Na Bahamima uhićen Sam Bankman-Fried, osnivač prop

poruka: 10
|
čitano: 3.767
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na Bahamima uhićen Sam Bankman-Fried, osnivač prop".
10 godina
offline
Na Bahamima uhićen Sam Bankman-Fried, osnivač prop

uf jos jedan dobar dokumentarac uskoro :) go SBF!

 
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Na Bahamima uhićen Sam Bankman-Fried, osnivač prop

Heroj, a ne zločinac!

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Na Bahamima uhićen Sam Bankman-Fried, osnivač prop

dragi sam, u ovim nebahamskim trenucima nisi sam. bio si bankman a sad si zbilja fried k'o kentucky chicken. sretno proširenje analnog otvora u zatvoru i dovoljno volje za kopkanje paleontološkim čekićem iza postera rite haywort, uz pjesmu:

 

 

žele ti tvoje bivše mušterije, kao i oni koji su samo zluradi, poput mene. drš se. budeš li se dobro ponašao, vani si za nepunih 156 godina. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Na Bahamima uhićen Sam Bankman-Fried, osnivač
Ajar kaže...

dragi sam, u ovim nebahamskim trenucima nisi sam. bio si bankman a sad si zbilja fried k'o kentucky chicken. sretno proširenje analnog otvora u zatvoru i dovoljno volje za kopkanje paleontološkim čekićem iza postera rite haywort, uz pjesmu:

 

 

žele ti tvoje bivše mušterije, kao i oni koji su samo zluradi, poput mene. drš se. budeš li se dobro ponašao, vani si za nepunih 156 godina. 

 

bit će njemu veselo.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
13 godina
offline
Re: Na Bahamima uhićen Sam Bankman-Fried, osnivač
Evo nam novog scenarija za film tipa "vuk s wallstreeta" 😂
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Na Bahamima uhićen Sam Bankman-Fried, osnivač
trolaslavonska kaže...

uf jos jedan dobar dokumentarac uskoro :) go SBF!

Mislim da je Apple TV već krenuo sa produkcijom. Nakon WeCrashed i onog bisera što je navodno "otegnuo" u Indiji ovo bi mogao biti novi hit. 

 

Do jučer su gotovo svi mediji pisali o njemu kao mladom geniju, a ispao je zadnja budala i kriminalac. Zamisli da legneš sa 250 milijardi $ i probudiš se sa 100.000$. I koliko sam upoznat nema ovo veze sa ponzijem već prvenstveno sa neozbiljnim rukovanjem i upravljanjem uloženim kapitalom. Lik je šakom i kapom plasirao dalje kapital svojih klijenata. Koliki samo idiot tebaš biti za tako nešto napraviti? Kupovale su se nekretnine, putovalo svukuda, posuđivalo svakome, ulagalo u visoko rizične projekte, doniralo političkim strankama... sve sa tuđim novcima.

5 godina
offline
Na Bahamima uhićen Sam Bankman-Fried, osnivač prop

Nije lik ništa spušio. Izvukao je keš dok su se drugi igrali novcem i "tokenima" iz monopolya. Treba mu sa bagerom prerovati nekretnine.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.12.2022 9:12 (StonedAssassin).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Na Bahamima uhićen Sam Bankman-Fried, osnivač prop

Sandro je u tekstu sve objasnio predzadnjom recenicom:

 

Zanimljivo, baš danas je imao zakazan termin za svjedočenje pred Kongresom, kako bi objasnio propast svoje kompanije i eventualne ilegalnosti.

 

U nekoliko interviewa u posljednjih tjedana, dao je do znanja da nema problema ovoriti usta.

 

Valjda ce nadozrne kamere u celiji raditi pouzdano.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Na Bahamima uhićen Sam Bankman-Fried, osnivač prop

SBF bi se savršeno uklopil u našu političku scenu (HDZ ili SDP) isti k***.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Na Bahamima uhićen Sam Bankman-Fried, osnivač
StonedAssassin kaže...

Nije lik ništa spušio. Izvukao je keš dok su se drugi igrali novcem i "tokenima" iz monopolya. Treba mu sa bagerom prerovati nekretnine.

 250 mlrd. $$$ sigurno nije izvukao, a taj sitnjavor će mu sada biti blokiran i oduzet. Ovdje pričamo o legalno registriranoj i reguliranoj tvrtki, ne o nekakvim poduzetnicima iz podruma.

 

"genijalca" je ponijelo, kad sve cvijeta onda si euforičan, imaš dojam da će tako uvijek biti. To što je napravio se ne radi i to će ga sada skupo koštati. Je li tu upetljana i druga ekipa pa su njega prvog žrtvovali nemam pojma, vrijeme će pokazati... ili neće.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice