Need For Speed 2015

poruka: 341
|
čitano: 95.921
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
TheDarkSide kaže...

Mini review

 

 

Mene zanima dali ce bit dovoljno djelova za modificiranje po recimo autu, ne da bude 5-10 branika i to je to..da bar bude negdje na razini Undergrounda 2. Znaci da ima izbora, al sve u svemu ovo izgleda obecavajuce.

 Jučer sam malo pred kraj gledao onaj stream koji je Tomek postao i koliko sam vidio ima toga dosta od tuninga.

---Life is ours, we live it our way---
11 godina
offline
Need For Speed 2015

Meni smetaju ove plave strelice po asfaltu koje pokazuju smjer kretanja. To cu prvo ugasit....

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Need For Speed 2015

Need For Speed Official Launch Trailer

 
3 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Need For Speed 2015

jel ja to dobro vidim diabla u traileru????

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Je je to je on, jedva cekam cetvrtak :)
13 godina
offline
Need For Speed 2015

Odličan trailer, a i muzika pogođena

 

Onaj Hoonigans Mustang na početku.... Neki dan sam pogledao video gdje se nalazi dotični, vidim reklama za NFS i baš sam si mislio kako bi to bilo lijepo provozati kad bi zbilja bio u igri kad ono.. Bude Epic...

 

 

 

---Life is ours, we live it our way---
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Need For Speed 2015

Sve mi se cini da su u ovaj nastavak nakrkali svega po malo, cak i nfs3/4, pa malo nfs porsche-a unleashed itd...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Tako i treba bit...uzet iz NFS-a kao undeground 1 i 2..most wanteda, pa i carbona. Jedino sta mi fali je drag utrke..neznam dal ce bit spinersa iako ok to je bilo fora 2000tih, i sta vidim da nema neona al tko zna mozda i to dodaju naknadno iako sumljam.

 

Za pandure citam barem u beti da su nekako mlaki, da nemogu pratit potjeru, i svi bi trebali bit puno vise agresivni al sve to mogu rijesit sa AI-em do izlaska igre, ako vec i nisu.

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Need For Speed 2015
na IGN ocjena 6.3
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Need For Speed 2015

Cekam postara ko ozebli sunce :D ... nadam se da ce u petak igra bit u PS4! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
meni bi trebala u cetvrtak doci, gamespot ocjena 8
11 godina
offline
Need For Speed 2015
jel se treba imati ps + preplata za igru
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Need For Speed 2015
Kaj tak losa ocjene??
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
pa ovo je ok ocjena na gamespotu 8, al cudno da ign dao manju ocjenu, inace oni uvjek vise stave od gamespota, sutra mi igra dolazi, javili mi da je danas poslana
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

IGN je sprdnja sta se tice reviewa...nelogicni su...ne treba ih uzimat bas za ozbiljno...

 

Uzmi za primjer konzolaske verzije..recimo rivals je dobio 8.0 na PS4, need for speed most wanted 2012 je dobio 9.0, znaci i nema neke logike da jedan most wanted 2012 koji nije imao k od kustomizacije a ni grafiku kao ovja nfs dobije pazite 9.0..rivals isto malo cudna ocjena al realnija od most wanteda..tako da netreba uzimat za ozbiljno ign...vec su se dosta puta za dosta igra pokazali kao dosta nerealni...

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Need For Speed 2015

Mene samo zanima što će Bugovci ovdje reći, za ostalo me zaboli

A IGN ne smatram ozbiljnim baš zbog tih ogromnih ocjena koje su davali ovim prošlim ispljuvcima od NFS-a. Ako se baš hoće znati ocjene recenzenata onda bolje pogledati na Metacriticu (PS4) gdje su i ocjene igrača.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Pogledao sam GT Reviews i GameSportov review..puno su realniji , normalniji i ocjene su nekako balansiranije, pa si pogledajte te...ovaj od IGN-a u prevodu nije ni review..samo pljuvanje po igri i trazenje mana.

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
A ocito taj koji je ocjenjival voli vise barbike nego aute pa mu se ne svida igra
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Sad dobio mail od santa domenice da im sutra javim kad stigne igre na adresu da i posalju kodove za performance i styling pack pre order dlc. Ugodno i pozitivno sam iznenađen jer uzeo sam i Fifa 16 Deluxe Edition od njih i stigla je na dan izlaska igre u europi, a sad i NFS dolazi, dok kod svih drugih cekalo se i po par dana. Svaka im cast :)

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Meni danas dosao, prednarucio od infomarka
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015
Joky007 kaže...
Meni danas dosao, prednarucio od infomarka

 Znam pricao sam sa njim, inace mu stize kasnije , tj vecinom tek salje na dan izlaska igre, ovo se eto tako potrefilo mu :) Ma nema veze strpit se do sutra mogu :)

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
TheDarkSide kaže...

Sad dobio mail od santa domenice da im sutra javim kad stigne igre na adresu da i posalju kodove za performance i styling pack pre order dlc. Ugodno i pozitivno sam iznenađen jer uzeo sam i Fifa 16 Deluxe Edition od njih i stigla je na dan izlaska igre u europi, a sad i NFS dolazi, dok kod svih drugih cekalo se i po par dana. Svaka im cast :)

 Da i meni su taj email poslali u vezi kodova. Rekli su da je dns ujutro igra poslana, tak da bi sutra trebala biti kod mene. 

11 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Evo za sada me jednom bacilo sa servera
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Need For Speed 2015

javite dojmove...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Need For Speed 2015

Evo par stvarih u prvih sat vremena igre.. znaci grafika odlicna nema se sta reci ova kombinacije real life videa i igrice je odlicno odradjena, muzika odlicna eh sad sto se tice customizacije tek sam poceo pa nisam mogao dozivit svu čar nabrijavanja al izgleda odlicno! E sad par minusa vidio sam da samo ima taj Play mode mislim nema quick races i te stvari to mi se nesvidja onda malo iritirajuce je ova plava traka kad se vozi kao di ide staza mogli su to malo bolje napravit i sad nesto sto me dosta nervira kod voznje je skretanje jer se cini koda ima delay neki doda efekt da auto onako fluidno skrece i sve ali malo previse pa dolazi do tog delaya al ae naviknut cu se za sad je super!

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 5
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Krenuo igrat danas oko 2..zabavljam se...krenuo sa civicom ...sad ima oko 450 konja haha..zvjer :D dodje na 280 kmh i iskopcavanje :D...pocet cu stedit za S2000 jer mi se taj auto bas svidja...kao i NSX-R...i kasnije neki BMW i lambo isto :D

 

Malo se igram sa drift/grip tuningom...al ova zvjer od 450 konja i prednjim pogonom malo mi stvara probleme :D

 

Smeta mi sta nema izbora pri odbabira felga, da sve 4 budu takve, nego ili prednje dve ili zadnje dve..dok recimo kad farbam felge me lijepo pita dal cu samo te 2 ili sve 4...

 

Isto tako u wrap editoru..nemogu napravit mirror znaci da mi recimo ljeva i desna strana budu iste nego moram rucno jednu pa drugu stranu..malo glupo, a nije tesko dodat to opciju..kao i za felge.

 

Policija je nekako prelagana i predebilna..definitivno je moraju napravit puno puno agresivnijom, jer ovo izgleda kao zahebancija sa njima...u MW-u starom su znali bit kaoticni..to treba i tu..da bude kaos na cesti.a ne ovo da ja moram zaustavljat se i cekat jadnog pandura koji se gubi iza mene i nemoze stic jedan civic a ima dodge challenger..doduse prije me trebao stic dok mi je civic imao oko 200 konja...sad jos manje uspjeva hahah..

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Need For Speed 2015

jeste li primjetili Rubber band AI? Ljudi se (neki) žale da su kompjuterski konkurenti 
dakle obješeni iza, koliko god vi ubrzate, stvaraju ih iza vas i nema mogućnosti da ih
se dobro ostavi iza sebe? Jel gnjavi neprestani zahtjev za online?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Need For Speed 2015
koje aute imate za sada
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need For Speed 2015

Rubber banding se vidi, al po meni malo..znaci vecinu trka nisam imao problema doc prvi..jedino mozda prvih 3-4 trke dok je Civic takorec bio stock sa 220 konja...jer ostali znaju doc na trku sa BMW-ima i svakakvim autima. Za moj ukusu trke su mozda malo cak i prelake jedino driftovi sa vise auta znaju bit malo problem jer moras vozit opreznije a isto tako driftat, a ovi AI vozaci su malo priglupi u driftovima..posebno drift train di svi morate ic jedan iza drugog onako sinkronizirano..e tu je kaos..nikako doc do bodova kako spada jer ili lupim nekog, ili lupim sastrane oko ceste nesto pokusavajuci izbjegnut ih jer budu prespori na driftovima.

 

Na kasnijim utrkama auti me ne uspio stignut u vecini slucajeva..jedino ako se bas negdje zabim...

 

Od auta imam Civic koji je trenutno na 700 konja i uspio sam dignut top speed mu pa ne iskopcava vise na 280 haha.

 

Kupio sam S2000, u procesu je sređivanja....na negdje 550 konja je trenutno...planirma ga nekako napravit za drift..jer civic sa prednjim pogonom naravno nije bas za to predviđen..n

Kupio sam i BMW al nisam ga bas taknuo zasad..

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Re: Need For Speed 2015
Za sad ja imam samo mustanga iz 1990, mislio sam kupit supru ali cu rade challengera srt8,a ovog mustanga za drift, al me privlaci i golf kec pa da ga sredim hehe
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice