Bulldozeri u lipnju

poruka: 49
|
čitano: 7.723
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bulldozeri u lipnju".
15 godina
protjeran
offline
Bulldozeri u lipnju

jedva cekam

mislim da ce me onda brojke zanimat kao nikad prije :)

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Bulldozeri u lipnju

Rekoh pričekat ću te Bulldozere pa da vidimo šta će bit. Tad sam kontao da će to bit 4. mjesec. Sad je 6. Mislim da ću ipak pričekat i skupit još keša pa uzet pravu mašinu. Uostalom, sad se bar sigurno zna kad je i kako. Ono su samo bila nagađanja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2011 11:31 (Vapor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bulldozeri u lipnju

nazivi i brojke nemaju veze, ono

sta je cekam je da vidim kako

vrte testove te usporedba s sandy bridge-om..

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Bulldozeri u lipnju

...`ko ima nek si kupiii.... {#} by(Ljubo, nightmare stage)

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2011 11:38 (Gradonačelnik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bulldozeri u lipnju
Mene zanima cjena ploca i cpu-a a i overclockabilnost ;-) definitivno cu uzet AMD opet...
16 godina
offline
Bulldozeri u lipnju

Miriše na novi komp...  {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bulldozeri u lipnju

x8 :DDDDD

mine, mine, mine, mine!

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bulldozeri u lipnju

dugo toplo ljeto....ležaljka...zvuk valova....hladna piva.....i vrti se benchmark u pozadini...

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2011 11:52 (goodie).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Bulldozeri u lipnju
U, ovog FX6000 bi bilo lijepo ugrabit :)
1001010 1100001 100000 1110011 1100001 1101101 100000 1101011 1110010 1100001 1101100 1101010 100000 100001 100000 1101 1010 1101 1010
16 godina
offline
Re: Bulldozeri u lipnju
goodie kaže...

dugo toplo ljeto....ležaljka...zvuk valova....hladna piva.....i vrti se benchmark u pozadini...

dugo toplo ljeto....ležaljka...zvuk valova....hladna piva.....i računalo u hibernaciji tri mjeseca

ššššš - možda su u šumi
13 godina
protjeran
offline
Bulldozeri u lipnju

Kad ču ima kesa i ja cu ci upiknut 8 jezgri{#}pa kud puklo da puklo

Bilo bi dobro da i programe pocnu pisat da iskoriste tih osam jezgri

Brijem da ce ovo bit veliki comeback AMD-a

You, me, or nobody is gonna hit as hard as life!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Bulldozeri u lipnju

Nemora biti ako možeš sa terase skočiti u more....he he ....ja mogu btw...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Bulldozeri u lipnju
roseman kaže...

Kad ču ima kesa i ja cu ci upiknut 8 jezgri{#}pa kud puklo da puklo

Bilo bi dobro da i programe pocnu pisat da iskoriste tih osam jezgri

Brijem da ce ovo bit veliki comeback AMD-a

Tek smo dostigli multi thread programe koje koriste 3 do 4 jezgre. Znači okta core programe možeš očekivat tek za 4-5 godina.

1001010 1100001 100000 1110011 1100001 1101101 100000 1101011 1110010 1100001 1101100 1101010 100000 100001 100000 1101 1010 1101 1010
15 godina
protjeran
offline
Re: Bulldozeri u lipnju
Mitch kaže...
roseman kaže...

Kad ču ima kesa i ja cu ci upiknut 8 jezgri{#}pa kud puklo da puklo

Bilo bi dobro da i programe pocnu pisat da iskoriste tih osam jezgri

Brijem da ce ovo bit veliki comeback AMD-a

Tek smo dostigli multi thread programe koje koriste 3 do 4 jezgre. Znači okta core programe možeš očekivat tek za 4-5 godina.

LOL

http://protocol4.animehr.com/
15 godina
offline
Re: Bulldozeri u lipnju
Mitch kaže...
roseman kaže...

Kad ču ima kesa i ja cu ci upiknut 8 jezgri{#}pa kud puklo da puklo

Bilo bi dobro da i programe pocnu pisat da iskoriste tih osam jezgri

Brijem da ce ovo bit veliki comeback AMD-a

Tek smo dostigli multi thread programe koje koriste 3 do 4 jezgre. Znači okta core programe možeš očekivat tek za 4-5 godina.

 

Jel ti to drugi account M4X? XD
MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.3.2011 12:39 (Hyperion).
13 godina
neaktivan
offline
Bulldozeri u lipnju

Je*o im vrog mater,kam baš u 6. mjesecu.U 5. je krizma di ču se ja strpit do 6. mjeseca ?

Moj PC  
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Bulldozeri u lipnju

Joj te krizme, dobijem dojam da vi svi dobivate desetke tisuće kuna od bogatuna stričeva, ujaka, rođaka, a ja dobio figu.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Bulldozeri u lipnju
Hyperion kaže...

Joj te krizme, dobijem dojam da vi svi dobivate desetke tisuće kuna od bogatuna stričeva, ujaka, rođaka, a ja dobio figu.

Što je to krizma...???{#}...nekako prosto zvuči{#}.Znam da su neke cure išle na krizmanje,pa su ih nalazili kako se štele na klupicama iza župnog dvora.{#}

15 godina
protjeran
offline
Re: Bulldozeri u lipnju
linuxjuzer kaže...
Hyperion kaže...

Joj te krizme, dobijem dojam da vi svi dobivate desetke tisuće kuna od bogatuna stričeva, ujaka, rođaka, a ja dobio figu.

Što je to krizma...???{#}...nekako prosto zvuči{#}.Znam da su neke cure išle na krizmanje,pa su ih nalazili kako se štele na klupicama iza župnog dvora.{#}

ja znam neke korisnike koji su trollali i offtopicarili pa su pokupili ban

http://protocol4.animehr.com/
14 godina
protjeran
offline
Bulldozeri u lipnju

bože moj...nije ni to kraj svijeta...inače po pitanju buldožera,biće ona kao sa K5 što je "srušio" Intel..

 
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Bulldozeri u lipnju
linuxjuzer kaže...
Hyperion kaže...

Joj te krizme, dobijem dojam da vi svi dobivate desetke tisuće kuna od bogatuna stričeva, ujaka, rođaka, a ja dobio figu.

Što je to krizma...???{#}...nekako prosto zvuči{#}.Znam da su neke cure išle na krizmanje,pa su ih nalazili kako se štele na klupicama iza župnog dvora.{#}

muahahahahhaha

******************************

j3bes chipove sad ce ljeto a tad se vrte neke druge stvari a ne benchevi{#}

-To Start Press Any Key. A gdje je ANY tipka?-
16 godina
neaktivan
offline
Bulldozeri u lipnju

Već u šestom? Wow, di im se žuri...   :)

everybody lies
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bulldozeri u lipnju

Znaci kod nas ako bude srece u nekim normalnim kolicnama sredinom sedmog mjeseca s prenapuhanim cjenama, pa dok dodje malo veci izbor ploca i dok cjena ne padne na neku realnu dodje i deseti mjesec...

 

Tako da se po mome ako neko moze danas kupit konfu i ne isplati bas cekat...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Bulldozeri u lipnju
Hehe, overclock komada na moru, a ne se znojit za monitorom
Never Argue with an Idiot. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
15 godina
offline
Re: Bulldozeri u lipnju
Kant kaže...

Znaci kod nas ako bude srece u nekim normalnim kolicnama sredinom sedmog mjeseca s prenapuhanim cjenama, pa dok dodje malo veci izbor ploca i dok cjena ne padne na neku realnu dodje i deseti mjesec...

 

Tako da se po mome ako neko moze danas kupit konfu i ne isplati bas cekat...

Bome bi se sada razočarao da nisam uzeo Phenoma II x6. Ovo je čovječe minimalno 2 i pol mjeseca vremenski dalje nego što su svi očekivali i kao što su prvotne vijesti govorile.{#}

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bulldozeri u lipnju
Ne čemu koliko sav taj hype.

8 jezgara jednostavno se ne isplati, današnje igre i većina programa iskorištavaju jedva 3 ili 4 jezgre, a kamoli 6 ili 8?!

Bulldozer će biti isplativ ako će šišati Sandy Bridge arhitekturom i cijenom. Gomilanje jezgara neće riješiti problem zaostale arhitekture.
AMD Ax2 6400+ 3.5GHz | 4GB 800MHz | Gainward 8800GT 1024MB | 250GB HDD | ASUS M2N32-SLI Deluxe Wireless | Samsung 203B
15 godina
protjeran
offline
Re: Bulldozeri u lipnju
8ax kaže...
Ne čemu koliko sav taj hype.

8 jezgara jednostavno se ne isplati, današnje igre i većina programa iskorištavaju jedva 3 ili 4 jezgre, a kamoli 6 ili 8?!

Bulldozer će biti isplativ ako će šišati Sandy Bridge arhitekturom i cijenom. Gomilanje jezgara neće riješiti problem zaostale arhitekture.

zar nije ovo nova arhitektura ?

takav procesor sigurno nebi kupovo zbog igara
postoje i druge stvari kojima procesorske snage nikad dosta

http://protocol4.animehr.com/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bulldozeri u lipnju
8ax kaže...


Bulldozer će biti isplativ ako će šišati Sandy Bridge arhitekturom i cijenom. Gomilanje jezgara neće riješiti problem zaostale arhitekture.

 

A šta je to točno zostalo? Arhitektura praktički nema veze s K8/K10.

15 godina
offline
Re: Bulldozeri u lipnju
stef kaže...

 

A šta je to točno zostalo? Arhitektura praktički nema veze s K8/K10.

Od temelja je nova. Više neće pušit u memorijskim benchevima, niti multimediji i drugim stvarima gdje je dosada phenom II/phenom te athlon bio slabiji ilitiga bivao pobjeđen od strane intela za poveću marginu.

 

Tko je rekao da morate uzeti octal core? Bit će i hexovi, kvadovi te dobri stari dualci, po nešto za svakog.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Nekaže se VOLTAŽA nego NAPON FFS
16 godina
offline
Re: Bulldozeri u lipnju
Hyperion kaže...

 

Tko je rekao da morate uzeti octal core? Bit će i hexovi, kvadovi te dobri stari dualci, po nešto za svakog.

Uglavnom da se puno ne tipka, ko kupi X8 Buldozer miran je do normalne penzije sigurno a X4 Buldozer je svakom normalnom korisniku prava mjera ko budali pljuska i to je to bez greške.{#}{#}

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice