Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 991.389
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Nemam tracking number, samo barcode, 58961683, kad sam to probao upisat nisam nista dobio

ShadowStep
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
SBV3X kaže...

Nemam tracking number, samo barcode, ********, kad sam to probao upisat nisam nista dobio

 Onda si slobodno možeš kupit novu matičnu 

 

 

Samo ih zovi, nađi neki broj i zovi i zovi i zovi... Ništa ti ne preostaje, po bogu, mjesec dana je prošlo.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Barcode ti radi i uredu je , poslat ću ti link na PP da ne gledaju svi tvoje podatke. Ali paket je primljen kod njih još 16.11.

10 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Nažalost sam tek sad naletjela na ovaj forum, tj. na stranicu s iskustvima.

Naručila sam mikser prije nešto više od 15 dana. Dobila sam nekoliko mailova, ali naručeno ne. Platila sam pri narudžbi internet bankarstvom, glupača.

Kontaktirala sam ih mailom i rečeno mi je sutra. Naravno, ništa od toga.

Kontaktirala sam Overseas službu i rečeno mi je da paket još uopće nije u Hrvatskoj. Na njihovoj stranici piše "predano kurirskoj službi".

Poslala sam im bezobrazni mail i sad čekam odgovor.

Prije stižu paketi iz SAD i Kine. Ovo su već mogli pješke donijeti

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

a krvi ti 

 

mislio naručit sve komponente s periferijom sa e digital,slozio ja sve na webshopu,jeeej prošo 3000 kuna jeftinije,opet neki instikt mi govori da je predobro da bi bilo istinito,otvorim novi tab,ukucam iskustva,nađem ovu temu...

 

lijepo nema šta,ja se odoh napit od sreće 

Bog na nebu,Opel na zemlji
Moj PC  
16 0 hvala 0
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Još sam prije razmatrao kupovinu nekih stvari u ED, ali sam naletio na ovu temu pa odustao.
Platio nešto više, ali sam prošao bolje.

Nalazim sada jedan monitor, jedino dostupan kod njih po primamljivoj cijeni.
I taman kada sam pomislio da su se idioti malo popravili, čitam ažurnije komentare i ovo je prestrašno...

Možemo li mi kao forumska zajednica išta učiniti da se ovo zlo zatvori da ljudi ne nasjedaju?
Pozvati novinare da serviraju, Provjereno. Jer forumska zajednica je mala i reach je ograničen.
Ovo je stvarno dno dna.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Kupovao sam kod njih 10-ak puta i to uglavnom kompletne PC konfiguracije, i mogu ti reći da dosad nisam imao nikakvih problema. Nikad mi se ništa nije pokvarilo tako da...

Posao oslobađa.
Moj PC  
1 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
subi91 kaže...

Kupovao sam kod njih 10-ak puta i to uglavnom kompletne PC konfiguracije, i mogu ti reći da dosad nisam imao nikakvih problema. Nikad mi se ništa nije pokvarilo tako da...

 ...si imao sreće ali netriba ju previše izazivati

Sami sebi smo najveci neprijatelji
11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Znam susjede, ali jbg kad su najjeftinji... 

Posao oslobađa.
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
subi91 kaže...

Kupovao sam kod njih 10-ak puta i to uglavnom kompletne PC konfiguracije, i mogu ti reći da dosad nisam imao nikakvih problema. Nikad mi se ništa nije pokvarilo tako da...

"Za sve postoji prvi put" - Đ.B.

 

"Kad ste sretni, ne vičite glasno. Jer tuga ima lagan san"

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
sudy_freak kaže...

Još sam prije razmatrao kupovinu nekih stvari u ED, ali sam naletio na ovu temu pa odustao.
Platio nešto više, ali sam prošao bolje.

Nalazim sada jedan monitor, jedino dostupan kod njih po primamljivoj cijeni.
I taman kada sam pomislio da su se idioti malo popravili, čitam ažurnije komentare i ovo je prestrašno...

Možemo li mi kao forumska zajednica išta učiniti da se ovo zlo zatvori da ljudi ne nasjedaju?
Pozvati novinare da serviraju, Provjereno. Jer forumska zajednica je mala i reach je ograničen.
Ovo je stvarno dno dna.

Kontaktirao sam jučer ED u vezi određenog proizvoda.
Evo što sam dobio kao odgovor.

Nešto mi govori da im vjerujem, al opet.
Previše je loših iskustava.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
15 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo iako sam imao loseg iskustva sa navedenom trgovinom, odlucio sam se i narucio samsung T1 SSD 256gb... pa razmisljam jbga u njemu nemaju sta pokvariti...

 

Ipak je minimalno 400Kn jeftiniji od ostalih trgovina...

 

Eto vidit cemo je li se isplatilo riskirati...

 

 

Fool for a day, King for a lifetime...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2015 11:40 (roby27).
14 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

@sudy_freak dje ces im bolan vjerovat, to bot neki odgovara, ako narucis nisi normalan.

@zmedic ti vec nisi normalan XD. 400 kn jeftinije? Nisu to 4 kune... 99% ces najebat. Ko bratu ti govorim da otkazes to.

Moj PC  
3 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

opet ja s mojim mikserom :)

od Overseas sam dobila adresu gdje mogu track&trace moju pošiljku, jer se extreme digital nalazi u Mađarskoj, dakle međunarodna http://www.eurodis.com/track_and_trace/index.php

jutros sam se ugodno iznenadila kad sam vidjela da je pošiljka konačno prešla granicu, a maloprije sam dobila i mail od extreme digitala u kojem se ispričavaju na neugodnostima i obećaju isporuku u ponedjeljak, btw. naručeno je 26.11.2015.

živi bili pa vidjeli

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
esko kaže...

@sudy_freak dje ces im bolan vjerovat, to bot neki odgovara, ako narucis nisi normalan.

@zmedic ti vec nisi normalan XD. 400 kn jeftinije? Nisu to 4 kune... 99% ces najebat. Ko bratu ti govorim da otkazes to.

 A jbga, mislim da ce mi u utorak stici... Pa sta god bude...

Fool for a day, King for a lifetime...
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
600Klara kaže...

opet ja s mojim mikserom :)

od Overseas sam dobila adresu gdje mogu track&trace moju pošiljku, jer se extreme digital nalazi u Mađarskoj, dakle međunarodna http://www.eurodis.com/track_and_trace/index.php

jutros sam se ugodno iznenadila kad sam vidjela da je pošiljka konačno prešla granicu, a maloprije sam dobila i mail od extreme digitala u kojem se ispričavaju na neugodnostima i obećaju isporuku u ponedjeljak, btw. naručeno je 26.11.2015.

živi bili pa vidjeli

 Mora da se muž veseli. 2 tjedna nije jeo pire krumpir.

 

Haha, hajde bar si to rješila s njima i sad znaš za ubuduće gdje (ne)kupovat.

8 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Vrlo, vrlo, vrlo loša iskustva s podrškom ekipe iz ED-a. Totalna suprotnost npr. Amazon ekipi, koja radi na način da kupac u najmanjoj mjeri iskusi neugodnost zbog problema s robom.

Nakon posljednjeg cirkusa sa WD diskovima, definitivno sam odlučio sam svoje buduće kupnje obavljati negdje drugdje, bez obzira što me je tih njihovih par % povoljnije cijene dosad znalo navući.

 

Dakle, slučaj broj 1: WD Red od 3TB koji je počeo rikavati tijekom jamstva. Od prijave kvara do povrata novca (jer su me bez ikakvog objašnjenja obavijestili da mi ne mogu poslati novi disk - iako su ga još imali u svojoj ponudi ?!?), proteklo je 7 tjedana! Da se razumijemo, kroz tih 7 tjedana bio sam primoran barem 7 puta eskalirati stvar. 

 

Slučaj br. 2: naručim novi HDD (WD Red), stigne mi disk u principu u roku, zapakiran u antistatičku vrećicu, omotanu s malo najlona s mjehurima (nemam pojma kako se to zove) i sve skupa u običnoj najlonskoj koverti! Možda nema veze s pakiranjem, ali disk je bio 100% DOA. Prijavim kvar slijedeći dan, načekam se 3 tjedna da njihova kurirska služba konačno dođe i otpremi taj disk natrag u Mađarsku. Sada me čeka još nepoznati broj tjedana da dobijem ispravan disk ili novac. Obzirom na prethodno iskustvo, odmah sam tražio povrat novca, ali je "moj zahtjev proslijeđen pretpostavljenima". Koji su valjda na suprotnoj hemisferi i u području bez interneta, jer na to nemam odgovora već 2 tjedna.

 

Dodatno iznenađenje: WD disk koji sam kupio kod njih nije se prodavao kao OEM. Kad je došao kao DOA, krenem ga registrirati na WD support stranici, jer sam se sjetio opcije WD advanced exchange, odnosno načina da mi WD direktno i odmah pošalje novi disk. Vidi čuda; registracija ne prolazi, WD support me informira da je disk zapravo OEM i da za takve diskove WD ne daje nikakvu podršku, već samo distributer koji ih je prodao. Ne bih imao nikaakv problem s tim da je Extreme digital u opisu artikla uopće naznačio da je disk OEM, ali nije. No možda je to samo primjer "nesretnog gubitka u prijevodu". Ali gle čuda, na štetu kupca naravno.

 

Najgore s ED-om je valjda to što se nemaš gdje požaliti. Komunikacija ide preko mail aliasa, uvijek ista osoba hendla konkretan ticket, nigdje nisam uspio naći nikakvu adresu višeg managementa, službe reklamacija, nedao bog uprave - na koju bi se čovijek mogao požaliti...

 

S ovim slučajem završavam svoju "suradnju" s njima...

 

 

 

 

 

 
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Vkm996 kaže...
600Klara kaže...

opet ja s mojim mikserom :)

od Overseas sam dobila adresu gdje mogu track&trace moju pošiljku, jer se extreme digital nalazi u Mađarskoj, dakle međunarodna http://www.eurodis.com/track_and_trace/index.php

jutros sam se ugodno iznenadila kad sam vidjela da je pošiljka konačno prešla granicu, a maloprije sam dobila i mail od extreme digitala u kojem se ispričavaju na neugodnostima i obećaju isporuku u ponedjeljak, btw. naručeno je 26.11.2015.

živi bili pa vidjeli

 Mora da se muž veseli. 2 tjedna nije jeo pire krumpir.

 

Haha, hajde bar si to rješila s njima i sad znaš za ubuduće gdje (ne)kupovat.

izgleda da ga još neko vrijeme neće jesti :(

pošiljka je stigla u Hrvatski Leskovac i iz nekog razloga je isporuka odgođena :(

14 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

U Overseas distributivnom centru ti se nalazi paket. Ovaj tjedan bude kod tebe. Možeš ih nazvati na besplatan broj i provjeriti o čemu se točno radi.
Konkretno meni se par put desilo da su imali gužvu pa su stavili odgodu i za dva dana mi dostavili paket. A bilo je slučajeva da mi nisu mogli (htjeli) doma dostaviti paket pa sam morao 40km u grad do po paket. 

Osobno mi se gadi Oversease, ali bar danas imamo na izbor kurirske službe.


@Macce
Tako su i meni CPUa poslali samo u toj najlonskoj tankoj kuverti. Dok sam to vidio tlak mi je bil na 220. Pitam ja Kurira, mogu prvo provjeriti paket.. on  neće ni slušati. Al ajde ispalo je sve dobro.

16 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

naručio sam neki dan glupofon i uz manju odgodu je stiglo, ali je također došao u vreći. malo sam se šokirao jer uglavnom sam to viđao kod kinaza s ebaya, ali bi oni još unutra bar dodatno zaštitili.

malo sam ostao ono vreća veća od A4 a kutija od moba minijaturna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo da i ja podijelim iskustva s njima. Dana 5.03.2014 naručio sam Philips 3D Bluray BDP7750. Od početka sam imao probleme npr. prilikom ubrzanog premotavanja dvd-a zablokirao bi. I tada niti ručne komande niti daljinski više ne funkcioniraju. Jedina pomoč je iskapčanje kabla iz struje i ponovno uključivanje. Da bi mi prošli mjesec potpuno zablokirao i ništa više ne pomaže. Serviser mi traži za popravak oko 900 kn jer je main board neispravna. U Extreme digital su mi rekli da je jamstvo vrijedilo samo 1 godinu i da je isteklo. Philips HR se također ograđuje jer oni daju jamstvo od 2 godine samo distributerima iz HR i da se obratim Extreme digital. Pošto cijena nije bila mala, savjetujem sve Vas da bježite od te tvrtke. Mišljenja sam da ne poštuje hrvatske propise a i sumljam da prodaju neispravnu robu. Uglavnom s njima više ne želim imati ništa a također više nikad neću kupovati Philips proizvode.

 
3 0 hvala 1
11 godina
online
Re: Extreme Digital - iskustva
Bernard Huky Hux kaže...

 

@Macce
Tako su i meni CPUa poslali samo u toj najlonskoj tankoj kuverti. Dok sam to vidio tlak mi je bil na 220. Pitam ja Kurira, mogu prvo provjeriti paket.. on  neće ni slušati. Al ajde ispalo je sve dobro.

 jednostavno si kuriru trebao reći da nećeš preuzeti i platiti paket bez provjere, a trgovini  i kurir službi poslati email da odustaješ od kupnje jer ti kurir ne da provjeriti paket

bolje je naručiti ponovo iz neke druge trgovine i pričekati još par dana, nego dobiti oštećenu robu i onda se natezati i dokazivati tko ju je oštetio

sad si prošao dobro, drugi put nemoj biti naivan i platiti samo zato "jer je već tu", jer je kurir bezobrazan pa ćeš popustiti ili ti se ne da čekati još par dana na novu pošiljku

10 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

stigao paket :)

naravno, nakon poziva Oversas-u... teta je izgleda malo pogurala stvar

8 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Dobre cijene, pogotovo kad skupiš kupone za dodatne popuste, ali kad treba nešto reklamirati onda ih ne možeš dobiti na telefon, nemaju više trgovinu u Zg, samo neko skladište u jankomiru, sve se šalje u Mađarsku na servis i odgovor ti stigne na mađarskome. Čak ga ni google translator ne razumije, bar da su na engl. napisali ako ne znaju Hrvatski kao novi mandatar.

12 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Ja sam uzeo logitech z906 kod njih zbog cijene koju jednostavno nisam mogao odbiti. Jedino sto sam ih cekao skoro 3 tjedna a trebali su mi po njihovom pricanju stici unutar tjedan dana.
Za garanciju se toliko ni ne brinem jer logitech je dosta dobar po tom pitanju. Uglavnom donekle pozitivno iskustvo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Dosad sam naručio ssd prije 3 godine i monitor nedavno kod njih. Sve je stiglo u roku od 4 radna dana. Nedo bog da mi se išta od toga pokvari.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.1.2016 11:06 (bruno03).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Meni su za matičnu prije 12 dana odgovorili da je popravljena, nakon što sam ih pitao 3 puta ima li kakvih informacija, 50+ dana bez matične, još uvijek ni paketa ni bilo kakvih informacija gdje se nalazi, kako ih mogu kontaktirat kad budale odgovaraju na mail svake prijestupne?

ShadowStep
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Ljudi moji, nakon toliko problema oko tih garancija i svega, kako to da i dalje neki kupuju tamo?

U redu, shvaćam da su jeftiniji i da ćete naravno željeti doći do željenoga proizvoda za što manje novca, razumijem i da neki od vas nisu vidjeli ovu temu dok nisu imali problem, shvaćam i da je stiska s lovom i da će svatko reći, gle, tu mogu dobit 300-500-1000 kn jeftinije... Nebitno, ali kako se ljudima (nakon što vide takvo što) ne upali lampica da idu surfati i malo kopati? Kako im nešto tu ne "smrdi"? Ja se vodim cijenama naših poznatih shoppova, po njima znam koja je ok cijena. Ako mi nešto previše odudara, to mi je automatski sumnjivo i idem kopati da vidim malo o čemu se tu radi.

 

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Dobra stara poslovica kaže: Tko ne plati kurvu platiće likara (doktora)

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice