Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19? zaključana tema

poruka: 8.491
|
čitano: 1.044.637
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?".
3 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Ja stvarno nemrem vjerovat da neko misli da će ljudi umirat od cjepiva. Oke, možda se desi koji slučaj, ali kaje s glavama? Kolko god da je brzinski napravljeno, zar netko stvarno misli da bi puštali ta cjepiva ako misle da bi mogla biti pogubna?

Meni se iskreno sere od korone i ne da mi se više o tom slušat iz dana u dan, ali takve gluposti izjavljivati...

Ko oće nek se cijepi, ko neće ne mora. Ak bude trebalo cijepit ću se prvom prilikom, pa ako odapnem...je*emu mater, nisam imao sreće 😄 u svakom slučaju to bi bilo bolje nego postat biljka
 
5 1 hvala 0
5 godina
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Radi ovakvih debilana masu ljudi ne vjeruje preporukama, maskama, cjepivima i ostalim divotama ove pandemije:

 

NADOPUNJENE SMJERNICE ZA SEKS U PANDEMIJI: ‘Ako se baš nikako ne možete suzdržati, molimo vas da učinite jednu bitnu stvar’– Net.hr

 

Evo, pročitajte naslov, pa promislite prije otvaranja texta, šta mislite koje su to smjernice za siguran sex.

 

 

Nemam komentara...

Live long and prosper.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

u jebemti... sad se i ona ortodoksna židovska sekta koja za mrčenje (u braku !!!) zahtijeva plahtu između supružnika samo s rupom na pedalj ispod pol plahte, odjednom ne čini tako zatucana...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Filox kaže...

Radi ovakvih debilana masu ljudi ne vjeruje preporukama, maskama, cjepivima i ostalim divotama ove pandemije:

 

NADOPUNJENE SMJERNICE ZA SEKS U PANDEMIJI: ‘Ako se baš nikako ne možete suzdržati, molimo vas da učinite jednu bitnu stvar’– Net.hr

 

Evo, pročitajte naslov, pa promislite prije otvaranja texta, šta mislite koje su to smjernice za siguran sex.

 

 

Nemam komentara...

 

Pa šta fali, to može biti i uzbudljivo. Ima hrpa orgija gdje su maske čak i prije pandemije bile obavezne ili poželjne :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
5 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Bitanga kaže...

 

Pa šta fali, to može biti i uzbudljivo. Ima hrpa orgija gdje su maske čak i prije pandemije bile obavezne ili poželjne :-)

 To su neke druge maske, neka druga pravila... To je OK, dapaće.

 

Live long and prosper.
10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

https://www.24sata.hr/news/lijecnica-se-cijepila-i-zavrsila-na-rebru-imala-je-reakciju-ali-to-vjerojatno-nije-uzrok-problema-739220/komentari/27111165/komentar

 

Sad ce Capak objaviti da nije do cjepiva, a Bitanga ce izvuc statistiku da je bolje dobiti epilepsiju nego coronu.

This time next year we'll be millionaires
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 13:41 (Boixus Nois PS).
Moj PC  
4 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Pa da logično, zašto bi priznali da se može pojaviti epilepsija kod neispitanog cjepiva koje je smućkano u 3 mjeseca a vaša Alemka kaže da treba bar 3 godine da bude u potpunosti valjano. Seems legit.

 

E da, gdje je nestala gripa ove godine...

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
4 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

Pa da logično, zašto bi priznali da se može pojaviti epilepsija kod neispitanog cjepiva koje je smućkano u 3 mjeseca a vaša Alemka kaže da treba bar 3 godine da bude u potpunosti valjano. Seems legit.

 

E da, gdje je nestala gripa ove godine...

Epilepsija kod cjepiva? Sad je i Alemka neka referenca u procjeni?

"Mućka" se malo duže (skoro 20 godina), a i izgleda da nije do cjepiva.

Gdje je gripa nestala je potpuno jasno, na stranu što tek sad treba krenuti njeno pravo doba, to ćemo tek vidjeti.

16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

Pa da logično, zašto bi priznali da se može pojaviti epilepsija kod neispitanog cjepiva koje je smućkano u 3 mjeseca a vaša Alemka kaže da treba bar 3 godine da bude u potpunosti valjano. Seems legit.

 

E da, gdje je nestala gripa ove godine...

 

I ja imam alergijske reakcije, spavam, probudim se natečena usnica, ili dlan, ili bilo što gdje je meko kožno tkivo. Pojavilo mi se iz čistog mira prije par godina. Od onda pijem antihistaminik svaki dan. Nitko ne zna što mi je, niti na što je alergija, a bio sam na 20 raznih pretraga, jedna je bila i guranje štapića u kitu.

Moj stari skoro umro od uboda pčele prije 40 godina. Od onda nosi injekciju sa sobom svuda.

 

Jebiga, bolesti postoje i pojavljuju se bilo kad u životu. Ali smiješan si sa ovim "AHA!" trenucima.

Reci AHA svaki put kad netko umre od covida. Jel ova doktorica mrtva? Nije. Jesi pročitao tekst?

 

"Neslužbeno od pouzdanih izvora doznajemo da je liječnica nakon cijepljenja dobila crvenilo na mjestu uboda, zbog čega je primila kortikosteroide, a onda od njih zapravo imala neke smetnje. Sad je sve u redu, osjeća se dobro."

 

Sigurno nas lažu! Natekla joj je glava i samo što ne eksplodira.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 14:02 (Bitanga).
10 godina
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Old Iggy kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Pa da logično, zašto bi priznali da se može pojaviti epilepsija kod neispitanog cjepiva koje je smućkano u 3 mjeseca a vaša Alemka kaže da treba bar 3 godine da bude u potpunosti valjano. Seems legit.

 

E da, gdje je nestala gripa ove godine...

Epilepsija kod cjepiva? Sad je i Alemka neka referenca u procjeni?

"Mućka" se malo duže (skoro 20 godina), a i izgleda da nije do cjepiva.

Gdje je gripa nestala je potpuno jasno, na stranu što tek sad treba krenuti njeno pravo doba, to ćemo tek vidjeti.

 Pa valjda osoba koja nam prakticki kroji sudbinu je referenca?

Ili ti u ovom slučaju je antivakserski pa se ne računa.

 

Meni nije jasno gdje je gripa nestala, u zadnjih godinu dana skoro otkad su počele mjere nije zabilježen nijedan slučaj pa mi malo objasni kad ti znaš.

This time next year we'll be millionaires
10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Voditelj se prilično iznenadio stavom svoga gosta, jer nije očekivao da će baš u njegovoj emisiji biti jedno toliko stručno lice, koje će u Jutarnjem programu jasno reći NE cijepljenju! Predlažem da pogledate snimku (u trajanju 4 minuta) i podjelite je s bakicama i dekicama!
Gost emisije jutarnjeg programa je
prof.dr.sc. Višeslav Hadži-Tanović, dr.med.spec.kardiolog, koji je specijalizirao kardiologiju na Klinici Lariboisier u Parizu kod poznatog kardiologa Buvrena, zatim u Hustonu, na Texas Heart Institute-u i u Švedskoj na Klinici Karolinska Hospital! Redovni je profesor kardiologije Američkog Medicinskog fakulteta (US Medical School). Akademik, aktivni član akademije znanost u New Yorku. Akademik, član Srpske kraljevske akademije inovatora i znanstvenika. Član je Teksaškog insituta za srce u Huston-u, te član europskog udruženja kardiologa.
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 1 hvala 1
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...
Old Iggy kaže...

Epilepsija kod cjepiva? Sad je i Alemka neka referenca u procjeni?

"Mućka" se malo duže (skoro 20 godina), a i izgleda da nije do cjepiva.

Gdje je gripa nestala je potpuno jasno, na stranu što tek sad treba krenuti njeno pravo doba, to ćemo tek vidjeti.

 Pa valjda osoba koja nam prakticki kroji sudbinu je referenca?

Ili ti u ovom slučaju je antivakserski pa se ne računa.

 

Meni nije jasno gdje je gripa nestala, u zadnjih godinu dana skoro otkad su počele mjere nije zabilježen nijedan slučaj pa mi malo objasni kad ti znaš.

Po pitanju razvoja cjepiva ne, nije referenca.

Grupa ima isti način širenja kao i covid, zbog svih restrikcija je gripi sad znatno onemogućeno širenje. Kako je globalno manja pojavnost i lokalno veća procijepljenost logično je očekivati znatno manji broj slučajeva gripe.

Kao što reko, sad kreće doba gripe. ptaj ovo pitanje za mjesec - dva.

4 godine
protjeran
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

...a Bitanga ce izvuc statistiku da je bolje dobiti epilepsiju nego coronu.

dobraa 

10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...
Voditelj se prilično iznenadio stavom svoga gosta, jer nije očekivao da će baš u njegovoj emisiji biti jedno toliko stručno lice, koje će u Jutarnjem programu jasno reći NE cijepljenju! Predlažem da pogledate snimku (u trajanju 4 minuta) i podjelite je s bakicama i dekicama!
Gost emisije jutarnjeg programa je
prof.dr.sc. Višeslav Hadži-Tanović, dr.med.spec.kardiolog, koji je specijalizirao kardiologiju na Klinici Lariboisier u Parizu kod poznatog kardiologa Buvrena, zatim u Hustonu, na Texas Heart Institute-u i u Švedskoj na Klinici Karolinska Hospital! Redovni je profesor kardiologije Američkog Medicinskog fakulteta (US Medical School). Akademik, aktivni član akademije znanost u New Yorku. Akademik, član Srpske kraljevske akademije inovatora i znanstvenika. Član je Teksaškog insituta za srce u Huston-u, te član europskog udruženja kardiologa.

boldano - ne postoji, al to su tu i naveo samo radi appeal to authority argumenta.

nadalje, kad ti na autu odu karike jel ga vozis vulkanizeru ili onome ko popravlja karike?

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

http://doktor-za-srce.com/o-prof-hadzi-tanovicu

 

Velika razlika. Placeni antivakser. 

 

Evo jos jedan placeni neuki antivakser.

https://dokumentarac.com/video/video-dr-james-lyons-weiler-sigurnosno-upozorenje-za-coronavirus-cjepivo/

 

Te usporedbe za karike i automehanicare ostavi za nekog drugog.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
nixass kaže...
Boixus Nois PS kaže...
Voditelj se prilično iznenadio stavom svoga gosta, jer nije očekivao da će baš u njegovoj emisiji biti jedno toliko stručno lice, koje će u Jutarnjem programu jasno reći NE cijepljenju! Predlažem da pogledate snimku (u trajanju 4 minuta) i podjelite je s bakicama i dekicama!
Gost emisije jutarnjeg programa je
prof.dr.sc. Višeslav Hadži-Tanović, dr.med.spec.kardiolog, koji je specijalizirao kardiologiju na Klinici Lariboisier u Parizu kod poznatog kardiologa Buvrena, zatim u Hustonu, na Texas Heart Institute-u i u Švedskoj na Klinici Karolinska Hospital! Redovni je profesor kardiologije Američkog Medicinskog fakulteta (US Medical School). Akademik, aktivni član akademije znanost u New Yorku. Akademik, član Srpske kraljevske akademije inovatora i znanstvenika. Član je Teksaškog insituta za srce u Huston-u, te član europskog udruženja kardiologa.

boldano - ne postoji, al to su tu i naveo samo radi appeal to authority argumenta.

nadalje, kad ti na autu odu karike jel ga vozis vulkanizeru ili onome ko popravlja karike?

 

Ma lika smo već par puta ulovili u laži i izmišljanju. 

 

Ovo je sa Linkedin profila tog lekara:

 

Profesor kardiologije na Medicinskom fakultetu u Beogradu "US Medical School". Vlasnik je prve privatne klinike u Srbiji od 1990.godine "Klinika za srce Prof Hadzi-Tanovic". Takodje, autor je univerzitetskog udzbenika "Bolesti srca", kao i pedsednik i osnivac udruzenja "Privatni lekari Srbije" od 1990.god. Medicinski fakultet u Beogradu zavrsio je kao prvi u generaciji,a zatim je i doktorirao na odseku kardiologije. Specijalizaciju iz oblasti kardiologije zavrsio je u Parizu - L'hospital Lariboisiere i na Texas Heart Institute, Houston, USA. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 14:34 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

 

 

Evo jos jedan placeni neuki antivakser.

https://dokumentarac.com/video/video-dr-james-lyons-weiler-sigurnosno-upozorenje-za-coronavirus-cjepivo/

 

Te usporedbe za karike i automehanicare ostavi za nekog drugog.

James Lyons

 

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7144200/

 

Dr James Lyons-Weiler, the CEO of the “Institute for Pure and Applied Knowledge,” made an appalling online statement on 3 February 2020, which claimed the novel coronavirus (SARS-CoV-2) responsible for the ongoing COVID-19 epidemic was most likely constructed via laboratory recombination [1]. In the results, he showed SARS-CoV-2 had a unique inserted sequence (1378 bp) located in the middle of its spike glycoprotein gene that had no match in other coronaviruses (Supplementary Figure 1). Furthermore, he claimed this unique sequence was similar to some sequence in pShuttle-SN (Supplementary Figure 2), a common expression vector used in research laboratory.

To check on his claim, we ran a thorough analysis on his results, and found some serious mistakes in his distorted analysis. Thus, we drew an opposite conclusion that there was no evidence to support the theory for the formation of SARS-CoV-2 in a laboratory.

First of all, this unique sequence is not specific to SARS-CoV-2. By aligning several coronaviruses discovered from natural sources, our result showed that this “unique” sequence (1378 bp) from SARS-CoV-2 was also found in other coronavirus (Figure 1), with a high sequence identity. This indicated that this particular fragment in SARS-CoV-2 spike gene was widely spread in naturally existing coronaviruses and was not from laboratory.

 

 

 

dakle covjek nema pojma o cemu prica.

dalje?

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Filox kaže...

Radi ovakvih debilana masu ljudi ne vjeruje preporukama, maskama, cjepivima i ostalim divotama ove pandemije:

 

NADOPUNJENE SMJERNICE ZA SEKS U PANDEMIJI: ‘Ako se baš nikako ne možete suzdržati, molimo vas da učinite jednu bitnu stvar’– Net.hr

 

Evo, pročitajte naslov, pa promislite prije otvaranja texta, šta mislite koje su to smjernice za siguran sex.

 

 

Nemam komentara...

 Isprobao. Nije loše ali škartoc je škartoc!

10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ma da uhvatili ste me, ipak vi znate vise od doktora. 

 

Vasi odgovori na ove video materijale su usporedba vulkanizera i automehanicara, a bitanga prica o linkid profilu. 

 

Bravo, svaka cast, demantirali ste me idem se odmah naruciti za cijepljenje.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

pa ti prvi stavljas videe prevaranata i lazljivaca.

kaj drugo ocekujes?

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

 

Bravo, svaka cast, demantirali ste me idem se odmah naruciti za cijepljenje.

Pametno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

Ma da uhvatili ste me, ipak vi znate vise od doktora. 

 

Vasi odgovori na ove video materijale su usporedba vulkanizera i automehanicara, a bitanga prica o linkid profilu. 

 

Bravo, svaka cast, demantirali ste me idem se odmah naruciti za cijepljenje.

 Nisam shvatio. Jel ti vjeruješ ili ne vjeruješ doktorima?

10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Nemam povjerenja u nikog, a jos manje u doktore koji su svaki dan u medijima, i od pocetka corone su promijenili sto misljenja samo da bi se lockdown i zabrane odrzale na zivotu.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

Nemam povjerenja u nikog, a jos manje u doktore koji su svaki dan u medijima, i od pocetka corone su promijenili sto misljenja samo da bi se lockdown i zabrane odrzale na zivotu.

 Jer je to njima u interesu...kakvom?

14 godina
neaktivan
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Već sam tu pisao, ja sam jedan od onih koji su se cijepili 28.12. pa da updejtam stanje. Kao što sam pisao, u prvim danima nije bilo nuspojava, tako ni kasnije. Osjećam jedno psihičko olakšanje, nisam ni prije bauljao okolo po gradu bez potrebe, ali sada stvarno mogu gdje hoću bez sekiracije. Navučem masku ali osjećaj u meni - super, i tako se ne mogu zaraziti. U ponedjeljak trebamo dobiti drugu dozu, naručeni smo već u sat tako da su doze osigurane. Docijepljivanje ide isto s Pfizerom. Jedino što je porastao interes među radnicima koji su bili skeptični, korisnike nastojimo sve procijepiti ( skrbnici trebaju dati dozvolu), dok je na radnicima da sami odluče. Nakon naše druge i njihove prve doze, u ustanovi će biti procijepljeno preko 60% korisnika i oko 30% radnika. S obzirom da u onaj ostatak ulaze oni koji su još bili pozitivni u prosincu, stanje je prilično dobro. Svima nam je ovo bio jedan veliki stres i bar na poslu se vraćamo u neku normalu

 
8 3 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Ekonomska kriza, da ovise ljudi o saci eura koje ce plenki donijeti iz belgije.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?
Boixus Nois PS kaže...

Ekonomska kriza, da ovise ljudi o saci eura koje ce plenki donijeti iz belgije.

 

Zašto misliš da je to dobro za Plenkija i HDZ?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
protjeran
offline
Hoćete li se cijepiti protiv Covida-19?

Politicari su olicnje postenja i nisu opljackali i prodali ovu jadnu drzavu. 

 

Treba im vjerovati i svake godine glasati za HDZ i SDP jer je svake godine sve bolje i bolje sto i pokazuje broj stanovnistva.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
4 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice