Arapski svemirski program napreduje

poruka: 7
|
čitano: 2.212
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Arapski svemirski program napreduje".
15 godina
online
Arapski svemirski program napreduje

utkrke deva dobit će sasvim novu dimenziju. 

malo je zima ali inače - kao kod kuće malo je zima ali inače - kao kod kuće
I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Arapski svemirski program napreduje
Hezbollah je odavno pokrenuo arapski svermirski program, ali su pehisti, pa im svaka raketa padne u Izreael.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Arapski svemirski program napreduje
Visak kaže...
Hezbollah je odavno pokrenuo arapski svermirski program, ali su pehisti, pa im svaka raketa padne u Izreael.

 

LABAYKA YA HEZBOLLAH.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
12 godina
protjeran
offline
Arapski svemirski program napreduje

Znači terorizam stiže i na Mars.

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Arapski svemirski program napreduje

nije uopce lose , umjesto na kurve,ilegalni alkohol,terorizam... sirenje wahabijse sekte  ,arapski feudalci ce malo potrositi i na inzinjere,fizicare... mlade znanstvenike  iz indije i pakistana koji ce raditi na ovom svemirskom projektu bas kao sto rade na svemu u UAR i okolici !

 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Arapski svemirski program napreduje
Van_Blaster kaže...

nije uopce lose , umjesto na kurve,ilegalni alkohol,terorizam... sirenje wahabijse sekte  ,arapski feudalci ce malo potrositi i na inzinjere,fizicare... mlade znanstvenike  iz indije i pakistana koji ce raditi na ovom svemirskom projektu bas kao sto rade na svemu u UAR i okolici !

 

Ja mislim da su oni to krivo shvatili i da su se napalili na zlatnu boju reflektirajuce folije u koju su zamotani sateliti. BLING BLING!

13 godina
offline
Re: Arapski svemirski program napreduje
Van_Blaster kaže...

nije uopce lose , umjesto na kurve,ilegalni alkohol,terorizam... sirenje wahabijse sekte  ,arapski feudalci ce malo potrositi i na inzinjere,fizicare... mlade znanstvenike  iz indije i pakistana koji ce raditi na ovom svemirskom projektu bas kao sto rade na svemu u UAR i okolici !

 Malo si se zabunio, jer pričaš o stvarima koje radi Saudijska Arabija, a ne UAE.

Ali nemoj se dati smetati takvim sitnicama.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice