Need For Speed 2015

poruka: 341
|
čitano: 95.306
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Dudu kaže...

Pa daj sereš da se ne može?! omfg


EDIT: može se, evo kako: kad uđeš u kontrole gdje je nacrtan gejmpad xboxa, stisni 2x page up, doći će ti do kejborda i onda stisni X za custom.. 

 Ah, ja na PS4 igram. A na PC-u mi istekao EA Access, tako da ništa od toga na PC.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
x18x05x kaže...
Dudu kaže...

Pa daj sereš da se ne može?! omfg


EDIT: može se, evo kako: kad uđeš u kontrole gdje je nacrtan gejmpad xboxa, stisni 2x page up, doći će ti do kejborda i onda stisni X za custom.. 

 Ah, ja na PS4 igram. A na PC-u mi istekao EA Access, tako da ništa od toga na PC.

 Aha, jbg onda.

backo*
13 godina
neaktivan
offline
Need For Speed 2015

Poz, uzeo sam delux verziju sad na popustu i ne mogu uc u garazu nit javljat se, di je taj page up? probao sam ovo na settings x2 stisnut page up da stavi na keyboard ali nista 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
fornax9 kaže...

Poz, uzeo sam delux verziju sad na popustu i ne mogu uc u garazu nit javljat se, di je taj page up? probao sam ovo na settings x2 stisnut page up da stavi na keyboard ali nista 

 

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015

Igra je totalno sranje. Malo zapneš i razbiješ se kao da te je vlak pokupio. Rivals je još gori. Kuda ide ovaj NFS?!

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
15 godina
neaktivan
offline
Need For Speed 2015

Slažem se da, ujebali su nfs podosta, žao mi je serijala koji su bili majka, UG i UG2 najjači ikad, poslije mi se jedino dopao MW, ostalo nikada nisam igrao, sve do sad i ovog posljednjeg. Znao sam da mi se neće svidjet po svim jutub recenzijama ali sam ga uzeo zbog grafike, i mislim ono.. aj da baš probam. Jbg ko zna na šta će ličit sljedeči.

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015

I ja sam ga uzeo jer sam gledao na YT-u. Neke staze su igrive dok neke su pune smeća razno raznog. Grafika je brutalna, pogotovo na PS4. Čekat novi NFS u nadi da će biti bolji, ne grafički nego vozački.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
15 godina
neaktivan
offline
Need For Speed 2015

Čisto sumnjam vozački, jer to traje više serijala, nije da su zajebali jednog pa sredili na drugom.

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015

Čekam sad ovaj Gran Turismo, koliko ga dugo rade mora biti dobar.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015

Usput da nije oftopic. Evo i moje garaže.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju.. PSN: ROZNER_GT
13 godina
offline
Need For Speed 2015

Odem na origin i skužin da je NFS 2015 na akciji, po cijeni od 15€. 

I samo što sam otišao još neke sitnice pogledati na net, vratim se i skužim da više nije na akciji i redovna cijena mu je 40€. Kako sada to? Zna li itko gdje ga nabaviti za 15€?

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
16 godina
online
Need For Speed 2015

Uzeo sam si origin access za €4/mj i počeo sam igrati NFS. Pošto nisam imao za BF dovoljno love da kupim Logitech G920 volan, zanima me jeftinija varijanta tj. gamepad. U utorak stari ide na servis auta te mu je usput skoknuti do Linksa po Logitech F710 gamepad. Koje vi gamepadove koristite ili ste samo na tipkovnici? Ne bi gledao F310 i F510 jer su žični.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Need For Speed 2015
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.1.2017 18:28 (Acex).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
online
Need For Speed 2015

Album slika

Murciélago LP670-4 SV

http://i.imgur.com/DWVy4sC.jpg

http://i.imgur.com/wPi05Dr.jpg

http://i.imgur.com/cTUGPQN.jpg

Aventador LP700-4

http://i.imgur.com/27sKdeS.jpg

http://i.imgur.com/yg6H3Jk.jpg

http://i.imgur.com/gCuYyCj.jpg

 

Super mi je voziti s Logitech F710 gamepadom, može se dozirati gas i kočnica dok je to kod tipkovnice nemoguće.

 

EDIT: par slika s gamepadom

http://i.imgur.com/UykoUVo.jpg

http://i.imgur.com/vyL9NCh.jpg

http://i.imgur.com/bsJyYvl.jpg

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.1.2017 10:49 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Eh da sam vidio prije bi ti probao uvalit logitech driving force pro :D
16 godina
online
Re: Need For Speed 2015
blackeagle29 kaže...
Eh da sam vidio prije bi ti probao uvalit logitech driving force pro :D

 Vjeruj ne bi kupio, kupiti ću G29 kad bude na akciji za Black Friday ili ako bude i prije toga. Uglavnom poslije sezone.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
offline
Need For Speed 2015

nije nesto igrati na volanu ovu igru...ja nisam uzivao i vratio tipkovnicu...posto nemam neki uber joypad kojeg mogu iskonfigurirati u igri...

zasto ne bi uzeo G27, nego bas G29? nis bolji, a skup ko vrag

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
Najbrži kaže...
blackeagle29 kaže...
Eh da sam vidio prije bi ti probao uvalit logitech driving force pro :D

 Vjeruj ne bi kupio, kupiti ću G29 kad bude na akciji za Black Friday ili ako bude i prije toga. Uglavnom poslije sezone.

 Nemoj kupit G29. Ja ga imam i mogu ti reci da je fucking sranje. Cak imam osjecaj da mi je bio bolji Logitech DFP od njega. Ako naletis na akciju, uzmi Thrustmaster T300...

HAKOSUKA
16 godina
online
Re: Need For Speed 2015
RuskeGTT kaže...

nije nesto igrati na volanu ovu igru...ja nisam uzivao i vratio tipkovnicu...posto nemam neki uber joypad kojeg mogu iskonfigurirati u igri...

zasto ne bi uzeo G27, nego bas G29? nis bolji, a skup ko vrag

A druge simulacije na tvome G27?

Bacelj kaže...

 Nemoj kupit G29. Ja ga imam i mogu ti reci da je fucking sranje. Cak imam osjecaj da mi je bio bolji Logitech DFP od njega. Ako naletis na akciju, uzmi Thrustmaster T300...

 Što ti smeta na G29? Pogledaj pod Moj PC i biti će ti jasno zašto Thrustmaster ne dolazi u obzir.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
9 godina
offline
Need For Speed 2015

Igra mi poludila propadam kroz cestu za izludit,jel zna neko kako to riješit vozim utrku i odjednom nema ceste, dođe mi da bacim sve u pm.

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Need For Speed 2015
gamero kaže...

Igra mi poludila propadam kroz cestu za izludit,jel zna neko kako to riješit vozim utrku i odjednom nema ceste, dođe mi da bacim sve u pm.

 Meni je to radio na FHD rezoluciji bilo min ili max detalji, a na HD+ za sada nemam problema 1600x900 s max detaljima i to na laptopu s NVidia 950m. 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
11 godina
neaktivan
offline
Need For Speed 2015

Evo i ja kupio, mogu reći da sam se za prvo igranje dosta udubio u igru. Cca 3h igranja i dosta zanimljivih stvari, jedino je sučelje malo komplicirano dok se čovjek ne navikne. Ali sve u svemu + za igru. 

PC verzija.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.1.2017 13:49 (ivca8650).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need For Speed 2015

Udariš u kantu za smeće i složi te kao da si udario u kamion. Al ajde bolje su je napravili od NFS Rivals, tamo je to još više izraženo.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.1.2017 12:30 (x18x05x).
13 godina
offline
Need For Speed 2015

ja sam neki dan usao u igru na 5min, pogledao presao sam 31%, a imam jos 4h onog free triala...zanimljivo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
Najbrži kaže...
RuskeGTT kaže...

nije nesto igrati na volanu ovu igru...ja nisam uzivao i vratio tipkovnicu...posto nemam neki uber joypad kojeg mogu iskonfigurirati u igri...

zasto ne bi uzeo G27, nego bas G29? nis bolji, a skup ko vrag

A druge simulacije na tvome G27?

Bacelj kaže...

 Nemoj kupit G29. Ja ga imam i mogu ti reci da je fucking sranje. Cak imam osjecaj da mi je bio bolji Logitech DFP od njega. Ako naletis na akciju, uzmi Thrustmaster T300...

 Što ti smeta na G29? Pogledaj pod Moj PC i biti će ti jasno zašto Thrustmaster ne dolazi u obzir.

 Onda ga kupi. ako ponudis dobru cijenu, mogu ti i ja prodati. volan + shifter. koristen MOZDA 25 sati u assetto corsi.  Star oko godinu dana!

HAKOSUKA
13 godina
offline
Need For Speed 2015

pricas o G27? koja cijena? imam frenda koji ga trazi

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Need For Speed 2015
RuskeGTT kaže...

pricas o G27? koja cijena? imam frenda koji ga trazi

 

Bacelj kaže...

 Nemoj kupit G29. Ja ga imam i mogu ti reci da je fucking sranje.

 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
9 godina
offline
Need For Speed 2015

nekakva kola :D 

getača getača
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Need For Speed 2015

Ja sam kupio igru, odigrao fucking 2h i prestao, nekako mi nije sjela na "prvu", ma da zapravo, igra je sasvim ok. Morat ću skoro nastavit čisto iz gušta :D

steam: mr. saxo™ | origin: saxomr | uplay: saxomr
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice