Da li je AOC Porsche Design Agon Pro PD32M doista

poruka: 3
|
čitano: 2.799
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Da li je AOC Porsche Design Agon Pro PD32M doista ".
15 godina
offline
Da li je AOC Porsche Design Agon Pro PD32M doista
I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Da li je AOC Porsche Design Agon Pro PD32M doista

nemoj, će da bidneš grammar nazi kao i ja...

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Da li je AOC Porsche Design Agon Pro PD32M doi
Stric_Jura kaže...

nemoj, će da bidneš grammar nazi kao i ja...

 

 

 ma ovo je baš šaka u oko . na svaki ovakav "incident" propustim ih barem dvjestotinjaque. cum tojfl s vjetrenjačama. ovaj je baš izrazito grozan (a iz impressuma vidiš kako su lektora-icu nogom u guzac-icu, tak da i nije čudno). smeta me to što čitateljima daju loš primjer i pogrešno poduče jeziku (iako mislim kako bi trebali biti primjer; no znamo kako murija prva ne vezuje pojaseve, laju na telefon dok voze itd., a odmah bi kažnjavali, tako da ...). gadno je to kad si dijete školovano u dobu kad se na ovakvim stvarima inzistiralo (šezdesete prošlog stoljeća) i dobro nas dresiralo. i učili smo i ćirilicu i svašta ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.6.2023 12:27 (Ajar).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice