Zabrana za Hrvatsku

poruka: 32
|
čitano: 2.988
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Zabrana za Hrvatsku?

 

Ovo je više čuđenje, ali i pitanje. Možda znate detalje? Jesu li na snazi neke restrikcije od nedavno? Jesam li nešto prespavao?

 

Slučajno primjetih tražeći filmić (serija Big Bang Theory, epizoda spominje AoC) na YouTube ovu poruku - "This video is not available in your country" - a kada sam taj isti film potražio na drugim servisima ovo - "If you are not in CROATIA or you think you have received this message in error, please report the issue below." i onda forma za slanje poruke sa subject "Re: CROATIA blocked".

 

Isto i na AOL TV, javi se ugodni ženski glas i kaže "... not available", kao i ovo gore.

 

Kad sam od jučer navalio na www.warez-bb.org forumu išao pogledati neke stvari, neće otvoriti stranicu koju sam do tada normalno koristio, ali zato uredno otvara preko proxya i uredno logiram svoj nick.

 

Croatia, restrikcije?! Od kad? Tko?

 

 

Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31 <========]]=0
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku?

A mogao si i link dat na tu odredenu seriju. Radi najnovija i par zadnjih epizoda BBTa na youtube. To je do tvoje 286ice :P

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku?
kunof00 kaže...

A mogao si i link dat na tu odredenu seriju. Radi najnovija i par zadnjih epizoda BBTa na youtube. To je do tvoje 286ice :P

 
Evo, pa pokušaj i javi





Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31 <========]]=0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku?

za yuoutube:

 

This video is not available in your country.

 

 

a za AOL:

 

This video is currently unavailible

 

 

a za veoh mi se neda ono ispunjavat

electrus.wordpress.com
15 godina
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku?

Hm, izgleda da i moja 286ica (iskon) ima problema :P

16 godina
moderator
offline
Zabrana za Hrvatsku

Evo da vas utjesim, ni iz BiH se ne moze gledati :)

Depresivni? Glup posao? Problemi u kući? Ne cijene vas? Novčani problemi? Umorni od svega? RJEŠENJE U JEDNOJ PILULI: YebiGA® 1000mg Kad je sve u k..., YebiGA®!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku?

Zapravo imam pitanje za tebe da nisi na T-Comu i ovom ip-u 93.136.98.0  naravno zadnji broj se mjenja. e mislim da je t problem jer to je novi IP rang za t- com pa ovi to ne kuze Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku?
Sammy kaže...

Zapravo imam pitanje za tebe da nisi na T-Comu i ovom ip-u 93.136.98.0  naravno zadnji broj se mjenja. e mislim da je t problem jer to je novi IP rang za t- com pa ovi to ne kuze Namigiva

 
Daj pojasni, plz, što bi to oni trebali skužiti i kad, pa da sve bude regularno?


Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31 <========]]=0
15 godina
neaktivan
offline
Zabrana za Hrvatsku

I kod mene nula bodova Mršti se

 

ISP T-com

 

Što je ovo?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zabrana za Hrvatsku

Sreo sam se sa tim problemom već kada se htio pogledati neke spotove... Stvarno jadna fora...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku?

Pa novi IP range koj je poce koristiti T-Com koji ocigledno oni ne kuze da si u Hrvatskoj slicne probleme su imali i prije pa kada si dosao s T-Comom na vip music stranicu ona ti je lijepo rekla da nisi u Hrvatskoj i bilo je nemoguce preslusavati pjesme i gledati video

16 godina
protjeran
offline
Zabrana za Hrvatsku

Mislim da nije u T-comu jer ja koristim B.net i isto ne rade ti videi, na sva 3 servisa.

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku
DrNasty kaže...

Evo da vas utjesim, ni iz BiH se ne moze gledati :)

  I ja sam isto u BiH i nemogu gledati. Provider je Pincom.
FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 1.8GHz; ASUS EN7300GT SILENT @ 500/930; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
16 godina
offline
Zabrana za Hrvatsku

Meni prvi i zadnji link ne radi. A drugi radi bez problema.

isp  T-Com

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zabrana za Hrvatsku

Meni sve normalno radi, inače sam na MetroCarnetu

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku
ivaninho kaže...

Meni sve normalno radi, inače sam na MetroCarnetu

 
Onda stvarno nešto do IP. Znači, do daljnjeg preko proxya Mršti se


Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31 <========]]=0
16 godina
neaktivan
offline
Zabrana za Hrvatsku

na optimi sam...neradi prvi link..druge nisam ni probava

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku
ivaninho kaže...

Meni sve normalno radi, inače sam na MetroCarnetu

 Ja na Metronetu, prva dva ne rade, treci nisam ni probao.
Istina, Carnet je akademska zajednica, da njih netko blokira bilo bi cudno :D
15 godina
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku?

Big Bang AoC YouTube >>>>>>>>> ne radi 

AOL TV >>>>>>>>>>>>>>>>>> radi

VEOH CBS>>>>>>>>>>>>>>>> ne radi

 

Metronet

16 godina
neaktivan
offline
Zabrana za Hrvatsku

MetroCARNet - Nedozvoljeni svi linkovi. Šta je to sad?

Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku
Kublach kaže...

MetroCARNet - Nedozvoljeni svi linkovi. Šta je to sad?

  Obračun s mafijom!  Cool
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku?

Ne radi. HT Mostar.

92% tinejdžera sluša turbo folk. Ako si u onih 8% koji slušaju pravu glazbu, kopiraj ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
Zabrana za Hrvatsku

Meni također ne rade. T-Com

Mišljenje je kao šupak, svatko ga ima!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Zabrana za Hrvatsku

Nije mi jasno što njih boli da li ja posjećujem njihovu stranicu iz Hrvatske ili sa Svemirske postaje MIP. Užasno me živcira kada naiđem na tako nešto.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.10.2008 15:39 (the_tux).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku
the_tux kaže...

Nije mi jasno što njih boli da li ja posjećujem njihovu stranicu iz Hrvatske ili sa Svemirske postaje MIP. Užasno me živcira kada naiđem na tako nešto.

 Da, u čemu je razlika ? To sam primjetio prije par mjeseci na jutubu. Do jednog dana sam mogao gledati ofišl spot nekog benda, nakon toga dana piše da sam iz Hrvatske i neda.
Kublach
16 godina
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku
Kublach kaže...
the_tux kaže...

Nije mi jasno što njih boli da li ja posjećujem njihovu stranicu iz Hrvatske ili sa Svemirske postaje MIP. Užasno me živcira kada naiđem na tako nešto.

 Da, u čemu je razlika ? To sam primjetio prije par mjeseci na jutubu. Do jednog dana sam mogao gledati ofišl spot nekog benda, nakon toga dana piše da sam iz Hrvatske i neda.
 takodjer, prije tjedan dana sam mogao gledati jedan vid na utube, sad baca ovo not avaible in ur country :) cudna stvar
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
16 godina
neaktivan
offline
Zabrana za Hrvatsku

Nije do T-Coma. Upravo sam zamolio jednog prijatelja iz Francuske da pokusa otvoriti i pogledati film, ali i njemu su rekli da nije za njegovu zemlju.

 

Evo mi je bas javio da je to samo za UK!...

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.10.2008 16:13 (Tux Slave).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku
puma1400 kaže...

Nije do T-Coma. Upravo sam zamolio jednog prijatelja iz Francuske da pokusa otvoriti i pogledati film, ali i njemu su rekli da nije za njegovu zemlju.

 

Evo mi je bas javio da je to samo za UK!...

 
OK, možda je to do toga, ali mi nije jasno zašto je pukao warez-bb, radi samo preko CGI proxya.


Intel 80286 12MHz, 640k RAM, 20 MB HDD, MS-DOS 3.31 <========]]=0
15 godina
neaktivan
offline
Zabrana za Hrvatsku

Radi se vjerojatno o autorskim pravima - dobili su dopuštenje da neke filmove mogu besplatno prikazivati samo u određenim državama.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zabrana za Hrvatsku
the_tux kaže...

Nije mi jasno što njih boli da li ja posjećujem njihovu stranicu iz Hrvatske ili sa Svemirske postaje MIP. Užasno me živcira kada naiđem na tako nešto.

 

Jeste li vi culi za nesto sta se zove "autorska prava". Ako je stvar samo za US onda blokiraju ostale IP-ove. Tako je za gotovo sve video servise koji legalno nude gledanje filmova i serija.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice