150 eura za Lumiu 630

poruka: 5
|
čitano: 2.143
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "150 eura za Lumiu 630".
16 godina
offline
150 eura za Lumiu 630

Nije loše...lijepo je vidjet da su se opametili naon nebuloznih cijena koje su tražili

kad su startali sa windows phone

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
150 eura za Lumiu 630

da se bar maknu sa tih 512 mb. zna  da je to i cisto neg dovoljno za ugodan rad,ali kak najavljuju 8.1 i da ce za neke nove stvari morat imat 1g bar...

Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
offline
150 eura za Lumiu 630

zanimljia pametna i zgodna lumia malih i kompatnih gabarita sa odlicnim OS-om ! kod nokia lumia serije se nemre pogrijesti u bilo kojem rangu , bravo nokia {#}

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
150 eura za Lumiu 630

Za mene je ovo bilo razocaranje cijele prezentacije, jer sam mislio kupiti nasljednika Lumie 625, a ovo izgleda vise kao nasljednik Lumie 520. Mislim, ne znam zasto nisu mogli staviti 1GB RAM-a, bljeskalicu i prednju kameru....

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 150 eura za Lumiu 630
toTheCore kaže...

Za mene je ovo bilo razocaranje cijele prezentacije, jer sam mislio kupiti nasljednika Lumie 625, a ovo izgleda vise kao nasljednik Lumie 520. Mislim, ne znam zasto nisu mogli staviti 1GB RAM-a, bljeskalicu i prednju kameru....

Ja sam ocekivao Lumiu 620 sa gigom RAM-a. A ovo je skoro po svemu losije od 620-ke. Ali dobro, barem je cijena niska. Izgleda da ce ovo biti najjeftinija Lumia nove generacije.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice