo nastavim. Glupo je i "neintinuitivno" ne imati hrpu igri i aplikacija iz Storea i koristiti bijedu od Ovija. Meni je glupo što nemam kameru kojom mogu fokusirati ono što želim samo dodirom prsta po ekranu na taj objekt... I još HRPU takvih stvari! Kužiš, iOS i iPhone deru Symbian i Nokiu!!!!!Koristio sam oba i znam što govorim.

 bas zbog toga je iOS super, bar meni...a nezz zasto ovi drugi govore to za iPhone i Apple, meni su oni zakon...a to sto neki pricaju da ne valja to jenjihov problem jer ga nisu imali i koristili kao ja npr...

fkt je iPhone pre genijalan mob, ...

a sad kako tko misli...ja mislim da je super i ne idem od tog misljenja..

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
jopys95 kaže...
Bigkix kaže...

Meni je "neintinuitivno" imati svaki sms zasebno umjesto kao razgovor (kao na gmailu). Ili utipkavati za svaki sms broj ili ime kome šalljem umjesto da samo odaberem već postojeći razgovor i tamo nastavim. Glupo je i "neintinuitivno" ne imati hrpu igri i aplikacija iz Storea i koristiti bijedu od Ovija. Meni je glupo što nemam kameru kojom mogu fokusirati ono što želim samo dodirom prsta po ekranu na taj objekt... I još HRPU takvih stvari! Kužiš, iOS i iPhone deru Symbian i Nokiu!!!!!Koristio sam oba i znam što govorim.

 bas zbog toga je iOS super, bar meni...a nezz zasto ovi drugi govore to za iPhone i Apple, meni su oni zakon...a to sto neki pricaju da ne valja to jenjihov problem jer ga nisu imali i koristili kao ja npr...

fkt je iPhone pre genijalan mob, ...

a sad kako tko misli...ja mislim da je super i ne idem od tog misljenja..

 

a kolko si mobova imo u životu?

16 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4
Sad su i lažni profili na twitteru dokaz da ajfon nevalja i da ga se povlači.

btw, navodno već sutra izlazi 4.0.1 sa fixom koji ispravlja lag kod prebacivanja na najjači prisutni signal a sto bi trebalo popraviti situaciju kod pogodenih situacija model/mreža sa iPhoneom 4.
A.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
jopys95 kaže...
 bas zbog toga je iOS super, bar meni...a nezz zasto ovi drugi govore to za iPhone i Apple, meni su oni zakon...a to sto neki pricaju da ne valja to jenjihov problem jer ga nisu imali i koristili kao ja npr...

fkt je iPhone pre genijalan mob, ...

a sad kako tko misli...ja mislim da je super i ne idem od tog misljenja..

 

Zato što smo koristili i druge OS-ove i možemo biti realni i objektivni u vezi nedostataka svakog od tih, i po nekima od nas iOS ima najviše bitnih nedostataka i stoga biramo druge OS-ove.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
artfull kaže...
Sad su i lažni profili na twitteru dokaz da ajfon nevalja i da ga se povlači.

btw, navodno već sutra izlazi 4.0.1 sa fixom koji ispravlja lag kod prebacivanja na najjači prisutni signal a sto bi trebalo popraviti situaciju kod pogodenih situacija model/mreža sa iPhoneom 4.

 izmišljaš ili s negdje pročito takšta?

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
artfull kaže...
Sad su i lažni profili na twitteru dokaz da ajfon nevalja i da ga se povlači.

btw, navodno već sutra izlazi 4.0.1 sa fixom koji ispravlja lag kod prebacivanja na najjači prisutni signal a sto bi trebalo popraviti situaciju kod pogodenih situacija model/mreža sa iPhoneom 4.

E, to sam te baš htio pitat. Znači, to je neka zajeancija?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Mirko935 kaže...
Bigkix kaže...

Meni je "neintinuitivno" imati svaki sms zasebno umjesto kao razgovor (kao na gmailu). Ili utipkavati za svaki sms broj ili ime kome šalljem umjesto da samo odaberem već postojeći razgovor i tamo nastavim. Glupo je i "neintinuitivno" ne imati hrpu igri i aplikacija iz Storea i koristiti bijedu od Ovija. Meni je glupo što nemam kameru kojom mogu fokusirati ono što želim samo dodirom prsta po ekranu na taj objekt... I još HRPU takvih stvari! Kužiš, iOS i iPhone deru Symbian i Nokiu!!!!!Koristio sam oba i znam što govorim.

Ajde da ti kažem kako to izgleda na WM. Poruke su isto tako vezane kao na iPhoneu, imam smart dialling koji mogu koristiti i u porukama i kad zovem nekoga, a mogu i nastaviti razgovor kao i ti na iPhoneu. Igre me ne interesiraju kao ni kamera, a fokus sam imao davnih godina kad Jobs nije ni znao šta je to. Tako da je moj mobitel napredniji u svim meni bitnim funkcijama od iPhonea i zato ja jako volim svoj mobitel :)

 

Počinjem se premišljat u vezi svoje izjave da imaš mozak zbog ove rečenice: "Kužiš, iOS i iPhone deru Symbian i Nokiu!!!!!!!" ili razgovaraj s nama normalno ili nemoj, molim te. Ako si na razini one gore djece odi s njima razgovarat.

 

A logic će ti sad napisat šta misli o tome na Symbianu ;)

MA sta cu napisati. Poslije tako glupe izjave sta god da napisem izgleda smijesno i kao da klincu objasnjavam prednosti smartphonea u odnosu na igracku sa bombonama. Kamera na mobitelu mi je kao treca sisa. Nicemu ne sluzi al et neka je. Imam ixus za fotke i kamera na mobitelu mi sluzi cisto da uslikam neku budalastina al to nikad ni u ludilu ne bih nazvao fotoaparatom. Sto se tice ovi storea ne sjecam se da sam ikad ista skinuo sa ovi storea a imao sam sve sto mi je trebalo. Sad imam andorid i placene aplikacije opet ne skidam sa marketa. Jbg mi sa IQ iznad sobne temperature imamo aplikacije i mimo storea ;)

SMS kao thread? Upitno korisno al et. Imas to na svim relevantnim platformama. O multitaskingu necu pricati jer je to davno ispricana prica i iphone to jednostavno nema. CItam sad da se cekaju developeri da to naprave. Ja sam uvijek mislo da je multitasking stvar OS_a al et covjek uci dok je ziv (i covjek i stevo). Isto tako sam mislio da sam imao video pozive jos davno a sad vidim da sam halucinirao. A jos mi se cini da sam to radio a ulice a sad vidim da to radi samo  preko WIFI. hmmm.

Sta li ce jos stevo izmisliti. Ah da telefon ne mozes drzati kako ti hoces vec samo u jednoj ruci i to kojoj stevo kaze i da moras staviti kondom ,tj. gumenu zastitu da bi imao signal. I jos ce ti apple to iz cistog altruizma prodati. Cijena sitnica 30 $ za komad gume velicine kondoma a ta ista guma kosta 0,99 % na ebayu. I treba kondom da barem imate safe sex sa appleom ;). U pravu je ovaj gore iOS jeste inventivan. Izmislja toplu vodu a pri tom nije ni dovoljno topla ;)

:)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
Zvjerkan kaže...
Pa el nisi vidio da je Jobs rekao da če najvejrojatnije povlačit Iphone 4... objavio na teitteru... ima na dnevnik.hr

Sve relevantni izvori informacija ;)

:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
logic kaže...
Zvjerkan kaže...
Pa el nisi vidio da je Jobs rekao da če najvejrojatnije povlačit Iphone 4... objavio na teitteru... ima na dnevnik.hr

Sve relevantni izvori informacija ;)

 Izgleda da je cijeli svijet na nogama i svaku informaciju pregledava o novom Iphonu što če s njim biti. ... i kako če se riješiti problem..

Budući Microsoftov Bill Gates...ili Applov Steve Jobs!
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4

za vasu informaciju imao sam pre puno, previse mobitela i nijedan nije bio tako dobar kao iPhone 3G 16GB & iPhone 3GS 32GB...

sada si planiram kupit jos iPad 32 ili 64 GB i iPhone 4 16 ili 32 GB...jeste zadovoljni?

 

e da jos imam Apple MacBook 13.3"-Dual 2 Core 2.16 GHz, 2gb RAM, 160gb...Black

i normalan PC:

CPU: AMD Athlon II X2 250 3.0 GHz, RAM: 8 GB DDR3, VGA: ATI Radeon HD 5970, MBO: Gigabyte GA-790 XTA-UD4,  HDD: 2X 500 GB Western Digital, OPTIKA:  BD-RW LG BH10LS30, DVD±RW LG GH22NS,

MONITOR: LG LCD W2240T,...

 

JEL VAM OVO DOSTA????

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.6.2010 15:04 (jopys95).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dobra prodaja iPhonea 4
Čekajte da uzmem colu i kokice :D
zakon
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Dobra prodaja iPhonea 4
logic kaže...
MA sta cu napisati. Poslije tako glupe izjave sta god da napisem izgleda smijesno i kao da klincu objasnjavam prednosti smartphonea u odnosu na igracku sa bombonama. Kamera na mobitelu mi je kao treca sisa. Nicemu ne sluzi al et neka je. Imam ixus za fotke i kamera na mobitelu mi sluzi cisto da uslikam neku budalastina al to nikad ni u ludilu ne bih nazvao fotoaparatom. Sto se tice ovi storea ne sjecam se da sam ikad ista skinuo sa ovi storea a imao sam sve sto mi je trebalo. Sad imam andorid i placene aplikacije opet ne skidam sa marketa. Jbg mi sa IQ iznad sobne temperature imamo aplikacije i mimo storea ;)

SMS kao thread? Upitno korisno al et. Imas to na svim relevantnim platformama. O multitaskingu necu pricati jer je to davno ispricana prica i iphone to jednostavno nema. CItam sad da se cekaju developeri da to naprave. Ja sam uvijek mislo da je multitasking stvar OS_a al et covjek uci dok je ziv (i covjek i stevo). Isto tako sam mislio da sam imao video pozive jos davno a sad vidim da sam halucinirao. A jos mi se cini da sam to radio a ulice a sad vidim da to radi samo  preko WIFI. hmmm.

Sta li ce jos stevo izmisliti. Ah da telefon ne mozes drzati kako ti hoces vec samo u jednoj ruci i to kojoj stevo kaze i da moras staviti kondom ,tj. gumenu zastitu da bi imao signal. I jos ce ti apple to iz cistog altruizma prodati. Cijena sitnica 30 $ za komad gume velicine kondoma a ta ista guma kosta 0,99 % na ebayu. I treba kondom da barem imate safe sex sa appleom ;). U pravu je ovaj gore iOS jeste inventivan. Izmislja toplu vodu a pri tom nije ni dovoljno topla ;)

Jbg, tek sam na kraju skužio taj njegov dio o Symbianu pa sam samo dodao drugi pasus u svoj post jer mi se nije dalo sve prepravljat bezveze. Ma neka živi on u svom magičnom svijetu.

jopys95 kaže...

za vasu informaciju imao sam pre puno, previse mobitela i nijedan nije bio tako dobar kao iPhone 3G 16GB & iPhone 3GS 32GB...

sada si planiram kupit jos iPad 32 ili 64 GB i iPhone 4 16 ili 32 GB...jeste zadovoljni?

95. ti je godište? Kojih puno mobitela? Lijepo nam napravi popis. Pogotovo me zanima koji si mob imao sa Windows Mobile OS-om?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice