DARPA ACTUV tactics za narod

poruka: 8
|
čitano: 3.849
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "DARPA ACTUV tactics za narod".
16 godina
offline
DARPA ACTUV tactics za narod

"

Neobično je da svaki goljo s Internetom i malo vremena može na ovakav način utjecati na razvoj hi-tech oružja za najbogatiju i najrazmetljiviju, ali po mnogočem i najliberalniju zemlju svijeta. 

"

 

I onda da me gađaju istim kad će im zatrebati naša voda jednog dana..  bome, ja taj goljo neću biti.. ;)

Odabrao Đelo Hadžiselimović, preveo Saša Kolka. tekst čitao Miljenko Kokot..
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
DARPA ACTUV tactics za narod

Zašto me to podjeća na onu igre iz WARGAMES-a 2 i ona R.I.P.L.E.Y. Sve to jako sliči. Sad baš idem to isprobati na linuxu.

Pinky je zakon I ♥ π ⇓ tu klikni :)
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
DARPA ACTUV tactics za narod

Postoji li kakva simulacija svemirskih misija, ali da nije neki šrot sa ratovanjem. Zanimaju me znanstvene simulacije u kojima upravljate svim parametrima od lansiranja pa do ulaska u atmosferu.

Demokratija je kada dvije budale imaju više prava nego jedan pametan.
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: DARPA ACTUV tactics za narod

Nešto stariji Shuttle (vrlo hard-core simulacija Space Shuttlea) i Microsoft Space Simulator - oba rade u DOS-u, pa upotrijebi DosBox - i noviji Orbiter 2010 (godina se mijenja ovisno o izdanju, postoji i stari Orbiter iz 1988. godine koji nije povezan s ovim).

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
14 godina
neaktivan
offline
DARPA ACTUV tactics za narod

Ili simulator baze na mjesecu od NASA , Moonbase Alpha

http://store.steampowered.com/app/39000/

 

Team up with your friends...
The fate of a lunar colony rests on the shoulders of you and your team. Communicate and coordinate efforts with up to six players (LAN and internet) by using voice over communication.

Utilize the latest in NASA technology... 
A fully functional rover that utilizes lunar physics is available to transport both players and supplies to all reaches of the lunar colony. You can build and pilot your own repair robot in order to fix crucial systems before time runs out.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2011 17:25 (n!Cola).
Moj PC  
0 0 hvala 5
16 godina
neaktivan
offline
Re: DARPA ACTUV tactics za narod
hrx kaže...

Nešto stariji Shuttle (vrlo hard-core simulacija Space Shuttlea) i Microsoft Space Simulator - oba rade u DOS-u, pa upotrijebi DosBox - i noviji Orbiter 2010 (godina se mijenja ovisno o izdanju, postoji i stari Orbiter iz 1988. godine koji nije povezan s ovim).

Ja sam nesto slicno igrao prije par godina ;isto upravljas shuttle-om od lansiranja pa do ulaska u svemir ,bilo je tonu prekidača i onih komandnih ploča i grafika je bila na nivou tj bila je bas prava simulacija. Sad bi ju zaigral al neznam kak se zove .. Vjerovatn oje to ovaj orbiter ali taj je izasao u 2010 i 1988 pa nevidim bas da su to te igre posto sam ja to igrao 2005..

 

 

ONtopic: Neznam za vas ali ja nisam lud da doprinosim svojom igrom tj taktikom ili pomocu neceg treceg "američanima" u njihovom svetom ratu.

Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded
15 godina
neaktivan
offline
Re: DARPA ACTUV tactics za narod
viper kaže...
(...)
Vjerovatno je to ovaj orbiter ali taj je izasao u 2010 i 1988 pa nevidim bas da su to te igre posto sam ja to igrao 2005..

Ako si igrao pod Windowsima, to je bio Orbiter 2005 (v.050116), dok je trenutna verzija Orbiter 2010 (v.100830). Radi lakšeg raspoznavanja većih verzija koristi se godina izdavanja verzije, budući da autor razvija Orbiter kao hobi, pa su izdanja neredovita. Prva verzija izašla je 2000. godine, a ovaj Orbiter (2000 - 2010+) nije povezan sa Orbiterom iz 1988. godine.

 

Ukoliko si igrao u DOS-u, onda se radi o Shuttleu.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.4.2011 12:20 (hrx).
14 godina
neaktivan
offline
DARPA ACTUV tactics za narod

Vidim li ja to suzu radosnicu u Olegovim očima ili su to samo krvave oči od sati buljenja u sonar :D

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice