Pretrazivanje svih datoteka stranici (serveru)

poruka: 10
|
čitano: 1.495
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Pretrazivanje svih datoteka stranici (serveru)
pitanje

Dakle, zanima me mogu li se pretraziti sve datoteke na nekoj stranici? Znaci, postoji jedna stranica na kojoj ima hrpa zanimljivih knjiga za skinut (privatna je pa ne mogu reci koja), i one su poredane po kategorijama, a mene zanima postoji li ikakva mogucnost pretrazivanja po nazivu tih datoteka (vecinom su do pdf ili djvu formati). I jos nesto, sto se ono mora upisati u google da bi se pretrazivala samo odredjena stranica (ide nekako "site: www.imestranice.com upit", ali ne mogu nikako tocno pogodit kako ide)?

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Pretrazivanje svih datoteka stranici (serveru)
Assassin kaže...

I jos nesto, sto se ono mora upisati u google da bi se pretrazivala samo odredjena stranica (ide nekako "site: www.imestranice.com upit", ali ne mogu nikako tocno pogodit kako ide)?

 Za ovo prvo ne znam, ali za ovaj dio koji sam citirao, treba upisati   riječ koju tražimo site:imestranice.com
Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.10.2008 20:21 (HappyD).
16 godina
offline
RE: Pretrazivanje svih datoteka stranici (serveru)
autorov komentar
HappyD kaže...
Assassin kaže...

I jos nesto, sto se ono mora upisati u google da bi se pretrazivala samo odredjena stranica (ide nekako "site: www.imestranice.com upit", ali ne mogu nikako tocno pogodit kako ide)?

 Za ovo prvo ne znam, ali za ovaj dio koji sam citirao, treba upisati   riječ koju tražimo site:imestranice.com
Hvala! Ja sam uvijek pokusavao tako da prvo upisem ime stranice pa tek onda rijec koju trazim! 
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
offline
Pretrazivanje svih datoteka stranici (serveru)

Googlach je sveta stvar :)

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pretrazivanje svih datoteka stranici (serveru)

a moze li drukcije?

 

mene zanimaju samo odredjeni tipovi datoteka na nekoj starnici. Naprimjer svi *.txt dokumenti.

Feeling good, Lookig good !!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pretrazivanje svih datoteka stranici (serveru)
niksa kaže...

a moze li drukcije?

 

mene zanimaju samo odredjeni tipovi datoteka na nekoj starnici. Naprimjer svi *.txt dokumenti.

 To bi trebalo ici ovako:
intitle:index.of + "neka_rijec" -html -htm -php -asp -txt -pls -filetype:txt

e.g.

intitle:index.of + "windows" -html -htm -php -asp -txt -pls -filetype:txt

Gentoo user. :')
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2008 12:32 (Tux Slave).
16 godina
offline
RE: Pretrazivanje svih datoteka stranici (serveru)
autorov komentar
Tux Slave kaže...
niksa kaže...

a moze li drukcije?

 

mene zanimaju samo odredjeni tipovi datoteka na nekoj starnici. Naprimjer svi *.txt dokumenti.

 To bi trebalo ici ovako:
intitle:index.of + "neka_rijec" -html -htm -php -asp -txt -pls -filetype:txt

e.g.

intitle:index.of + "windows" -html -htm -php -asp -txt -pls -filetype:txt

 A gdje bi tu trebalo ic ime stranice? Jel to ide uz index? Ili se prije toga jos napise ono za stranicu (site:dskjfhs.com)?
Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pretrazivanje svih datoteka stranici (serveru)
Assassin kaže...
Tux Slave kaže...
niksa kaže...

a moze li drukcije?

 

mene zanimaju samo odredjeni tipovi datoteka na nekoj starnici. Naprimjer svi *.txt dokumenti.

 To bi trebalo ici ovako:
intitle:index.of + "neka_rijec" -html -htm -php -asp -txt -pls -filetype:txt

e.g.

intitle:index.of + "windows" -html -htm -php -asp -txt -pls -filetype:txt

 A gdje bi tu trebalo ic ime stranice? Jel to ide uz index? Ili se prije toga jos napise ono za stranicu (site:dskjfhs.com)?
 Samo dodas site:ime_stranice.com
e.g.
intitle:index.of + "windows" -html -htm -php -asp -txt -pls -filetype:txt site:microsoft.com
Gentoo user. :')
16 godina
offline
Pretrazivanje svih datoteka stranici (serveru)
autorov komentar

Da, to sam i mislio.

Nothing is true, everything is permitted... 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pretrazivanje svih datoteka stranici (serveru)

E ovo stvarno nisan zna da uopce postoji na googletu :)

 

Zakon!

I'm going woo woo
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice