Extreme Digital - iskustva

poruka: 2.395
|
čitano: 988.254
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

prijavio ili poslao ili oni zaprimili?

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
peroko kaže...
Puls3 kaže...

 A sad, sa dostavom mi se ne isplati više

 Zašto? Iznad 375Kn dostava je besplatna.

 

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
9 godina
online
Re: Extreme Digital - iskustva
FakeDeath kaže...

prijavio ili poslao ili oni zaprimili?

 Prijavio i poslao je ista stvar jer im ovaj dio saljes pismeno (ili pismo ili email). Ako pod poslao mislis proizvod koji je u kvaru, ne, to je "nebitno" jer to radis u dogovoru s trgovcem nakon sto si im prijavio kvar. Ti njega moras obavijestit o kvaru i time si zapoceo svoj rok. Zaprimili je nebitno jer ovisi o xx faktora. S tim naravno, ne past na glupe fore koje se nemogu kasnije dokazat tipa telefonski razgovor i slicno, ili kako su azurni s mailovima pa ti ne odgovore, iako je tu lakse dokazat slanje emaila, nista ne vrijedi kao pismena posiljka s povratnicom.

12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Znaci, ja imam pokvaren mobitel kojemu garancija traje još tjedan (7) dan. Ja nazovem trgovinu (prijavim) i velim da mi mobitel ne radi i da ga šaljem njima itd... Znaci prijavio sam :)

 

I slučajno ne pošaljem njima mobitel, ono zaboravim, nešto... i prođe mi 7 dana...znaći više nemam garancije... mogu ja njima i dalje poslati mob ili ne? Jer javio sam im da mi mob ne valja :)

 

Na to sam mislio... i zato mislim, da je važnije ono od kada ti pošalješ (ako imaš dokaz o slanju) ili još bolje kada oni zaprime. Mislim meni je bar tako logično

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Extreme Digital - iskustva
FakeDeath kaže...

Znaci, ja imam pokvaren mobitel kojemu garancija traje još tjedan (7) dan. Ja nazovem trgovinu (prijavim) i velim da mi mobitel ne radi i da ga šaljem njima itd... Znaci prijavio sam :)

 I slučajno ne pošaljem njima mobitel, ono zaboravim, nešto... i prođe mi 7 dana...znaći više nemam garancije... mogu ja njima i dalje poslati mob ili ne? Jer javio sam im da mi mob ne valja :)

 Na to sam mislio... i zato mislim, da je važnije ono od kada ti pošalješ (ako imaš dokaz o slanju) ili još bolje kada oni zaprime. Mislim meni je bar tako logično

 Nemas sto mislit, zakon je jasan, procitaj ako meni ne vjerujes. Neznam zasto bi ti to bilo logicno jer je meni sve samo ne logicno. Sta ti posaljes i izgubi se u posti i stigne za 10 dana i sta sad, izgubio si garanciju i popravak zbog neceg 3ceg? ... Onog trena kad si ti obavijestio trgovca tvoj rok pocinje. Tebi tih 7 dana ostaje sve dok se ne popravi proizvod + novo jamstvo na popravljeno. Ovo je sve samo ne komplicirano.

13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Kako se onda sad rjesava garancija u ED-u, na koju adresu trebam poslat? Na njihovim stranicama nema nista, samo neka madarska adresa i preporuke da to saljem u ovlasteni servis kojeg za Sennheiser u HR nema.

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2015 7:16 (gamer34).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
gamer34 kaže...

Kako se onda sad rjesava garancija u ED-u, na koju adresu trebam poslat? Na njihovim stranicama nema nista, samo neka madarska adresa i preporuke da to saljem u ovlasteni servis kojeg za Sennheiser u HR nema.

 Javiš im se na servis@edigital.hr oni pošalju kurisrsku službu i to sve ide u Budimpeštu... A onda čekaš jedno milijardu godina i ništa, pa im se javiš pa kažu da je na servisu i tako... :D

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Evo da ja napišem svoja iskustva sa ovom trgovinom...

 

Naručio sam bio HD 7950 boost od Sapphire-a, TV Philips od 102 cm, Samsung Galaxy S3 Neo, webkameru sve je došlo kako su i napisali bez ikakvih problema čekao sam cca tjedan dana robu ali sve je došlo sa garancijom i nepštečeno.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Kaj neko od tamo jos uvijek narucuje, nisu se svi dovoljno opekli?
Moj PC  
1 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Del_Boy97 kaže...
Kaj neko od tamo jos uvijek narucuje, nisu se svi dovoljno opekli?

Volimo život na rubu..... 

12 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

evo mog iskustva. Narucio sam tablet došao je i radio da i ne 20 minuta, nakon toga ne podize se sustav, piše android i to je to. Pošaljem mail extreme dig. i pošalju oni  ovesses po tablet. Nako 7 dana vrati nazad, se piše nešto na mađarskom  i neke slike koje uopće nisu od tableta ali vidi se oštečenje. Zovem broj na stranici ali to je samo govorni aparat, poslao sam 20 mailova ništa, i nakon 15 dana dobijem odgovor na mail da sam dao naovlaštenom servisu tablet na popravak i da sam izgubio garanciju. Poslao sam mail u ministarstvo gospodarstva- zaštita potrošača i odgovorili su da na extreme imaju jako puno pritužbi i poslao sam preko njih u europski potrošački centar madžarska prizužbu pa ćemo vidjeti

 
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Isplati li se naručivati Xbox One kontroler iz ove trgovine? Nije osjetljivi predmet poput, recimo, tableta ali svejedno se bojim da će doći do oštećenja pa ću se morat zafrkavat oko toga.
Jedina naša trgovina koja prodaje je svijet medija a tamo je razlika nekih 200 kuna skuplje

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2015 12:58 (Roko567).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Roko567 kaže...

Isplati li se naručivati Xbox One kontroler iz ove trgovine? Nije osjetljivi predmet poput, recimo, tableta ali svejedno se bojim da će doći do oštećenja pa ću se morat zafrkavat oko toga.
Jedina naša trgovina koja prodaje je svijet medija a tamo je razlika nekih 200 kuna skuplje

 bolje da se pitas, zasto je 200kn jeftinije u extremeu

12 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Del_Boy97 kaže...

 bolje da se pitas, zasto je 200kn jeftinije u extremeu

Zato što zaobilaze hrvatske uvoznike koji su svakom komadu hardvera nabili cijenu?

10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
bill_jobs kaže...
Del_Boy97 kaže...

 bolje da se pitas, zasto je 200kn jeftinije u extremeu

Zato što zaobilaze hrvatske uvoznike koji su svakom komadu hardvera nabili cijenu?

 ili im je 90% robe pokvareno ili oštećeno pa onda smanje cijenu?

11 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Del_Boy97 kaže...

 bolje da se pitas, zasto je 200kn jeftinije u extremeu

 Pa pretpostavljam, budući da je Mađarska firma, da je kod njih jeftinije?
To mi i dalje nije odgovor na pitanje, je li itko naručivao nešto slično? 

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2015 14:05 (Roko567).
10 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Pa evo ako ne vjerujes meni citaj ostalih 59 strana uglavnom negativnih iskustava

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2015 14:13 (Del_Boy97).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Del_Boy97 kaže...

Pa evo ako ne vjerujes meni citaj ostalih 59 strana uglavnom negativnih iskustava

 Vidim ima i dobrih iskustva, tako da ću radije riskirat nego plaćat 200 kuna više. Kad stigne napisat ću kako je prošlo

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
11 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Svaka čast na hrabrosti Roko

već dugo čitam ova iskustva i zaključio sam da je kupovina u ovom dućanu čisti mazohizam

Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
b00 kaže...

Svaka čast na hrabrosti Roko

već dugo čitam ova iskustva i zaključio sam da je kupovina u ovom dućanu čisti mazohizam

 Kakav mazohizam? Čak ako i dobijem neispravan proizvod, garancija je dvije godine i mogu ga zamijeniti kad god hoću... Živi bili pa vidjeli, ovako sam spreman na to da će mi možda bit neispravan tako da neće bit nikakvih psihičkih šokova

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
12 godina
protjeran
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
b00 kaže...

već dugo čitam ova iskustva i zaključio sam da je kupovina u ovom dućanu čisti mazohizam

Mazohizam je davati 200 kn više za potpuno isti proizvod.

9 godina
odjavljen
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Roko567 kaže...
Živi bili pa vidjeli, ovako sam spreman na to da će mi možda bit neispravan tako da neće bit nikakvih psihičkih šokova

Tako je, najbolje se pripremiti. I ja sam bio spreman na sve i svašta kad sam naručivao monitor lg 27mt46d... :D 

 

Naručio sam monitor u ponedjeljak, stigao paket u petak iako na stranicama piše dostava u roku 2 radna dana.

Roba je bila tvornički zapakirana, nigdje oštećenja ili neispravnosti predmeta.

Osobno nemam zamjerke za ovu trgovinu iako bi bilo dobro da napišu koliko se stvarno čeka na naručeni proizvod. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva

Roko567 Moj prijatelj Multilogic prošli tjedan si je naručio Xo kontroler iz edigitala. Oni su ga poslali u najlonskoj kuverti i kutija se strgala. Može se vidjeti na slici. 
Ali sam kontroler je u odličnom stanju, sve radi, nije nigdje oštečeni.

 

 

Ja sam također naručivao Z906 i Fx8320. Kutije su bile ko da su 2. svj. rat prošle. Drapane i ljepljene trakom. Ako očeš mogu potražiti slike.
Ali na sreću sve unutra je bilo čitavo i na broju. 

Sad ti si odluči očeš li se kockati ili ne 

EDIT: ovako mi je izgledala kutija od zvučnika 

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2015 20:00 (Bernard Huky Hux).
14 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Roko567 kaže...
b00 kaže...

Svaka čast na hrabrosti Roko

već dugo čitam ova iskustva i zaključio sam da je kupovina u ovom dućanu čisti mazohizam

 Kakav mazohizam? Čak ako i dobijem neispravan proizvod, garancija je dvije godine i mogu ga zamijeniti kad god hoću... Živi bili pa vidjeli, ovako sam spreman na to da će mi možda bit neispravan tako da neće bit nikakvih psihičkih šokova

 Ovaj dio me posebno oduševljava.

If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Sad me strah naruciti mobitel iz ed kad sam vidio ove kutije :(

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Bernard Huky Hux kaže...

Roko567 Moj prijatelj Multilogic prošli tjedan si je naručio Xo kontroler iz edigitala. Oni su ga poslali u najlonskoj kuverti i kutija se strgala. Može se vidjeti na slici. 
Ali sam kontroler je u odličnom stanju, sve radi, nije nigdje oštečeni.

 

 

Ja sam također naručivao Z906 i Fx8320. Kutije su bile ko da su 2. svj. rat prošle. Drapane i ljepljene trakom. Ako očeš mogu potražiti slike.
Ali na sreću sve unutra je bilo čitavo i na broju. 

Sad ti si odluči očeš li se kockati ili ne 

EDIT: ovako mi je izgledala kutija od zvučnika 

 Hvala puno, vidim da ne stavljaju proizvod u dodatnu kutiju kako bi ga sačuvali, pa zbog toga dolazi do oštećenja jer ta kutija nije namijenjena da se transportira kurirskom službom nego samo za izlaganje u trgovini. U neku ruku je i očekivano da će puknut kutija, ali dok god kontroler ostane čitav ja sam zadovoljan. Opet, nije mi problem riskirat za 200 kuna razlike, jer ionako postoji garancija. 

partwish kaže...
Roko567 kaže...

 Kakav mazohizam? Čak ako i dobijem neispravan proizvod, garancija je dvije godine i mogu ga zamijeniti kad god hoću... Živi bili pa vidjeli, ovako sam spreman na to da će mi možda bit neispravan tako da neće bit nikakvih psihičkih šokova

 Ovaj dio me posebno oduševljava.

 Nisam siguran je li ovo ciničan odgovor, ali na web shopu stoji 2 god garancije . Znam da zamjena nije čas posla ali opet, mogućnost je tu

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.9.2015 20:58 (Roko567).
12 godina
offline
Re: Extreme Digital - iskustva
Roko567 kaže...
... 
partwish kaže...
Roko567 kaže...

 Kakav mazohizam? Čak ako i dobijem neispravan proizvod, garancija je dvije godine i mogu ga zamijeniti kad god hoću... Živi bili pa vidjeli, ovako sam spreman na to da će mi možda bit neispravan tako da neće bit nikakvih psihičkih šokova

 Ovaj dio me posebno oduševljava.

 Nisam siguran je li ovo ciničan odgovor, ali na web shopu stoji 2 god garancije . Znam da zamjena nije čas posla ali opet, mogućnost je tu

 Prolistaj temu i pogledaj iskustva s garancijom. U vezi toga i nastaju najveći problemi

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
13 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Nema opravdanja za ovakav način pakiranja. Ozbiljan trgovac će zapakirati proizvod kao da šalje jaja a ne ako se ošteti ošteti, ako ne ne. To nije način. Iz nekoliko naših ozbiljnih shopova sam stvari naručivao (neću ih spominjati i reklamirati) i to je bilo zapakirano da nije bilo ni crtice na kutiji i tako treba biti.

 

A ovo za 2. godine garancije ti kod ED-a znači malo kad je najveći problem s ovom trgovinom ostvarivanje te garancije, tj. borba za nju.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Extreme Digital - iskustva

Baš to, pravi trgovac će zapakirat kako treba bilo što

Evo primjer kako raijintek šalje nosače za AMD

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
11 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Extreme Digital - iskustva

Vjerujte mi da ima druge opcije, išao bi na drugu opciju. Inače sve naručujem preko Protisa, samo sam mikrofon naručio preko Conrada (neka njemačka firma (bar mislim), sve odlično prošlo). Ovaj xbox one kontroler ima samo još u nekom iPonu (isto mađari, samo što nema toliko ljudi s iskustvima kao kod extreme digitala i skuplje za 100 kuna) i naš svijet medija koji ima smiješnu cijenu (500 kn). Nema druge nego čekati i vidjeti, ne smeta mi malo oštećena kutija ako je kontroler netaknut

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198041491341/
 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice