Spor ADSl; mogućnost da sam pokupio prekoP2P?!

poruka: 4
|
čitano: 3.540
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Spor ADSl; mogućnost da sam pokupio prekoP2P?!

Kako se može provjeriti da li mi neki prog ili nešto štopa vezu ili da li mi nešto radi  jer su mi je sve sporo za pouditi .. u jednom trenutnku speedtest pokaže 350 kbs a onda 20 sek kasnije sve ide kao da imam 56k ... neznam koji mu je sve je bilo uredu prije kojih 3 dana i prije ??!! hvala

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Spor ADSl; mogućnost da sam pokupio prekoP2P?!

Ugasi torrent klijente i sve pozadinske programe koje ne koristiš.I da napomenem:čak i ako seedaš ili uploadaš neki file,to utječe na kompletnu brzinu prijenosa.

alrighty then
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Spor ADSl; mogućnost da sam pokupio prekoP2P?!

Dok ništa ne radiš (niti seedaš, niti downloadaš) pogledaj u Task Manager-u pod karticu network, onaj dijagram ispod Local Area Connection. Ako ti ne stoji na 0% tj. imaš nekih uspona, znači da ti nešto koristi vezu. Ako bude tako, onda javi pa ćemo dalje...

Ovako ne bi smjelo biti, ako ni ne seedaš (uploadaš) ni ne downloadaš... Ovako ne bi smjelo biti, ako ni ne seedaš (uploadaš) ni ne downloadaš...
Ako double postam znači da pišem s moba...// Ako ne kužiš na kog se post odnosi stisni nadporuka!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Spor ADSl; mogućnost da sam pokupio prekoP2P?!

nešto su u t-comu sjebali vezu i sad ćekam da mi vrate(da tehničare vrate sve na staro stanje ),trenutna konekcija mi je 200 Kb- komaaa ... hehe

nema gaaa...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice