Need For Speed 2015

poruka: 341
|
čitano: 95.328
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Need For Speed 2015

hebes R34...jedva cekam civica! jedva cekam volva! jaooooooo

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Need For Speed 2015

Nema Civica na popisu u igri, jedini auto od Honde je S2000.

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Need For Speed 2015

hoće li se sjetiti ovaj put uvesti na pc podršku za nedajbože....volan?
Edit, eto ljudi nešto nagađaju prema ovoj slici kutije logitech g serije logitech volana
pod stolom programera u ghost gamesu pri razvoju igre... no to ne mora puno značiti.
možda si je čovjek kupio za doma, gdje se igra project cars:)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2015 20:34 (overhaul).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need For Speed 2015

Moram priznati da izgleda dobro i stvarno mi fali dobar NFS ali treba čekat izlazak i onda vidjet dal valja ili ne.

Kad imate posla s EA morate sve uzimat sa 1Kg soli 

Unlock The Power Within | Remember when you were young, you shone like the sun. Shine on you crazy diamond.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
vrinho kaže...

Nema Civica na popisu u igri, jedini auto od Honde je S2000.

 nisi ocito gledao dobro zadnji filmic

13 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
RuskeGTT kaže...
vrinho kaže...

Nema Civica na popisu u igri, jedini auto od Honde je S2000.

 nisi ocito gledao dobro zadnji filmic

 Bome si u pravu, onaj zeleni hatchback je prikazan. Čudno da ga nema na službenoj stranici na popisu, znači da još nije popis finaliziran onda. Makar bi radije da ima i sedan verzija, bio mi glavni auto i najdraži u Underground 2.

 

 

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2015 22:57 (vrinho).
12 godina
protjeran
offline
Need For Speed 2015

au strava, osobno naj nfs nakon trojke i porschea mi je bio undeground 2! ovo mi izgleda kao kopija samo u novom i boljem pakiranju, jedina zamjerka na sve nfs uradke je totalna zanemarenost volana tj njegov simulacijski dio koji je zapravo nemjerljiv s tipkovnicom i nekakvim kontrolerom koji su jednostavno bolji, eto volio bi da taj dio dosta poprave, fizika barem nekakvog polu sim naslova tipa "pcars" nebi uopce skodila!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
vrinho kaže...
RuskeGTT kaže...
vrinho kaže...

Nema Civica na popisu u igri, jedini auto od Honde je S2000.

 nisi ocito gledao dobro zadnji filmic

 Bome si u pravu, onaj zeleni hatchback je prikazan. Čudno da ga nema na službenoj stranici na popisu, znači da još nije popis finaliziran onda. Makar bi radije da ima i sedan verzija, bio mi glavni auto i najdraži u Underground 2.

 

 

 hecbek je 10x bolji od sedanke...heckbeka ima vise kod nas nego coupea...a i brutalan je...

 

ali ja navise od svega cekan vovla 242 <3

14 godina
offline
Need For Speed 2015

Nove slike:

 
5 0 hvala 4
12 godina
protjeran
offline
Need For Speed 2015

izgleda odlicno kao i svaki novi nfs ostalo ocemo da probamo...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 17:10 (Stjepanj).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Skida se beta na PS4
:)
29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need For Speed 2015

Need For Speed - BMW M2 Coupé Video Game Debut

 
1 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Need For Speed 2015

Pozdrav znali neko mozda koliko ce trebat jak comp za ovu igru

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
Lio kaže...

Pozdrav znali neko mozda koliko ce trebat jak comp za ovu igru

 http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=23229&game=Need%20For%20Speed

 

Ne znam jesu li to službeni zahtjevi, ali mislim da nije nešto pretjerano zahtjevna, kome su radili prošli nfs-ovi vjerojatno će i ovaj radit.

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2015 16:58 (wizwag).
8 godina
protjeran
offline
Need For Speed 2015

mislim da su to samo kopirali od rivals-a vald još nema službenog

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Need For Speed 2015

svaki novi nfs je bio i ostao prezahtjevan za prosjecno hrvatsko racunalo

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Naruceno iz santa domenice. za PS4..ceka se 5.11 :)

 

Imam jedno pitanje? Po dosad viđenom uvijek je mokra cesta ili pada kiša/kišica..dal ce bit nocna voznja u normalnim suhim uvjetima ili bas stalno ce bit ili mokro ili kiša? Malo mi je to beveze..kuzim da se cesta i auti lijepse presijavaju i kapljice vode i sve to..al i suha cesta je okej i trebala bi bit dio igre uvecini

Origin ID: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2015 22:03 (TheDarkSide).
16 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Stjepanj kaže...

svaki novi nfs je bio i ostao prezahtjevan za prosjecno hrvatsko racunalo

 Aaa prvo sam imao upitnik iznad glave, pa dok mi sine ironija.. oćeš reći, kako prosječno rvacko računalo predstavlja
6 godina star compaq laptop sa integriranom grafikom i celeronom/sempronom ili ostario složenac bež boje koji se nije palio
od božića 2012 :P NFS nema problema sa playem na prosječnim računalima, ali ima problema sa iskorištavanjem dobrih računala.
Onaj lock framerate, pa nikakve postavke AA, pa u zadnjem čak nepodržani fakin PC VOLAN.. ono.. jel može veće ponižavanje
ekipi koja ukuca tri prosječne plaće na periferiju i konfu za igranje, kupe legalno igru zbog hypea, a ovi stisnu šamarčinu. 

https://www.reddit.com/r/needforspeed/comments/3fe3z6/need_for_speed_2015_please_unlock_fps_those_with/ 
Evo npr. službena stranica FAQ:
Q) Will there be manual transmission / split screen / wheel support?
A) There are many features that people are asking for, these are among many things that we are investigating.>
krasan odgovor. Naruči pa se poslije jadaj.
no hajd, barem fps lock bi zbog čekanja na pc masterrace mogli ukloniti:
Q) What was the reasoning behind the PC version being moved?
A) We moved the PC version in order to deliver an experience complete with unlocked frame rate.  Hearing from our PC community that an unlocked frame rate in Need for Speed is a massive priority for you, we fully agree. To deliver this, we’ve made the decision to move the PC release date to Spring 2016.
što se tiče kiše, ha teško je reći mislim da se samo prave važni zbog toga jer novi frostbite ima taj weathering system, možda ipak nebude mokro cijelov rijeme. 
Engine je dobar, barem se na battlefrontu sad vidi, pa trebalo bi lijepo izgledati, a kako bude igrati... tko čeka dočekat će.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2015 23:49 (overhaul).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Malo sam poslusao OST od NFS-a..i ne svidja mi se bas..ima mozda 3-4 pjesme koje su mi ok, ovo ostalo..nez...sve dubstep, trap i tako to..nigdje niceg malo jaceg kao rock i metal, primjer underground, most wanted pa i carbon...znam da to nije neka velika stvar...al muzika u eri unregrounda, MW-a i carbona je bila najbolja...

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Need For Speed 2015

soundtrack u nfs 3 je bio najbolji ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
TheDarkSide kaže...

Malo sam poslusao OST od NFS-a..i ne svidja mi se bas..ima mozda 3-4 pjesme koje su mi ok, ovo ostalo..nez...sve dubstep, trap i tako to..nigdje niceg malo jaceg kao rock i metal, primjer underground, most wanted pa i carbon...znam da to nije neka velika stvar...al muzika u eri unregrounda, MW-a i carbona je bila najbolja...

 Ja rijetko imam uključenu njihovu muziku. samo zvuk makine je muzika za moje uši :P

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
overhaul kaže...
TheDarkSide kaže...

Malo sam poslusao OST od NFS-a..i ne svidja mi se bas..ima mozda 3-4 pjesme koje su mi ok, ovo ostalo..nez...sve dubstep, trap i tako to..nigdje niceg malo jaceg kao rock i metal, primjer underground, most wanted pa i carbon...znam da to nije neka velika stvar...al muzika u eri unregrounda, MW-a i carbona je bila najbolja...

 Ja rijetko imam uključenu njihovu muziku. samo zvuk makine je muzika za moje uši :P

 Mislim da ce ove godine bit tako i kod mene...pogotovo sa Civicom koji se cuje brutalno cak i kao starter auto :)

Origin ID: ReaLazio
10 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
RuskeGTT kaže...

soundtrack u nfs 3 je bio najbolji ;)

 

1. most wanted

2.underground 2

3.underground 1

13 godina
offline
Need For Speed 2015

pretpostavljam da nisi nikad igrao nfs3 ili ne dovoljno...soundtrack 10x bolji od svih ostalih...jednostavno neki rock i slicno mi ne pase uz tu igru...poslusaj si malo na yt...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Need For Speed 2015

Pa ovo je meni brutalan soundtrack :

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Need For Speed 2015

kad smo kod ovakve glazbe, poslusaj si soundtrack project carsa... <3

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Need For Speed 2015

ne paše mi baš ovo krčanje i rondanje uz race tematiku...

puno bi mi više pasao sountrack iz rebel galaxy-a. ili bar miks undergrounda 2 i hp 2.

Ne predaj se nikad osim kad moraš!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need For Speed 2015

Evo livestream od jednog prijatelja, dobio je 10 hour trial sa EA Accessom na Xbox One.

Ako nekog zanima, streamat će još par sati.

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Need For Speed 2015

a ono, malo sam proletio kroz sountrack - nisu me oborili. al ok je, uvijek se može pogasit ingame mjuza i stavit vlastita u pozadini. bitno je da sama vožnja zadrži duže od tjedan dana za volanom, lako za drugo.

od 2011. i shifta 2 jedino kaj me skroz zainteresiralo je novi dirt rally i project cars (iako ovaj zadnji sve manje, nakon 5-6 sezone rapidno dosadi).

Ke?!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Mini review

 

 

Mene zanima dali ce bit dovoljno djelova za modificiranje po recimo autu, ne da bude 5-10 branika i to je to..da bar bude negdje na razini Undergrounda 2. Znaci da ima izbora, al sve u svemu ovo izgleda obecavajuce.

Origin ID: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2015 17:15 (TheDarkSide).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice