Need For Speed 2015

poruka: 341
|
čitano: 96.424
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Need For Speed 2015

evo nakon 3 dana igranja, meni je igra skroz ok. nije underground 1/2, ali je na dobrom tragu, u svakom slučaju bolje od igara izašlih nakon carbona.

bilo bi lijepo kad bi dobili kroz updateove još kakvih điđa za vizualni styling, iako su potvrdili da ćemo dobiti besplatne dlc-ove sa novim autima.

 

nema dana - to ste možda vidjeli, samo noć i neki djelovi mape imaju zoru/sumrak, drift je zabavan i nije naporan, ali meni najveći minus - nema faking ručnog šaltanja brzina - w.t.f. - stvarno se nadam da će izbaciti kakav patch da to ubace. subjektivno 7/10

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Need For Speed 2015

Znaci bit ce nadogradnja? Ajde super vjest. Meni uzasno smetaju one plave strelice na asfaltu koje pokazuju smjer.... Nadam se da se bude moglo iskljucit

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Igra nije nista posebno ni vau..al je opet bolja od zadnjih isprdaka od NFS-ova...neke stvari nisu idealne bas i mogle bi bolje al po meni i mom ukusu jos uvijek dovoljno dobro da se odigra pristojno.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Need For Speed 2015

Čekaj malo.... te strelice se u settingsu ne daju isključiti?? Pa kakva je to pizdarija.... Što je sljedeće, ubacit će autopilot pa ću samo leći i gledati kako se igra sama igra

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Need For Speed 2015

Ne...uzas! Jako mi smeta jer me dosta puta znaju zaje*at pa krivo skrenem, pogotovo kod brzine od 300+ km/h! 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2015 22:54 (Sandro HR Zagorje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need For Speed 2015

Ako bude tako i u PC verziji onda ju neću ni pipnuti dok ne izađe mod da to makne.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Ja ni ne obracam paznju toliko na njih koliko na tocke odnosno checkpointove na mapi, jer vecinom sam sebi biram najbolju liniju i putanju..jer strelice da znaju nekad nelogicno se ponasat i vodit malo nelogicno..

Origin ID: ReaLazio
16 godina
suspendiran
offline
Need For Speed 2015

Ovako se vozi "need for speed" :P Istina rezolucija je užas, ali suigračica je zabavna.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
vrinho kaže...

Čekaj malo.... te strelice se u settingsu ne daju isključiti?? Pa kakva je to pizdarija.... Što je sljedeće, ubacit će autopilot pa ću samo leći i gledati kako se igra sama igra

 

Nije da dolijevam ulje na vatru ali igra uistinu odlucuje umjesto tebe gdje auto treba ici. Samo pogledaj

...

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2015 10:48 (Minoza).
13 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Minoza kaže...

 

Nije da dolijevam ulje na vatru ali igra uistinu odlucuje umjesto tebe gdje auto treba ici. Samo pogledaj

...

Nemam riječi

14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
vrinho kaže...

Nemam riječi

 

To je i moja reakcija bila. Ovdje nije rijec o nekom promasenom detalju, ovo je srz igre - voznja... dakle uje*ali su core mehaniku igre.

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2015 12:06 (Minoza).
12 godina
offline
Need For Speed 2015

Ovo će biti moj prvi NFS nakon desetak godina :D

Igrao sam 1, 2, Porsche, onu gdje si za muriju mogao voziti, i čini mi se, prvu gdje se mogao mijenjati auto.

Ali čekam PC verziju. Što je pametnije, napraviti preorder, ili čekati da izađe, vidjeti kako se ponaša na PCu, pa onda uzeti... ili čak i čekati prve popuste?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need For Speed 2015

Evo nakon oko 3h muke jer nema copy pastea sa jedne strane na drugu.. Okvirno napokon zavrsio Opel asconu sa street race-a (od skyline-a iz 1971)

PSN: Chov1ch
Moj PC  
12 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Prije nego pljujete po upravljanju auta i driftanju, iskljucite Drift Assist, pa onda vidite kako ce vam igra pomagat u driftanju..onda ce pak vecina vas se zalit da nemogu driftat. U tom honest reviewu lik je pricao o tome al nije napomenuo da se to desava radi drift assaista koji je po defaultu upaljen, jer i on prica selektivno stvari koje zeli i da jos vise napravi igru losijom nego sta ustvari je.

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Need For Speed 2015

sta kao nije imao iskljucene assiste u videu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
TheDarkSide kaže...

Prije nego pljujete po upravljanju auta i driftanju, iskljucite Drift Assist, pa onda vidite kako ce vam igra pomagat u driftanju..onda ce pak vecina vas se zalit da nemogu driftat. U tom honest reviewu lik je pricao o tome al nije napomenuo da se to desava radi drift assaista koji je po defaultu upaljen, jer i on prica selektivno stvari koje zeli i da jos vise napravi igru losijom nego sta ustvari je.

 

Neda mi se sada kopati po videu opet ali ostalo mi je u sjecanju da je rekao kako gasenje assistova ne mijenja nista u tom pogledu. Meni je ovo kriticna stavka pa evo ako netko tko igra ima volje isprobati i javiti dojmove, bio bih zahvalan!

I possess a skill to google.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Probao sam osobno sa iskljucenim drift assistovima i auti se ne ponasaju kao njemu u videu...znaci teze ih je kontrolirat i doslovno idu tamo di si skrenuo. Opcenito nevolim takve reviewe kao taj takozvani "honest" jer nakraju shvatis da prica selektivno i da samo mu je za cilj sto vise popljuvat igru. Istina igra nije savrsena, ni bajna ni sajna, al opet nije toliko losa koliko je vecina pokusava pokazat i samo pokazuje koliko su recenzenti i vecina nerealni..dok je most wanted remake dobio pazite vi to 9 ocjenu koji nema veze s vezom ovom daju izmedju 6 i po i 8 ocjenu..i pljuju ga maksimalno da fali ovo ono...a zanimljivo most wanted remake nije imao ni 50% stvari sta ima ovaj NFS pa opet dizali su ga u nebesa.

 

Ovdje kao fali kustomizacije i tih stvari a sta je imao rivals, most wanted remake? Onda se ekipa zali sta je stalno noc, pa sam cak citao da se ekipa zali sta nema vise supercarova..pa koj ce ti klinac bugati, zonda i to u NFS-u ovakvom?  Underground 1 i 2 su imali najbolji roster auta ikada, nije bilo supercarova i cega sve ne kao sta su utrpavali u zadnje djelove.

 

Ironije li, ekipa se zali i da fali auta..pa nije ovo forza, project cars ili grand turismo. Ljudi ko ljudi kakvu god da igru napravis umjesto da uzivaju i zabave se samo traze i gledaju sta da nadju i zamjere, i sve vise i vise vidim da je igranje igra postalo hobi u kojem se pronalaze mane a da sve manje i manje igraca igra igru ustvari da se zabavi.

 

Jedino sta je meni zao je sta nema dragova i sta su rolling startovi izmedju nekih ostalih stvari al sve u svemu igra mi je dobra i bar donekle me vratila u eru Undergroundova, most wanteda i carbona.

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Need For Speed 2015

Presao sam igru...trebalo mi je malo vise od 24sata. Imam jos dosta utrka za odvozit, skupio sam sve ""Car Parts" po mapi jedino jos moram pronac sve Snapshot-eve. Zakon mi je ona zadnja zajednicka fotografija, samo steta kaj na kraju nisu pokazali sliku glumca koji nas je predstavljao .

Sve u svemu, zadovoljan sam igrom. Imam 540 000+ dollara, koji autic da kupim  ?! Posto Aventadora imam...hmmm... vidjet cu!

 

P.S. jel dns netko igrao daily challenges? Ne razumijem sta trabam napravit "Win The Horses for courses event" ! Jel zna netko ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2015 19:10 (Sandro HR Zagorje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
Sandro HR Zagorje kaže...

Presao sam igru...trebalo mi je malo vise od 24sata. Imam jos dosta utrka za odvozit, skupio sam sve ""Car Parts" po mapi jedino jos moram pronac sve Snapshot-eve. Zakon mi je ona zadnja zajednicka fotografija, samo steta kaj na kraju nisu pokazali sliku glumca koji nas je predstavljao .

Sve u svemu, zadovoljan sam igrom. Imam 540 000+ dollara, koji autic da kupim  ?! Posto Aventadora imam...hmmm... vidjet cu!

 

P.S. jel dns netko igrao daily challenges? Ne razumijem sta trabam napravit "Win The Horses for courses event" ! Jel zna netko ?

 Ja pokusavaam napravit onaj sa escape the pursuit after nearly getting busted 5 times...al mi neide..nekuzim sta moram cekat da mi pocne ekran pocne bit sve bjelji i onda u zadnji tren stisnut gas i zbrisat, i tako 5 puta. Ja nakon kupnje i prodaje dosta auta ostao sam na Civicu BMW M3 E46 i Huricanu. Planirma jos auta kupit i tako..

 

Nadji event odnosno trku na mapi i odradi je.

Origin ID: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2015 19:38 (TheDarkSide).
11 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
TheDarkSide kaže...

 Ja pokusavaam napravit onaj sa escape the pursuit after nearly getting busted 5 times...al mi neide..nekuzim sta moram cekat da mi pocne ekran pocne bit sve bjelji i onda u zadnji tren stisnut gas i zbrisat, i tako 5 puta. Ja nakon kupnje i prodaje dosta auta ostao sam na Civicu BMW M3 E46 i Huricanu. Planirma jos auta kupit i tako..

 

Nadji event odnosno trku na mapi i odradi je.

 Da..dode murja do tebe i cekas dok kamera pocne prelazit u pticju perspektivu i onda samo gas...i tako 5x. 

 

Bilo koju trku da odvozim? Nije bitno?

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.11.2015 19:46 (Sandro HR Zagorje).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
Sandro HR Zagorje kaže...
TheDarkSide kaže...

 Ja pokusavaam napravit onaj sa escape the pursuit after nearly getting busted 5 times...al mi neide..nekuzim sta moram cekat da mi pocne ekran pocne bit sve bjelji i onda u zadnji tren stisnut gas i zbrisat, i tako 5 puta. Ja nakon kupnje i prodaje dosta auta ostao sam na Civicu BMW M3 E46 i Huricanu. Planirma jos auta kupit i tako..

 

Nadji event odnosno trku na mapi i odradi je.

 Da..dode murja do tebe i cekas dok kamera pocne prelazit u pticju perspektivu i onda samo gas...i tako 5x. 

 

Bilo koju trku da odvozim? Nije bitno?

 Na mapi nadji trku koja ima to ime, nju odradi i to je to. Tako sam ja odradio daily event Find Your Groove..znaci svaka trka ima svoje ime..nadji na mapi i odradi :)

Origin ID: ReaLazio
9 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
TheDarkSide kaže...

Probao sam osobno sa iskljucenim drift assistovima i auti se ne ponasaju kao njemu u videu...znaci teze ih je kontrolirat i doslovno idu tamo di si skrenuo. Opcenito nevolim takve reviewe kao taj takozvani "honest" jer nakraju shvatis da prica selektivno i da samo mu je za cilj sto vise popljuvat igru. Istina igra nije savrsena, ni bajna ni sajna, al opet nije toliko losa koliko je vecina pokusava pokazat i samo pokazuje koliko su recenzenti i vecina nerealni..dok je most wanted remake dobio pazite vi to 9 ocjenu koji nema veze s vezom ovom daju izmedju 6 i po i 8 ocjenu..i pljuju ga maksimalno da fali ovo ono...a zanimljivo most wanted remake nije imao ni 50% stvari sta ima ovaj NFS pa opet dizali su ga u nebesa.

 

Ovdje kao fali kustomizacije i tih stvari a sta je imao rivals, most wanted remake? Onda se ekipa zali sta je stalno noc, pa sam cak citao da se ekipa zali sta nema vise supercarova..pa koj ce ti klinac bugati, zonda i to u NFS-u ovakvom?  Underground 1 i 2 su imali najbolji roster auta ikada, nije bilo supercarova i cega sve ne kao sta su utrpavali u zadnje djelove.

 

Ironije li, ekipa se zali i da fali auta..pa nije ovo forza, project cars ili grand turismo. Ljudi ko ljudi kakvu god da igru napravis umjesto da uzivaju i zabave se samo traze i gledaju sta da nadju i zamjere, i sve vise i vise vidim da je igranje igra postalo hobi u kojem se pronalaze mane a da sve manje i manje igraca igra igru ustvari da se zabavi.

 

Jedino sta je meni zao je sta nema dragova i sta su rolling startovi izmedju nekih ostalih stvari al sve u svemu igra mi je dobra i bar donekle me vratila u eru Undergroundova, most wanteda i carbona.

 +10000, vecinu sam toga i ja htio rec al mi se nije ni dalo tipkat, a nit sam mislio da ima smisla i da ce me ljudi bezveze popljuvat. Ja sam lika jedva odgledo 40 min kolko ga sere nevjerovatno, kao ima malo dijelova za sredivat kao nisu trebali stavljat orginale nego radje stavljat svoje djelove, pa mislim si rade cu imat rocket bunny, liberty walk itd. nego gomilu gluposti. Ovo za handling ga isto sere na veliko, ovo nije forza hebala ih forza, ovo je nfs i ja sam ovim zadovoljan, igra nije savrsena al mislim da se isplati uzet. Glupo mi je samo sto ljudi gledaju te "reviewe" kao ovaj i na kraju misle da je igra stvarno najlosija ikad...

14 godina
offline
Need For Speed 2015

ne kuzim koji je gust proc igru u 24 sata...i opcenito ne kuzim ljude koji produ igre u par dana...sta neznate uzivati u igrama? sta nemate drugog posla? skola, fax, posao? sve sami besposlicari ovdje koji imaju pile od kompova koji mogu pokrenuti ovakve igre (pardon, ovdje govorimo o PS4, koji isto ne kosta par sto kn)...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
suspendiran
offline
Re: Need For Speed 2015
RuskeGTT kaže...

ne kuzim koji je gust proc igru u 24 sata...i opcenito ne kuzim ljude koji produ igre u par dana...sta neznate uzivati u igrama? sta nemate drugog posla? skola, fax, posao? sve sami besposlicari ovdje koji imaju pile od kompova koji mogu pokrenuti ovakve igre (pardon, ovdje govorimo o PS4, koji isto ne kosta par sto kn)...

 To je isto istina - svaku kampanjsku igru se da shortcutima, jurcanjem drito kroz sredinu, odraditi kroz jedan dva dana. Ali to onda nije "igra" nego 
zadatak koji ste eto odradili uz minimalno zabave, premoreni, izfrustrirani, nenaspavani i sa vjerojatno mučninom i noćnim morama kad legnete. 
Ali shvaćam da mnogi neznaju ni čokoladu guštati pomalo, tako je vjerojatno i sa ovime. No eto, da se poslije vraćati pa polako otkrivati što se
propustilo. Ja znam igre po mjesec dana polako "raspakiravati". No ja baš i nisam gamer:)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
11 godina
offline
Need For Speed 2015

Ovo kaj sam napisao da mi je trebalo 24h da prodem igru, to je bilo "in game" vrijeme. Inace igram igru od cetvrtka...znaci 6 dana i jos cu je igrat dosta vremena. Ne mislim je prodat niti izbrisat (stavit cu je u kolekciju)...Cetvrtak sam je igrao 6h i isao u nocnu (nisam spavao ni minute  ), petak oko 5h, subotu cijeli dan- jedno 10h, nedjelju nisam mogao i jucer malo vise od 3h. Bas suprotno da nesto moram proci - ne , ovo mi je bilo tolko zabavno i ovisno da nisam mogao prestat igrat. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2015 11:18 (Sandro HR Zagorje).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need For Speed 2015

Evo sta reci na ovo.....: Na onom starom porscheu 73' sve je shebano znaci dobijes stock auto ides stavit prednji bumper nemos jer nije taj i taj fender dobro idem stavit taj fender nemos jer nije taj i taj bumper pa koji rac.. ok idem stavit haubu a nemos nije taj i taj fender isto tako na zadnjem bumperu i fenderu samo uz to jos svjetla koja se nmg mjenjat zbog istog razloga.. pa kakvi su to trikov? kao 4 stvari na svakom dijelu auta a ustvari mos koristi 1 ili nista..? Svaka cast.. 

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need For Speed 2015

molio bih da mi potvrdite da li je mapa ovako MALA i JADNA...?

 

http://i.imgur.com/I4tcAAE.jpg

 

pa jbt ima par cesta po svakom dijelu i to je to...WTF? ja sam mislio da je grad puno veci, ovo okolina je jos recimo ok, ali grad...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
RuskeGTT kaže...

molio bih da mi potvrdite da li je mapa ovako MALA i JADNA...?

http://i.imgur.com/I4tcAAE.jpg

pa jbt ima par cesta po svakom dijelu i to je to...WTF? ja sam mislio da je grad puno veci, ovo okolina je jos recimo ok, ali grad...

 Stavio si mapu igre i pitas dal je to mapa igre? :)

Nit sam jos igrao, nit sam puno gledao review, al ti mogu potvrditi, da, to je mapa igre :)

 

Mene nit je briga za mapu, ni za to sto se moze, a sto ne mjenjati na autu, ni handling, ni dodatne opcije....

Znam kakva je NFS igra i znam da cu se zabaviti.

 

A za sve drugo sam kupio Project cars i Dirt Rally.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
15 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
CyberDemonVZ kaže...
A za sve drugo sam kupio Project cars i Dirt Rally.

Još kupiš od ivaneca G27 i to je to

There are some things so serious you have to laugh at them. -Niels Bohr
11 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Evo moja dva auta trenutno
Moj PC  
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice