Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom od 1

poruka: 51
|
čitano: 13.689
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom od 1".
12 godina
offline
Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom od 1

Kad bude 500e, javite mi! :D

 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom od 1

hahaha dat za Šajomija 1000 eur pa moraš bit nadrogiran, pa radije kupim Zamzunga koji bar ima tri puta dovršeniji softver nego oni....  I kinezi pukli vidim, ma ima da se prodaje ko blesavo!

Moj PC  
22 2 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom od 1

Volim Xiaomi, imam sad već treći njihov premium uređaj, ali početni uređaj serije 13 da košta 1.000€ je jednostavno previše i jednostavno neisplativa kupnja. Trebat će čekati akcije za kupiti nakon par mjeseci, zapravo najbolje za Božić.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom od 1

722€ je ta 8/256GB verzija nabavljiva od dobavljača poput TradingShenzhen ili Giztop sa xiaomi.eu ROM.

Jedina velika mana je samo godina dana garancije

 

Ili pričekati kad bude na akciji kod operatera...

Al da je preskupo za jedan Xiaomi, jest. Nitko normalan neće uzeti njega u odnosu na S23. Iako je generalno bolji uređaj.

 

 

Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom od 1

Ma moras bit lud dati vise od 300-350eura za mobitel 😅

 
24 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
bus kaže...

Ma moras bit lud dati vise od 300-350eura za mobitel 😅

 

50€ uvrh glave.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
I onda ti uvale miui i Security app sa aplikacijama koje pucaju reklame i sve to za samo 1000 eura. Deal stoljeca! Jos fali reklama, "Ali to nije sve... ako pozurite i narucite odmah dobijete dva za samo 1999 eura"
 
14 1 hvala 0
9 godina
offline
Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom od 1

Smijesno. Uhvatio sam na pre-orderu S23 Ultra 512GB za £950. Xioami je dobar, ali nije 1000 eura dobar.

 
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
Hoggy kaže...
I onda ti uvale miui i Security app sa aplikacijama koje pucaju reklame i sve to za samo 1000 eura. Deal stoljeca! Jos fali reklama, "Ali to nije sve... ako pozurite i narucite odmah dobijete dva za samo 1999 eura"

 I ne mozes aktivirati install via USB opciju bez Xiaomi racuna. 

11 godina
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
Xiaomi radi istu stvar kao i OnePlus, prvo prodajemo sa gubitkom a onda taj gubitak nadoknadimo
 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
Nitko ne prodaje sa gubitkom. Neki zaraduju 500 eura po telefonu a neki 5. Kad se skupi dovoljna masa onda dizes cijene.
Svi rade isto i svakome je cilj zarada. Ja nejdem na posel iz dosade nego da zaradim i cilj mi je da imam sto vecu placu/zaradu.

Trenutno imam jedan Xiaomi telefonu u kucanstvu i da je moj ja bi ga bacio u smece. Kupio sam ga djetetu jer je dijete pa ne kuzi da ima smece od telefona, ali koliko para toliko muzike. Kad mala jos poraste dobit ce neki ozbiljniji telefon, mozda opet Xaiomi samo nekaj skuplje. Inace imam doma brdo Xiaomi uredaja, ne telefona i recimo da sam zadovoljan.

1000 eura budem dal za telefon nikad pa ni onda! Za te novce si kupim 75" TV!!! FFS
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
A da si dijete samo zaradi i kupi telefon?
16 godina
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
silvio3105 kaže...
A da si dijete samo zaradi i kupi telefon?

 Child labour je protuzakonit!

 

Moja kcer je vjerojarno jedna od 0.00000000000000000001% dobre djece na svijetu tak da si je zavredila taj telefon i dobila bude bolji kad bude zeljela bolji. Nije da kupujem telefon na 24 rate i da mi kupovina istog predstavlja neki financijski problem. Imam nevjerojatno dobro dijete koje je odlicno u skoli i nikada nista ne trazi. Znaci odemo u ducan s igrackama kupit nekaj za njezinog ne tak dobrog brata i pitam ju ako kaj oce ili joj se kaj dopada, a ona veli ne hvala imam dosta. Dijete je super skromno, dobro i vrijedno tak da ako se mene ne pita ne treba si tocno nist sama zaraditi.

 

On topic. Ima netko neki Xiaomi telefon, ali neki koji je dobar? 

6 godina
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
NEW_MAN kaže...

 

On topic. Ima netko neki Xiaomi telefon, ali neki koji je dobar? 

Xiaomi 12 ili 12x ako bi manji s time da nema wireless charging ako je to dealbreaker. Pokazali su se barem meni jako pouzdani. 

6 godina
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
MasterOfDisaster kaže...

Volim Xiaomi, imam sad već treći njihov premium uređaj, ali početni uređaj serije 13 da košta 1.000€ je jednostavno previše i jednostavno neisplativa kupnja. Trebat će čekati akcije za kupiti nakon par mjeseci, zapravo najbolje za Božić.

Cijena neće biti 1000 €, ali i da je, zanimljiva je to ljubav ovisna o cijeni uređaja. Samsung i pogotovo Apple fan ne pitaju previše za cijenu.

Očigledno Xiaomi ima ljubitelje slabije platežne moći ili pak škrtice (ono, kupim radije Samsung za te novce itd.)

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
Imam ti ja Redmi 5 Plus. Global ROM, MIUI 10,baterija promijenjena prije dva tri mjeseca.
Radi ko urica.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
Ili pak Xiaomi kupuju ljudi s mozgom, za razliku ovih s jabukom
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2023 10:13 (silvio3105).
15 godina
offline
Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom od 1

pretpostavimo na trenutak da dobijem eurojackpot jedno 17 puta zaredom, a u dvorištu, tijekom iskopavanja bogatih nalazišta zlata, otkrijem gotovo nepresušan izvor brent nafte. usto, barem deset svjetskih multimilijardera iznenada flipne i istodobno baš meni doznače sve što posjeduju (osim dugova). povrh svega, umre bogata teta s groenlanda i ostavi mi čitav australski kontinent s okućnicom. e, ni tad ne dam za telefon više od 203 ojara i 52 centa, pa da ga jebeš. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2023 15:56 (Ajar).
Moj PC  
8 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
love2ml86 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Volim Xiaomi, imam sad već treći njihov premium uređaj, ali početni uređaj serije 13 da košta 1.000€ je jednostavno previše i jednostavno neisplativa kupnja. Trebat će čekati akcije za kupiti nakon par mjeseci, zapravo najbolje za Božić.

Cijena neće biti 1000 €, ali i da je, zanimljiva je to ljubav ovisna o cijeni uređaja. Samsung i pogotovo Apple fan ne pitaju previše za cijenu.

Očigledno Xiaomi ima ljubitelje slabije platežne moći ili pak škrtice (ono, kupim radije Samsung za te novce itd.)

 Ti ovo ozbiljno? Zaljubljen si u komad potrosacke elektronike?????????

12 godina
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
Imam i Redmi Note 2 radi đubre i danas
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
Zenul sam kad sam kupil Redmi 9 sa samo 32 GB memorije jer iskreno, nisam gledal :(
Sad mala ima telefon na koji ne moze instalirat vise od recimo 3 GB aplikacija, a te tri kaj ima su po GB svaka. Reko no sikiriki kupim mem karticu pa bude na nju instaliravala appove. No can do! Niti mogu seljakat aplikacije. Ono memory card je totalno useless i sad ima telefon koji je nist korist. Sljedeci koji budem kupil mora imat 256 GB internet memorije i neki CPU da se telefon ne vuce ko krepana krava.

Razmisljal sam uzet sa XDA neki rom i stavit na telefon ali jednostavno nemam zivaca za te radnje. Trenutno se ne zali i te tri igre su joj dosta za sad.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
Xiaomi EU ROM. Sat vremena posla.
2 godine
online
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
silvio3105 kaže...
Xiaomi EU ROM. Sat vremena posla.

 i manje, tko zna.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
16 godina
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
silvio3105 kaže...
Xiaomi EU ROM. Sat vremena posla.

 To je neki debloatet ROM i bez smeca? Skinem sa XDA ili je ovo https://xiaomi.eu/community/threads/miui-13-stable-release.64441/ ok source?

 

EDIT:

https://forum.xda-developers.com/f/redmi-9-poco-m2-roms-kernels-recoveries-dev.11175/

Neka preporuka?

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2023 11:17 (NEW_MAN).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
Ekipa je uzela Xiaomi Stable kineski ROM, izbacila Gugl appse(osim Play Storea), uklonila reklame, omogućila sve što se moglo.
Preporučavam MIUI 13. Instalacija preko Fast Boota prošla kroz 15ah minuta.
2 godine
online
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
silvio3105 kaže...
Ili pak Xiaomi kupuju ljudi s mozgom, za razliku ovih s jabukom

Xiaomi ima dosta softverskih problema, dočim IPhone i Samsung nemaju.

Imao sam dva Xiaomi kvalitetna telefona, i oba sam prodao zbog toga... (to je potvrdio i naš cijenjeni moderator MBaksa)

Sad sam na SG s22+ i "daleeeko bilo" od bilo kakvih problema... kukavna mi majka, što sam uopće kupio Xiaomi......

 

Ako te zanima, mogu ti poslije i objasniti što je bio problem...

 

I nemoj lupati bez veze TD, jer se loše osjećam  

 

Samo ću ti reći...Samsung galaxy S22 i S22+ imaju prosječan vanjski zvuk na razini mobitela od 150 €

To je jedino što što mi smeta.

 

Ultra već ima odličan zvuk vanjskih zvučnika.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2023 11:32 (Zaporožac).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
Dakle, uspoređuješ neki Xiaomi sa Samsung flagshipom?
Nezz kakve si probleme imao, imam već drugi Xiaomi i radi odlično. Prvi sam koristio četiri godine. Nikakvih problema nisam imao. Koristio bi ga i više da je mogao primiti dvije SIM i uSD karticu.
14 godina
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
love2ml86 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Volim Xiaomi, imam sad već treći njihov premium uređaj, ali početni uređaj serije 13 da košta 1.000€ je jednostavno previše i jednostavno neisplativa kupnja. Trebat će čekati akcije za kupiti nakon par mjeseci, zapravo najbolje za Božić.

Cijena neće biti 1000 €, ali i da je, zanimljiva je to ljubav ovisna o cijeni uređaja. Samsung i pogotovo Apple fan ne pitaju previše za cijenu.

Očigledno Xiaomi ima ljubitelje slabije platežne moći ili pak škrtice (ono, kupim radije Samsung za te novce itd.)

Ako ćemo iskreno najbolji uređaji su mi bili Huawei serija P i Mate koju sam doslovno obožavao i koja je dovela sve do savršenstva od kamere, software-a pa do hardware-a. Onda se je upleo SAD-a kada je vidio da će Huawei biti broj 1 na sceni mobitela i dalje je sve povijest. 

Što se tiče novaca, gle ni za jedan mobitel neću dati 1.000€ pa da je od zlata i dragog kamenja. Sve mobove sam uzimao kod operatera kada su imali akcije i to od barem 50% redovne cijene. Ako netko razmišlja kako pametno utrošiti novac nije škrt, već ekonomičan i racionalan, potraži ta dva pojma u riječniku.

Posmatrač kaže...
love2ml86 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Volim Xiaomi, imam sad već treći njihov premium uređaj, ali početni uređaj serije 13 da košta 1.000€ je jednostavno previše i jednostavno neisplativa kupnja. Trebat će čekati akcije za kupiti nakon par mjeseci, zapravo najbolje za Božić.

Cijena neće biti 1000 €, ali i da je, zanimljiva je to ljubav ovisna o cijeni uređaja. Samsung i pogotovo Apple fan ne pitaju previše za cijenu.

Očigledno Xiaomi ima ljubitelje slabije platežne moći ili pak škrtice (ono, kupim radije Samsung za te novce itd.)

 Ti ovo ozbiljno? Zaljubljen si u komad potrosacke elektronike?????????

Ti to ozbiljno pitaš????? Takvo glupo pitanje.

Ako kažem da volim, pod tim podrazumjevam da volim njihove uređaje radi omjera uloženo i dobiveno, a ne jer sam perverzan i volim komad plastke. Ne treba banalizirati i pisati bedastoće.

14 godina
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
Xiaomi bolji hahahahaha
Pa jesi ti imao s23 u rukama
Da Xiaomi
SAMSUNG S22 ULTRA 256GB
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2023 11:57 (pasko).
16 godina
offline
Re: Xiaomi 13 stiže na europsko tržište s cijenom
Hoggy kaže...
I onda ti uvale miui i Security app sa aplikacijama koje pucaju reklame i sve to za samo 1000 eura. Deal stoljeca! Jos fali reklama, "Ali to nije sve... ako pozurite i narucite odmah dobijete dva za samo 1999 eura"

 Moram da odgovorim jer ovo nema veze s istinom, a po upvotevima vidim da je relativno uvreženo mišljenje. Higher end Xiaomiji na zapadnom tržištu ne prikazuju reklame (za razliku od drugih proizvođača tipa Samsunga - u članku korišćen S22), već je to prisutno samo na jeftinijim modelima (a i na njima ih je moguće isključiti kroz regularne opcije telefona, slično kao na onom članku o Samsungu). Dodatno, navodno će reklame biti potpuno izbačene iz MIUI 14-ice, sa kojom će novi telefoni doći.

 

ZdravkoZ kaže...
Imam i Redmi Note 2 radi đubre i danas

 Moj poslednjih dve i po godine nije u upotrebi, ali je i dalje funkcionalan.

 

 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice