Čuveni game developeri u Dubrovniku

poruka: 7
|
čitano: 1.276
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čuveni game developeri u Dubrovniku".
16 godina
odjavljen
offline
Čuveni game developeri u Dubrovniku

Hm, pomalo pederska klopica za developere, ne?

Freak Show Inc.
 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Čuveni game developeri u Dubrovniku

haha, ono što je meni zanimljivo to je 1000 km daleko (u biti cca 610km)

pozdrav iz najdosadnijg rada na svijetu, iz Rijeke (p.s. ovdje nema nikakvih konferencija, radionica, ničega, )

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Čuveni game developeri u Dubrovniku

Fakat ste usrali motku s tim Dubrovnikom, ali to je pretpostavljam maslo organizatora koji oce na tudi racun u Dubrovnik. Pa ne bi isel tam da mi neko plati, ali ne zato jer necu nego iz principa. Kad bi se event odrzao u Zg bilo bi sve rasprodano u jedno popodne i popunjeno do jaja. Ovak prek Dubrovnika se cijena odlaska na taj event bespotrebno udvostrucuje. Da Bog da vam puhala bura 200 km/h i 1000 l kise po m kvadratnom :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.1.2015 14:40 (NEW_MAN).
15 godina
offline
Re: Čuveni game developeri u Dubrovniku
Friday kaže...

Hm, pomalo pederska klopica za developere, ne?

 Ako nešto valja u Radisson Sun Gardensima to je klopa.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Re: Čuveni game developeri u Dubrovniku
NEW_MAN kaže...

Fakat ste usrali motku s tim Dubrovnikom, ali to je pretpostavljam maslo organizatora koji oce na tudi racun u Dubrovnik. Pa ne bi isel tam da mi neko plati, ali ne zato jer necu nego iz principa. Kad bi se event odrzao u Zg bilo bi sve rasprodano u jedno popodne i popunjeno do jaja. Ovak prek Dubrovnika se cijena odlaska na taj event bespotrebno udvostrucuje. Da Bog da vam puhala bura 200 km/h i 1000 l kise po m kvadratnom :)

 

Da Bog da tebi padne cigla na glavu :)

Real Men Play Board Games
9 godina
neaktivan
offline
Re: Čuveni game developeri u Dubrovniku
miller1985 kaže...

haha, ono što je meni zanimljivo to je 1000 km daleko (u biti cca 610km)

pozdrav iz najdosadnijg rada na svijetu, iz Rijeke (p.s. ovdje nema nikakvih konferencija, radionica, ničega, )

 da je meni da zivim u hrvatskoj,ja ka sam uzimo ps4 svi mi govorili sto to uzimas nije ti 2 godine,zivim u gradu seljaka,pozdrav iz prkna europe

15 godina
odjavljen
offline
Re: Čuveni game developeri u Dubrovniku
miller1985 kaže...

haha, ono što je meni zanimljivo to je 1000 km daleko (u biti cca 610km)

pozdrav iz najdosadnijg rada na svijetu, iz Rijeke (p.s. ovdje nema nikakvih konferencija, radionica, ničega, )

 Kako ne? Imaš DevUG Rijeka od MSCommunitya...

My name is Legion... For we are many!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice